|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Problem!
12.8.2008 22:51:56   
Anonimen
Clearblue pokaže regularen rezultat po 19. dneh


Kupis ga lahko tudi prej.
Potem pa pocaki do 19. dne.

(odgovor članu dejavu)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Problem!
12.8.2008 22:52:05   
Anonimen
Jaz pa lahko imam velike težave. Res smešno....


Ti že imaš velike težaveuser posted image

In ja, je smešnouser posted image . Vsaj meni. Idiotizem ljudi me vedno zabavauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Problem!
12.8.2008 22:52:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: dejavu

Clearblue pokaže regularen rezultat po 19. dneh, ker upoštevamo dejstvo, da ima neredno menstruacijo. 


user posted image user posted image user posted image  vsakič nekaj novega zvem na RR.

(odgovor članu dejavu)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Problem!
12.8.2008 22:53:14   
Vrtnica79
IZVIRNO SPOROČILO: dejavu

Clearblue pokaže regularen rezultat po 19. dneh, ker upoštevamo dejstvo, da ima neredno menstruacijo. 


Se pa spoznaš.................user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu dejavu)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Problem!
12.8.2008 22:53:41   
benika
Clearblue pokaže regularen rezultat po 19. dneh, ker upoštevamo dejstvo, da ima neredno menstruacijo.


Ne ni res. Jaz imam neredne M in mi je Clearblue pokazal zelo regularen rezultat 3 dni po izostanku M. Zato ne kvasi traparij.

(odgovor članu dejavu)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Problem!
12.8.2008 22:53:49   
alička
IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

IZVIRNO SPOROČILO: dejavu

Clearblue pokaže regularen rezultat po 19. dneh, ker upoštevamo dejstvo, da ima neredno menstruacijo. 


user posted image user posted image user posted image  vsakič nekaj novega zvem na RR.


user posted image  jep, tudi jaz.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Problem!
12.8.2008 22:54:02   
dejavu
http://www.krka.si/si/otc/izdelki/clearblue/  

To so oni napisali in nisem si jaz zmislil. Sploh pa ne vem kaj sem storil idiotskega?

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Problem!
12.8.2008 22:54:41   
Noseckica
Clearblue pokaže regularen rezultat po 19. dneh

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II
Kupis ga lahko tudi prej.
Potem pa pocaki do 19. dne.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Problem!
12.8.2008 22:54:56   
Pikec
CB pokaže rezultat prvi dan izostale menstruacije. Meni je pokazalo vsakič že tri dni prej in to vseh 6 CBjev. Tko da...

Naj naredi test...čez par dni še enga pa še enga pa tko dalje....


Drgač pa....je dost literature na to temo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Problem!
12.8.2008 22:55:50   
amaya
P**** vedno zamudim kaj!

Po mojem so preživeli le Spajdermeni user posted image user posted image user posted image . Tej so pa hudi!


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Problem!
12.8.2008 22:57:48   
amaya
Meni je CB pokazal 6 dni preden  mi je sploh zaostajala fešta...tako da je odvisno od ženske do ženske.
Sploh pa: kaj si pa tacal po radiču od drugega. Zdej pa žanji...


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Problem!
12.8.2008 22:58:14   
baguSka
Jaz imam neredne M in mi je Clearblue pokazal zelo regularen rezultat 3 dni po izostanku M.


cak to pa tud mene zdej zanima.. ce mas neredne - kako pa potem ves kdaj ti tri dni zaostaja user posted image

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Problem!
12.8.2008 22:58:25   
benika
Da. Test lahko naredite 19. dan po nezaščitenem spolnem odnosu, če imate neredne menstrualne cikluse, npr. zaradi prenehanja jemanja kontracepcijskih tablet ali zdravljenja plodnosti, dojenja, umetne prekinitve nosečnosti pred več kot 9 tedni, rojstva otroka pred več kot 3 tedni.

Če že bereš, preberi cel tekst. Glede na tvoje vprašanje predvidevam, da sta s punco dokaj mlada in da se njej ni zgodilo ničesar od zgoraj naštetega.

