|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  189 190 [191] 192 193   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nova borba se pripravlja II.
12.8.2008 15:58:53   
aqua77
kam ste zdej vse ušle.....????

ko pa o bučah debatirate ste pa vse živahne......user posted image user posted image user posted image  jaz pa enga fanta gor prpopam, je pa panika, pa nobene več ni...........user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 4751
   RE: Nova borba se pripravlja II.
12.8.2008 16:03:01   
aqua77
no, nobene ni več....

jaz grem domov iz službe, pa se tipkamo....

pa, pa....

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 4752
   RE: Nova borba se pripravlja II.
12.8.2008 16:14:20   
ledenka
aquica, kul čevlji user posted image user posted image user posted image  in uživaj današnji popoldan!

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 4753
   RE: Nova borba se pripravlja II.
12.8.2008 16:28:11   
Fargesia
aquaaaa, kam si zdej šla? je pa res tko zgledal zdele...ko so buče na sporedu se kr gužvamo tukaj, pol pa en tipšek uleti in se vse razbežimo...user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4754
   RE: Nova borba se pripravlja II.
12.8.2008 17:27:58   
Serendipity
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jaz več NE kuham!







Ker potem vedno kaj zamudim! kak luštna posladka smo danes meli... jaz sem pa kuhala user posted image pa ju zamudiiiiilaaaaa ....


Aqui - res je ql slikca! Nice one!

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 4755
   RE: Nova borba se pripravlja II.
12.8.2008 19:07:09   
ledenka
Se* user posted image user posted image user posted image  

se lahko pohvalim, da se se kar drzim dijete user posted image  sicer je ena taka mesana, mal po Montignacovo, pa mal v skladu z IVF napotki, pa mal po moje user posted image  

danes sem pojedla
Z: dve breskvi in caj z mlekom
kava z mlekom
M: dve manjsi jabolki
K: solata z buckami
kava z mlekom
V (ob 18.30): dva kosa pirinega kruha z namazom iz olivnega olja in bazilike

kave sem toliko spila, ker nam avtomat za vroco vodo v sluzbi ne dela user posted image  sicer bi samo eno.



_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 4756
   RE: Nova borba se pripravlja II.
12.8.2008 20:51:57   
aqua77
no pa ste spet na futru.......user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4757
   RE: Nova borba se pripravlja II.
12.8.2008 20:54:06   
Fargesia
IZVIRNO SPOROČILO: aqua77

no pa ste spet na futru.......user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 4758
   RE: Nova borba se pripravlja II.
12.8.2008 20:54:13   
aqua77
še nekaj za lahko noč......user posted image
user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 4759
   RE: Nova borba se pripravlja II.
12.8.2008 20:55:18   
aqua77
 ker ste itaq skoz na futru.... sej nekaj pa jesta..... user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 4760
   RE: Nova borba se pripravlja II.
12.8.2008 20:58:57   
Anonimen
heheheheheh

evo mene user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Erin nič ne skrbi počasi se daleč pride in tudi tvoj mali Tilen bo slej ko prej spoznal kdaj je noč in kdaj dan... Bolje je pa da vleče ko utrgan kot da nebi, pa bi se ti obetal kak mastitis... Verjamem pa da boli... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zate in za tvojega Tilna user posted image user posted image user posted image user posted image

