|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prenosna postelja Lemi
3.7.2008 15:13:08   
ROmama
Me zanima, če ima katera to posteljico? Ali je potreno dokupiti jogi? Mi bi jo porebovali za na morje in kasneje doma namesto stajice.

Odločam se med to in ABC TRANZITNA POSTELJA MOONLIGHT, pri kateri pa piše, da vzmetnico že ima.

user posted image Prosim za vaša mnenja. Lep dan 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prenosna postelja Lemi
3.7.2008 15:21:23   
kristinaj
jaz jo imam ampak je od hauck. na ogrodje se obesi še nekaj, tako, da otroka ko zaspi ni potrebno polagati na dno ampak je skoraj na vrhu. zraven je še taka tenka blazina. ko sem jo uporabila prvič je bila mala stara 1,5m in spala je na jogiju ki sem ga naknadno dala noter in bila skoraj pri vrhu. ko je bila stara 3m pa sem jogi vzela ven in je spala samo na tisti blazini. vse skupaj pride nekje na polovico. malo je tečno, ker rjuhc nimaš kam zatakniti in vsak dan sproti popravljaš. ma ni panike.
sedaj jo uporabljam kot stajico oz. bolj kot odlagalnico igrač

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu ROmama)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prenosna postelja Lemi
3.7.2008 16:58:49   
mateyka
Ali je potreno dokupiti jogi?


če ga ni zraven, verjetno user posted image

naša pojstlica ga ni mela, pa sem jogi naročila pri www.soncek.si (un zložljiv)


< Sporočilo je popravil mateyka -- 3.7.2008 17:00:41 >

(odgovor članu ROmama)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prenosna postelja Lemi
3.7.2008 17:18:40   
Jelcy
Mi jo imamo in sicer lemijevo. Ja je potrebno kupiti jogi, mi smo kupili tistega zlozljivega in jo imamo pri mojo mami ko pridemo na obisk in smo zadvoljni. Stane pa okoli 20 €.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prenosna postelja Lemi
4.7.2008 13:21:13   
Zofy
Jaz imam točno to posteljico. Jogija nima, je pa dno malo oblazinjeno in jaz dodatnega jogija nisem kupila. Je bila bistvena razlika med dnom te posteljice in posteljic za 30€ - pri tistih definitivno ne moreš brez vzmetnice.  Naša 3,5 mesečna punčka je še dovolj lahka, da ji je to dovolj udobno (no, vsaj tako zgleda, rada v njej spi). Seved pa to ni za vsakodnevno spanje. Kasneje ji bom ali kupila zložljivo prenosno vzmetnico ali pa bo spala kar na postelji za odrasle, kupila pa bom prenosno stranico za na tako posteljo.

Drugače pa so imeli zložljive vzmetnice v Leclercu za 8€.

(odgovor članu Jelcy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prenosna postelja Lemi
4.7.2008 13:22:58   
Zofy
Aja, sorry, sem slabo prebrala tvoj post - govorila sem o ABC posteljici. Jaz sem šla osebno potipat dna posteljic, ki so bile v akciji in to je bilo najbolj oblazinjeno (v akciji je bila v Pikapolonici - za 53€).

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?