|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  44 45 [46] 47 48   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: februarčice 2009
17.7.2008 12:29:29   
sunny24
Jst mam tudi še občasno kaj rjavega, ko se obrišem. Danes imam sicer mal več, sam verjetno je to od pregleda, ker, vsaj meni, ga je delala vaginalno, in lahko kaka žilca poči, ker je full občutljivo. S tem se jst tolažim. Mi je pa rekla G, da če ni krvavitve kot pri M naj nimam za kaj skrbet.user posted image  Boo, pol pač ne bomo skrbeli, ne?user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 1126
   RE: februarčice 2009
17.7.2008 14:02:02   
kayica24
Hey bejbike,da se še vam jaz malo javim...
Včeraj sem cel dan plavala,sva šla z dragim malo njegov rojstni dan praznovat...user posted image
Drugače se fajn počutim,edino slabo mi rat če imam morda preveč prazen želodček..pa včasih kake majhne bolečinice v maternici od raztezanja,drugače pa še kar bo..
Me pa najbolj hormončki matrajo..Sem kar tečka, slabe volje, brez razloga...včasih bi kar jokala-brez razloga..Cel čas iščem napake pr drugih in sploh nimam želje po cartanju, ljubljenju,itd..Je moj dragi že čist žalosten,ampak se tolaživa s tem da bo boljše..Da se bodo po nekaj mesecih hormončki že umirili..
ima katera od vas podobne težave?
Pa cel čas mi roji po glavi,če je že pravi čas,pa da je zdaj to to..Da se je v bistvu moje življenje na nek način zaključilo...Nevem zakaj zdaj vse te misli in občutki, ko pa si otrokeca tak želiva...No, spet se tolažim,da so krivi hormončki in me bo minilo..
Upam da me potolažite s podobnimi težavamiuser posted image

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 1127
   RE: februarčice 2009
17.7.2008 14:16:23   
cati
Zdravo punce
Naj še jaz pojamram malo slabosti in glavobol sta moja najboljša prijatelja. Me sploh ne zapustita.Pa špikanje po maternici tudi.
Kar se pa tega tiče da bi jokala brez veze sem tudi zraven v klubu. Sploh če gledam kak film user posted image kot dež.
Pa saj bo minilo

(odgovor članu kayica24)
Neposredna povezava do sporočila: 1128
   RE: februarčice 2009
17.7.2008 14:57:20   
sonček85


user posted image
user posted image     FEBRUARČKI 2009       user posted image        


  

    PDP    Ime                (št. user posted image ,štuser posted image         Pregledi       NS  Starost          




user posted image 01.2.  Urša08           (št.user posted image 2, št.  user posted image 1)     01.07
user posted image 02.2.  TEDIGO          (št.user posted image 2, št.  user posted image 0)     25.07 (2. pr.) 24.07. 30 
user posted image 03.2.  mamutka        (št.user posted image 3 ,št.  user posted image 2)     prvi pregled
user posted image 03.2.  bara10            (št.user posted image 2, št. user posted image 0)     15.07 
user posted image 03.2.   LaraS             (št.user posted image x, št. user posted image x)      23.06
user posted image 04.2.  witto               (št.user posted image 1, št. user posted image 0)      
24.06
user posted image 05.2.  Ajvy                 (št.user posted image 2 , št.user posted image 1)      22.08. (2.pr.)           28
user posted image  05.2.  nina 166         (št.user posted image 2, št. user posted image 1)      30.06 (2. pr.)   
user posted image 05.2.  Nusa30           (št.user posted image 2, št. user posted image 1)      25.07. (2.pr.)            30
user posted image 06.2.  kk85               (št.user posted image 2, št. user posted image 1)      prvi pregled  
user posted image 06.2.  reckova          (št.user posted image x, št.  user posted image x)      22.07 (3.pr.)              
user posted image 07.2.  Katjuša           (št.user posted image 2, št. user posted image  1)     11.07 
user posted image 07.2.  carmar           (št.user posted image 2, št.  user posted image 1)      24.06
user posted image 08.2.  timy                (št.user posted image 1, št.  user posted image 0)     19.08 (2.pr.)  04.08. 28
user posted image 08.2. Maša 29          (št.user posted image 1, št.  user posted image 0)     29.07 (2. pr.)  
user posted image 10.2.  cati                 (št.user posted image 3, št.  user posted image 0)     30.07 (4. pr)  05.08.   28
user posted image 11.2.  Želva              (št.user posted image 2, št.  user posted image 1)     prvi pregled
user posted image 11.2.  diamantina     (št.user posted image 1 , št. user posted image 0)     22.07 (2. pr.) 
user posted image 11.2.  Nea                 (št.user posted image 4, št.  user posted image 2)     17.07.  
user posted image 14.2.  tanci29           (št.user posted image 2, št.  user posted image 1)     04.08 (2.pr.)
user posted image 14.2.  Kranjcanka     (št.user posted image ?, št.  user posted image ?)     04.07
user posted image 15.2.  micamuca   
   
