|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  141 142 [143] 144 145   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
23.7.2008 10:28:15   
naty13
Tejka mislim, da bi bilo bolje poklicat v P kjer je Cebrca rodila, če je rodila kot da jo gnjavimo. Verjetno je utrujena in rabi počitek, mogoče ji je telefon crknil in nima polnilca s sabo,.... Mislim, da bi vratar oz. na informacijah morali dajat informacije o porodih. Saj to niso tako zaupne informacije.

Kot si že rekla, mislim da morajo porod sprožit v 24ih urah, če voda odteče.

Kje pa je ERIN danes. Nas spet drži v negotovosti. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3551
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
23.7.2008 10:29:15   
Julija08
Jutro souser posted image

tud jaz upam, da je s cebrco vse uredu, to pa že dolgo traja!user posted image
Verjetno pa res samo nima telefona pri sebi, pa ne more javiti ali pa je bil kakšen lažni alarm.

Drugače sem pa danes ful slabo spala. Katastrofa!!! Zaspala sem šele okoli 3h, pa še to sem se vmes 2x zbudila. Sploh se ne morem namestiti. Pa še ful so me boki boleli, mislim, da sem včeraj malo pretiravala ko sem šla s user posted image  na sprehod za ene 3 ure. So mi potem kar noge utripale.user posted image user posted image user posted image

Potem sem pa po pošti dobila še voziček (Quinny Speedy) in sem ga šla iskat na pošto in ga sama zvlekla v stanovanje (5. nad.) sem mislila, da bom kar rodila, ampak nisem mogla počakat, da pride moj z Beograda (je šel neki službeno dol). V glavnem ful je lep voziček!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ozziebo)
Neposredna povezava do sporočila: 3552
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
23.7.2008 10:34:25   
tejkaz
V kateri P pa naj bi rodila? Lahko jaz pokličem ,ker vem njeno ime in priimek, lahko pa ga kateri drugi posredujem, če želi poklicati.

_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 3553
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
23.7.2008 10:42:31   
Julija08
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

V kateri P pa naj bi rodila? Lahko jaz pokličem ,ker vem njeno ime in priimek, lahko pa ga kateri drugi posredujem, če želi poklicati.




Meni je rekla, da bo rodila v Ljubljani. Jaz vem samo njeno ime, tako da najbolje, da kar ti pokličeš, pa da vidimo kaj se dogaja.

Joj, smo firbčne, upam da ne bo kaj zamerila.

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3554
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
23.7.2008 10:45:53   
naty13
Tejka sem ti ZS poslala.

_____________________________

pa pa

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 3555
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
23.7.2008 10:48:30   
naty13
Tejka potem pa kar ti pokliči, če želiš. Ti bodo že povedali, če je ta in ta oseba v LJ rodila in kdaj. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3556
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
23.7.2008 10:49:03   
tejkaz
Cebrca je rodila!

Niso mi smeli povedati kaj in kdaj točno, le to, da je rodila s CR.

Cebrca, upam da ne boš huda ker smo tako poizvedeli. Nas je malo skrbelo.


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 3557
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
23.7.2008 10:52:15   
naty13
Cebrca user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za user posted image . Lepo se cartajte. Veliko zdravja vam želim in prijetnih trenutkov v troje.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3558
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
23.7.2008 10:53:09   
LinaK
Cebrca čestitke!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3559
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
23.7.2008 10:53:46   
Julija08
Čestitke Cebrci in njenemu user posted image  za novega člana user posted image user posted image user posted image user posted image

Kaj pa je user posted image  ali user posted image ? Jaz stavim na user posted image .

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3560
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
23.7.2008 10:54:42   
tejkaz
oj, bučko jaz, sem pozabila čestitati.

Cebrca, iskrene čestitke. Veliko sreče, zdravja in pridno se cartajte. user posted image user posted image


Naty, ZS


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3561
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
23.7.2008 10:55:28   
sandra123
Cebrca user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , iskrene čestitke ob rojstvu tvoje štručke
user posted image

_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3562
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
23.7.2008 10:56:56   
dojenč
OOO, KAK LEPO DA JE CEBRA RODILA, upamo da je vse ok, z njo in user posted image  in da res nima časa, vem pa da nebo huda ker smo tako poizvedle.saj se nam bo slej ko prej javila.
tudi jaz imam dobro novico<,so z merkurja pripeljalii hladilnik, pa pomivalni pecico in ploščo,danes pa zacnemo seliti juhu


erin kje se skrivas, ali nas malo zaskrblejene delaš?user posted image

_____________________________

življenje mi je polepšala hčerka žana 4.8.08.

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3563
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
23.7.2008 10:58:37   
dojenč
jaz pa na user posted image

pobiramo stave, zacnite=

REZULTAT

user posted image   1
user posted image    1

_____________________________

življenje mi je polepšala hčerka žana 4.8.08.

(odgovor članu dojenč)
Neposredna povezava do sporočila: 3564
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
23.7.2008 11:02:05   
košuta
Iiiiiiiiiiiiiiiiiii! Pa smo zvedele najbolj zaželeno novico zadnjih 2 dni!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Bravo Cebrca in malo user posted image . Veliko zdravja in da se hitro privadite na novo življenje!