Aqua F E N O M E N A L N A preobleka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Tudi Se* si hudooooooo S E X Y user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Tele vaše bučke so pa že adijo... Sej samo še o bučkah čvekate user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   Dejte se mal na tehnike, poze prej, med in po, oblike, velikosti, ipd. spravit user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Aja..................... Jst sem spet na bolniški user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aqua77)
  Neposredna povezava do sporočila: 4761
   RE: Nova borba se pripravlja II.
12.8.2008 21:00:19   
Anonimen
Aqua..... takele slike so zvečer prepovedane!!!!!!, ker je moj ljubi popoldne v sluzbi in se obisk imava... Zjutraj pa lahko, ker sva oba doma user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   še celo priporočljivo je user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4762
   RE: Nova borba se pripravlja II.
12.8.2008 21:01:35   
ledenka
jaz bi bla pa jaaaabkaaaa user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4763
   RE: Nova borba se pripravlja II.
12.8.2008 21:08:29   
Serendipity
žebemo mast ... pa ta PMS user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image v dveh dneh je moj Monti odšel na dopust. Pupe jaz sem taaak lačna cel čas. Pa zopet te moje kombinacije in količine.
- zajtrk 1 - sendvič in črna kava
- zajtrk 2 - mleko in kosmiči
- zajtrk 3 - pol kile grozdja
- malica - kava z mlekom (2x)
- kosilo - špageti in solata
- malica 1 - 4 nektarine
- malica 2 - čokoladni mousse v kombinaciji s čokoladno-vanilijevim sladoledom in čipsom pa pivo kcoj user posted image
- večerja - sendvič (tavelki) user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pa šeeeeee bi user posted image

Jutri bom bolj pridna obljubim. user posted image

< Sporočilo je popravil Serendipity -- 12.8.2008 21:09:00 >

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4764
   RE: Nova borba se pripravlja II.
12.8.2008 21:15:37   
Fargesia
se*, jst mam enak probelm...mislim da se mi M najavlja in bi pojedla vola in pol!!!

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 4765
   RE: Nova borba se pripravlja II.
12.8.2008 21:27:39   
beyba
oila pupe kolk vas je lepo brat....sam jst mam podoben problem ko Erin toooollllllllllllllkkkkkkkkkk mam mmmmmmmmmmmmmaaaaaaaaaalllllll časa, ve ste pa tolk velik ratale čvekeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   vam je sam za čestitat. Dieta vidim da ej v polnem teku. Bomo vidli katera bo najbolj pridna. Dobi virtualne sexi bikinke za nagrado user posted image user posted image user posted image user posted image   tuki so itak sam virtualne nagrade...

Moja pupika je bla danes tolk umirjen otrok...dopoldne spala 3 ure popoldne najprej eno potem pa še kake dve vsega skupi, pa nič ni kaj jokala, razen ko je mami jedla kosilo( alergija na jedilni pribor v mamičinih rokah še vedno drži), pa zvečer je tolk mal jokala...Že včeraj je bil dober dan sicer kako uro spanja v celem dnevu, smo se prenosili cel dan, sam jojka pa ni blo. Full je hudo, ko ti otrok joka ne glede na to kaj delaš pa mu ne znaš pomagat. Mu daš joško ni dobro, menjaš položaje nošenja, cincaš. počepe delaš, telovadiš, se vrtiš...Vse možno pa ga komaj kaj potolažiš za par minutk. Tko je blo v nedeljo. Sva se prenosile 11 ur, pa še ene 2 uri je bla očijeva....sem bla čist fetik...potem je pa še 'tašča' klicala zvečer dvakrat pa pametno nasvete talala mojemu da je z njo nekaj narobe, da je bolna in da mora k zdravniku po zdravila... da njeni otroci niso nič jokal so se podojili duda pa spat...Uglavnem me je moj full zagovarjal pa se ji upiral, potem po drugem klicu jo je mal pa dost pa ji je reku stavek:' Bo pa že njena mami bolje vedela ko je bla 30 let vzgojiteljica kot pa ti!' To je bil pa višek. Je vrgla dol v joku, zdej se pa ne pogovarja komaj dobrdan reče.... Ma jst nimam še volje in energije pa ne moči se še z njo zdej dajat....

Uglavnem ker ste bolj pridne vas zdej težko komentiram, se vam oglašam da vam povem da smo vredu, z vsakdanjimi včasih večjimi včasih manjšimi težavami časovno  smo na psu mamo pa veliko ljubezni in veselja. Če bo kak piknik ali kava v osrednji slo....Se bova probale z Elo pridružit, ali pa vas vsaj priti pogledat.

