|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Peg perego modular system tri-fix
23.8.2008 0:22:22   
Pandica
Jaz imam PP Pliko P3 Clasicco barvo bubless red Oaza user posted image
Mi je bil tut najlepši. Ročaji pa ne grejo obračati v obe smeri, je pa sicer to naš drug voziček, pri prvem pa imamo to možnost, da tut ročaje obračamo.


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu Oaza)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Peg perego modular system tri-fix
23.8.2008 7:39:32   
mala pikica
1. ročaji se pri PP P3 tri-fix ne obračajo!
2. v športnem delu se naklon ne da čisto poležat in ni primeren za novorojenčke!
3. v košari se novorojenček ne bo počutil utesnjenega, ker je več kot dovolj velika!
4. razlike med on-track in P3 je kar nekaj, zato tudi razlika v ceni.

In 5.
IZVIRNO SPOROČILO: *Najchy*
2. za pohajat če skočiš do trgovine in nazaj pa ga itak daš za kratek čas u lupinico
kar sploh ni priporočljivo. Potem boš pa srečala kolegico in šla še na kavo, otrok pa kar v lupinici.

3. ker bo zimski, mi pozimi ni lih najbolj prijetno hodit na sprehode po mrazu.
halo, kaj bi v prvi vrsti mislila najprej na otroka in šele potem na sebe. To je tvoj problem, če je tebi mrzlo, otrok pa mora na zrak tudi pozimi!

košaro od vozička pa že imam za prvo silo,ki pa ne paše na voziček.
in kaj ti takšna košara koristi, če ne paše na voziček?!?

Ker se mi zdi škoda kupovat cel komplet.
meni pa se zdi škoda, da si se sploh odločila za otroka, ko pa ti je vse težko za njega user posted image

Uh, me takšni ljudje dvignejo...


_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 27
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?