|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nakup kozmetike preko spleta
20.8.2008 20:22:50   
Katey
Mogoče katera za kakšno tujo spletno stran, kjer se da kupit kozmetika (Dior, Biotherm,..)? Do sedaj mi jo je nosil kolega iz Nemčije in so cene kozmetike občutno cenejše kot pri nas
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nakup kozmetike preko spleta
20.8.2008 20:45:53   
urška
si poskusla na www.amazon.de?

(odgovor članu Katey)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nakup kozmetike preko spleta
20.8.2008 20:53:50   
Naja31
Pa tudi na e bayu se najde kozmetika.

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nakup kozmetike preko spleta
20.8.2008 21:00:02   
Katey
Hvala obemauser posted image , si bom pogledala.

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nakup kozmetike preko spleta
20.8.2008 22:05:42   
bumerang
Definitivno ebay... in licitacije.
samo potem se ne boš mogla ustavit.

user posted image  naj mi že kdo blokira stran, v zadnjih dnevih sem nakupila od OPI lakov do parfumov, L'occitane izdelkov in Sephora šmink, vse ful poceni ampak ko vse skupaj seštejem me je groza.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Katey)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nakup kozmetike preko spleta
21.8.2008 8:57:08   
zmajči25
Ojla, bumerang, dej mi malo razloži kako vse skupaj poteka na eBayu. Sem šla na it. stran in malo prebrala navodila, kako se prijaviš, kako opraviš nakup, nisem pa zasledila podatka ali zadeve pošiljajo tudi v Slo ali ne in kakšni so stroški poštnine. Carine pa itak ni treba plačat, če gre za izdelke, ki se pošiljajo znotraj EU. Kaj pa glede izdelkov iz ZDA? Me je prav "zasvojil" tale eBay in sem si že pripravila listo stvari, ki jih je "treba" kupit....user posted image

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nakup kozmetike preko spleta
21.8.2008 10:13:37   
Felicity
http://oth.strawberrynet.com/main.aspx?region=OTHERS


ne vem pa, če pošiljajo v SLO.

(odgovor članu zmajči25)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nakup kozmetike preko spleta
21.8.2008 15:01:54   
bumerang
Zmajči, na italijanskem se menda ne moreš registrirat, če nimaš codice fiscale. Zato se registriraj kar na ebay.com in potem po registraciji se z imenom in geslom prijaviš na ebay.it. Bo vseeno šlo.
To, kako je s poštnino in pošiljanjem predmeta, je odvisno od predmeta do predmeta, navodila so v "oglasu" zapisana s strani prodajalca. Je pa vsakič različno.
O uporabi ebaya je najbolje, da se pozanimaš kar na iskalniku tukaj in na MON-u, je dovolj jasno napisano. No, vsaj jaz sem spomladi, ko sem začela s trošenjem denarja, uspela razumeti.
Enako velja za Paypal, ki je najbolj razširjen in najbolj varen način plačevanja.

Tako da si najprej malo prebrskaj že zapisano, potem pa, če imaš kako specifično vprašanje, vprašaj.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nakup kozmetike preko spleta
21.8.2008 20:04:50   
maja1488
IZVIRNO SPOROČILO: Felicity

http://oth.strawberrynet.com/main.aspx?region=OTHERS


ne vem pa, če pošiljajo v SLO.



Preverjeno pošiljajo. Lahko pa te zasvoji user posted image  za to ne odgovarjajo.

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nakup kozmetike preko spleta
25.8.2008 15:01:51   
zmajči25
Torej, sem se registrirala, odprla Pay-pal račun, rada bi kupila tisti Ped-egg. A mi lahko kdo prilepi link od prodajalca? Sem gledala na ital. eBayu pa nisem nikjer zasledila, da pošiljajo v tujino? Kje ste tiste, ki ste kupile Ped egg preko eBaya in koliko vas je prišlo vse skupaj koštat (vključno s poštnino)?

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nakup kozmetike preko spleta
25.8.2008 19:20:29   
bumerang
Ko iščeš, glej, da ti pokaže zadetke iz vsega sveta, sicer ti bo kazalo samo zadetke iz italijanskega ebaya (če se prijaviš na .it).

Ker se ponudba dnevno spreminja, je težko reči kdaj je katera ponudba najboljša.

Zdajle imaš npr. na licitaciji ugodno tale dva:
http://cgi.ebay.it/Ped-Egg-Professional-Pedicure-Foot-File-As-Seen-On-TV_W0QQitemZ170253855144QQcmdZViewItem?hash=item170253855144&_trkparms=39%3A1%7C66%3A2%7C65%3A15%7C240%3A1318&_trksid=p3286.c0.m14
ki je pri meni trenutno na 2,99$ s poštnino 3,80$.

in
http://cgi.ebay.it/NEW-PED-EGG-Pedicure-Foot-File-As-seen-On-TV-IN-UK_W0QQitemZ160275410820QQcmdZViewItem?hash=item160275410820&_trkparms=39%3A1%7C66%3A2%7C65%3A15%7C240%3A1318&_trksid=p3286.c0.m14
0,99 funtov s poštnino 3 funte.

Pri obeh si izbereš "tenere d'occhio questo oggetto" in potem na svoji strani "Il mio Ebay - Riepilogo" slediš kaj se z avkcijo dogaja.
Če želiš bidat, potem klikni na "fai un'offerta" in sledi navodilom ampak potem je nakup zate zavezujoč, če dobiš licitacijo.

Med zgornjima dvema možnostima bi, če bi bil znesek enak, izbrala seveda Veliko Britanijo, ker je pošiljka pri tebi v par dnevih pa še čez carino ne gre.

Če bi sama izbirala, bi zbrala tole ponudbo, ki ni na licitaciji, ker se mi za par eurov ne bi dalo čakat par dni na izid licitacije. Pa pri tako majhnih cifrah so končni zneski velikokrat višji od takojšnjega nakupa, ker ljudi zgrabi sindrom tekmovanja. user posted image

http://cgi.ebay.it/PED-EGG-PEDICURE-FOOT-FILE-QUALITY-ASSURED-NEW_W0QQitemZ170249622342QQcmdZViewItem?hash=item170249622342&_trkparms=39%3A1%7C66%3A2%7C65%3A15%7C240%3A1318&_trksid=p3286.c0.m14
pride še kak euro manj od tega kar sem pred tednom plačala sama.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu zmajči25)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Nakup kozmetike preko spleta
26.8.2008 8:07:54   
zmajči25
Hvala, bumerang, sem že uspešno opravila prvi nakup user posted image , sedaj čakam še pošiljko. Mi je pa najbolj enostavno kupit stvar takoj in ne bidat, ker nimam potrpljenja čakat par dni. Sicer pa imam že ogledano nekaj stvari za naprej.... Boga moja kred. kartica!user posted image

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Nakup kozmetike preko spleta
26.8.2008 11:00:23   
bumerang
Ja, meni tudi, dokler ni razlike več kot kak €.
Ampak če neko stvar, ki se sicer prodaja po 40$, zbidaš za 2$ pa je vredno čakat. user posted image

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu zmajči25)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?