|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  79 80 [81] 82 83   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
25.8.2008 9:17:06   
tejkaz
Nič ne more biti narobe, če si se zbudila na trebuhu. Jaz sem se kar nekajkrat. Zadnji dan sem celo padla na trebuh in ni bilo nič narobe. No, mogoče je malo pripomoglo k temu da sem tisti dan rodila.
Ti pa verjamem da želiš spoznati svojo princesko. Še malo pa se boš nam pridružila pri čveku o dojenčkih. Nič skrbet.


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 2001
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
25.8.2008 9:22:29   
gajka
Naty ima tudi probleme z RR. Pravi da ji ne pokaže strani od posta od anaye naprej. Očitno so res problemi.


To je tako kot pri meni, če uporabljam Explorer. Vidim, da je naslednji post od matejchi, ampak njenega posta ne vidim več. Očitno bom res prešaltala na Mozzilo, ker je tale Microsoft postal res velika neznanka.

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 2002
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
25.8.2008 9:23:57   
tatly
aha hvala za odgovor!hja danes  je moja pupa full mirnauser posted image user posted image kaj ce bi katera dala kako slikco gor da se se malo napasemuser posted image

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 2003
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
25.8.2008 9:33:38   
tejkaz
Tatly, naše slikice si lahko pogledaš na http://tejkaz.moj-album.com

_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 2004
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
25.8.2008 9:34:42   
matejchi
tatly

http://shrani.si/f/3V/yJ/4FJ4oLup/p8240265.jpg

Mi pa čakamo babico...

< Sporočilo je popravil matejchi -- 25.8.2008 9:35:04 >


_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 2005
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
25.8.2008 9:35:58   
aradej
Čipka sporoča:

Ime mi je Tia, rojena vveaj 24.8. ob 15.20h, 3660g težka, 52 cm velika in sem prava mamina slika. Obe  se počutiva super. Lp Čipka
 
 

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 2006
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
25.8.2008 9:38:16   
tejkaz
Čipka, čestitke




_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu aradej)
Neposredna povezava do sporočila: 2007
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
25.8.2008 10:03:20   
košuta
Tudi jaz imam probleme z branjem strani...
Bom pa prilepila slikco našega Teodorja, ko je bil star 4 dni. Danes smo stari že 11 dni in smo že precej bolj okrogli... user posted image  Bom morala še kakšno slikico naredit. user posted image
user posted image
Aja, pa opazila sem, da sem vam sporočila napačno težo našega mulčka - ob rojstvu je imel 3370g, tako da me je moja G pred porodom brez veze sekirala, da bo dete nežno, lahko (beri: "komaj 3kg bo imel").user posted image
Me pa mali podnevi kar okupira - ne spi dosti - HB pa prespimo (s hranjenjem okrog treh) celo noč. user posted image user posted image user posted image  Upam, da se nisem prehitro pohvalila...user posted image
Moram it, Teo se je zbudil... Uživajte!

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 2008
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
25.8.2008 10:09:22   
aradej
Men tudi ne dela internet oz mi ne odpre posta od matejchi.
Popldne grem na pregled pa ctg pa upam da po kaj pokazal. Ponoči sem imela 5 popadkov na 10 min potem pa končano, še pred tem pa eno uor in pol skakanja po mehurju, brcanja v ledvice pa še kaj bi se našlo, potem pa mir nato pa popadki. Danes se mi pa zdi da bi najraje čez medenico ven prišel.


Čipka iskrene čestitke ob rojstvu Tieuser posted image

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 2009
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
25.8.2008 11:23:03   
anita goitan

pozdravljene punce,
ravno spančkamo, no že od 10ih, potem bova šle mal ven, samo je kar hladno danes, uf jaz tolk n vem kako naj Zojo oblečem za ven, pa ko mal zapiha ji že pleničko stvaim čez vozičekuser posted image

