|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tunjce
21.8.2008 13:47:51   
maya2
Malo raziskujem, pa me zanima, če je bila že katera tam in kakšne izkušnje imate?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tunjce
21.8.2008 13:50:32   
benika
O čem pa ti govoriš? O kraju, cerkvi, zdravilnem gaju? Bo treba bolj natančno opisat, kaj te zanimauser posted image

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tunjce
21.8.2008 13:54:17   
maya2
ups ...user posted image O zdravilnem gaju me zanima

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tunjce
21.8.2008 13:58:21   
Pikec
Moja izkušnja... en hud jebeni klanc ... user posted image
Razgled je pa lep.

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Tunjce
21.8.2008 14:04:17   
Rožica I
Midva z user posted image  sva včasih hodila tja... Moja izkušnja je sicer pozitivna, ampak sama nisem čutila tiste energije, ki jo je baje kar nekaj ljudi zraven naju.
Me pa vseeno zanimajo takšni kraji in če ne druga, me pomirijo, kar je že veliko, ne user posted image ?

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Tunjce
21.8.2008 14:06:41   
ssevin
Ma kaj boš lazla v neke tunjce, lepo te prosim...

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Tunjce
21.8.2008 14:09:44   
Tanik
jaz sm pa mislila da o župniku, k je ful znan user posted image no pa je res, če kaj rabiš nenavadnega greš k njemu.

o zdravilnem gaju pa ne vem nič


_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu ssevin)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Tunjce
21.8.2008 14:12:09   
Rubin.
Pikec a ni to tema za na Izlete in počitnice?

(odgovor članu Tanik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Tunjce
21.8.2008 14:13:27   
Lari
Jst sem se pa v Tunjicah poročila. Pri tem župniku se res lahko vse zmeniš, pa naj bo še tako nemogoče. Čeprav je precej zmeden, ampak faca. Tudi naju z možem je peljal zadaj za cerkev, kjer naj bi bila tista pozitivna energija in sva oba z možem začutila neko energijo in ene vibracije.
Veliko ljudi pa se hodi tudi zdravit v zdravilni gaj, ampak s tem pa nimam nobenih izkušenj. Kraj kot kraj je pa super. Tako da za kak izlet ali sprostitev, priporočam.

LP.


_____________________________

Lara in Jan, moja sončka.

(odgovor članu Tanik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Tunjce
21.8.2008 14:19:07   
maya2
Mene zanima koliko je res na tem zdravilnem gaju, če ima katera kakšne izkušnje tam, je kaj res na tem ali je le potegavščina....

(odgovor članu Lari)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Tunjce
21.8.2008 20:45:11   
pravljična
sama sem bila pred kratkim tam (s partnerjem in 1-letnim otrokom) in moram reči, da je bilo fascinantno; res pa je, da mi zdravljenje z bioenergijo ni tuje in da pač verjamem v te zadeve; kar pa se tiče konkretnega gaja....vse je bilo izmerjeno, dokazano in ne gre za nobeno potegavščino; vse si lahko prebereš tudi na njihovi spletni strani ali pa povprašaš na samem mestu; obilo užitkov, miru in koncentracije ob obisku; 

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Tunjce
21.8.2008 21:03:01   
Liya
Zame prečudovit nepozaben kraj.

(odgovor članu pravljična)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Tunjce
21.8.2008 21:34:15   
Anonimen
Tunjice so lep kraj, sploh razgled iz hribčka poleg cerkve je zelo fascinanten ... kar se pa zdravilnega gaja tiče, je pa moj dedi (ortodoksni Tunjčan) rekel, da verjame da tam nekaj seva, saj je bil nekoč tam odpad za stare avtomobile in akomulatorje, ki so jih kasneje samo zasuli z zemljo in čez nekaj časa gor uredili "zdravilni" gaj. user posted image

(odgovor članu Liya)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Aplikacija Gorski vodnik – pomoč na poti v...
Več kot 10.000 kilometrov je skupna dolžina planinskih poti, ki so jih posneli z GPS aparati. Podatke so zbirali več kot...
Savnanje v nosečnosti: da ali ne?
Ali lahko nosečnica obiskuje savno? Ali je savnanje nevarno zanjo ali za plod? Odgovoril nam je mag. Stanko Pušenjak, dr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?