|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zanositev . . .
28.2.2005 11:38:34   
Anonimen
Ojla!

Ze dolgo vas vse spremljam na forumu, imam pa tudi jaz eno informativno vprasanje.

Koliko casa ste jemale tabletke, preden ste se odlocile za dojencka? Tiste, ki ste jih jemale npr. 6 let- ali je to kaj vplivalo na zanositev (cas?)?

Vsem zelim prijetno :nosecka: in da bojo vase pikice :duda: polne zdravja!

Lp, Nana
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Zanositev . . .
28.2.2005 11:42:51   
Sara3
Ciao,

Jaz sem jemala KT cca. 10 let (vmes sem 1x prekinila - menda je priporočljivo čez toliko časa prekiniti za nekaj časa). Sedaj jemljem Tifol. Kdaj bom pa :nosecka: bom lahko sporočila čez kakšen mesec, ko bova veselo :sloncek: delala na :duda:.

Lp, :metulj:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Zanositev . . .
28.2.2005 11:43:29   
Anonimen
Jaz sem jih jemala cca. 5 let, potem sem naredila 6 mesecev pavze, po osmih mesecih sem zanosila. Dvomim pa, da je to kaj povezano. Pravijo namreč, da ima ženska velike možnosti (oziroma večje), da zanosi ko preneha jemat tabletke.
Včasih so jih namreč uporabljali proti neplodnosti. Ženske so jih nekaj časa jemale, nato nehale in lažje zanosile.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Zanositev . . .
28.2.2005 11:44:44   
urskakr
Sem jih jemala 5 let. Prekinila za 2 meseca in zanosila v prvem poskusu.:)-

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Zanositev . . .
28.2.2005 11:45:34   
Sara3
Pa še to. KT sem nehala jemati lani, saj jih moraš nehat jemat vsaj 3 (rajši več) mesece prej. Letos pa upam, da bom :nosecka:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Zanositev . . .
28.2.2005 11:45:43   
lucy32
hej,

tablete sem nehala jemat "kao" 6 mesecev pred zanositvijo- no, to je bilo planirano, zanosila sem pa tri leta po prenehanju, tako kakor ti bo uspelo. Ti pa priporočam, da jemlješ folno kislino, tako mi je svetovala zdravnica, moja prijateljica je pa nehala pred 4 meseci in sedaj že delajo na tem, da bi zanosila.
mogoče so se spremenili standardi.


Saj ti bo uspelo:pujs:

lp L 18t

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Zanositev . . .
28.2.2005 11:46:36   
tejč
Nana 22, jaz sem jih jemala mislim da 4 leta. Potem sem prekinila in čez tri mesece zanosila. Brala sem, da ne vpliva, da se telo "sčisti" že v treh tednih po koncu jemanja KT.
Kar pridruži se nam kmalu, hehe, boš videla, kako je luštno!:bravo:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Zanositev . . .
28.2.2005 11:52:01   
Anonimen
Hvala punce! Jaz jih jemljem ze 6 let in jih nameravam se kaksne 4 mesece. . . Potem pa veselo na delo:sloncek:!

:):):)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Zanositev . . .
28.2.2005 12:16:24   
Anonimen
Tabletke sem jemala cca 4 leta in potem z 8 mesečno pavzo, zanosila v 2-3 poskusu

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   Zanositev . . .
28.2.2005 12:18:54   
Anonimen
Jaz pa skoraj 8 let pa sem potem zanosila s 4-mesečno pavzo (planirana je bila 3-mesečna).

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   Zanositev . . .
28.2.2005 19:42:06   
Anonimen
Jaz sem jih jemala 10 let, nato naredila enoletno pavzo, potem pa nama je uspelo čez 2 meseca.

Tako da, veselo na delo in obilo užitkov vama želim!!!!

Blacky

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   Zanositev . . .
1.3.2005 8:49:01   
pika78
Jaz sem jih jemala 7 let (vmes sem enkrat prekinila z njimi za eno leto).
Potem sem jih lani poleti nehala jemati, ker sem imela namen v roku enega leta zanositi in me je skrbelo, da zaradi tolikih let jemanja ne bi mogla. Potem sem pa zanosila že drugi mesec po prenehanju jemanja tabletk... (nepričakovano).
Se pa sedaj zelo veselimo junija...
LP, Pika

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?