|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
31.7.2008 12:45:07   
gajka
O nepotrebnem strašenju pa raje ne bi! Pri Roku so po rojstvu zapeljali celo zgago, ker je UZ trebuha še vedno pokazal povečan žolčnik (to je bilo sicer že od morfologije dalje), poleg tega pa tudi razširjene čašice v ledvicah. user posted image  So nas poslali na Pediatrično v LJ, da bova tam ostala kar nekaj dni na preiskavah. Na koncu smo še isti dan šli domov, ker je bilo tam po UZ vse čisto OK (očitno so morale samo vse telesne funkcije dobro zalaufat), pa tudi izvidi vode in krvi so bili b.p. user posted image  Je pa ful neprijetno, da moraš z 1 teden starim user posted image  na dodatne preiskave, komaj dobiš user posted image  v roke, pa že trepetaš za njegovo zdravje!

Me je pa šokiralo, v kako obupnem stanju je tale naša Pediatrična in se mi res smilijo vsi tisti revčki, ki so primorani tam preživeti tedne ali celo mesece! Res žalostno! user posted image



< Sporočilo je popravil gajka -- 31.7.2008 12:46:29 >

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4726
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
31.7.2008 12:49:00   
sandra123
Sayuriuser posted image ...mene pa kar malce panika grabi user posted image user posted image user posted image ...drži pesti, da še uidem domov za ta vikend...Obljubim, da te pokličem, da malo počvekava - že dolgo nisvauser posted image ...Ko pogledam kakšno slikco tvojih dveh angelčkov oz. treh, se kar raznežim, ampak, sama veš, kako tole čakanje ubija......user posted image ...Najrajši bi imela, da mi danes dr. reče, da germo v pon. v akcijo in da bi bilo že vse za menojuser posted image ...

_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4727
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
31.7.2008 12:51:17   
tejkaz
Gajka, gresta popoldan kaj na sprehod? Se zraven prištulim user posted image

Erin, čestitke tebi in tvojemu user posted image za obletnico

Iva77, tebi pa vse najboljše za rojstni dan.


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 4728
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
31.7.2008 12:52:00   
*zvezdica*
user posted image user posted image Naty čestitke za Joštauser posted image user posted image  Pa si ga dočakalauser posted image . Bravo, za tako hiter porod. Za to nam pa res lahko recept zaupašuser posted image


Jaz pa zdajle šibam na pregled. Zjutraj sem dala kri in vodo...bomo vidli kaj bo pa sedaj G rekel.

_____________________________

Marcel in Zarja

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 4729
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
31.7.2008 12:52:28   
sandra123
Tejkaz...glede na to, da si v naših koncih...a ne bi rajši prišla meni malo družbe delat V P, če bom tam ostala user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4730
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
31.7.2008 12:52:43   
gajka
user posted image   ...in jaz ravno par minut nazaj govorim o Rokovem 'hobiju'... Ga user posted image  ravnokar previja, pa naenkrat slišim iz kopalnice samo 'Na pomoč!'. Grem tja in kaj zagledam?!? user posted image , ki čisti eno konkretno potičko s previjalne! user posted image  

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 4731
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
31.7.2008 12:54:19   
sandra123
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Gajkauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , ga že vidim, kako faco je tvoj user posted image naredil user posted image user posted image user posted image user posted image ...mali že ve, koga mora malo pohecat user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 4732
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
31.7.2008 12:54:25   
kaja02
gajka- user posted image user posted image , ja mali ve, da ni dobro met polulano in pokakano pleničko na sebi, pa še prišparal bosteuser posted image

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 4733
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
31.7.2008 12:55:38   
anita goitan
zvezdica a ti imaš G v Kr P in če ga imaš tam, katerega, se mi zdi da sem 1x prebralauser posted image

(odgovor članu kaja02)
Neposredna povezava do sporočila: 4734
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
31.7.2008 12:55:43   
gajka
Mah, šparamo malo pri pleničkah, sam potem več porabimo pri pranju! user posted image

(odgovor članu kaja02)
Neposredna povezava do sporočila: 4735
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
31.7.2008 13:03:30   
sandra123
Gajka...katere pleničke uporabljaš pri Roku??? Jaz sem kupila Fixies, ampak se nagibam k temu, da bi v Mullerju nabavila Pamperske...

_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 4736
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
31.7.2008 13:03:48   
vika1
Lep pozdrav!!

Prvo kot prvo- Vsem mamicam ISKRENE ČESTITKE!!!!!!!!
Tistim,keri že v nizkem štartu- SREČNO!!!!!!!!

Pa še malo jaz pojamram...
Danes meni je tako slabo,bruham že celi dopoldan user posted image ,čisto sem za nič.
Pregled imam komaj 5 avgusta (5 tednov že minulo od zadn.pregleda),sploh ne vem kako stanje je tam spodaj.
Vroče je za znoret... umrla bom....

