|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  105 106 [107] 108 109   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: februarčice 2009
19.8.2008 15:48:18   
cati
user posted image
user posted image     FEBRUARČKI 2009       user posted image       


    PDP    Ime  (starost)      (št.user posted image ,štuser posted image )       Spol   Pregledi Porod. 
____________________________________________________

user posted image 01.2.  Balonchy (27)   (št.user posted image 2,št.user posted image 0)        user posted image       26.8.
user posted image 01.2.  Urša08              (št.user posted image 2,št.user posted image 1)       user posted image      ?
user posted image 02.2.  smokvica72
      (št.user posted image x,št.user posted image x)       user posted image       ?
user posted image 02.2.  TEDIGO  (30)   
(št.user posted image 2,št.user posted image 0)       user posted image       22.8.
user posted image 03.2.  mamutka          (št.user posted image 3,št.user posted image 2)       user posted image       ?  
user posted image 03.2.  bara10             (št.user posted image 2,št.user posted image 0)     
  user posted image       ?
user posted image 03.2.  LaraS               (št.user posted image x,št.user posted image x)    
    user posted image       ?
user posted image 04.2.  witto                (št.user posted image 1,št.user posted image 0)    
   user posted image        ?
user posted image 05.2.  Ajvy                 (št.user posted image 2,št.user posted image 1)       user posted image       22.8.       

user posted image 05.2.  nina 166          (št.user posted image 2,št.user posted image 1)       user posted image        ?    
user posted image 05.2.  Nusa30 (30)    (št.user posted image 2,št.user posted image 1)       user posted image        22.8.     
user posted image 06.2.  kk85                (št.user posted image 2,št.
user posted image 1)       user posted image        ?
user posted image 07.2.  carmar             (št.user posted image 2,št.
user posted image 1)       user posted image        ?
user posted image 07.2.  Petrap              (št.user posted image 1,št.
user posted image 0)       user posted image        ?            
user posted image 08.2.  reckova (27)    (št.user posted image x,št.user posted image x)        user posted image        21.8    
user posted image 08.2.  timy    (28)       (št.user posted image 1,št.
user posted image 0)       user posted image         19.8.  
user posted image 08.2.  Nea                  (št.user posted image 4,št.user posted image 2)       user posted image         ?
user posted image 08.2.  diamantina(22)(št.user posted image 1,št.user posted image 0)       user posted image        2.9.     

user posted image 10.2.  cati (28)           (št.user posted image 3,št.user posted image 0)       user posted image         26.8.       MB   
user posted image 10.2.  kolumbo           (št.user posted image x,št.user posted image 1)       user posted image        1.9.              
user posted image 10.2Shuka               (št.user posted image 3,št.user posted image 0)      user posted image        17.9.     
user posted image 10.2.  Katjuša  (27)    (št.user posted image 2,št.user posted image 1)      user posted image        29.8.      
CE
user posted image 11.2.  Želva                (št.user posted image 2,št.user posted image 1)      user posted image        ?
user posted image 14.2.  tanci29 (30)     (št.user posted image 2,št.user posted image 1)      user posted image   
    7.9.     

user posted image 14.2.  Kranjcanka      (št.user posted image x,št.user posted image x)      user posted image         ?
user posted image 14.2.  Maša29            (št.user posted image 1,št.user posted image 0)    
 user posted image         ?       

user posted image 14.2.  Kaška (33)       (št.user posted image x,št.user posted image x)      user posted image         ?    
user posted image 15.2.  micamuca         (št.user posted image 1,št.user posted image 0)     user posted image         ?               
user posted image 16.2.
  birdy                 (št.user posted image 2,št.user posted image 1)    
user posted image        10.9.    
user posted image 16.2.  kayica24 (24)   (št.user posted image 1,št.user posted image 0     
 user posted image         ?      

user posted image 16.2.  vesnozaver(27)(št.user posted image 1,št.user posted image 0)     user posted image        11.8.  
user posted image 17.2.  julija 30 (30)    (št.user posted image 1,št.user posted image 0)     user posted image        22.8           

user posted image 19.2. zorica                (št.user posted image x,št.user posted image x)      user posted image        ?          
user posted image 20.2. maja83  (24)     (št.user posted image 2,št.user posted image 1)     user posted image
       ?   

