|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Murter
29.6.2008 22:52:25   
Palčica*
Pozdravljeni,

Kar nekaj sem na forumu že prebrala o Murterju (obiskali ga bomo prvič),me pa res nekaj zanima. Glede na to,da je res majhen kraj,me zanima,če je kdo dopust tam preživel začetek septembra. Z družino se odpravljamo tja konec avgusta do 10.septembra.
Zanima me namreč,kako je z gužvo v tem času. No saj veste...najraje bi slišala,da ljudi praktično sploh ni user posted image .

lp,

Palčica

_____________________________

Moja največja sreča,moje sonce,moje življenje - moj Aljaž 30.5.2007
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Murter
30.6.2008 9:43:25   
anabanana
Ciao,

evo jaz sem na Murterju praktično doma (no, moj oče je od tam in imam tam celo žlahto) zato ti lahko iz prve roke povem, da gneča z 1.9. res drastično upade. Sicer je še nekaj ljudi..normalno...vendar niti približno tako kot je julija/avgusta ko dobesedno nimaš kam dati brisače na plaži...

Tako, da mislim, da ste se pametno odločili za termin.

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu Palčica*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Murter
30.6.2008 22:49:00   
Palčica*
Joj,anabanana hvala. Si me ful potolažla,ker sem prebrala res toliko okoli te gužve,da sem res mislila,da bomo mogl destinacijo zamenjat. Upam,da res ne bo gužve.
Hvala ti.

_____________________________

Moja največja sreča,moje sonce,moje življenje - moj Aljaž 30.5.2007

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Murter
30.6.2008 23:12:57   
baja*
anabanana mi gremo v petek na Murter pa me zanima, če poznaš naselje Rastovac. Najbolj me zanima, če je res dosti sence na plaži, ker imamo enoletnika in brez senčke ne bo šlo. Btw, a v tem naselju je tud taka gužva?user posted image

(odgovor članu Palčica*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Murter
2.7.2008 22:34:25   
Palčica*
baja poročaj kako se boste imeli ! Upam,da super !

_____________________________

Moja največja sreča,moje sonce,moje življenje - moj Aljaž 30.5.2007

(odgovor članu baja*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Murter
3.7.2008 20:29:48   
vaney
Midva sva bila lani na Murterju sredi julija in sva bila cel dan v senčki med nekimi iglavci. Je pa res, da nisva bila na mestni plaži, ker tam je pa bila živa norišnica.

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu Palčica*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Murter
7.7.2008 18:43:14   
scubadiver
Mi smo ravno v soboto prišli nazaj z Murterja. Smo bili en teden, gužve skoraj ni bilo, kar me je za začetek julija kar presenetilo. Bili smo v kraju Jezera, naselje/kamp lovišča. je blo fajn.. 

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Murter
9.7.2008 22:31:42   
Palčica*
Oooo, hvala za informacije. Upam,da ste se imeli fajn !

lp,

Palčica

_____________________________

Moja največja sreča,moje sonce,moje življenje - moj Aljaž 30.5.2007

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Murter
14.7.2008 15:13:55   
Anonimen
Je bila mogoče katera v hotelo Borovnik, v mestu Tisnu?
Ve katera kakšna je tam plaža?
S sodelavko ravno iščema kakšne slikce plaže, ker bi radi tam rezervirali pa ničesar ne najdemauser posted image

Lahko katera pomagauser posted image

(odgovor članu Palčica*)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Murter
15.7.2008 9:47:04   
pikecpokec
IZVIRNO SPOROČILO: Teika

Je bila mogoče katera v hotelo Borovnik, v mestu Tisnu?
Ve katera kakšna je tam plaža?
S sodelavko ravno iščema kakšne slikce plaže, ker bi radi tam rezervirali pa ničesar ne najdemauser posted image

Lahko katera pomagauser posted image


Hja, jaz tam nisem videla plaže spljoh. Ta hotel je čisto v mestu, tko da mislim da je do plaže kar daleč


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Murter
16.7.2008 12:00:54   
baja*
IZVIRNO SPOROČILO: Palčica*

baja poročaj kako se boste imeli ! Upam,da super !


Ja, fuuuul fajn smo se meliuser posted image . Pri nas ni blo neke gužve, bili smo pa v apartmajskem naselju Rastovac blizu Tisnega. Domačini pravijo, da je avgusta največ folka (Italijani).
Me je pa Murter ful navdušil, lep otok, lepe plaže, čudovita mesetca in krasna voda... bi še šla.user posted image  Bom poiskala par fotk in jih nalimala.

Teika v Tisnem nisem videla plaže oz. je niti nismo iskali. Če se hodiš kam drugam kopat (na plaže od raznih kampov) pa je za plačat se mi zdi da 15kun, nisem pa ziheruser posted image . Ful hvalijo plaži Slanica in Hrvatini. Pa kamp lovišča je tud fajn.

(odgovor članu Palčica*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Murter
16.7.2008 12:08:44   
baja*
evo par fotk za lušteuser posted image

tole je (če se še prav spomnim) kamp hrvatini
user posted image

user posted image

kraj Tisno
user posted image

pa še ena romantična: sončni zahod (Tisno)
user posted image

(odgovor članu baja*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Murter
16.7.2008 12:28:40   
Anonimen
baja* , a vi ste bili v apartmaju? Je v tem Rastovcu tud kakšen hotel? Kakšna je plaža?

(odgovor članu baja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Murter
16.7.2008 12:53:43   
baja*
V Rastovcu so v bistvu samo apartmaji, kamp, restavracija in trgovinica. To ni mesto. Plaža je na pol kamnita oz. skalnata (ta del je pod borovci) in so narete take terasice, da se lahko tam dol pokneš: evo tak zgleda (v ozadju vidiš, spredaj se moj otrok igra ku-kuuser posted image ):
user posted image

En del plaže je še ravna kamnita ploščat, a ni naravne sence, drug del pa je pesek (tudi brez sence).

