|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: istospolni partnerji
12.8.2008 18:24:00   
Ancy
me ne motijo, ne bi imela nič proti temu da imajo tudi otroke, je pa res da marsikdo v družbi meni drugače in so prav zaradi tega otroci zbadani, kot starši pa so lahko prav tako dobri kot 'normalni' pari.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: istospolni partnerji
12.8.2008 18:24:11   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: haloze

Madona, ste se  razpištolile. Tudi če sta starša istospolna, tudi tisti, ki igra vlogo očeta , lahko mamo pretepa, pa pije, tako, da mi ne o tem.
Sem samo povedla svoje mnenje, če pa ne prenesete nasprotnega mnenja, pa je z vami nekaj narobe. Vsak ima pravico do svojega mnenja.Jaz pač  mislim tak, ostale pa drugače, pa me ni treba napadati zaradi tega. In forumi so za to tudi namenjeni. Tako, da prosim me nehajte napadati kot garjavega psa.
Sem keri na žulj stopila?



Ojoj, jaz pa poznam enih par fajn haložank. Pa si sigurna, da si iz Haloz?

(odgovor članu haloze)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: istospolni partnerji
12.8.2008 20:35:45   
haloze
Jaz pa poznam enih par fajn Mariborčank.

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: istospolni partnerji
12.8.2008 20:40:46   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: amaya

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

Off topic:  GOSPA Karin, kako ste kaj? user posted image


Čudovitouser posted image


A si gospa ratala? nič nisi povedala...vem da ste nekaj kuhali.....user posted image



Seveda. Vse zamudišuser posted image

Uf, tole je pa meni tudi ušlo.
Karin, čestitke, naj bo vajin zakon ves čas prežet z ljubeznijo!
user posted image user posted image user posted image



_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: istospolni partnerji
12.8.2008 20:51:09   
Freycha
vesela sem, da tiste punce, ki ste mi bile skozi teme že od prej simpatične in všeč in sem se dostikrat z vami strinjala, tudi tu delimo isto mnenje.

Tako, bom kar direktna: moj brat je gay. Ima partnerja, s katerim sta skupaj 6. let. Takega razumevanja, podpore, ljubezni, sloge težko najdeš v heteroseksualnih odnosih. Seveda najdeš, je pa redkost. Kar se njune ljubezni do partnerja tiče, bi jima bil marsikdo pošteno fovš. Živita v tujini, kjer niso priznane le registracije, ki je roko na srce zelo diskriminatorna, ampak se lahko tudi poročijo in posvojijo otroke. Poročila se bosta, to je dejstvo. Ali pa bosta posvojila otroka, je pa to njuna stvar in zaenkrat o tem ni bilo govora. Sploh zato, ker sta trenutno oba zaključila magisterij in se je brat podal v "delo", partner pa v doktorat.

Odkar sem na RR še toliko bolj spremljam pare, ki so skupaj samo zaradi otroka, ali pa, ker morajo biti skupaj. So nesrečeni, se varajo, ne premorejo trohice ljubezni, se celo pretepajo....... Pa si mislim, kaj je res toliko degeneriranih ljudi, ki imajo otroke samo zato, ker se jih mora imeti, potem pa otroc trpijo in so žrtve starševskih frustracij.

Jaz bi raje 100x zaupala otroka mojemu bratu in njegovemu partnerju, kot pa marsikateremu heteroseksualnemu paru, o katerem dnevno prebiram tu na RR........

Ko mi bo enkrat en podal tak argument, zaradi katerega bom razmišljala, da homoseksualni pari ne bi bili dobri starši, bom spremenila mnenje. Do takrat pa sem prepričana, da znajo biti dobri starši, da znajo podati dobro popotnico za življenje in da bodo otroka učili veliko večje strpnosti, kot marsikateri heteroseksualni par.