(št.user posted image 1, št.  user posted image 0)     31.07                     27

user posted image 16.2.
  birdy               (št.user posted image 2, št.  user posted image 1)     
14.07 
user posted image 16.2.  kayica24        (št.user posted image 1, št.  user posted image 0)     29.07 (3.pr.)           24
user posted image 17.2.  julija 30         (št. user posted image 1, št. user posted image  0)    28.07 (2.pr.)     
user posted image 18.2. Katy26            (št. user posted image 1, št. user posted image 0)     15.07
user posted image 20.2. brkn83             (št.user posted image 1, št. user posted image 0)     17.07. 
user posted image 20.2. maja83             (št.user posted image 2, št. user posted image 1)    14.07.  11.08.   24
user posted image 21.2. naia                  (št.user posted image 1, št. user posted image 0)     10.07.

user posted image 21.2. Cvetka13        (št.user posted image 2, št. user posted image 1)      25.07. (2.pr.) 
user posted image 22.2. Pikica5           (št.user posted image 2, št. user posted image user posted image 0)      11.08. (2.pr.) 21                            
user posted image 24.2. glen                   (št.user posted image 5, št. user posted image 1)     06.08.(2.pr.) 08.08.

user posted image 26.2. piskot                (št.user posted image 2, št. user posted image 1)     21.07 (2.pr.)
user posted image 26.2.  Deja                  (št.user posted image x, št. user posted image x)     24.07.(2.pr.)        25         
user posted image 27.2. cita                    (št.user posted image 2, št. user posted image 1)     21.07. (2.pr.)
user posted image 27.2.jjasna85            (št.user posted image 1, št. user posted image  0 )     04.08.              
651
user posted image 01.3.
Anonimnauser posted image   (št.user posted image 2, št. user posted image 1)     06.08                32          
user posted image xx.x. sunny24             (št.user posted image 2, št. user posted image 0)     16.07. (2.pr.)
user posted image xx.x. vesnozaver      
  (št.user posted image x, št. user posted image x)      07.07. 
user posted image xx.x. zorica                 (št.user posted image x, št. user posted image x)      03.07.                               




VSEH SREČK NOSEČK NAS JE 40     user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image Z nami so pot začele: user posted image

 

  • kalaxy user posted image
  • nicnic user posted image
  • anonimna user posted image
  • loveforever user posted image
  • fortun user posted image
  • mariana user posted image
  • Rubinuser posted image
  • Fargesiauser posted image












ZANIMIVE SPLETNE STRANI:

  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:






PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE


  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:




PREGLEDI             user posted image   DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA

  • Še nekaj strani:






user posted image  NUHALNA SVETLINA    user posted image SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
user posted image  
NOSEČNOST               user posted image
    ŠOLA ZA STARŠE
user posted image  
NOSEČNIŠKI KALK.     user posted image
VSE O NOSEČNOSTI
user posted image  
MAMA.SI                    user posted image
  NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA

  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila






LINK            user posted image       VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC

  • nosečnost in delo






TUKAJ                     TUKAJ 


 user posted image







_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Pikica5)
Neposredna povezava do sporočila: 1129
   RE: februarčice 2009
17.7.2008 14:57:53   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: sunny24