user posted image  20.2.  mrka                 (št.user posted image x,št.user posted image x)      user posted image       ?
user posted image 21.2. naia                   (št.user posted image 1,št.user posted image 0)      user posted image       ?
user posted image 21.2. Cvetka13          (št.user posted image 2,št.user posted image 1)     
 user posted image       ?
user posted image 22.2. Pikica5 (21)      (št.user posted image 2,št.user posted image 0)      user posted image user posted image 15.9.  

user posted image 22.2. glen (28)           (št.user posted image 5,št.user posted image 1)      user posted image        10.09.  
user posted image  22.2.  bad girl            (št.user posted image x,št.user posted image x)       user posted image       ?
user posted image 23.2. brkn83 (21)      (št.user posted image 1,št.user posted image 0)      user posted image        1.9.    
user posted image 24.2. sunny24           (št.user posted image 2,št.user posted image 0)      user posted image        15.9     
user posted image 25.2. delfinkica         (št.user posted image x,št.user posted image x)      
 user posted image        ?
user posted image 25.2. boma2              (št.user posted image 2,št.user posted image 1)      user posted image        9.9.  
(NS20.8)   
user posted image 26.2. sazi  (32)          (št.user posted image 2,št.user posted image 1)      user posted image        4.9.      
user posted image 26.2. piskot               (št.user posted image 2,št.user posted image 1)      user posted image        21.8.    
user posted image 26.2. Deja   (25)        (št.user posted image x,št.user posted image x)      user posted image        ?  
user posted image  28.2.  dita7                (št.user posted image x,št.user posted image x)      user posted image       ?
                  VSEH SREČK NOSEČK NAS JE 48  user posted image user posted image

user posted image user posted image Z nami so pot začele:  user posted image user posted image   




  • kalaxy user posted image
  • nicnic user posted image
  • anonimna user posted image
  • loveforever user posted image
  • fortun user posted image
  • mariana user posted image
  • Rubin user posted image
  • Fargesia user posted image
  • Katyy26user posted image


_______________________________________________________
ZANIMIVE SPLETNE STRANI:




  • Če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:

    PRVO TRIMESEČJE:
    LINK           SLOVENSKO            MERE

    DRUGO TRIMESEČJE:
    LINK           SLOVENSKO            MERE

    TRETJE TRIMESEČJE:
    LINK           SLOVENSKO            MERE



  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
    user posted image PREGLEDI                user posted image DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA




    • Še nekaj strani:
    user posted image  NUHALNA SVETLINA      user posted image SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
    user posted image  
    NOSEČNOST                
     user posted image   ŠOLA ZA STARŠE
    user posted image  
    NOSEČNIŠKI KALK.       user posted image  
    VSE O NOSEČNOSTI
    user posted image  
    MAMA.SI                        user posted image  
    NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA



    • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
    LINK                   user posted image VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC



    • nosečnost in delo
    TUKAJ                     TUKAJ 


     user posted image

    (odgovor članu Katjusa)
  • Neposredna povezava do sporočila: 2651
       RE: februarčice 2009
    19.8.2008 15:48:35   
    sunny24
    Glej to, človek gre spat za kako urco in pride nazaj, pa vidi, da mamo kar naenkrat 3 nove nosečke...DOBRODOŠLE!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
     
    No, ko bo kdo spet delal seznam oz ga popravljal, mam 27 let, nameravam pa it rodit v Postojno.

    Katjusa, ti pa se greš lepo kopat...kolk ti zavidam. Bi šla lahko še cito obiskat!

    Mi pa gremo decembra za 1 teden v Četež...komi čakam, že odštevam...Sam še enih **** krat grem spat, pa gremo....JEEEE! Kak optimist...

    (odgovor članu Katjusa)
    Neposredna povezava do sporočila: 2652
       RE: februarčice 2009
    19.8.2008 15:48:52   
    orto2
    ojla, da se še jaz pofočkam med februarčice

    PDP 10.2.
    spol neznan user posted image

    (odgovor članu Katjusa)
    Neposredna povezava do sporočila: 2653
       RE: februarčice 2009
    19.8.2008 15:50:27   
    cati
    Boma2 oprosti za NS sem te res spregledalauser posted image

    Katjuša fajn se imejte v termhuser posted image user posted image

    (odgovor članu sunny24)
    Neposredna povezava do sporočila: 2654
       RE: februarčice 2009
    19.8.2008 15:51:15   
    sunny24
    Ej, danes pa dogaja! Kje ste se pa nove nosečkice skrivale do danes???