ERIN sej bo ...nekega urnika se pa ne drži tut bri sedmih tednih še ne....

Objemček in poljubček vsem in dobrodošlica novinkam.

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 4766
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 7:31:51   
murkica
No pa da se še jaz javim....


Vidim, da sem tudi jaz včeraj zamudila posladek. Me je zdele kar prijelo, da bi odšla iz službe in bi se malo stisnila s svojim dragim. user posted image  Ne morem pomagat. No pri nas pridno user posted image in upamo, da ta mesec bomo pa res kaj prislončkali. Bi bil res že skrajni čas. No če ne ta, pa naslednji mesec (zdej se delam, da sem kao ful optimističnauser posted image )... Morda bomo pa že z Egipta kaj prišvercali. PUnce še par dni, pa grem na morje.....user posted image user posted image user posted image

No dieta se kar obrestuje. Če bi se še čez dan bolj držala, bi bila verjetno bolj uspešna ampak tudi tako je OK. Izgubila sem 2 kg, tako da se lahko danes nažrem...hahahahahha... Ne sej se hecam, dejansko jem vse normalno raznen zvečer ne jem in so rezultati vidni.

Vesela sem, da še naprej tako pridno čvekate, pa čeprav v večini o bučkah(mimogrede, tudi moj jih ne mara), to je po mojem v igri manjvrednostni kompleks, (hahahahah), ker bučke lahko zrastejo kolikor jih pustiš. user posted image user posted image user posted image user posted image


No sej zdej me pa že očitno malo trga. Nič, jst grem še malo preskakat forum, vsem pa seveda želim dobro jutro in lep začetek dneva.

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 4767
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 7:47:22   
spps
user posted image




murkica,bom držala pesti,da vama na dopustu uspeuser posted image user posted image user posted image user posted image
in ostale?še spite?

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 4768
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 7:55:50   
jazzz27
Dobro jutro!!!!

A danes sem pa jaz prva....uuu,kaka častuser posted image user posted image

No za dobro jutro dobite eno kavicouser posted image ...da bo dan lepši.

živa...kaj je spet to, da si na bolniški....a internet v službi ne dela?user posted image user posted image

beyba....tebe pa že tako doooolgo nisem brala....vidim, da je vse po starem in da vam tašča še vedno ne da miru.Ampak kaj hočmo...so pač take, vtikajo nos kamorkoli. No saj na splošno so ženske takeuser posted image ...ampak vajin primer je pa višek. Saj se bo vse ustalilo na tirnice, tako da le pogumno naprej.....cmoka za Elo!!user posted image


Se*...no pa le nisem edini grešni kozel.....sem se prve dni držala dijete, kot pijanc plota....sedaj pa bi požrla vse kar leze in greuser posted image user posted image ...navedem primer.....za večerjo pohan sir in mal salameuser posted image .....KATASTROFA, no ampak na včerajšnji dan mi je to pa pripadalo.....da se mal potolažim


Ajsika....tebi sem napisala v ZS, kako in kaj je bilo.....


Aqua....nice čeveljček....seksi, tako kot si ti.....a imaš mogoče že kake nove slikce gor? Drugače pa še vedno navijam zate in upam na najboljše!!!!!! Saj kmalu pade G. in boš na jasnem pri čem si!!


špelka....tebe sem sanjala ponočiuser posted image ....da te moram vprašat kako si!? Kakšni so kaj plani,...itd....nore sanje.....pa tebe sem sanjalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

polaris....kuku, kje je naša nočna ptička....več se ne oglasi. Jaz pa bi mal poklepetala s tabo in ti spet zastavljala vprašanja...a se je pr VAS KAJ PREMAKNILO?


oktavija...kako je z jajci?user posted image user posted image  Ti jih ratuje obvladovat?user posted image user posted image  Mislim, da si ti najbolj priden člen v naši dieti!!!!!user posted image user posted image user posted image


sonček....kje si? Kako si? Vse poteka okie?


kleja....a še kaj štemate pr vas ali ste že celo bajto zravnali? Upam, da štemate tudi v user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tej smeri!!! 