Ej,nič moram it,malo vodoravno....
Kasnej pridem vas prebrat,zdaj pa moram it.


L.P.VIKA


_____________________________

Mi pa imamo že 5 sončkov
pa še PRAVEGA PSA,čivavo!!!!


(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 4737
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
31.7.2008 13:07:19   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: vika1

Lep pozdrav!!

Prvo kot prvo- Vsem mamicam ISKRENE ČESTITKE!!!!!!!!
Tistim,keri že v nizkem štartu- SREČNO!!!!!!!!

Pa še malo jaz pojamram...
Danes meni je tako slabo,bruham že celi dopoldan user posted image ,čisto sem za nič.
Pregled imam komaj 5 avgusta (5 tednov že minulo od zadn.pregleda),sploh ne vem kako stanje je tam spodaj.
Vroče je za znoret... umrla bom....

Ej,nič moram it,malo vodoravno....
Kasnej pridem vas prebrat,zdaj pa moram it.


L.P.VIKA



Kaj se zdej to pravi?? Kašno slabo razpoloženje in počutjeuser posted image , čemu pa bruhaš, si kaj takega pojedla, al imaš virozo?? Ej ne ga srat punca, glavo pokonci, veliko pit in alo počivat!

(odgovor članu vika1)
Neposredna povezava do sporočila: 4738
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
31.7.2008 13:12:14   
gajka
sandra123 - zaenkrat imamo Pamperske št. 1 (iz Mullerja). Ful lepo vpijejo tekočino, tudi od kakca (tekočina se lepo veže znotraj plenice v nekakšen žele), tako da se samo 'suh' oz. gosti del kakca dotika ritke, ritka pa ostane suha.

(odgovor članu vika1)
Neposredna povezava do sporočila: 4739
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
31.7.2008 13:27:00   
clara23
IZVIRNO SPOROČILO: Erin

Oooooo pogrešana clara23.. user posted image dobrodošla spet med namiuser posted image Te bom naslednjič ko bom delala seznam vrnila nanjuser posted image
Kako si kaj?



Prav..samo da veste da sem še vedno med živimiuser posted image user posted image user posted image . Drugače sem v redu..v petek sem imela pregled in je tamal baje že full nizko spuščen in me zato full boli v sp. delu trebuhauser posted image Še posebej ko hodim..ker sem bolj majčkena in drobčkana je g tudi rekla da je mali že kar malo prevelik zame, ampak nimam pojma kaj naj bi to pomenilo. Me je pa full bolelo ko me je vaginalno pregledala..ne vem..a je to gledala če sem že kaj odprta al kaj, ampak bolelo je kot hudičuser posted image . Me je pa dala še na neke jetrne teste, tako da zdaj čakam rezultate..

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4740
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
31.7.2008 13:31:12   
Zoja Miša
Gajka še enkrat hvala za odgovor. Joj, upam, da bom tako dobra in skulirana mami, kot si ti, in da bo user posted image  tako priden, kot je tvoj!user posted image

Sandra za plenice pa je tudi meni kolegica, ki ima sineka starega 1 m, rekla, da jih ni čez Mullerjeve Pamperske. Moj jih gre v soboto iskati, ja to je res še edino, kar nam manjka!

Vilika, ne ga biksat in počivaj!

Evo, najedla sem se, sedaj grem pa k Neckermannu zapravljatiuser posted image . Bo en moderček zame, pa nekaj še za pikicouser posted image . Ne morem si pomagati, če že moram na kavču ležat, se bom pa takole malo razvedrila!user posted image



_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 4741
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
31.7.2008 13:51:42   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: sandra123

Tejkaz...glede na to, da si v naših koncih...a ne bi rajši prišla meni malo družbe delat V P, če bom tam ostala user posted image user posted image user posted image


Grem čez par ur nazaj. Sicer bi te pa rade volje prišla obiskat.

Joj, sem se najedla zdajle. Naša mami misli, da moram fajn jest, da bom imela moči pri porodu.


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 4742
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
31.7.2008 13:52:22   
košuta
IZVIRNO SPOROČILO: sandra123
Ja, sem še tukajuser posted image ...A bo jutri padla ena kavica, če ostanem doma??? Imam itak CTG (ob 8.30), če ostanem doma...so pa mene tudi včeraj "pozabili" na ctg-ju, tako, da sem ležala tam kot kup nesreče 40.minut....Ne me vprašat, kako sem vstala iz tiste postelje user posted image user posted image user posted image


user posted image  Velja, če boš le imela dovolj namazan jezik danes, da te domov še čez vikend spustijo! user posted image  Jutri imam pa jaz pred tabo CTG. user posted image  Aja, pa jaz sem prejšnjič ležala tam celo uro! user posted image

Kaja - Vidiš, prejšnjič je Sandra zraven mene sedela in ne nasproti, pa sem rekla, da še ni na vrsti (jo je potem kar Katja prehitela). Pridi jutri na pijačo z nama, pa se ti morda posreči, da bo ti naslednja, če se boš za pravi stol zagrebla! user posted image  strašit znajo pa tudi ženske G - kar Sandro vprašaj.