    Dobrodošla med nami orto2user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

    (odgovor članu orto2)
    Neposredna povezava do sporočila: 2655
       RE: februarčice 2009
    19.8.2008 15:56:07   
    orto2
    hej sunny

    sej se nismo skrivaleuser posted image , sam malo smo počakale. pa še meni so ene 3x pdp popravljalo, tako da sem malo počakala

    (odgovor članu sunny24)
    Neposredna povezava do sporočila: 2656
       RE: februarčice 2009
    19.8.2008 15:57:37   
    Šaki
    pdp mam 22.2 .to bo drugi otrok.mam že enga fantka doma.
    stara 24 let
    spola še ne vem.

    (odgovor članu sunny24)
    Neposredna povezava do sporočila: 2657
       RE: februarčice 2009
    19.8.2008 15:59:56   
    Katjusa
    dons pa je poplava nosečkuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image orto tudi tebi ena lepa dobrodošlicauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

    Sunny mi smo se  tud menli da bi šli nakam v terme k ne gremo nič na morje sam verjetno ne bomo šli s enam finančno ne bo izšlo..... bomo pa zato šli drugo leto več na morjeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

    catiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image super si uredila veliko bolj je pregledno tak da vse čestitke pa en velik šopek rožic sam zateuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

    (odgovor članu orto2)
    Neposredna povezava do sporočila: 2658
       RE: februarčice 2009
    19.8.2008 16:09:57   
    sunny24
    Katjusa, sej ti verjamem, zna prit kar drago. Mi gremo v hišico preko firme od mame od mojega, pa damo za 1 teden 280 evrov, s tem, da so karte za bazen vključene. Gremo pa vedno še z enmi prjatli, tko, da 140 na par ni neki hudega.

    Drugo leto bomo pa tudi mi šli na morčka...prvič v troje...user posted image  Sam še nevem kam, sej verjetno druzga kot Hrvaška nam ne bo ostalo, čeprav me ne vleče dol...

    (odgovor članu Katjusa)
    Neposredna povezava do sporočila: 2659
       RE: februarčice 2009
    19.8.2008 16:15:32   
    Katjusa
    Ja to je fino v hiško jst bi tud tak šla pa da si pol sam kuhaš kakr ti paše...... pa sej bomo videli....

    kak ne veš kam na morje imaš na eno stran Italijo na drugo Hrvaškouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image torej sam žrebaš desno al levouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

    zdej pa grem možek bo vsak čas doma:) pa še tak lep dan je dons da bo ziher super.....user posted image user posted image user posted image user posted image da ne boste preveč načvekale k bom prišla zmatrana domov in da ne bom mela preveč za prebratuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

    (odgovor članu sunny24)
    Neposredna povezava do sporočila: 2660
       RE: februarčice 2009
    19.8.2008 16:21:16   
    sunny24
    Katjusa veš v čem je pr meni problem...Ker na Hrvaško na maram hodit (mi pač ni), v Italijo it na morje je pa...mi je isto, če sem doma pa se hodim dol kopat, pa še pršparam.

    Nevem, neki bomo že pogruntali, sej mamo cajt še skor celo leto...

    (odgovor članu Katjusa)
    Neposredna povezava do sporočila: 2661
       RE: februarčice 2009
    19.8.2008 17:44:47   
    cita
    user posted image user posted image Dobrodošla nova nosečkauser posted image user posted image je pa danes poplava novih nosečk...

