|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: nosečnost pri 40-tih
25.10.2009 18:32:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Korina1

Prvega otroka sem rodila pri 18 letih in 20 mesecev kasneje drugega. Niti predstavljam si ne da bi imela otroka po tridesetem letu, mogoče zadnjega pri 30 prvega pa sigurno ne. Enako želim tudi svojim otrokom da ga imajo čimprej oz. nikakor ne pri tridesetih in več.
Eno je želeti, eno pa moči. Kakšno razmišljanje.

(odgovor članu Korina1)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: nosečnost pri 40-tih
27.10.2009 6:18:54   
princeska29
jaz sem prvič rodila pri 21-ihuser posted image drugič pri 28-ihuser posted image in tretjič bom sedaj pri 30-ihuser posted image !!in to je bila osebna odločitev mene in mojega partnerja!tako bo tudi pri tebi!!če si oba želita in sta pripravljena biti ponovno starša zakaj pa ne?dovolj sta zrela da sama najbolje vesta kako in kaj!
zase mislim da pač kasneje ne bi bila zmožna več imet otroka a nikoli se ne veuser posted image !!jaz imam pač cilj da rodim sedaj tretjega sončka nato si vstavim vložek in zaživim življenje kot si ga želim in predstavljam!vsak ima neke načrte in pogled na svoje življenje v prihodnosti in vsak se določa po svoje

user posted image tako ti lahko rečem le pogumno sprejmi svojo odločitev in izpolnita svoje željeuser posted image
user posted image pa vama naj prinese vse kar po čem hrepenita


_____________________________

AMADEJ 26.11.2001 2750g-48cm
STASA 17.01.2008 3850g-53cm
ALEX 17.12.2009 3700g-53cm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Stara imena
Ylenia

So stara imena vedno bolj moderna?

da (44%)

ne (17%)

nic bolj kot ponavadi (23%)

nisem opazil/a (15%)


Število vseh glasov: 590

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!