|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Voziček MACLAREN
18.7.2008 20:25:51   
TRIŠ
Zanima me če ima katera ta voziček marelo in kako se obnese.

Hvala za odgovoreuser posted image

< Sporočilo je popravil Pikec RR -- 18.7.2008 23:51:31 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: VOZIČEK MACLAREN
18.7.2008 20:26:15   
tintin
Imam, model Quest in sem super zadovoljna....user posted image

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: VOZIČEK MACLAREN
18.7.2008 20:39:55   
TRIŠ
IZVIRNO SPOROČILO: tintin

Imam, model Quest in sem super zadovoljna....user posted image

No ravno za tega  sprašujem.Hvala ti.Koliko časa pa ga že uporabljašuser posted image

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: VOZIČEK MACLAREN
18.7.2008 21:36:40   
tintin
2 meseca, sicer ga imamo samo za "ferker"....za po terenu imamo pa mx3 od Maclarna...tud super!

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: VOZIČEK MACLAREN
18.7.2008 22:20:23   
moci
mi smo pa prodali traxxa in kupili maclarna, ki je bil zelo hvaljen. seveda smo menjali zaradi zložljivosti. pa nam je vseeo žal. predvsem na peskuuser posted image

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: VOZIČEK MACLAREN
18.7.2008 22:51:22   
alička
Jaz ga lahko samo pohvalim. Ne vem sicer modela (je pa marela), je pa zelo star. Stric ga je prinesel iz Londona, ko se ga pri nas še niti slučajno ni dobilo. Uporabljalo ga je 5 njegovih vnukov, tudi moja pupa, ko smo bili pri njih na morju, pa mu razen tega, da je bil malo umazan, in da so bila kolesa rahlo zdrsana (uporabljan je bil v glavnem na makadamu) ni falilo čisto nič.

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: VOZIČEK MACLAREN
19.7.2008 6:10:20   
TRIŠ
Hvala punce za odgovoreuser posted image

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: VOZIČEK MACLAREN
19.7.2008 10:42:53   
Kasija
Tudi imam marelo, mislim da je tehno model ali nekaj takega. sem zelo zadovoljna. zloži se lepo, je lahka, mali vse vidi ven in ko spi gre ležišče v povsem vodoravni položaj. pa zraven sem dobila prevlewko za dež, ki pokrije res vse luknje in preizkušeno ne gre dež čez. V glavnem zadovoljna.

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: VOZIČEK MACLAREN
19.7.2008 10:46:06   
April
IZVIRNO SPOROČILO: TRIŠ

IZVIRNO SPOROČILO: tintin

Imam, model Quest in sem super zadovoljna....user posted image

No ravno za tega  sprašujem.Hvala ti.Koliko časa pa ga že uporabljašuser posted image



mi ga uporabljamo že dve leti.  v tem času nimamo nobenih problemov z njim.

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?