    Tale naša Katjusa pa kr v naše konce jo mahnila kako lepo sej bi se jaz tudi šla mal kopat ampak mi je sestra od G rekla da je v teh termah pretopla voda za nosečnice tako da bom kar doma čufotala pod tušemuser posted image user posted image user posted image

    Sunny sej ko boste šli v terme boš pa mela lep lep velik trebušček juhuuuuuser posted image user posted image user posted image

    _____________________________

    Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

    Laura 26.07.1999
    Lia 06.02.2009

    (odgovor članu sunny24)
    Neposredna povezava do sporočila: 2662
       RE: februarčice 2009
    19.8.2008 19:09:56   
    Deja
    Joj kako fino za novi seznamček... prosila bi, če bi me lahko prestavla na 22.2.09, ker imam po uz ta PDP. je moja 1. nosečnost, pregled pa imam 25.8.2008. Porodnišnico pa imam izbrano Celjsko...

    aja... da se malo opravičim ker nič kaj ne sodelujem v debatah - kar pa še ne pomeni da jih ne spremljam - spremljam jih vsakodnevno, samo čas mi ne dopušča da bi kaj veliko pisala.

    lep pozdrav vsem!

    (odgovor članu cita)
    Neposredna povezava do sporočila: 2663
       RE: februarčice 2009
    19.8.2008 19:23:14   
    timy
    Dobrodošle vse nove nosečkeuser posted image user posted image user posted image

    Za seznam: danes sem imela pregled in sva poslušali srček. Je bil fuuul glasen in hiteruser posted image  Naslednji pregled-morfologijo imam 23. 9.

    Rodila bom v celjski porodnišnici.


    Ajvy: Do sedaj je moja nosečnost potekala naravnost čudovito. Nobenih slabosti, nič bruhanja. Občasno me malo dajejo hormoniuser posted image

    (odgovor članu Deja)
    Neposredna povezava do sporočila: 2664
       RE: februarčice 2009
    19.8.2008 21:28:35   
    Ajvy
    Balonchy...kje si jo pa vidla, moja pupo mislim??
    Hvala za pohvaleuser posted image

    Dobrodošle nove nosečke!!!!!user posted image user posted image user posted image


    _____________________________

    Beauty Comes With Dark Thoughts

    (odgovor članu timy)
    Neposredna povezava do sporočila: 2665
       RE: februarčice 2009
    19.8.2008 22:03:38   
    Dita7
    Oj, še nekaj od mene:
    31 let, prvi otroček, spola še ne vem. Sem pa iz Kranja.

    Lp

    (odgovor članu cati)
    Neposredna povezava do sporočila: 2666
       RE: februarčice 2009
    19.8.2008 22:42:02   
    Katjusa
    pozdravljene.... na hitro se vem mal javim k sme zmatrana k pujsek prišli smo domov pred 20 min. smo se kopali pol smo bli pa lačni in smo šli na pico......
    evo še nakaj slikic da vam mal lušt nardim....
    user posted image
    user posted image
    user posted image
    user posted image

    to bo za danes dostuser posted image user posted image user posted image user posted image ju3 se gremo pa spet kopat me je soseda klicala da bi se oni šli ju3 kopat tak da gre soseda pa njena 2 otroka in mi2 s florjanom in gremo že zjutrajuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

    Kar se tiče tega k je cita tebi sestra rekla da je pretopla voda kak je lahko pretopla če ma ne vem 30-32°C človeško telo pa 37°C.... v tiste jakuzije s prav vročo vodo pa ne hodim..... ne vem men ni jasno sma v taki vodi s ene moreš pregret a ne????....
    men je danes ful pasalo pa še kolki me ne bolijo k so me zdej že nakaj časa in ju3 bom spet šla in uživala k vem da moji mali pikici to pašeuser posted image user posted image user posted image user posted image

    Sunny sej men tud ne diši preveč hrvaška obala sma je še vseeno boljša kot pa slovenska je pa res treba it mal niže čeprav zdej sme bla 2 lati v istri pa se nimam kej pritoževat sam dol od zadra naprej je pa še boljše vsaj meni..... kar se pa tiče italije pa sej ti ni treba bit tu blizu pejte mal niže dol ziher boste našli kej pametnega zaseuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

    (odgovor članu Dita7)
    Neposredna povezava do sporočila: 2667
       RE: februarčice 2009
    19.8.2008 22:48:45   
    cita
    Katjusa tega si nisem zmislila ampak mi je sestra pr G rekla da naj ne bi bila voda več kot 27 stopinj ne vem tako je meni rekla če pa ti paše pa tako lepo in seveda da si zadovoljna in da je tvoje počutje boljše...jutri pa ponovno veliko uživanja v čofotanju...nisem pa želela kaj slabega s tem ko sem povedala...

    lepo nočkoooo

    _____________________________

    Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

    Laura 26.07.1999
    Lia 06.02.2009

    (odgovor članu Katjusa)
    Neposredna povezava do sporočila: 2668
       RE: februarčice 2009
    19.8.2008 23:12:01   
    Balonchy
    Ajvy - TUKAJ sem vidla vašo princesko! user posted image  


    Pa še za seznam - rodila bom v PO.

