|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ali po lulanju obrišete spolovilo?
28.8.2008 14:12:45   
Anonimen
Srki....stare mamce itak ne seksajo tko da...user posted image

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: ali po lulanju obrišete spolovilo?
28.8.2008 14:12:56   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: srki

Ja, kaj naj pol moji stari mami rečem, da je nemarna? Si ne upam, nimam srca ne poguma.

Zdaj je itak vse drugače in dvomim, da mlade punce in pa tudi mogoče ženske, ki so starejše, mogoče mestne, ko so bile vedno fine dame, tega ne počnejo. Samo ne vem no, zakaj sem tako prepričana, da naše stare mamce tega ne počnejo.


Nič ji ne rabiš rečt, da je nemarna, zakaj pa ji rekla, da je nemarna? Pusti, da živi po svoje, samo lepo pa to  ni, a ne? Samo nekaj postov nazaj si rekla, da tudi srednja generacija tega ne počne. No, pa saj meni je vseeno, kdo si briše piško in kdo ne, vseeno pa trdim, da je to, da si je ne, nemarno. In konec.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: ali po lulanju obrišete spolovilo?
28.8.2008 14:21:12   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Srki....stare mamce itak ne seksajo tko da...user posted image


Ja saj, je itak vseeno. Ne vem no, za srednje generacije nisem prepričana, res nisem mami še nikoli vprašala, če si jouser posted image , pa tudi učila me tega ni. Mogoče zato predvidevam, da si jih ne, vsaj nekatere.

Ah, kaj čmo, tko je, eni ja, eni ne. Saj meni je tudi vseeno, jaz si jo, zaradi sebe in zaradi mojega počutja, ker tudi sama ne trpim mokrote na gatah.

Spomnim se, da sem stari mami še kot otrok, ker je mogla z mano pred vrati wc-ja čakat, ker me je bilo strah, da naj še toliko počaka, da se mi odkapljauser posted image , no, takrat si je pa res še nisem brisala, verjetno sem si jo začela v času pubertete.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: ali po lulanju obrišete spolovilo?
28.8.2008 14:24:01   
tanikaa
Moja mama si jo briše. user posted image  Vem pa tako, da me je ona že od malih nog to učila. Pa bog ne daj, da si ne bi umila rok. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: ali po lulanju obrišete spolovilo?
28.8.2008 14:30:30   
srki
Vidiš, mene pa niso, ali pa se tega ne spomnim. Govorim o brisanju lulike. Očitno je to pri meni prišlo samo od sebe, ne vem.


(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: ali po lulanju obrišete spolovilo?
28.8.2008 14:45:08   
Nika v službi
Luliko obriše sama ali pa ji pomagam jaz. Roke umijemo po opravljeni potrebi (lulanje ali kakanje) in to moja ta mala in jaz (ali pač očka, če je ona zraven). Isto prakticirata tudi babi in dedi, ko gresta z njo na stranišče ali ko gresta sama.
Zame je umivanje rok osnovna higiena. Roke umijemo, ko pridemo domov, pred jedjo, po opravljeni potrebi, če smo po rokah premetavali denar (predvsem evro kovančke, ki precej smrdijo - naša jih pač rada zlaga in daje v denarnico)....

Ko grem iz tujih oz. javnih WC-jev po umivanju praviloma tudi vrata odprem s papirjem v roki, papir potem odvržem in se vrat oz. kljuk ne dotikam več.

Tudi meni se zdi to, da si nekdo po opravljeni potrebi (čeprav gre samo za lulanje in čistega lulčka, kot pravi BW) ne umije rok, precej nemarno.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: ali po lulanju obrišete spolovilo?
28.8.2008 14:49:31   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi

Luliko obriše sama ali pa ji pomagam jaz. Roke umijemo po opravljeni potrebi (lulanje ali kakanje) in to moja ta mala in jaz (ali pač očka, če je ona zraven). Isto prakticirata tudi babi in dedi, ko gresta z njo na stranišče ali ko gresta sama.
Zame je umivanje rok osnovna higiena. Roke umijemo, ko pridemo domov, pred jedjo, po opravljeni potrebi, če smo po rokah premetavali denar (predvsem evro kovančke, ki precej smrdijo - naša jih pač rada zlaga in daje v denarnico)....