Aja, kaj pa je z našim seznamom? Bi jst nardila, pa ne znam...user posted image
evo vaš seznamček,ki stew ga pridno izgubile

lp


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 1130
   RE: februarčice 2009
17.7.2008 15:14:19   
Katjusa
Kayica24 jst ma  pa ravno nasprotno od tebe kar se cartanja tiče..... sam cartala bi se o sexu se mi nonstop sanja.... moj pomoje prav uživa nič se ne prtožujeuser posted image user posted image user posted image user posted image je pa res da mi je zdej ful fajn k končno nisem obremenjena z mislimi kdaj bom zanoslauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Tvoje življenje se pa nikakor ne končuje oz. zaključuje..... zdej se šele začenja veš koliko lepih stvari te čaka, ki jih do sedaj ko nisi mela bebe nisi mogla počet in videt.... vsako obdobje življenja ima svoj čar in materinstvo to je nekaj najlepšega.... jst prav uživam, ko gledam našega malega fantiča in se skupaj igrama grema v trgovino.... resnično je lepo in že sanjarim kako bo ko bosta 2user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image uživaj in se prepusti nekaterim stvarem se boš mogla odpovedat ampak pride veliko še lepših in še bolj zanimivih in na žalost bodo naši otroci prehitro zrasli in bo tud to minilo zato je treba uživat vsak trenutek ki nam je dan.....

Klub jokic ja kje se lahko vpišem sem verjetno bolj na vrhu spiska..... :) pa se ne sekiram jokam sem tečna in mi je slabo ene 3 dni zdej me tud rada glava boli ampak kaj kr nej se vse to dogaja sam da bo s pikico vse OK. sej še kaka 2 tedna pa bo mimo in pol bomo uživale.... Komi čakam da bom začela mal po trgovinah hodit.... okol 1.8. gremo v avstrijo si bom šla mal v Toysrus pogledat kaj majo kej kar bi mi rabl:) ampak za enkrat nič ne bomo kupoval rabimo pa vse lupinco, vozek posteljco (poskusla bom dobit najprej kje kako zibko v posojo, flaške in sterilizator (1. smo mel veliko sposojenih in sterilizator tud) pa verjetno še kej.... imamo pa oblekce in banjico pa previjalno:) za vozek sem se že odločila kakega hočem ampak bom še vseeno mal pogledala (na srečo mam mal izkušenj in vem kaj rabim, 1. smo mel takega z velikimi napihljivimi kolesi sicer je bil super pa košara je bla polek.... ampak tako nepraktičen za vožnjo ker so vsa 4 kolesa fiksna)

Sunny upam da nama ta rjavkast izcedek mine in da se ne pojavi več jst ga mam tak vsake par dni kaka kaplica zdej sem mela mir skor 2 tedna no dons pa spet mal..... ampak samo enkratno.... tak da pomoje ni razloga za skrb lahko je res od pregleda al pa od spolnih odnosovuser posted image

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 1131
   RE: februarčice 2009
17.7.2008 16:02:58   
sunny24
Katjusa, pr meni je rjavkast izcedek sam od pregleda, k mi ne sexamo....mamo prepoved....smo že od začetka junija na suhem, pa do naslednjega pregleda tudi ne bo nič...Se že obema meša!!!!

Sonček85...super, da si nardila seznam user posted image user posted image user posted image , sam mojih podatkov pa ni nč na novo notuser posted image ... Torej, mlada sem 27 let, 3. pregled imam 19.8., NS imam 14.8., PDP pa 24.2.09

A vi ste že pr oprami? Meni se sanja ne, kaj bom sploh rabla...sej se bom hitro navadla zapravljat!user posted image  Mi je pa en voziček full dobr od Peg Perego-pliko modular sistem tri-fix.

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 1132
   RE: februarčice 2009
17.7.2008 16:36:12   
sunny24
Zdej sem si naštimala nosečniški koledar tu na RR. Sem vnesla PDP, koledar pa mi kaže, da sem v 9. tednu, G pa mi je včeri rekla, da sem v 7t6d. V kirem tednu sem pol?user posted image

Aja, ta izkušene mamice...kaj nam bo pršla v pošev košara pri vozičku?

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 1133
   RE: februarčice 2009
17.7.2008 16:47:23   
cati
Sem vnesla PDP, koledar pa mi kaže, da sem v 9. tednu, G pa mi je včeri rekla, da sem v 7t6d. V kirem tednu sem pol?


Če si bila včeraj 7t6d si danes 8t kolendarček ti pa kaže da si v 9tednu. Jaz sem noseča 10t 2d pa mi kaže 11t se pravi da sem v 11t (ki gaše nisem napolnila) vednokaže en teden naprej.