    (odgovor članu Ajvy)
    Neposredna povezava do sporočila: 2669
       RE: februarčice 2009
    19.8.2008 23:22:00   
    Katjusa
    cita sej se ni treba opravičevat sej ni nič narobe sej jst tud nisem nič slabega misla sam tok nas strašijo z vsemi temi nelogičnimi zadevami da je kr brezveze....... Oprosti če se ti je zdelo da sem te napadla sam hotla sem ti povedat da si komot privoščiš kako plavenje......

    Ajvy zdej sem pa jst tud vidla tvojo princeskouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image prava lepotičkauser posted image user posted image user posted image   ma pa tak trikolesnik k Florjanuser posted image user posted image user posted image user posted image

    pupe uživajte in lepo si spočijte ju3 je nov dan in z vsakim dnem smo bliže februarjuuser posted image user posted image user posted image user posted image

    (odgovor članu Balonchy)
    Neposredna povezava do sporočila: 2670
       RE: februarčice 2009
    19.8.2008 23:23:38   
    glen
    Najprej dobrodošle nove srečkeuser posted image .user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
    Pa še za seznam:
    Stara 28,rodila pa bom v Izolski porodnišnici.

    Vidim da že o zimskih počitnicah klepetateuser posted image ,mi pa bomo ziher šli kam smučat,najbrž Kranjska zaradi tamale.
    Lani smo bili tam in ji je blo ful fajn,pa še smučat se je naučila(stara je bila 3,5),tako da bomo letos najbrž spet šli,pa ponavadi mojo mamo vzamemo sabo da nam tamalo pazi,da lahko midva smučava in kakšen dan še do Avstrije skočiva smučat,no letos jaz nebom smučala,pa se bo Lin s tatijem po Kranjski spuščala,nono pa bomo najbrž kr doma pustili.

    Kaj že pomeni kopanje?Plaža?Neboste verjele,do plaže imam z avtom minuto, peš slabih 10 in že mesec dni nisem bila na plaži zaradi slabosti in user posted image .
    Zdaj pa bo itak kmalu konec,nekako po avg. mi ni za na plažo.
    Hvala bogu se tudi pri nas gužva malo umirja in je že opaziti da je dosti manj turistov,le še vikendi so bum.
    Tako da greš med tednom že lahko mirno na spehod brez gužve.

    Pikica 5 A ste kej nabavli v baby centru,maš ogledan kakšen vozek?

    Sunny kuku kako kaj?A v Postojno greš rodit?prijateljica iz tvojega konca je prvič rodila v Postojni drugič pa v Šempetru pa ji je blo tudi tam o.k.,tako da če te slučajno kaj prehiti nič bat.user posted image

    Katjusa glede vozička za mojo cimro,pa sem ji tudi jaz predlagala splet in tujino pa nista za to,tako da sta si zbrala drugega,ki je bil na zalogi.

    Pa še neki glede bušijev.Pri meni je tako,tisti ki me dobro poznajo in vejo da sem prej imela raven trebuh me že sprašujejo če bo kej novega,drugače pa znanci še ne posumijo dokler jim nerečem da sem noseča

    (odgovor članu cita)
    Neposredna povezava do sporočila: 2671
       RE: februarčice 2009
    20.8.2008 0:27:22   
    sunny24
    Katjusa, ste se pa meli prav fajn...Jst bi tudi!!! Če pa grem v Italijo mal nižje...a veš kake cene so? Za tisti dnar gremo lahko že kam daleč z letalom...