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: istospolni partnerji
12.8.2008 21:03:04   
malecka
Freycha, to si tako lepo napisala. Mislim, da več ni kaj dodati.user posted image

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: istospolni partnerji
12.8.2008 21:04:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

Odvisno od primera do primera. Poznam gejevske pare, ki bi jim takoj dala otroka, poznam pa tudi veliko hetero-parov, ki bi jim ga takoj vzela.


user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: istospolni partnerji
12.8.2008 21:28:35   
tins
Kot vidimo, bodo morali Slovenčki pojesti še veliko žgancev, napreden se bodo rešili vseh predsodkov... in to, da nekdo (kao) odobrava partnerstva, poroke... posvojitev pa ne- to je še vedno predsodek!

Mnenje večine Slovencev o istospolnih partnerstvih je tudi ena od stvari, ki nas konkretno močno ločuje od Zahoda in približuje "balkanski" mentaliteti...In dokler bo večina razmišljala na tak način je prezgodaj odpirati to temo. Absolutno ni razloga, da ne bi dobili otrok, ampak šele čez nekaj (in še malo) let, ko se bodo Slovenčki malo nakulirali (beri: dozoreli).

Drugače pa argument, ki absolutno zmaga:

IZVIRNO SPOROČILO: yellowcrystalstar


pač, če bo moja hči slučajno istospolno usmerjena si definitivno želim, da ima otroka. seveda, če si ga bo sama želela. isto bi si želela za hipotetičnega sina.



(odgovor članu yellowcrystalstar)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: istospolni partnerji
12.8.2008 21:31:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tins

Kot vidimo, bodo morali Slovenčki pojesti še veliko žgancev, napreden se bodo rešili vseh predsodkov... in to,
Drugače pa argument, ki absolutno zmaga:

IZVIRNO SPOROČILO: yellowcrystalstar


pač, če bo moja hči slučajno istospolno usmerjena si definitivno želim, da ima otroka. seveda, če si ga bo sama želela. isto bi si želela za hipotetičnega sina.





Zmaga, dokler je to hci.
Ce bi bila to soseda, je pa ze drugo vprasanje.

(odgovor članu tins)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: istospolni partnerji
12.8.2008 22:40:57   
benika
Proti sami poroki in skupnemu življenju nimam nič, kar se pa otrok tiče, pa mislim, da potrebuje otrok pravega očeta(moškega)in pravo mamo (žensko). Tako je moje mnenje o tem.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image A bi ti tole mal bolj podrobno razložila? Kakšna pa sta pravi oče in prava mama?

(odgovor članu haloze)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: istospolni partnerji
12.8.2008 22:56:08   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: benika

Proti sami poroki in skupnemu življenju nimam nič, kar se pa otrok tiče, pa mislim, da potrebuje otrok pravega očeta(moškega)in pravo mamo (žensko). Tako je moje mnenje o tem.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image A bi ti tole mal bolj podrobno razložila? Kakšna pa sta pravi oče in prava mama?



Je že Karin:

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: haloze

Proti sami poroki in skupnemu življenju nimam nič, kar se pa otrok tiče, pa mislim, da potrebuje otrok pravega očeta(moškega)in pravo mamo (žensko). Tako je moje mnenje o tem.


Kakšen pa je pravi oče?
Je pogoj da ima lulčka? Da služi denar? Da je kosmat? Da ima globok glas? Da prdi? Da štunfe na tleh pušča? Da 45 min na sekretu sedi? Da zna šrauf pršraufat?
Pa kakšna je prava mama?
Da je doma? Da kuha? Pere? Pegla? Ma joškice?

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: istospolni partnerji
12.8.2008 23:46:40   
dejavu
Geji in lejzbe me ne motijo. Dokler ne preraste to v kult. Kar je čisto možno...


_____________________________

Only when we are no longer afraid do we begin to live.(Dorothy Thompson)

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: istospolni partnerji
13.8.2008 0:23:16   
yellowcrystalstar
 
IZVIRNO SPOROČILO: dejavu

Geji in lejzbe me ne motijo. Dokler ne preraste to v kult. Kar je čisto možno...