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 1134
   RE: februarčice 2009
17.7.2008 16:49:00   
Katjusa
Ja košara je super..... nam je ful prav prišla tudi ponoči ker nimo mel zibke in je mali po ene 2 tednih začel nosntop jokat in smo ugotovili da mu je postlca prevelika in je pol v košari spal k anglček tja do 3,5 meseca, sploh bo pa super ker bomo rodile pozimi in je fino topla pa otrok je not zavit k piše v jajci jst si bom najbrž tega naročila http://www.preissturz.at/4radkiwa-Kat279/kinderwagen_kombiwagen_buggy_haberkorn_iq_rot_c-Art42059.html#x ima vse kar rabim.... prenosno košaro nastavljiv ročaj po višini in nam je zelo prav prišlo tud to da se ga vozi v obe smeri tak da tale je popoln za nas.....

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 1135
   RE: februarčice 2009
17.7.2008 16:49:42   
sunny24
A tako je to s tem koledarčkom. Hvala! user posted image

(odgovor članu cati)
Neposredna povezava do sporočila: 1136
   RE: februarčice 2009
17.7.2008 16:55:11   
sunny24
O Katjusa, sem vidla ceno vozička, je full ugodna. Jst se pa zmiri zaljubim v tiste ta drage stvari...Ta voziček, k sm ga jst gledala http://peg-perego.si/si/p3-tri-fix-modularni-sistem-bubbles-green-i7078.shtml, stane preko 500E. user posted image

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 1137
   RE: februarčice 2009
17.7.2008 17:10:36   
Katjusa
ja tale tvoj je ful drag pa za nas nepraktičen..... pač meni ni všeč pa tud ročajev ne moreš premikat naprej in nazaj kar pride v sončnem vremenu še kako prav..... sej pa ne moreš oztroku vedno zapirat pogleda v svet s kako pleničko... sploh pa ne pol k je že bolj toplo pa ni mi všeč da moreš celo košaro dat dol pa pol gor športni del.... v tem k ga bomo pa mi meli je pa vse v enem košara je pa kr taka mehka in se jo sam da not in ven tako smo mel tud pr prvem in je blo super otroka sem not naštimala kr v sobi samo nesla ven postavla v vozek in smo že šibali na sprehod..... se mi pa pr tvojem dopade da lahko gor daš kr lupinico kar pride v trgovinah prav no sma mi smo v prvo povečini lupinico dal kr va nakupovalni vozičekuser posted image user posted image user posted image

ta je res poceni neki okol 149€ v baby-centru podoben s tem da nima nastavljjive višine ročaja stane okol 220€ http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=178084 no res pa je da tle bom naročila po pošti in poštnina pride 30€ ampak se mi to še vedno več kot splača.... imajo pa take k bi ti mela sam da pač je neka druga firma za okol 205€ sam ročaji so drugačni.... http://www.preissturz.at/kinderwagen-Kat97/haberkorn_variosport_kinderwagen_maxi_cosi_adap-Art45532.html
sicer bomo o vozičkih še verjetno veliko govorile in če bi katera tud kerga od teh naročala k ga imajo tu ko bomo mi kupli se skupaj naroči in se plača samo 1 poštnina..... bomo pa to kupovali verjetno v decembru...user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 1138
   RE: februarčice 2009
17.7.2008 18:02:04   
sonček85
Sonček85...super, da si nardila seznam , sam mojih podatkov pa ni nč na novo not ... Torej, mlada sem 27 let, 3. pregled imam 19.8., NS imam 14.8., PDP pa 24.2.09
sem vnesla zadnjega in če je še kakšna sprememba le javite in poptavim.vas pridem vsake toliko pogledat ,samo le glejte da boste dopolnjevale ta seznamček,saj ni težko samo  citiraj daš,potem pa kjer piše quote  zbrišeš in dopisuješ kjer moraš.pa sej vem da veste ,samo povemuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 1139
   RE: februarčice 2009
17.7.2008 18:04:11   
sunny24
Čaki, tega nisem še nikol delal. Bom zdej provala seznamček popravit...Pa ne bit jezne name, a prav.