(odgovor članu Pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Problem!
12.8.2008 22:59:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Jaz imam neredne M in mi je Clearblue pokazal zelo regularen rezultat 3 dni po izostanku M.


cak to pa tud mene zdej zanima.. ce mas neredne - kako pa potem ves kdaj ti tri dni zaostaja user posted image


user posted image

Šteješ najdaljši cikeluser posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Problem!
12.8.2008 22:59:30   
MTFP
IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

IZVIRNO SPOROČILO: dejavu

Clearblue pokaže regularen rezultat po 19. dneh, ker upoštevamo dejstvo, da ima neredno menstruacijo. 


user posted image user posted image user posted image  vsakič nekaj novega zvem na RR.


No to je res. Oz. to sem brala tudi jaz na eni strani za ene teste. Ne vem več kje.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Problem!
12.8.2008 22:59:30   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: dejavu

In zakaj je tebi sedaj v zadovoljstvo mene ****? Kaj imaš od tega? Jaz pa lahko imam velike težave. Res smešno.... 



Dej Pikec prestavi temo, vidiš da ima tip resne težave. user posted image

(odgovor članu dejavu)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Problem!
12.8.2008 22:59:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: amaya

Meni je CB pokazal 6 dni preden  mi je sploh zaostajala fešta...tako da je odvisno od ženske do ženske.
Sploh pa: kaj si pa tacal po radiču od drugega. Zdej pa žanji...



A nimaš ti skoz fešte? bERI PODPIS.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu amaya)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Problem!
12.8.2008 23:00:12   
benika
cak to pa tud mene zdej zanima.. ce mas neredne - kako pa potem ves kdaj ti tri dni zaostaja


Ker sem si v izračun vzela povprečje zadnjih ciklusov. Baguska, dej mi gmah, zdej rešujemo tule drug problemuser posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Problem!
12.8.2008 23:00:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: benika

Sploh pa: kaj si pa tacal po radiču od drugega. Zdej pa žanji...


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu benika)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Problem!
12.8.2008 23:01:00   
dejavu
No, ker vam je tako fajn bedeti ob mizeriji drugih. Tudi vi imaste ali pa boste imeli otroke in čisto možno, da se sam znajde takrat bom jaz vaše starosti in si lahko predstavljate, da bi bil takšen kot ste vi? Kako je vam, če ne moreš zaspati do 4. ponoči? 

< Sporočilo je popravil Pikec RR -- 12.8.2008 23:34:03 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Problem!
12.8.2008 23:01:54   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

IZVIRNO SPOROČILO: amaya

Meni je CB pokazal 6 dni preden  mi je sploh zaostajala fešta...tako da je odvisno od ženske do ženske.
Sploh pa: kaj si pa tacal po radiču od drugega. Zdej pa žanji...



A nimaš ti skoz fešte? bERI PODPIS.user posted image user posted image user posted image user posted image


ja mater...še vedno jo imam...pa tako lepo je bilo teh kratkih 10 mesecev....


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Problem!
12.8.2008 23:02:17   
Anonimen
da se sam znajde takrat bom jaz vaše starosti


A smem vprasat...cigave starosti si pa zdaj?
Tko, v povprecju, da ne bos prevec racunal.

(odgovor članu dejavu)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Problem!
12.8.2008 23:03:58   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: dejavu

No, ker vam je tako fajn bedeti ob mizeriji drugih. Tudi vi imaste ali pa boste imeli otroke in čisto možno, da se sam znajde takrat bom jaz vaše starosti in si lahko predstavljate, da bi bil takšen idiot kot ste vi? Kako je vam, če ne moreš zaspati do 4. ponoči? 


kako šele ne boš spal, ko ti bo otrok jokal...bi mogu razmišljat s tapravo glavo! Jaz ne razumem tega: ste dovolj veliki za ga točat povsod, ko pa treba sprejet neko odgovornost in posledico, pa ratate nazaj otroci. Ne smiliš se mi! Pa brez zamere, ampak tako je.


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu dejavu)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Problem!
12.8.2008 23:03:59   
benika
Čaki zdej mal, zakaj nas pa zdej zmerjaš z idiotiuser posted image Lepo smo ti povedale, da je možno, da je noseča, ker semenčice znajo preživet, ni pa verjetno, če ti ni ravno prišlo na roko, ki si jo vtikal vanjo, če si jo sploh.

Zdej se je prepozno po glavi tolčt. To stori drugič preden ga boš sral s punco nekoga drugega.

(odgovor članu dejavu)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Problem!
12.8.2008 23:04:04   
Anonimen
Baguska, dej mi gmah, zdej rešujemo tule drug problem


Pocasi, pocasi, imas casa do stirih zjutraj.

(odgovor članu benika)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?