OMG

_____________________________

When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace. (Hendrix)

(odgovor članu dejavu)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: istospolni partnerji
13.8.2008 7:01:11   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: yellowcrystalstar

IZVIRNO SPOROČILO: dejavu

Geji in lejzbe me ne motijo. Dokler ne preraste to v kult. Kar je čisto možno...



OMG



Ja svašta zadnje čase prebereš tukaj na čveku.

(odgovor članu yellowcrystalstar)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: istospolni partnerji
13.8.2008 7:30:13   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: dejavu

Geji in lejzbe me ne motijo. Dokler ne preraste to v kult. Kar je čisto možno...



mene bo resnično strah, ko bo primitivizem in debilizem kult..... kar je čisto možno.....

(odgovor članu dejavu)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: istospolni partnerji
13.8.2008 7:31:06   
Lepotica
Meni osebno so gayi in lezbijke čisto v redu ljudje. Jih nekaj poznam, lahko rečem, da so glede določenih stvari veliko bolj odprti in v redu ljudje. Cenim njihov pogum, da se borijo za svoje pravice. In verjamem, da želijo otroke, saj so vendar tudi oni ljudje. Še vedno pa verjamem, da tudi otroci potrebujejo vzorec očeta in mame. Pa ne obešajmo se na to, koliko otrok živi v "normalnih" družinah pa so zlorabljeni, otroci in starši. In to nikakor ni prav. Do zlorab pa lahko pride tudi v homoseksualnih družinah pa tega nihče ne omenja.

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: istospolni partnerji
13.8.2008 7:45:37   
NevenkaP
Nimam kaj dodati. Je že Freycha lepo povedala in se v celoti strinjam z njo.

(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: istospolni partnerji
13.8.2008 8:22:58   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

IZVIRNO SPOROČILO: dejavu

Geji in lejzbe me ne motijo. Dokler ne preraste to v kult. Kar je čisto možno...



mene bo resnično strah, ko bo primitivizem in debilizem kult..... kar je čisto možno.....



Ja Freycha se čisto strinjam s teboj, če je dejavu predstavnik današnje mladine, se nam slabo piše.

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: istospolni partnerji
13.8.2008 9:01:49   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: Lepotica

Meni osebno so gayi in lezbijke čisto v redu ljudje. Jih nekaj poznam, lahko rečem, da so glede določenih stvari veliko bolj odprti in v redu ljudje. Cenim njihov pogum, da se borijo za svoje pravice. In verjamem, da želijo otroke, saj so vendar tudi oni ljudje. Še vedno pa verjamem, da tudi otroci potrebujejo vzorec očeta in mame. Pa ne obešajmo se na to, koliko otrok živi v "normalnih" družinah pa so zlorabljeni, otroci in starši. In to nikakor ni prav. Do zlorab pa lahko pride tudi v homoseksualnih družinah pa tega nihče ne omenja.


pa dajmo potegniti statistične podatke, koliko otrok, ki so bili posvojeni s strani heteroseksualnih parov je zlorabljenih. V nadaljevanju dajmo potegniti statistične podatke, koliko homosksualnim parom v tujini so že odvzeli otroka, ker so delali slabo z njim.

Preidimo na dejstva, ne nekaj plozat naokoli tisto, kar vam paše.

Prosim gospa pravnica, dokoplji se do podatkov, kateri kriteriji so pomembni za posvojitev otroka. Kako stanje? In kje piše, da mora imeti en predstavnik družine lulčka in en luliko?!

Dajmo se še dokopati koliko otrok letno ostane neposvojenih, ker bi mladi pari raje imeli dojenčke, ne pa "psihično poškodovane" mladostnike.....

Ko pa bomo dali to čez, pa gremo lahko naprej razglabljati zakaj dva homoseksualca ne bi bila primerna za vzgojo otroka....