Gajka - Kako lepo ste zaliti! user posted image  Čisto nič po mamici. user posted image  Ga pa biksa vaš mali, ni kaj. Pa ve, na koga se lahko spravi...user posted image  da bo najbolj zabavno. Aja na prejšnjem srečanju je pa Mishel nasproti mene sedela, se spomniš? Pa je tudi šla čez tri dni v Rim. user posted image  

Tejkaz - Da ne boš na koncu pristala v Ce P!

Vika1 - Enako se je meni dogajalo v ponedeljek in torek. Zdaj sem pa že čisto OK. Sem pa dva dni samo prepečenec in čokolado jedla; nisem upala ničesar drugega...



_____________________________

14.8.2008 Teodor

Miklavž je radodaren mož - že drugič nam je prinesel +! Naslednje leto bom decembra za vsak slučaj šla nekam, kjer Miklavža ne poznajo;)

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 4743
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
31.7.2008 14:16:54   
gajka
košuta, kaja02, sandra123 - jaz ne vem, kako se boste zdaj zmenile, katera bo nasproti košute sedela. Da ne bo pretepa! user posted image  Samo še Pablo vam manjka, se ji tudi že nekaj mudi... Boste pa smešno omizje za pogledat, če boste tole izvedle. Ena user posted image  na eni strani mize, pa eno drenjanje preostalih user posted image  nasproti nje... user posted image

tejkaz - a vi greste danes že nazaj na Gorenjsko ali boste še malo na počitniškem razvajanju? Mi imamo sicer v planu en špancir proti večeru, ampak se nam tudi neki obiski obljubljajo, tako da težko kaj rečem za danes...

(odgovor članu košuta)
Neposredna povezava do sporočila: 4744
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
31.7.2008 14:27:00   
košuta
Ja, se strinjam, Gajka. Pablo ima prednost pred ostalimi. Kako se bodo pa punce med seboj zmenile, pa tudi mene zanima. user posted image  Da ne bom na koncu sama ostala in se v kakem ogledalu/šipi gledala... user posted image

_____________________________

14.8.2008 Teodor

Miklavž je radodaren mož - že drugič nam je prinesel +! Naslednje leto bom decembra za vsak slučaj šla nekam, kjer Miklavža ne poznajo;)

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 4745
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
31.7.2008 14:31:51   
anita goitan
uf jaz sem pa sedaj slabo urco odremuckala, zbudil me je zvonec: poštar zvoni samo 2x,...user posted image user posted image user posted image
Dns je pa moja bejba nekam mirnauser posted image , čeprav se mal pomuva, sam v primerjavi s pejšnjimi dni,tedni je to zelo malo in nežno, pa gor nad popkom ene 5cm me tako neki zbada, kot bi se ob eno kost oz ostro konico nabadala, hm

(odgovor članu košuta)
Neposredna povezava do sporočila: 4746
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
31.7.2008 14:57:34   
tejkaz
Gajka, bo treba kdaj drugič. Grem počasi domov. Eva bo kmalu iz vrtca, Gregor pa iz službe. Sem pa sama v Velenju.

Punce, držim pesti za vse, če se bo kaj dogajalo med vikendom, jutri se uradno odpre sezona avgustovk. Jaz pa se javim v ponedeljek ko nas priklopijo nazaj. Če se bo pa kaj pri nas zgodilo v kar sicer dvomim, pa sporočim Zoji Miši.


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4747
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
31.7.2008 15:23:09   
Erin
Punce prej me je naty klicala- se je pogovarjala z bellino sestro in ...menda ji je odtekla voda..tako da bomo imele danes še enega julijskega avgustovčka...user posted image

_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4748
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
31.7.2008 16:07:39   
Zoja Miša
Bella sporoča:
Ku, ku, Teja tu. Težka sem 4100 g, velika pa 53 cm. Bilo je hitro. Vso smo v redu.Komaj čakam, da se spoznamo. Pa,pa.
 
Bella, ČESTITKE!!!! Teja dobrodošla med nas!
user posted image

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4749
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
31.7.2008 16:08:46   
pikicai
Pozdravček vsem mamicam user posted image user posted image user posted image user posted image bolj mal sm na teh debatah, čeprav je ful lepo videt da ste tko zgovorneuser posted image tut mi že komaj čakamo našo malo štručkouser posted image čeprav me je pa poroda kr malo strahuser posted image ampak itak da bo za preživet! kako kej prenašate vroče dneveuser posted image js glede na to da sm še študentka in mam že celo poletje "dopust" morem rečt da sploh ni hudo

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?