|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kredit
11.8.2008 9:53:00   
kklara
Vem, da ta tema ne spada sem, ampak kljub temu vem, da bom tukaj čimprej dobila odgovor.

Zanima me namreč sledeče:

A lahko nezaposlena oseba dobi stanovanjski kredit s porokom?


hvala
lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kredit
11.8.2008 9:57:15   
Anonimen
čisto laično mislim da ne.

(odgovor članu kklara)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kredit
11.8.2008 10:00:27   
Martina27
Ne, ker se prvotno gledajo tvoji prilivi, dejanske bremenitve in na podlagi vsega tega, se določi višina tvojega kredita,in posledično se tako določi tudi tvoja mesečna anuiteta.

Brez zaposlitve pa se na da nič urejat! Kaj hočmo, na žalost smo v taki čudni državi, v kateri si mi mladi zelo težko karkoli ustvarimo samiuser posted image

(odgovor članu kklara)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kredit
11.8.2008 10:03:34   
kklara
hvala za odg

(odgovor članu Martina27)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kredit
11.8.2008 10:05:16   
M1987
Ammm ja tudi midva sva bila v tej krizi ali kako bi temu rekla. Ne nemoreš dobiti. Imati moraš pogodbo za nedoločen čas oz. izreden primer je če že nekaj časa delaš v podjetju in dobiš od njih potrdilo, da te v kratkem mislijo zaposliti za nedoločen čas user posted image Tumač... Pol pravijo, naj bo čimveč mladih družin, a za to nič ne naredijo. Službo težko dobiš, potem ti dajo za določen čas 2 leti ali še več, stanovanja so draga, da se loh za 30 let zakreditiraš, cene v trgovinah so katastrofalne. Lahko samo še čakamo kdaj bo zrak za plačat user posted image

_____________________________

* CARPE DIEM *
Princeska 05.08.2009

(odgovor članu Martina27)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kredit
11.8.2008 10:12:07   
kklara
Tud jaz to razumem nekako tako.
Sama sem sicer zaposlena, ampak mi pogodbo podaljšujejo vsako letouser posted image , tako da kredita ne morem dobituser posted image

Sem pa ravno včeri govorila z znanko, ki je nezaposlena in mi je rekla, da je dobila kredit na podlagi tega, da ji je oče šel za porokauser posted image

Zato pa mi zdej ni nič jasnouser posted image

A me je naplahtala al kakouser posted image

(odgovor članu M1987)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kredit
11.8.2008 10:14:37   
lemavrica
Mislim da brezposelna oseba ne more dobiti kredita. Pa tebi tudi ne morejo v nedogled podaljševati pog. za določen čas. Po zakonu lahko to počnejo samo 2leti, potem te morajo pa vzeti za nedol.čas ali pa ne podaljšati pog.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu kklara)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kredit
11.8.2008 10:25:29   
kklara
IZVIRNO SPOROČILO: lemavrica

Mislim da brezposelna oseba ne more dobiti kredita. Pa tebi tudi ne morejo v nedogled podaljševati pog. za določen čas. Po zakonu lahko to počnejo samo 2leti, potem te morajo pa vzeti za nedol.čas ali pa ne podaljšati pog.



Vem vem! Zato pa mi po 2 letih vmes prekinejo za mesec dni, pol pa me spet na novo zaposlijouser posted image

Ko sem bla v porodniški mi je 2 meseca pred koncem tud potekla pogodba, pa so me pol kasneje nazaj vzel.

Tako da imam vmes prekinjeno del dobouser posted image

Pa kdo bi jih razumeluser posted image

Sam službe pa tud ne morem tko pustit, ker je drugač vredu.

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kredit
11.8.2008 17:29:46   
Anonimen
Kredit tezko, lahko pa lizing, ce imas kreditno sposobnega in zaposlenega poroka. Pa odvisno, za kaj financiranje jemljes in v kaksni visini.

(odgovor članu kklara)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kredit
11.8.2008 17:43:33   
Taula
Določene banke dajo kredit, če imaš službo za določen čas, če imaš poroka.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kredit
11.8.2008 21:14:52   
Barbara_L
Brez zamere, ampak kako boš pa plačevala kredit, če imaš tako nesigurno službo? Pri poroku pa pazi-on jamči zate!Bo takrat, ko boš 2 meseca doma, on plačal? Kaj pa, če ti vmes ne podaljšajo?

Ne vem, no, malo neodgovorno jemlješ tele kredite. Pa ne pozabi še na to, koliko ga boš preplačala, itd. 

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kredit
19.8.2008 13:12:40   
Ursa vzajemci.com
Obstaja varianta, da vzameš nekakšen "družinski" kredit. V njem se pol seštejejo dohodki vseh nosilcev kredita, npr. tvoji dohodki (ki so v tem primeru 0) in tvojih staršev. Lahko ti tudi starši, če ti zaupajo, vzamejo kredit, ti pa odplačuješ obroke. Upam pa, da imaš redne prihodke, če misliš it v to, čeprav ne po pogodbi...  

(odgovor članu Barbara_L)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kredit
19.8.2008 17:24:49   
Anonimen
če imaš tako nesigurno službo


Bolj kot sigurnost sluzbe je pomembna tvoja fleksibilnost pri iskanju dela. Danes tudi sluzba za nedolocen cas ne pomeni nic drugega kot nekaj mesecni odpovedni rok.

Ce si sposoben najti sluzbo, ce si pripravljen sprejeti tudi kaj, kar ti ne disi idealno, bos tudi kredit placeval s tako prisluzeno placo. Banki je itak vazen samo tvoj denar, ne tvoja pogodba, od nje nima nic. Tako da nedolocen cas danes ni garancija, tako dolocen ne pomeni, da si nesposoben.

(odgovor članu Barbara_L)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kredit
19.8.2008 22:27:17   
kklara
IZVIRNO SPOROČILO: Barbara_L

Brez zamere, ampak kako boš pa plačevala kredit, če imaš tako nesigurno službo? Pri poroku pa pazi-on jamči zate!Bo takrat, ko boš 2 meseca doma, on plačal? Kaj pa, če ti vmes ne podaljšajo?

Ne vem, no, malo neodgovorno jemlješ tele kredite. Pa ne pozabi še na to, koliko ga boš preplačala, itd. 



jaz nimam namena vzet kredita, mah še za avto nisem nikol jemala kreditauser posted image

sem samo teoretično vprašala, ker mi ni blo jasno glede tele znanke

(odgovor članu Barbara_L)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kredit
19.8.2008 22:28:47   
kklara
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

če imaš tako nesigurno službo


Bolj kot sigurnost sluzbe je pomembna tvoja fleksibilnost pri iskanju dela. Danes tudi sluzba za nedolocen cas ne pomeni nic drugega kot nekaj mesecni odpovedni rok.

Ce si sposoben najti sluzbo, ce si pripravljen sprejeti tudi kaj, kar ti ne disi idealno, bos tudi kredit placeval s tako prisluzeno placo. Banki je itak vazen samo tvoj denar, ne tvoja pogodba, od nje nima nic. Tako da nedolocen cas danes ni garancija, tako dolocen ne pomeni, da si nesposoben.



tukaj se pa strinjam

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kredit
19.8.2008 22:33:01   
Naja31
Po zakonu lahko to počnejo samo 2leti, potem te morajo pa vzeti za nedol.čas ali pa ne podaljšati pog.


So tudi izjeme. Moja služba je taka. Delo na projektih za čas projekta. Potem nova pogodba za novi projekt in tako v neskončnost.

(odgovor članu kklara)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?