Ok punce bom kratka, dokler mi spi da izkoristim  fraj


(odgovor članu aradej)
Neposredna povezava do sporočila: 2010
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
25.8.2008 11:38:52   
anita goitan
Eno vprašanje oz nasvet rabm za lupinico: kje naj kupim tisto podlogo oz blazino da ne bo ta mala tako zvita v njej? Ker sva dobila lupinico od sestre in sicer od Chiccota letnik 2001, vendar znotraj ni nič oblazinjena, pa Zoja kar pade v njouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 2011
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
25.8.2008 11:43:58   
anita goitan
Uf pa še eno vprašanje za tiste ki dojiteuser posted image : ponoči na obeh dojkah dojite ali samo na eni in ali med eno in drugo dojko previjete otročka?
Do včeraj sem najprej na eno stran jo podojila, ponavadi se je 10 min futrala potem kupčka podret, na to sledi previjanje in na to spet na drugo joško in če je blo kaj sreče še kupček. Sam haloo to traja 1 uro in še več, jaz sem pa po tem kot zombi. Včeraj sem jo pa samo na eno joško podojila in ker mi plenička ni smrdela sem ji samo kupček podrla in spat.

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 2012
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
25.8.2008 11:55:48   
kaja02
pozdravljene!!

user posted image men tud ne dela RR, vidim sam post od matejchi, ko pa nisem prijavljena vas pa lahko berem, kaj druzga pa ne znam naštimat, sem bolj leva za ste stvari, kaj čmo, nismoi vsi za vse!!!

še včeraj sem hvalla mojo pupo, kako je pridna glede spanja, saj mi je iz sobote na nedeljo spala celih 7 ur, potem sem jo kar v spanju podojila, pa je spala potem še 3 ure. Sem se naspala, kot še nikoli. Včeraj je bila pa katastrofa, cel dan je prebedela, spala sam po 15 miut, pa kar naprej bi jedla, pol pa je karnaprej bruhala, ma ni da ni in to je trajal vse do 2 ure zjutraj, sem mislala, da se mi bo sfuzlal, pol pa je končno zaspala in splaa dans do 9 ure, je spet pojedla, in valda spet vse zbruhala, sedaj pa spi, očito mora nadoknadit včerejšni dan. Jaz sem pa tako utrujena, pa me še čaka kup stvari za porihtat. Je prišla Kaja domov pa je treba vse poprat, pa zlikat, pa se mal z njo ukvarjat....

sem prej govorila s kolegico (user posted image zanjo in držim pesti za njeno user posted image  )in mi bo posodila tehnico, saj moja zelo veliko poliva in nevem, če zadnje dneve sploh kaj pridobiva, če ne druzga, bom vsaj mal bolj pomirjena.

čipka- ČESTITKE!!!user posted image user posted image

araney- držim pesti, da se čimprej začne!!!

Vsem novopečenim mamicam želim zdrave in zadovoljne dojenčke, vam pa čimveč lepih trenutkov v objemu najdražjih.

_____________________________

Kaja, 9.1.2002
Leja, 2.8.2008

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 2013
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
25.8.2008 11:57:02   
kaja02
ups, aradej mislim

_____________________________

Kaja, 9.1.2002
Leja, 2.8.2008

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 2014
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
25.8.2008 11:57:04   
gajka
anita g. - jaz ga ponoči podojim na eni strani, podreva kupček, menjava pleničko, sledi še enkrat dojenje (na isti strani in še malo na drugi, da do naslednjega bujenja ni dojka že preveč polna) in kupček. Na začetku ga tudi ponoči nisem previjala, ampak je potem manj pojedel, ker je vmes zaspal. Posledično smo malo pogosteje vstajali kot zdaj. Je pa res, da traja zdaj vse skupaj skoraj 1 uro. user posted image Vmes malo gledam TV, če je kaj pametnega ali pa surfam po netu, da ne zaspim. user posted image
Za podlogo za jajčko pa pojma nimam. user posted image Mi imamo ta novo od Peg Peregota, pa je ravno tako malo zvit videt v njej. No, predvsem na začetku, ko je bil še manjši, je tako čudno izgledalo, zdaj pa je že veliko bolje.


< Sporočilo je popravil gajka -- 25.8.2008 12:00:28 >

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 2015
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
25.8.2008 12:21:51   
Julija08
Hojla,

evo jaz sem še tudi kar tukaj v enem kosu. user posted image user posted image user posted image  Pa nič ne kaže da bo kaj. PDP sem imala včeraj. Zvečer in ponoči me je sicer nekaj zvijalo (kot menstruacija) ampak seda je je čisto umirilo. Ma ne vem...sita sem že vsega. Hočem rodit!!!