Jaz če bi šla še 1x ne bi šla v Rastovac, ampak v kamp Lovišča, kraj Jezera.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Murter
20.7.2008 22:11:35   
Palčica*
O Baja super,da si se oglasila in super  hvala za slikce. Ma noro lepo. Moram mojemu pokazat. Mi gremo sicer kampirat-kamp Slanice se mi zdi. Skratka komaj čakam.
Vem,da je avgusta še precej ljudi,a vseeno upam da bomo imeli srečo,tako z vremenom,kot ljudmi.Tja se odpravljamo od 26.8.-5.9.
Še to mi povej prosim...po kateri trasi ste šli do Murterja in koliko časa ste se vozili?

_____________________________

Moja največja sreča,moje sonce,moje življenje - moj Aljaž 30.5.2007

(odgovor članu baja*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Murter
20.7.2008 22:12:11   
Palčica*
Teika se vi tudi odpravljate na Murter?

_____________________________

Moja največja sreča,moje sonce,moje življenje - moj Aljaž 30.5.2007

(odgovor članu Palčica*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Murter
20.7.2008 22:14:16   
Palčica*
Baja še to-je res noro ježkov v morju-beri plitvina? Ja,saj vem-tisoč in eno vprašanje me je.

_____________________________

Moja največja sreča,moje sonce,moje življenje - moj Aljaž 30.5.2007

(odgovor članu Palčica*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Murter
20.7.2008 22:19:58   
Mišni
Joooj, mi smo hoteli na Murter, dali skozi par kampov, nato pa po hitrem postopku spokali drugam, ker se nam je ves Murter zdel res obupen.
Razen en kampek je bil fleten, ampak tam pa niso imeli eletrike, na žalost.
Meni res sploh ni jasno, kaj je na Morterju dobro. Ampak O.K., sto ljudi sto čudi. Hvala bogu.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Palčica*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Murter
21.7.2008 14:11:08   
Palčica*
Mišni kje pa ste bli, v katerem kampu? Kolikor vem,tu v Slanicah majo elektriko,celo pralni stroj imajo. Vsaj tako piše v ponudbi na internetni strani.

_____________________________

Moja največja sreča,moje sonce,moje življenje - moj Aljaž 30.5.2007

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Murter
21.7.2008 15:10:53   
Anonimen
Palčica* , nop. Mi gremo v Vodice, pa kasneje še Krk-Njivice.
Sodelavka je imela namen, v tale hotel Borovnik(ne vem če sem napisala prav ime), pa so ji v agenciji rekli, da je 400m vstran ful lepa peščena plaža, pa sma malo iskale kakšne slikce, pa nisma nič našli,  ker je blo videt, da je ta hotel v centru mesta...pa sem še malo tukaj povprašalauser posted image

Zdaj bodo pa šli menda nekam drugam, ker tud majo malega škrata.

(odgovor članu Palčica*)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Murter
21.7.2008 15:14:22   
Anonimen
Sicer pa sta bla mislim, da 2 leti nazaj na Murterju moja starša. Na drugi strani otoka, hotel Colentum al kaj je že. Pa sta prišla že po 2 dnevih nazajuser posted image
1. dan sta ful jamrala, ker so meli neke probleme z vodo, da se še prav stuširat nista mogla
2. dan pa je blo ful neko neurje in jima je drevo padlo na avtouser posted image
Pa sta pakirala domov. Hvalabogu njima nič ni blo, avto je bil tud kasko...
Ampak sta rekla prvič i nikad više!!  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Murter
23.7.2008 18:24:18   
pikecpokec
Na Murterju je takole: Slanica je en ogromen zaliv, peščena plaža, totalno nabasana, polna enih gostilnic, tobogani, trampolini... Tam je tudi kamp in hotel Colentium (letos so se tam zastrupili s hrano). Pa parkirnino je treba plačat (20 kun). No, meni ni bilo všeč,, ker je tak instant turizem.
Mi smo bili blizu kraja Betina, v enem družinskem kampu (Matija) in nam je bilo super! Vse kar si izmisliš (pralni stroj, fen, elektrika, hladilniki...). Pa kamp je fino majhen in v senci oljk. Je pa res, da plaža ni idealna, ker so bolj kot ne sami pomoli, pa vmes kaka zaplata peska. Ja, ježkov je precej user posted image .

Mišni, katere kampe ste pa vi prečekirali?


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Murter
23.7.2008 21:32:04   
laruska

Meni res sploh ni jasno, kaj je na Morterju dobro. Ampak O.K., sto ljudi sto čudi. Hvala bogu.
[/quote]

Pogled na Kornate iz Kosirine, pa pekarna v Tisnem user posted image .

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Murter
24.7.2008 21:22:22   
baja*
IZVIRNO SPOROČILO: Palčica*

Še to mi povej prosim...po kateri trasi ste šli do Murterja in koliko časa ste se vozili?


Čez mejni prehod Gruškovje, pol pa po avtocesti vse do izvoza za Murter (od Zadra je še cca. 60km). Gužve ni blo nič, edino nazaj grede smo čakali 45min pri Zagrebu. Sicer smo se pa vozili nekje 5,5-6 ur, ampak to z dvema postankoma (enim krajšim in enim malo daljšim).

(odgovor članu Palčica*)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Murter
24.7.2008 21:25:21   
baja*
IZVIRNO SPOROČILO: Palčica*

Baja še to-je res noro ježkov v morju-beri plitvina? Ja,saj vem-tisoč in eno vprašanje me je.


ja, je blo kar nekaj ježkov...

(odgovor članu Palčica*)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?