Vse ostale moje...če sem kako pozabilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


No še moje stanje od včeraj....gremo na postopek, v bližnji prihodnosti.....user posted image user posted image user posted image user posted image ...in smo korak bližje naši mali user posted image .


lep dan naprej!!!!!



(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 4769
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 7:59:13   
spps
jazzi,nisi prvauser posted image user posted image user posted image user posted image
a so ti kaj rekli,kdaj približno lahk pričakuješ,da te dajo v postopek?držim pesti,da bo zeeelo kmalu in ti uspe,da boš nosila svojo pikico pod srčkomuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4770
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 8:00:36   
jazzz27
No in to je odraz mojega hitrega tipkanja....ste me prehiteleuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

dobro jutro tudi vam čvekice moje!!!!

murkica....Egiptuser posted image user posted image ......mmmmmmmmmmm...kok sem vam fouš....ma da je kak fotosešen, da mamo še eno novo destinacijo......čeprav se mi zdi da imam dovolj teh deželuser posted image Držim pesti, da nazaj enga faraončka prnesete!!!user posted image user posted image

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4771
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 8:05:04   
jazzz27
IZVIRNO SPOROČILO: spps

jazzi,nisi prvauser posted image user posted image user posted image user posted image
a so ti kaj rekli,kdaj približno lahk pričakuješ,da te dajo v postopek?držim pesti,da bo zeeelo kmalu in ti uspe,da boš nosila svojo pikico pod srčkomuser posted image user posted image user posted image user posted image



gremo samoplačniško, tako da bom šla takrat, ko se bom odločla. V bistvu bi lahko šla takoj, sam finance nas še miceno omejujejo...čakava namreč denar....recimo da drug cikel, če bo vse po sreči!!! Nima koncesijskih postopkov....user posted image user posted image user posted image ....vsaj za prvi postopek ne!!!! Smo pa že blizuuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4772
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 8:09:47   
murkica
Punce hvala za lepe želje.
jazzz- nič bat, slikice sigurno pripopamuser posted image . Drugače pa sem vesela, da se vedno bolj približujeta postopku. Ja finance so hudič, ampak za tako veliko stvar se takoj zapufam.



_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4773
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 8:10:57   
oktavija
IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27

oktavija...kako je z jajci?user posted image user posted image  Ti jih ratuje obvladovat?user posted image user posted image  Mislim, da si ti najbolj priden člen v naši dieti!!!!!user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  jaz sem še vedno pridna na dijeti in imam že 1,5 kg...user posted image user posted image

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4774
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 8:24:12   
jazzz27
oktavija....bravo!!!user posted image user posted image user posted image user posted image  1,5 kg manj...to je že kar nekaj v tako kratkem času...jaz vem, da ti bo uspelo!!!! Madoniš....bo potem tvoj ljubosumen, ko boš imela tako lepo figurico!! Na sploh pa je to super, ker na koncu zmagaš tudi nad svojim želodcem in glavo!!!! Jaz se probam čim manj filat, pa mi včasih le ne ratuje preveč....pa še eno fešto imamo v petek, ker je moj povabil sorodnike na piknik, pa bo kriza, ker bom spet ko soček.....user posted image


murkica....itak, da sem vesela zate, ker greš na morje....kaj bi jaz dala da sem na tvojem mestuuser posted image ....mah saj res, da finance za nekaj takega niso nič....samo bolj me skrbi od 10 do 20 % uspešnost postopka!!!! To pa je zelo malo!!!! Sploh pa prvič je še manjša uspešnost.... pa nočem se preveč obremenjevati s tem, ker jaz upam na user posted image  user posted image . Kdaj odpotujeta na user posted image ?

< Sporočilo je popravil jazzz27 -- 13.8.2008 8:25:52 >

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 4775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  189 190 [191] 192 193   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  189 190 [191] 192 193   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?