    Glen, v Šempeter ne grem, razen če se ne gre za življenje al smrt...Pa še EA al ultivo želim, v Šempetru pa ti tega ne nudijo, da ne govorimo o tem, da skor vse režejo pri porodu, pa če je potrebno al ne. Mal se izživljajo babe zafrustrirane...Sem se pa že pomojem kakih 7-8 let nazaj odločla, da ko bom noseča in bo čas za it rodit, grem v Postojno. Sej ni tko daleč, pa še avtocesta je (no, razen Rebrnic)...enih 40 min.

    Nč, jst grem zdej pančat, ker mi že pošteno učke zapira!

    NOČKO

    (odgovor članu glen)
    Neposredna povezava do sporočila: 2672
       RE: februarčice 2009
    20.8.2008 7:47:34   
    Katjusa
    jutro pupe..... dons sem pa jst prvauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in vam pošiljam user posted image pa naj bo notri kar se vam zdle najbolj luštauser posted image user posted image user posted image user posted image jst bom vročo čokoladouser posted image user posted image user posted image user posted image

    sunny to je res Italija je kr draga sam kokr sem gledala tud kr fajn ponuja moja sestrična hodi v kamp nekje blizu riminija v mobilno hiško ker jih to glede na to da ina 4 otroke pride najceneje in v tej mobilni hiški je prav vse od klime naprej sicer je letos plačala okol 1200€ za 10 dni/najem sam kolkr sem slike gledala je tam res super in za otroke zrihtano.... kuhajo si sami al pa grejo v restavracijo....

    zdej grem pa spakirat da kej ne pozabim sicer mam še debelo uro časa sam vseeno si morem prej prštimat....

    lepo dopoldne se tipkamo popoldneuser posted image user posted image user posted image user posted image




    (odgovor članu sunny24)
    Neposredna povezava do sporočila: 2673
       RE: februarčice 2009
    20.8.2008 9:42:36   
    glen
    Dobro jutro.
    Danes pa pri nas dežuje,tako da sem tamalo kr doma pustila,naj malo uživa.

    katjusa ti oz. vi pa fajn uživajte in se nakopajte.

    Sunny,sej je prav da se sama odločiš kam boš šla rodit,hotela sem te samo potolažat,če bi slučjno pršlo do tega da bi morala v šempetru po pripovedovanju prijateljice ni bilo tako grave,glede na to da je prvič v Postojni drugič pa ni bilo časa do Postojne pa je v Šempetru,je pa bla ona enakega mneja pred porodom vŠempetru o tej bolnici kot ti.user posted image
    Drugače?


    (odgovor članu Katjusa)
    Neposredna povezava do sporočila: 2674
       RE: februarčice 2009
    20.8.2008 9:49:34   
    glen
    Sunny ultiva?
    kaj je to,sej vem da sem lahko smešna samo nevem kaj je?Je kaj proti lajšanju bolečin.
    Prvič sem tako hitro rodila da ni blo časa ne za eu ne za kaj drugega.
    Jaz sem v 1.user posted image tudi imela podisano da bom vzela ea(ker veš da greš enkrat v 8 mes. na ogled porodnišnice in pol če želiš ea greš na predavanje o ea in pol moraš podpisat izjavo da želiš ea pri porodu na lastno odgovornost.Brez te izjave nemoreš dobiti ea,če pa jo imaš podpisano,se še zmeraj lahko odločiš da je neuoporabiš.
    No kot sem že napisala pri meni je šlo tako zelo hitro da ni bilo časa.
    Zdaj v drugo sem se odločla da je nebom vzela ker mi res ni bilo grave rodit.raje grem še 100 x rodit kot 1x z zobarjuuser posted image user posted image user posted image user posted image

    (odgovor članu glen)
    Neposredna povezava do sporočila: 2675
    Stran:   <<   < Prejšnja stran  105 106 [107] 108 109   Naslednja stran >   >>
    Stran: <<   < Prejšnja stran  105 106 [107] 108 109   Naslednja stran >   >>
    Pojdi na:





    10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
    Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
    Dr. Pušenjak: Cepljenje nosečnic
    Z dr. Stankom Pušenjakom smo se pogovarjali o cepljenju nosečnic - kdaj in za koga se priporoča.




    Dojenje...
    пеперутка16

    Do kdaj ste dojile?