|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sandalčki za vodo - MB
22.7.2008 8:33:35   
malamala
Iščem navadne plastične sandalčke za v vodo, pa ne vem, kam sploh naj grem pogledat. Ker nimam varstva za otroke, ne bi rada letala po trgovinah in iskala.
Kje v MB jih še imajo?
Hvala za pomoč!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sandalčki za vodo - MB
22.7.2008 8:48:11   
kristinaj
jaz sem naši kupila včeraj od teve, sicer so ji kakšno št. preveliki a žal ji nobeni drugi ne sedejo lepo na nogico in jo zažulijo... upam, da bodo te ok....

nisem pa iz mb tako, da ti ne morem pomagati...žal...



_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu malamala)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sandalčki za vodo - MB
22.7.2008 9:11:12   
MAŠKA
Če rabiš za na morje imajo ogromno teh zadev povsod na štantih. Sicer v glavnem niso plastični (spodaj guma, zgoraj blago), ampak meni se zdijo celo boljši od plastičnih sandalčkov.

(odgovor članu malamala)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sandalčki za vodo - MB
22.7.2008 9:16:49   
*bubi*
V MB je nejboljše, da greš v Qlandio. Sem prepričana, da boš našla v eni od trgovin: Vogele shoes, Daichman, Pami.

Ali pa v Leclercu (če ti bolj paše ta konec MB) so imeli ogromno izbiro, ne vem, kako je zdaj s številkami.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu malamala)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: sandalčki za vodo - MB
22.7.2008 10:06:28   
Freycha
jaz sem jih v Europarku v Humanicu kupila.user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: sandalčki za vodo - MB
22.7.2008 10:28:27   
Anonimen
No jaz ti lahko ponudim odgovor iz prve roke. Mi smo včeri iskali sandalčke za v vodo po celem Mariboru, in sicer št. 21 in jih nismo našli nikjer! 
Vse kaj je ostalo so ble od št 23 dalje, pa še to samo v Daichmanu enih par pa v Pikapolonci od 25 dalje, pa v Turbo limaču od 26 dalje.

Jaz se zdaj zanašam na to, da jih bomo kupli na morju na kakšnem štantuuser posted image

(odgovor članu Freycha)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: sandalčki za vodo - MB
22.7.2008 10:44:48   
malamala
Ja, Teika, saj tega sem se bala, ker sem že pred leti iskala, pa jih nikjer ni bilo za dobit. Rabimo pa št. 20-21. Tako da če jih je kdo kje videl, se priporočam! Ne gremo na morje, tako da štanti na žalost odpadejo user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: sandalčki za vodo - MB
22.7.2008 13:34:32   
Anonimen
 Mi gremo jutr še gor čez mejo, pa bom še tam pogledla...sporočim.

(odgovor članu malamala)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: sandalčki za vodo - MB
22.7.2008 13:45:13   
Lenny
Malamala, poglej še v Championu. Tam sem lani dobila 21. Imajo modre in roza.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: sandalčki za vodo - MB
22.7.2008 13:48:17   
tejkag
Mi smo naši kupili št. 20 v Deichmanu, sicer niso tisti plastični,ampak taki iz blaga.

_____________________________

pa bomo imeli še enega :-)

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: sandalčki za vodo - MB
22.7.2008 14:14:35   
malamala
Da vam poročam - med malico sem šla pogledat v Mass - imajo 21 iz malo bolj kompaktne "pene", prav plastične pa imajo v Turbo Limaču, na vogalu Gosposke in ul. 10. oktobra, tako da sem jih dobila! user posted image
Če še koga zanima, imajo vse številke, 20/21 so bili še modri, drugače pa imajo bele, roza, modre.
Hvala vsem še enkrat! user posted image

(odgovor članu tejkag)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: sandalčki za vodo - MB
22.7.2008 23:13:01   
Anonimen
malamala...a ti mene zezaš?!  Mi smo tud dans bli v turbo limaču pa nam je prodajalka rekla, da takih malih št že ohoho časa nimajo več...ne plastičnih, ne onih iz blagauser posted image

(odgovor članu malamala)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: sandalčki za vodo - MB
22.7.2008 23:46:52   
malamala
ja, sem videla, kaj si napisala za Turbo Limač - sem mislila, da gre za tistega na Pobrežju... Resno, jaz sem jih tam kupila, bele (prozorne). Nisem pa videla nobenih iz blaga, samo plastične user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...
Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?