_____________________________

14.8.2008 Teodor

Miklavž je radodaren mož - že drugič nam je prinesel +! Naslednje leto bom decembra za vsak slučaj šla nekam, kjer Miklavža ne poznajo;)

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 3565
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
23.7.2008 11:10:52   
buhtlčk
Cebrca čestitam user posted image user posted image user posted image

Po moje je user posted image  (pa da vidmo kako nam senzorji delajo hahaha)

(odgovor članu košuta)
Neposredna povezava do sporočila: 3566
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
23.7.2008 11:11:00   
Vilika
No pa smo le izvedeli - hvala Tejkaz.

Bravo Cebrca, čestitke user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

upam da čimprej okrevaš in se nam javiš!!!

Jaz dam glas za user posted image .


_____________________________

Na sončni dan sva dobila svojega sončka Vida

(odgovor članu košuta)
Neposredna povezava do sporočila: 3567
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
23.7.2008 11:13:17   
buhtlčk
btw, dons mam polnih 37 tednov...sva se z dragijem zmenila, da drug tedn bi blo čist ok in da lah pride naš user posted image

(odgovor članu buhtlčk)
Neposredna povezava do sporočila: 3568
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
23.7.2008 11:15:37   
tejkaz
Jaz dam glas za user posted image . Ko sem klicala sem vprašala kaj je rodila, pa je rekla, da takšnih informacij ne smejo dajati. Samo ali je že rodila ali ne.

Jaz imam kar malo slabo vest, da sem poklicala. Mogoče nas je želela sama obvestiti ali pa njen možek, pa smo presenečenje pokvarile oz. sem ga jaz pokvarila. Upam res da ne bo huda.


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu Vilika)
Neposredna povezava do sporočila: 3569
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
23.7.2008 11:16:20   
Zoja Miša
Kozike, pa ste me prehitele.

Citiram Cebercin sms - Včerej 22.7. se je ob 19.56h s carskim rezom rodil Ivan, velik 52 cm in težak 3210g. Oči in mami sta ful vesela. Mami in sinko pa ful zmatrana, tako da večino časa na intenzivni prespita, drugače sva o.k.
 
Cebrca čestitke od mene! user posted image user posted image user posted image  Pazite nase!

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu Vilika)
Neposredna povezava do sporočila: 3570
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
23.7.2008 11:16:51   
ozziebo
Cebrca, čestitke!!!
 
Stavim na user posted image !

(odgovor članu buhtlčk)
Neposredna povezava do sporočila: 3571
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
23.7.2008 11:18:25   
ozziebo
Cebrca, še ta uradne čestitke za tvojega princa!! user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu ozziebo)
Neposredna povezava do sporočila: 3572
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
23.7.2008 11:18:38   
Erin
Jaz tudi stavim na user posted image  user posted image user posted image user posted image

cebrca- čestitke ob rojstvu user posted image ... Želim vama vse najlepše in najslajše predvsem pa zdravja! ČESTITAM!user posted image user posted image user posted image

Upam da bomo kmalu dobie kake inf. o njej da jo prilepim na seznamček...me prav zanima-ima še rakca ali levčka?
No važno je da sta oba uredu...

Ja bi se vam prej javila pa sem še malo podremuckalauser posted image ...
Glede podatkov sem pa kar vedela da jih ne boste dobile... če bi vam jih posredovali bi kršili zakon o varovanju osebnih podatkov.  Tudi na Jesenicah jih ne smejo posredovati nikomur, v kolikor jih, jih lahko tožijo...

sayuri -  ti pa kar misliš da bom naslednja...hmm...nič ne kaže na to...sej me občasno ščipa pa otrdeva samo je že boljše kot je bilo prejšnje dni, se je vse umirilo...mislim da bo mali kar na avgust počakal... če bi bila možnost bi s takim  veseljem šla ta vikend na Blejsko noč pa ne upam, ker potem ne prideš 1 uro ven z Bleda pa še nikjer ne bi mogla sedet...user posted image user posted image user posted image Pa drugo leto - malega v ruzak pa veselo žuratuser posted image


_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu Vilika)
Neposredna povezava do sporočila: 3573
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
23.7.2008 11:20:46   
LinaK
Zoja Miša ker berem da ležiš v Trboveljski P, me zanima kdo je tvoj G?
Če seveda ni skrivnost?

Hvala in upam, da ti ni preveč dolgčas?user posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 3574
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
23.7.2008 11:20:56   
Erin

Citiram Cebercin sms - Včerej 22.7. se je ob 19.56h s carskim rezom rodil Ivan, velik 52 cm in težak 3210g. Oči in mami sta ful vesela. Mami in sinko pa ful zmatrana, tako da večino časa na intenzivni prespita, drugače sva o.k.



Bravoooooooooooooooo za sinetauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

tejka - ne sekiraj se, cebrca je super punca in ne bo nič zamerila..saj ve da ji vse želimo le najboljše in nas je skrbelo zanjo...user posted image

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 3575
Stran:   <<   < Prejšnja stran  141 142 [143] 144 145   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  141 142 [143] 144 145   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?