Upam, da se mi ne bo še zavleklo za kak teden, dva.user posted image  Drugače je pa user posted image  včeraj ful brcal (več kot ponavadi), trebuh mi pa tudi ful otrdeva. Ampak a ni ponavadi tako, da se pred porodom umiri?



(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 2016
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
25.8.2008 12:30:11   
kaja02
julija08- nekateri dojenčki se pomirijo, drugi pa ne.  Kaja je zvečer še ful migala, pa sem rodila naslednje jutro, Leja pa je migala še v porodni, prav čutila sem njene brce, ko se je porajala. Želim ti, da se čimprej začne ter da imaš lahek in hiter porod.

_____________________________

Kaja, 9.1.2002
Leja, 2.8.2008

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 2017
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
25.8.2008 13:13:48   
tatly
TEJKAZ,KOŠUTA,MATEJCHI-VASI OTROCI SO PRAVI CUKRCKIuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image PRIDE KATERA K MENI DA BI MALO CARTALAuser posted image
JULIJA08-SE TI PRIDRUZIMMMM DA IMAM TUDI JAZ DOVOL VSEGA IN DA ZE HOCEM SVOJO PUPO!!!!!!!!


_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu kaja02)
Neposredna povezava do sporočila: 2018
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
25.8.2008 13:17:59   
matejchi
Torej da na kratko (ja sej na dolgo tko ne morem) opišem našo akcijo..
V sredo sem imela ob 8.30 CTG v Domžalah, ki ni pokazal NIČ. G. mi je rekla, da sem sicer odprta 3 cm in da se lahko v par urah kaj spremeni. In potem sem šla proti domu, vmes še na kavico in potem domov. Do 12 sva se z user posted image dogovarjala kaj bova naredila, ker je on ta dan moral v Maribor, jaz sem pa itak imela skozi željo roditi v MB. In padla je odločitev, da grem sama z avtom v Maribor. Tako sem počakala, da je prišel iz vrtca še tamali in ob 12.30 sva se že peljala proti Mariboru.
V MB sva prispela okoli 13.45 in potem sva imela tam kosilo, med vožnjo so me začeli napadati popadki, sicer tko na 20, 15 minut, čeprav nisem bila prepričana, če je to to.
V glavnem ob 15.00 sem šla v MB porodnišnico na sprejem. Ob pregledu so ugotovili, da sem odprta 5 cm in potem naravnost v porodno. Priklop na CTG, lulanje na kahlico, predrtje mehurja in potem enih 10 popadkov (zadnja dva sta bila nepozabna..) in potem na hrbet in akcija... Ob 16.52 sem bila že v dveh delih. Pet minut zatem je uletel user posted image , ki mu je seveda "šiht" splaval po vodi. Potem šivanje in potem čakanje na selitev v sobo, kjer sva "dopustovale" z Andrejoboris.

Šele zdaj ugotavljam, kakšno srečo sem imela in babica mi je rekla, da če bi mi odtekla voda bi najbrž rodila kar v avtu. Moj je pa rekel da bi pač poklicala 112, jaz sem pa rekla, ko sem čutila popadek sem raje na 150 pritisnila... Ja bi pač bila v Novicah...
Vse je že pozabljeno, samo še šivi so malo "živi". To je to...


_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu kaja02)
Neposredna povezava do sporočila: 2019
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
25.8.2008 13:29:35   
anita goitan
matejchiuser posted image user posted image user posted image čestitke ob rojstvu Maruše!! Uf si pa imela adrenalinski dan, dobra si da si se odločila za pot v Mb in to SAMAuser posted image user posted image user posted image
No sam da je vs eok, lepo se certajte. Aja, pa za rokav pocukej, me2 z Zojo že pridno vozičkave.

