|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A je kak zakon za uvajanje v vrtec
15.8.2008 21:13:23   
F*S*M
za delodajalca?

Jaz imam naslednji problem, Filip gre s 1.9. v vrtec in nimam zagotovila če ga bom lahko uvajala saj je v moji službi (delam v trgovini v kateri smo 4 prodajalke) full velik problem dobiti dopust, glede na to da ga v tem času koristi druga prodajalka v bistvu moja poslovodja. Ker bom verjetno morala ta teden delati deljeno, mi to nikakor ne bo zneslo, da bi ga uvajala.

A katera ve kako je s tem po zakonu?

Res vsaka informacija bi bila dobrodošla


_____________________________

Moje sonce je začelo sijati 13.05.2006 ob 20.39
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A je kak zakon za uvajanje v vrtec
15.8.2008 21:23:35   
K_a_t_i
A oči tud ne dobi dopusta?
Takega zakona ziher ni...


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu F*S*M)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A je kak zakon za uvajanje v vrtec
15.8.2008 21:38:28   
Naja31
To pa res ni področje ki bi ga urejal zakon.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A je kak zakon za uvajanje v vrtec
15.8.2008 21:53:33   
Gina
Zakaj pa ne bi oči malo uvajal? Pri nas tudi jaz ne morem dobiti dopusta, pa je šel oči. Zakaj vam je logično, da se morate na glavo postavit za otroke, deci pa rečejo: "Ne morem!" in je za njih stvar rešena? Če ne moreš, pač ne moreš. V najslabšem primeru bo otrok pač cel dan v vrtcu, bog pomagaj, konec ga ne bo, mogoče mu bo celo čisto všeč. Glej pozitivno. Aja, dvomim, da je kak tak zakon kje. Lahko greš kvečjemu na socialno, da kličejo k vam v službo, samo meni se to zdi malo tako tako.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A je kak zakon za uvajanje v vrtec
15.8.2008 21:55:44   
eya
Lahko ga uvajajo tudi stari starši, če je to mogoče možno.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A je kak zakon za uvajanje v vrtec
16.8.2008 8:56:47   
atea
mogoe se pa v vrtcu lahko dogovoriš da ga bi uvajala en teden prej ali pozneje
v našem vrtcu se je to dalo
če pride v vrtec en teden prej je fino ker imajo samo tega otroka ter je lažje
plačilo pa po dogovoru, saj sprejmeš kar ti ponudijo
lp batea


(odgovor članu F*S*M)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A je kak zakon za uvajanje v vrtec
16.8.2008 20:44:15   
ajdaN
Zakona sigurno ni.

Jaz sem se zmenila, da naša pride pač en teden prej pa je. Lahko bi šel sicer ati, ampak jaz sem še 2 tedna čisto frej in bi jo rada sama uvajala. Pa še take norišnice ne bo in bo že malo "uvedena" ko pridejo ostali "kričači"user posted image .

Drugega kot teden prej ali kasneje ti žal ne preostane. Ali pa takoj na polno, kar verjetno nobenemu ne bi bilo všeč.

(odgovor članu F*S*M)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A je kak zakon za uvajanje v vrtec
16.8.2008 21:21:14   
jakaracman
Če očka tudi ne more dobiti dopusta potem pa probajta, če delaš deljeno, da delaš pop in jo zjutraj uvajaš potem pa pustiš očka pa se podviza in jo kmalu ven vzame.Jaz sem imela cel teden rezerviran za uvajaneje pa sva bile samo en dan nato bolezen.Drugi teden sva šle spet v pon in sem jo po kosilu dala spat potem pa so me po klicale ko je vstala, vse BP.V torek sem morala it v službo očka pa v tujino in je pač zjutraj malo pojokcala in je bilo Ok.Tako je imela praktično vajanje 2 dni, pa je bila sramežljiva in nič odprt otrok.Bi pa rada povedal še to, prvi teden so bili malčki z mamicami in je bilo vse ok, ko so jih pa potem puščali same so grozno tulili, skratka nič adaptirani po tednu uvajanja, tudi tisti, ki so prej začeli saj jih je bilo strah groznega vpitja nekaterih.Pa so bile fine vzgojiteljice, ki so jih sorazmerno hitro pomirile in jih zamotile.Pa srečno in brez skrbi, po 3 tednih so pri nas baje vsi brez problema tekli notri in se veselili vsakemu vrtčevskemu dogotku.

(odgovor članu ajdaN)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: A je kak zakon za uvajanje v vrtec
21.8.2008 20:46:13   
F*S*M
Hvala vam za odgovore, nekako se bomo že morali znajti, čeprav njegov oče, nekaj komplicira in upam, da se bo vsaj malo potrudil za sina, saj ne rečem, ga vedno čuva ko je to potrebno in če ima čas, samo včasih pa zna prav komplicirat tam ko sploh ni potrebno.

_____________________________

Moje sonce je začelo sijati 13.05.2006 ob 20.39

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: A je kak zakon za uvajanje v vrtec
21.8.2008 22:00:38   
atanja
Ne mi zamert-sam po navadi je en od staršev bolj primeren za uvajanje. Bodisi zaradi navezanosti, ali pa ker je bolj trden.

Jaz vem da bi moj rajši pustu službo kot pa ga uvaju ker mu je blo tok grozen ker se je mali joku. Pi očitu doseže vseuser posted image , in  ga bi moj kar v službo pelju pa ga tam mel. Tako da pri nas sem ga zjutraj vedno jaz vozila-tudi zaradi tega ker se je bolj po klapal.
No en dan po kakih dveh mesecih ga je mogu pa on peljat in sem zvečer mojga ˇuvajalaˇkako ga naj peljeuser posted image

Ne vem če je kak zakon sam so pa v vrtcu prilagodljivi. mi bomo letos menjaval pa ga bom en teden kasnej lahko uvajala.

(odgovor članu F*S*M)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: A je kak zakon za uvajanje v vrtec
22.8.2008 14:05:11   
žarnica
Pri nas ne bo uvajanja. Sama začnem delat 1.9. (po porodniški),tamala isti dan v vrtec. JAz sem še v drugi enoti, ati je komaj začel delat in ne more že kar težit za dopust. Bo že-vsi so se navadili,pa se bo ona tudi. Sicer pa tako lahko vzgojiteljica pokliče starejšo hčerko,da jo malo potolaži,če bo hudo.

(odgovor članu atanja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?