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 1140
   RE: februarčice 2009
17.7.2008 18:04:59   
sonček85
user posted image
user posted image     FEBRUARČKI 2009       user posted image        


  

    PDP    Ime                (št. user posted image ,štuser posted image         Pregledi       NS  Starost          




user posted image 01.2.  Urša08           (št.user posted image 2, št.  user posted image 1)     01.07
user posted image 02.2.  TEDIGO          (št.user posted image 2, št.  user posted image 0)     25.07 (2. pr.) 24.07. 30 
user posted image 03.2.  mamutka        (št.user posted image 3 ,št.  user posted image 2)     prvi pregled
user posted image 03.2.  bara10            (št.user posted image 2, št. user posted image 0)     15.07 
user posted image 03.2.   LaraS             (št.user posted image x, št. user posted image x)      23.06
user posted image 04.2.  witto               (št.user posted image 1, št. user posted image 0)      
24.06
user posted image 05.2.  Ajvy                 (št.user posted image 2 , št.user posted image 1)      22.08. (2.pr.)           28
user posted image  05.2.  nina 166         (št.user posted image 2, št. user posted image 1)      30.06 (2. pr.)   
user posted image 05.2.  Nusa30           (št.user posted image 2, št. user posted image 1)      25.07. (2.pr.)            30
user posted image 06.2.  kk85               (št.user posted image 2, št. user posted image 1)      prvi pregled  
user posted image 06.2.  reckova          (št.user posted image x, št.  user posted image x)      22.07 (3.pr.)              
user posted image 07.2.  Katjuša           (št.user posted image 2, št. user posted image  1)     11.07 
user posted image 07.2.  carmar           (št.user posted image 2, št.  user posted image 1)      24.06
user posted image 08.2.  timy                (št.user posted image 1, št.  user posted image 0)     19.08 (2.pr.)  04.08. 28
user posted image 08.2. Maša 29          (št.user posted image 1, št.  user posted image 0)     29.07 (2. pr.)  
user posted image 10.2.  cati                 (št.user posted image 3, št.  user posted image 0)     30.07 (4. pr)  05.08.   28
user posted image 11.2.  Želva              (št.user posted image 2, št.  user posted image 1)     prvi pregled
user posted image 11.2.  diamantina     (št.user posted image 1 , št. user posted image 0)     22.07 (2. pr.) 
user posted image 11.2.  Nea                 (št.user posted image 4, št.  user posted image 2)     17.07.  
user posted image 14.2.  tanci29           (št.user posted image 2, št.  user posted image 1)     04.08 (2.pr.)
user posted image 14.2.  Kranjcanka     (št.user posted image ?, št.  user posted image ?)     04.07
user posted image 15.2.  micamuca   
   
(št.user posted image 1, št.  user posted image 0)     31.07                     27

user posted image 16.2.
  birdy               (št.user posted image 2, št.  user posted image 1)     
14.07 
user posted image 16.2.  kayica24        (št.user posted image 1, št.  user posted image 0)     29.07 (3.pr.)           24
user posted image 17.2.  julija 30         (št. user posted image 1, št. user posted image  0)    28.07 (2.pr.)     
user posted image 18.2. Katy26            (št. user posted image 1, št. user posted image 0)     15.07
user posted image 20.2. brkn83             (št.user posted image 1, št. user posted image 0)     17.07. 
user posted image 20.2. maja83             (št.user posted image 2, št. user posted image 1)    14.07.  11.08.   24
user posted image 21.2. naia                  (št.user posted image 1, št. user posted image 0)     10.07.

user posted image 21.2. Cvetka13        (št.user posted image 2, št. user posted image 1)      25.07. (2.pr.) 
user posted image 22.2. Pikica5           (št.user posted image 2, št. user posted image user posted image 0)   11.08. (2.pr.) 21                            
user posted image 24.2. glen                   (št.user posted image 5, št. user posted image 1)     06.08.(2.pr.) 08.08.
user posted image 24.2. sunny24             (št. 2, št. user posted image 0)            19.8 (3.pr.)    14.8    27
user posted image 26.2. piskot                (št.user posted image 2, št. user posted image 1)     21.07 (2.pr.)
user posted image 26.2.  Deja                  (št.user posted image x, št. user posted image x)     24.07.(2.pr.)        25         
user posted image 27.2. cita                    (št.user posted image 2, št. user posted image 1)     21.07. (2.pr.)
user posted image 27.2.jjasna85            (št.user posted image 1, št. user posted image  0 )     04.08.                  22            

user posted image 01.3.
Anonimnauser posted image   (št.user posted image 2, št. user posted image 1)     06.08                32          
 
user posted image xx.x. vesnozaver        (št.user posted image x, št. user posted image x)      07.07. 
user posted image xx.x. zorica                 (št.user posted image x, št. user posted image x)      03.07.                               