Ko grem iz tujih oz. javnih WC-jev po umivanju praviloma tudi vrata odprem s papirjem v roki, papir potem odvržem in se vrat oz. kljuk ne dotikam več.

Tudi meni se zdi to, da si nekdo po opravljeni potrebi (čeprav gre samo za lulanje in čistega lulčka, kot pravi BW) ne umije rok, precej nemarno.



Joj, tega pa si jaz nisem upala napisat. Jaz delam isto, samo si pač nisem upala napisat, ker sem si mislila, da me boste mele za moteno. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: ali po lulanju obrišete spolovilo?
28.8.2008 15:00:25   
kjava
Tanika, jest tud to delam. Ja sej pol je pa vse čisto, če vsi tko delamo, kva se sploh sekiramo user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: ali po lulanju obrišete spolovilo?
29.8.2008 10:00:38   
Volga
Sem razmišljala še o tej temi....zakaj pa si potem (in otrokom seveda) brišete rit, ko greste na veliko potrebo? A zato, ker blato se pač vidi na gatah, pa malo bolj kot urin smrdi ali zato, ker bi začela čez čas rit pečt, če se ne bi brisale/i? Pa zakaj po veliki potrebi umiti roke, po mali pa ne?

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   [Brisano sporočilo]
29.8.2008 10:04:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: ali po lulanju obrišete spolovilo?
29.8.2008 10:50:44   
dory
IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi

Luliko obriše sama ali pa ji pomagam jaz. Roke umijemo po opravljeni potrebi (lulanje ali kakanje) in to moja ta mala in jaz (ali pač očka, če je ona zraven). Isto prakticirata tudi babi in dedi, ko gresta z njo na stranišče ali ko gresta sama.
Zame je umivanje rok osnovna higiena. Roke umijemo, ko pridemo domov, pred jedjo, po opravljeni potrebi, če smo po rokah premetavali denar (predvsem evro kovančke, ki precej smrdijo - naša jih pač rada zlaga in daje v denarnico)....

Ko grem iz tujih oz. javnih WC-jev po umivanju praviloma tudi vrata odprem s papirjem v roki, papir potem odvržem in se vrat oz. kljuk ne dotikam več.

Tudi meni se zdi to, da si nekdo po opravljeni potrebi (čeprav gre samo za lulanje in čistega lulčka, kot pravi BW) ne umije rok, precej nemarno.



No takole izvajam tudi jaz...sploh javni wc-ji....oh ja...

meni je tudi precej nemarno,da si nekateri ne umivajo rok po lulanju...halo...in to velja za oba spola...

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: ali po lulanju obrišete spolovilo?
29.8.2008 11:53:53   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Angellina
Wiuuuuuu teb pa že ne bi segla v roko! Zdaj ko vem, da na wc držiš svjega pocastega fonzija, pazljivo lulaš, da ne gre kaj po rokah, ga fino otreseš (itak, da se še pol kaka kapljica iztisne na hlače) in odmaherdaš ven ko taprav jack! Pa, da mi ne boš ugovarjal, da nimaš pocastega, ker te bom kr okol ušes! Da pri tej vročini, ves zvit in zdručkan, po možnosti v kavbojkah, ne bi tvoj free willy vsaj malo zašvical...te ga pa slikaj, pa napiši članek, boš postal slaven in vse bomo hotle tvoj avtogram!
Jao pa kok je takih patronov, ki jim je poleg tega, še higiena nasploh španska vas? Raje ne pomislim.
Jaaaaaaaaaaj zdaj se ne bom z nobenim več rokovala.

Ti free willy, pa da ne pisneš in si bejž roke umit!user posted image

user posted image user posted image user posted image  madrfakr

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Angellina)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: ali po lulanju obrišete spolovilo?
29.8.2008 14:00:29   
frutka_
Če boš jo doma naučila si bo v vrtcu sama znala obrisati piško pa ne bo težav. Tako je tudi najboljše. Da zna sama poskrbeti zase.


P.S.: BW več kot trikrat ne speš spajtlat, ker potem že drkašuser posted image

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: ali po lulanju obrišete spolovilo?
29.8.2008 14:01:58   
frutka_
Volga, če maš kosmato rit se nič ne vidi na gatah. Tarzani se primejo na liane.user posted image



(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 64
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...
Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?