|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kako shranjujete torbice?
5.8.2008 11:18:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Če sm pa v trenerki pa puloverju pa ne jemljem torbice zraven



Aja, ker imaš mačke in ne psa. Za psa moraš imeti pa povodec s seboj in vrečke za drekce, potem pa še mobi in ključe, pa je že preveč za po rokah.


Doma nosm une puloverje z kapuco pa velkmi žepi. Pol pa zgledam k klošar k grem na kafe. V žepih na trebuhu denarnico, ključe od avta, ključe od bloka, čiki, vžigalnik, mobi, pa po možnosti še robčki. K kenguru semuser posted image

(odgovor članu Mišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: kako shranjujete torbice?
5.8.2008 11:19:34   
baguSka
Joj, zdej je izpadlo, kot da vas obsojam k ste taki... Sej sem jest tud njega sprejela takega kot je (če ne ne bi bla z njim ), sam včasih pa je moteče, ko vse pospravi, pa ne vem kje kaj je....


joj ne, sploh ne.. user posted image  samo povedala sem..

verjamem da zna bit motece vcasih.. no, kr vedno..

ker moj mi pol rece: kam si pa skrila!?user posted image

in se hvala bogu da nisva oba taka, ker potem nebi noben nic najdu... user posted image

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: kako shranjujete torbice?
5.8.2008 11:21:46   
lemavrica
Mal se mi po omarah valjajo al pa v predsobi. Tud na tla včasih kakšna zaide user posted image

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: kako shranjujete torbice?
5.8.2008 11:21:55   
baguSka
Uuuuuu, jaz pa tega ne prenesem. Da nimam praznih rok ... tukaj sem pa jaz malo Monka.


user posted image  sej jst tud zdej... vcasih je pa kr slo... user posted image

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: kako shranjujete torbice?
5.8.2008 11:22:55   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Če sm pa v trenerki pa puloverju pa ne jemljem torbice zraven



Aja, ker imaš mačke in ne psa. Za psa moraš imeti pa povodec s seboj in vrečke za drekce, potem pa še mobi in ključe, pa je že preveč za po rokah.


Doma nosm une puloverje z kapuco pa velkmi žepi. Pol pa zgledam k klošar k grem na kafe. V žepih na trebuhu denarnico, ključe od avta, ključe od bloka, čiki, vžigalnik, mobi, pa po možnosti še robčki. K kenguru semuser posted image



user posted image  Jest sem enkrat tko nabasala žepe in me v štacun ena znanka napade: "Joj, kolk lepoooo, dojenčka boš mela..." user posted image  Sem tko ven začela metat vse iz žepov....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: kako shranjujete torbice?
5.8.2008 16:15:32   
LoCa
js mam torbice nametane v omari user posted image

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: kako shranjujete torbice?
5.8.2008 19:53:00   
alička
Sem jih šla prav šet, v stanovanju jih je 10 komadov. Tiste, ki so trenutno v uporabi so v omari v predsobi, ostale v predalu od postelje od tamale, nekaj jih je še v kleti.

Pa že dolgo nisem kupila nove user posted image , ste me mal spomnile!user posted image

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: kako shranjujete torbice?
5.8.2008 21:22:27   
r1ta
Trenutno so v uporabi tri, ena športlih črna, ena poletna barve ****sije in klasična usnjena črna. Te visijo v hodniku! Ostale pa so shranjene na dnu omare v spalnici. Za število ne vem, štet se mi pa zdajle ne da.

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu alička)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: kako shranjujete torbice?
5.8.2008 21:48:39   
alička
IZVIRNO SPOROČILO: r1ta

Trenutno so v uporabi tri, ena športlih črna, ena poletna barve ****sije in klasična usnjena črna. Te visijo v hodniku! Ostale pa so shranjene na dnu omare v spalnici. Za število ne vem, štet se mi pa zdajle ne da.


Sem šla citirat, da vidm, kaj hudiča preklinjaš pri torbicah, da te je cenzuriralo user posted image

(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: kako shranjujete torbice?
6.8.2008 10:48:59   
mojsoncek
Uh ja, torbice... nekaj jih je v omari v predsobi, nekaj jih je v garderobni sobi, tri, ki jih najbolj pogosto uporabljam pa so kar v delovni sobi. Vse povsod jih je nekaj user posted image

No, upam pa, da bodo vse torbice nasle svoje mesto v eni veliki vgradni omari v spalnici (ko bo narejena seveda user posted image )


_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu alička)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: kako shranjujete torbice?
6.8.2008 19:37:40   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

pa vsako zavito v vrtex folijo...


in potem vsakic ko se zjutri spedenas za na siht, odvijes folijo...!?

uff... kok bi jst enga dela tkole mela... ker zagrabim 10 torbic, predno se odlocim katera najbl sede zravn... user posted image


jih mam 6 - 3 izključno poletne in 3 izključno zimske. in ja, jih najdem, no problem whatsoever user posted image vrtex pa zato, ker sm 2 uničla v zaboju, ker sta se drgnili in sta se spraskali pa še barvne črte sta dobili...


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: kako shranjujete torbice?
6.8.2008 20:19:17   
kajajaka
IZVIRNO SPOROČILO: naja17

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

tip je mal Monk


user posted image user posted image  evo, moj tud mene mal heca da sem... user posted image user posted image

ampak nisem tok no... mene bl zjebe, ce neki na polici postran stoji... user posted image


Ja, če je res no... In točno to, ko nekaj postrani stoji... Jao user posted image ... In ko si nekaj prištimam, mi on to gladko pospravi, ker tam ni mesto za "to" user posted image ... Pol pa jest vse pozabljam (npr. položnico plačat).

Sori, k smetim...


Naja, če moje ne bi bil edinc, bi pomislila, da si je kaj s tvojim v žlahti... Zgleda, da so eni tipi pač taki - še dobro, če ne bi bilo pri nas katastrofa razmetano... tako pa malo godrnja, potem pa gre in pšospravi, posesa... Pridn je, ampak včasih mi to "monkovstvo" preseda...

Kar se pa torbic tiče - jih imam povsod po omarah, pa ko jo po enem letu ven potegnem ugotovim, da je zmečkana in mi sploh ni več všeč, pa si grem novo kupit user posted image ... stare pa potem vsake toliko časa teti šenkam. Sicer pa vedno kupujem poceni torbice (20 eurov) in mi jih potem ni žal...

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 37
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?