VSEH SREČK NOSEČK NAS JE 40     user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image Z nami so pot začele: user posted image

 

  • kalaxy user posted image
  • nicnic user posted image
  • anonimna user posted image
  • loveforever user posted image
  • fortun user posted image
  • mariana user posted image
  • Rubinuser posted image
  • Fargesiauser posted image












ZANIMIVE SPLETNE STRANI:

  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:






PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE


  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:




PREGLEDI             user posted image   DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA

  • Še nekaj strani:






user posted image  NUHALNA SVETLINA    user posted image SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
user posted image  
NOSEČNOST               user posted image
    ŠOLA ZA STARŠE
user posted image  
NOSEČNIŠKI KALK.     user posted image
VSE O NOSEČNOSTI
user posted image  
MAMA.SI                    user posted image
  NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA

  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila






LINK            user posted image       VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC

  • nosečnost in delo






TUKAJ                     TUKAJ 


 user posted image







< Sporočilo je popravil sonček85 -- 17.7.2008 18:18:58 >


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 1141
   RE: februarčice 2009
17.7.2008 18:07:44   
sunny24
Je že sonček85 nardila...sem prepočasna..user posted image

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 1142
   RE: februarčice 2009
17.7.2008 18:14:30   
sunny24
Pa brkn83 se še ni oglasila kako je blo na pregledu...Javi se.

Katjusa...ja itak, na voziček bom začela konkratno študirat enkrat decembra. Bom provala izkoristit kako božično akcijo v Italiji. Lani je frendica na taki akciji za 750e dobila voziček (3 v 1), previjalno in postlco. Do decembra se bom pomojem še 10X premisnla kaj bi rada mela...user posted image

Sem bla včeri zvečer pr mami od mojega user posted image , pa ma stanovanje polno komarjev in so me ti hudiči popikali in zdej me vse srbi...user posted image

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 1143
   RE: februarčice 2009
17.7.2008 18:18:16   
sonček85
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 1144
   RE: februarčice 2009
17.7.2008 18:20:09   
sunny24
Kaj se smeješ???user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 1145
   RE: februarčice 2009
17.7.2008 18:57:30   
Katjusa
joj komarji..... sovražim komarje mene tud vedno napadajo.... očitno imaš dobro kriuser posted image user posted image user posted image

Ja sej res ti si iz Nove Gorice.... hmm sem mela en link do neke italjanske trgovine z otroško opremo sam bog vedi kje mam jst to k meni je daleč do tja niti se ne znajdem tam parkrat smo bli v Trstu to je pa tud vse kar vem o Italijiuser posted image

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 1146
   RE: februarčice 2009
17.7.2008 19:17:54   
sonček85
ker  si bila prepočasna.boš pa drugič.

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 1147
   RE: februarčice 2009
17.7.2008 20:03:34   
orto2
ej punce

zdaj mam pa tud jaz vprašanje glede koledarčkauser posted image
če piše 9 tednov, si noseč 9 tednov, ne 8, mislm ne vem, men se vedno ujema ko mi pokaže in ko piše 9 tednov, si štejem pol 9ted in 1d, pa tko naprej

al kaj?? zdej ste me čist zmedleuser posted image

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 1148
   RE: februarčice 2009
17.7.2008 20:17:56   
sunny24
Katjusa, če boš kaj rabla, ti kar povej.

V Stari Gorici je kar nekaj trgovin z otroško opremo, drugače pa je v Monfalconu trgovina "Tutto per il bambino", pa še link http://www.tuttoperilbambino.it/
Na tej strani je tudi zemljevid, kako se do tja pride.

Mam pa jst eno vprašanje, če mogoče katera ve. Kje v Domžalah je zdravstveni dom, ker mam tam NS, pa nimam pojma, kje to je...

(odgovor članu orto2)
Neposredna povezava do sporočila: 1149
   RE: februarčice 2009
17.7.2008 20:27:13   
orto2
Sunny, ZD v domžalah;

ko prideš v domžale, iz trzina ali iz šentjakoba, na 1. semaforiziranem križišču se orientiraš proti centru Vele, ki ga boš videla na desni strani ceste, se pelješ mimo, zaviješ takoj za vele desno in se pelješ kakih 200m, na desni je z drevesi obdan ZD. Tam lahko parkiraš.

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 1150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  44 45 [46] 47 48   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  44 45 [46] 47 48   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Je operativno čiščenje maternice po splavu...
V Sloveniji ženska, ki pri ginekologu izve, da njene nosečnosti ni več, prejme napotnico za tabletke ali operativno čišč...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?