|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   avgust 2004
14.7.2008 21:56:27   
*jasminika*
pozdravljene..a ima kdo sončeka rojenega 30 avgusta?koliko znajo?recimo štetje.in ali vas ubogajo?kako so težki,veliki?naš zna šteti do 10,velik je 106cm,19kg...ne uboga prevečuser posted image .je trmast..kako pa vaši sončki?user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: avgust 2004
15.7.2008 8:44:25   
nuala
Moj je sicer rojen novembra, velik je 107, tehta 18,5 kg, je zelo spreten ( plavanje, kolo, igre z žogo, žoga in lopar,... ), šteti zna do 10 slabo slovensko, odlično grško do 12, pri angleškem pa vedno pozabi 8.
Rad poje, riše nekakšne kvadrate, ki naj bi bili očka, mamica, otroci,...
Trma ga je v veliki meri minila, je sončen otrok, zelo družaben, ker se veliko smeji ga imajo radi odrasli, pa prijateljčkov ima precej. Zelo je ponosen na dejstvo, da večino stvari ( oblačenje, pospravljanje, umivanje,... ) zmore sam. Zelo je navezan na svojo mamico, zadnje čase je očka tudi zakon. Je precej ubogljiv, z njim ni večjih težav in se dolgo časa sam igra ( Lego, sestavljanke, risanje, ... ). Z velikim bratcem sta navadno zaveznika, včasih pa imamo tudi boje za prevlado.


_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu *jasminika*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: avgust 2004
15.7.2008 9:10:07   
jer.za.
Pozdravček!
Tudi jaz imam doma avgustovko 2004, rojena je bila 10.8.
Kg ima 18, visoka pa ne vem koliko jeuser posted image . Šteti zna do 20, zelo zelo rada riše in ustvarja razno-razne stvari. Trenutno bi lahko cele dneve polušala pravljice ter pisala črke. V knjižnici sva že skorajda inventaruser posted image . Zna napisati svoje ime, ime svoje mlajše sestrice, ter kakšne krajše, lažje besede. Dobro pozna že tam okoli 10 črk. Že ene par mesecev govori, da si želi za rojstni dan računalnik, in mislim da je to idealna priložnost, da ga bo dobila.
Drugače pa tudi zelo uživa ko lahko pomaga meni pri gospodinjskih opravili, ko kaj pečeva, kuhava.
Je v glavnem vse, ne mara rižote, obožuje oa korenje iz vrta-te dni bi lahko živela samo od korenjauser posted image user posted image .
Zelo rada ima svojo sestrico, vendar pa potrebuje tudi svoj mir.
Se mi zdi da je že zelo samostojna, tudi zunaj jo lahko pustim samo, brez da bi me skrbelo da bi kam "ušla".
Trma je že mimo, vendar če je treba se zna postavit zase, zavpit, ne gre pa tudi brez večjih in manjših prepirčkov.
Toliko na hitro o moji mali "veliki" punci.

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: avgust 2004
15.7.2008 9:13:15   
jer.za.
zelo spreten ( plavanje, kolo, igre z žogo, žoga in lopar,...

Ja, kar se spretnosti tiče je tudi naša kar spretna: tri mesece se že vozi s kolesom brez koleščkov, rada se vozi skirojem, meče žogo na koš, odlično plava z rokavčki, bomo poskusili med dopustom tudi brez. Je tudi zelo pridna pohodnica, rada hodi v hribe in prehodi že kar dolge ture.

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: avgust 2004
25.9.2008 17:40:33   
Mala_princeska
Sicer je april 2004;
šteje gladko precej čez 10, tudi italijansko do 10 (so jih v vrtcu naučili); rada riše in to kar lepo za moje pojme, napisati zna ime oz.prepoznava določene črke (recimo pravi to je Martinina črka - M,...); full se giblje, težka je skoraj 20 kg, velika malo čez 1 m;
trmasta na kvadrat. user posted image
Gibčna, rada skače - teka,
full si zapomni pravljice, opažam da je nadarjena na jezikovnem področju da si zapomni pesmice, rimanke,....
Skratka skoraj hiperaktivna punčka, ki ji nikoli ne sme biti dolgčas.

_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: avgust 2004
8.11.2008 15:53:42   
janjja
Mi imamo 22.8.2004, ima 17 kg, nosi št.104/110 in je prava damica.

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...
Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?