(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: istospolni partnerji
13.8.2008 9:14:53   
jagoda77
Meni je vseeno, kdo in zakaj in kva je in a ima otroke ali ne. Če že ima nekdo otroke a je to mati, oče, gej, lezbijka,... važno je, da ima otroka rad, to je edini pogoj, kako je pa kdo usmerjen, je pa ja čist vseeno.


(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: istospolni partnerji
13.8.2008 9:30:35   
Lepotica
Freycha takole ti bom povedala. Tebi pustimo tvoje mnenj, drugi imamo svoje mnenje. Lepo, da si povedala za tvojega brata ampak zato še ne pomeni, da se bomo vse strinjale s tabo. Ne napadaj nas, tako kot tudi me tebe ne napadamo, pa tudi srakazem zase ohrani. Nikjer nism rekla, da je v enih družinah več nasilja kot v drugih. Najbrž ga je več v heteroseksualnih kot v homoseksualnih, ker je prvih pač več. Jaz osebno sem pač za to, da ima otrok mamo in očeta, heteroseksualen par. Tisti, ki menijo drugače, jih tudi spoštujem.

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu jagoda77)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: istospolni partnerji
13.8.2008 9:51:32   
Katey
Freycha dobro si to razložila in se tudi v celoti strinjam s tabo, ker imam tudi sama dobrega prijatelja, ki se je pred dvema letoma preselil v Nemčijo in tam poročil s partnerjem, ki sem ga končno letos uspela spoznati in videti kako njun odnos dejansko funkcionira in lahko mirno rečem, da poznam malo heteroseksualnih parov, ki imajo tak spoštljiv in ljubeč odnos. Po pravici povedano, niti nisem razmišljala ali njima otrok ja ali ne, ker se mi zdi logično, da v takem odnosu je vsak otrok dobrodošel.

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: istospolni partnerji
13.8.2008 9:53:07   
Lepotica
Ampak pravijo, da je v teh odnosih več nezvestobe. Meni se zdi tole pa malo tko tko.

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu Katey)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: istospolni partnerji
13.8.2008 10:06:44   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: Lepotica

Freycha takole ti bom povedala. Tebi pustimo tvoje mnenj, drugi imamo svoje mnenje. Lepo, da si povedala za tvojega brata ampak zato še ne pomeni, da se bomo vse strinjale s tabo. Ne napadaj nas, tako kot tudi me tebe ne napadamo, pa tudi srakazem zase ohrani. Nikjer nism rekla, da je v enih družinah več nasilja kot v drugih. Najbrž ga je več v heteroseksualnih kot v homoseksualnih, ker je prvih pač več. Jaz osebno sem pač za to, da ima otrok mamo in očeta, heteroseksualen par. Tisti, ki menijo drugače, jih tudi spoštujem.


Lepotička tudi z eno besedo te nisem napadla, hočem pa, da predstaviš dejstva, preden lahko kaj takega trdiš.

Gre samo zato, da imate neke strahove brez prave podlage. Dejstva pa pravijo drugače, le videti jih nočete..... Zato sem ti rekla, da mi postreži s statističnimi podatki, ki bodo potrdili tvoje dvome za opravičene.... Ker če tega ne moreš narediti, potem ne gre za nič drugega, kot za predsodek. Tega pa ne odobravam in imam tudi pravico do tega.


(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: istospolni partnerji
13.8.2008 10:09:18   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: Lepotica

Ampak pravijo, da je v teh odnosih več nezvestobe. Meni se zdi tole pa malo tko tko.


kdo to pravi? to so kar neke govorice.......

poznam ogromno heteroseksualnih oseb, ki so promiskuitetni. Enako, ali malo več ali malo manj kot nekateri homoseksualni osebki. Prav tako pa poznam veliko parov v obeh "skupinah" ki ljubijo in so ljubljeni......

spet so to govorice brez osnove...... spet gre za predsodek, nič drugega....

(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?