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 2020
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
25.8.2008 13:32:11   
miškolinček
IZVIRNO SPOROČILO: matejchi

Torej da na kratko (ja sej na dolgo tko ne morem) opišem našo akcijo..
V sredo sem imela ob 8.30 CTG v Domžalah, ki ni pokazal NIČ. G. mi je rekla, da sem sicer odprta 3 cm in da se lahko v par urah kaj spremeni. In potem sem šla proti domu, vmes še na kavico in potem domov. Do 12 sva se z user posted image dogovarjala kaj bova naredila, ker je on ta dan moral v Maribor, jaz sem pa itak imela skozi željo roditi v MB. In padla je odločitev, da grem sama z avtom v Maribor. Tako sem počakala, da je prišel iz vrtca še tamali in ob 12.30 sva se že peljala proti Mariboru.
V MB sva prispela okoli 13.45 in potem sva imela tam kosilo, med vožnjo so me začeli napadati popadki, sicer tko na 20, 15 minut, čeprav nisem bila prepričana, če je to to.
V glavnem ob 15.00 sem šla v MB porodnišnico na sprejem. Ob pregledu so ugotovili, da sem odprta 5 cm in potem naravnost v porodno. Priklop na CTG, lulanje na kahlico, predrtje mehurja in potem enih 10 popadkov (zadnja dva sta bila nepozabna..) in potem na hrbet in akcija... Ob 16.52 sem bila že v dveh delih. Pet minut zatem je uletel user posted image , ki mu je seveda "šiht" splaval po vodi. Potem šivanje in potem čakanje na selitev v sobo, kjer sva "dopustovale" z Andrejoboris.

Šele zdaj ugotavljam, kakšno srečo sem imela in babica mi je rekla, da če bi mi odtekla voda bi najbrž rodila kar v avtu. Moj je pa rekel da bi pač poklicala 112, jaz sem pa rekla, ko sem čutila popadek sem raje na 150 pritisnila... Ja bi pač bila v Novicah...
Vse je že pozabljeno, samo še šivi so malo "živi". To je to...



To ti pa je zgodba,glih za na prvo stran Novic bi bla,če bi se drugače končalo. Bi bla vsaj kakšna dobra stvar kdaj na prvi strani,tko je pa zmeraj vse črno.
Čista komedija,tipično zate.
Ej,a drgač si še kr ista????? user posted image Še zmeraj za iste pripombe in izjave,ker meni je blo ta čas kr mal dolgčas ko ni nobena nobene smešne pihnila tuki gor.user posted image Zdaj je pa itak zatišje tle gor,tko  kt pred nevihtouser posted image . Se vidi da je večina že rodila in zdaj al spijo,dojijo al pa občudujejo svoje user posted image .




(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 2021
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
25.8.2008 13:35:23   
tatly
se ve katera zakaj me vcasih fcipne v bedri cisto zraven une taspodnje?ste brale kaj mamino cvekalnico kaj se je zgodlo eni septemberki?...mater ene ki imajo rok septembra so me ze prehitele

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 2022
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
25.8.2008 13:37:37   
matejchi
Ja ista, le moja kamela je poškodovana...
Mi bomo pa jutri verjetno šli na prvi kros...
Pa dveh plenic smo se rešli, ker v Mariboru široko povijanje... sej bo Andrejaboris povedala kako je to... da otrok dobi v pasu okoli 1.5 kg zraven na videz.
Smo pa že dudo uvedli, če ne bi dobila na prstu plavalno kožico, ko tako vleče.. zato se pa naje v dobrih petih minutah... tako da mleko oddajam vsako sredo na LJ tržnici štant št. 20 poleg Suljota (hehe). Zdaj sem oplela, ko ima dudo, ko ji ven pade....


_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu miškolinček)
Neposredna povezava do sporočila: 2023
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
25.8.2008 13:40:36   
matejchi
tatly  to da te fščiple v bedri je zadnji znak, da te bo začelo še med bedri... juhu



_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 2024
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
25.8.2008 13:48:25   
tatly
ressss????user posted image user posted image user posted image to me ze en cas samo zdaj zadnje dni me vedno bol....

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 2025
Stran:   <<   < Prejšnja stran  79 80 [81] 82 83   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  79 80 [81] 82 83   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pismo mojemu otroku, ki ga ni več
Danes, ko razmišljam o tebi, držim v naročju tvojo sestrico. Čudovita je, popolna je, srečna sem in ... hkrati neizmerno...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?