|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: September 2008, 3. del
25.8.2008 14:59:37   
lana17
Pozdravljene cvekice1

Jaz sem koncno doma user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Žal ZO ni uspel, vazno j, da sem poskusila. Kako naprej pa še ne  vem, se bom v petek z G posvetovala in dogorila.

Hvala za vse želje in vzpodbudne besede, sicer vas še nisem uspela prebrat, mi je pa Meta21 poročala. 

_____________________________

Nikoli ne kažite otroku česa, kar ni mogoče videti. Ko razmišljate, kaj bi bilo zanj koristno, ko bo starejši, govorite o tistem, kar je lahko koristno sedaj.
Rousseau

(odgovor članu coko)
Neposredna povezava do sporočila: 4776
   RE: September 2008, 3. del
25.8.2008 15:18:10   
lana17
za znoret. Coko sem ti cel roman napisala, ap mi napiše we are so...user posted image

Na kratko: mislim, da sva imeli enako terapijo. Tud pri men se je pojavil problem pri ctg, ker je bil tolk miren, je pramal brcal. Sem bal tud po več ko uro na ctg, pa zbujal so ga, pa se kr ni dal. jaz mislim, da tud na njega vplivajo ta zdravila. to je bil tud eden od razlogov, da se nisem odločila še za en psokus obrata. no danes pa je bil ctg OK. Pa tud čez dan ga čutim. Je pa tud res, da moj spada med lenuhščke, je tud običajno bolj miren. tud na prvem ctg brez zdravil) je bil bolj miren in ga je sestra budila, pa se je potem na koncu prebudil. da boš bolj mirna prosi svojega G, da ti naredi še en ctg.


_____________________________

Nikoli ne kažite otroku česa, kar ni mogoče videti. Ko razmišljate, kaj bi bilo zanj koristno, ko bo starejši, govorite o tistem, kar je lahko koristno sedaj.
Rousseau

(odgovor članu lana17)
Neposredna povezava do sporočila: 4777
   RE: September 2008, 3. del
25.8.2008 15:23:02   
tia
IZVIRNO SPOROČILO: Lara Croft

IZVIRNO SPOROČILO: tia

Glede pravih svojih popadkov nimam izkušenj kajti prvič sem rodila vse z umetnimi in pravijo da ti bolj bolijo tako,če bom sedaj imela svoje bom videla,ali bom pa spet šla v porodno z umetnimi.



Zakaj so pa tebi dali umetne?

Jaz sem takrat dobila umetne zato, ker sem bla 14 dni čez rok.... že en teden so me imeli v porodnišnici... pregledovali vsak dan.... jaz sem na koncu že jokala, ki sem imela vsega dost.... morda, če bi počakali še dva dni, bi dobila svoje, kdo ve...Mal so bli v skrbeh  zame, ker sem bla ful mlada....

So pa hudič tej umetni popadki.... maternica se bolj krči, ku pri naravnih in tudi za otroka so večji stres....





Jaz sem umetne dobila en dan pred PDp-jem namreč 3 tedne pred PDP-jem sem hodila na urni in vsakokrat je bil slabši polno bakterij,na koncu je bilo že tako slabo da so se bali če me pustijo še par dni da bo kaj narobe z ledvicami.Mala je bila dovolj velika in tudi plodovnica zrela tako da me je potem G. dala na umetne.
Kako bo v tej user posted image ,nevem kajti že sem tudi na ospenu 1500.

Se oglasim me mala kliče.

_____________________________

ni vse zlato kar se sveti.

12.08.2005 sem dobila največjo darilo princesko Leni

18.9.2008 sem pa dobila drugo največje darilo Maj-a

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 4778
   RE: September 2008, 3. del
25.8.2008 15:25:52   
pf
Lana 17 škoda, da ni uspel zunanji obrat, ampak nič se ne sekiraj, bodo pa drugače uredili, da bo prav zate in za bebija.
Gloria nisem se dala testirat za streptkok, ker je G rekla, da se to pojavi ponavadi v primeru, ko je dosti izcedka v nosečnosti. Jaz ga imam zdaj v celi nosečnosti komaj sedaj čisto na koncu, pa še to čisto malo, niti pred nosečnostjo ga nisem imela, rahlo vnetje samo dvakrat. Upam, da ne bo kaj, samo saj veš vsega vrabca teh testov je že, pa to, pa ono, potem že več ne veš kaj bi in kaj ne.
Sem si pa danes kupila po ne vem kakem času Lorealov lip gloss in maskaro za očke, da bom lepa mamica. Zdaj sem bolj stare zaloge še porabila, danes pa sem sama sebe razvadila malo.

(odgovor članu lana17)
Neposredna povezava do sporočila: 4779
   RE: September 2008, 3. del
25.8.2008 15:42:24   
*bubi*
Jaz sem tudi s pregleda, vse je ok in lahko počakamo do petka, ko moram spet dat kri.

Razen če se user posted image  drugače odloči, ampak zaenkrat nič ne kaže na to.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu pf)
Neposredna povezava do sporočila: 4780
   RE: September 2008, 3. del
25.8.2008 16:02:56   
optimizem
A kaj veste kako je z Magnesol tabletami proti koncu nosečnosti, sem slišala, da jih ne bi več pile, zaradi "zadrževanja" krčev?Jaz namreč vsak dan spijem eno šumečko, imam pa v sredo pregled pa bom povprašal G kaj več o tem.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4781
   RE: September 2008, 3. del
25.8.2008 16:04:10   
lana17
IZVIRNO SPOROČILO: lana luna

kahlo mene tut včasih menstrualni krči dajejo. ampak ponavad bolj malo časa to traja.

a so to ene vrste popadki?



eno noč sem imela cimro, ki je prišla rodit. je rekla, da je isti filing kot pri menstruaciji, vendar je bla takrat še nasmejana. ponoči pa so se vrjetno začel popadki, ki so bli bolj boleči, je začela fajnn globok dihat in in je šla vn iz sobe, vrjetno, da ne bi naju s cimro motila. pol je pa sam enkrat vstala zela materinsko in je ni blo več nazaj. moram reč, da je prav pogumno pšrenašala vse skupaj.


_____________________________

Nikoli ne kažite otroku česa, kar ni mogoče videti. Ko razmišljate, kaj bi bilo zanj koristno, ko bo starejši, govorite o tistem, kar je lahko koristno sedaj.
Rousseau

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4782
   RE: September 2008, 3. del
25.8.2008 16:08:44   
gloria

IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

Jaz sem tudi s pregleda, vse je ok in lahko počakamo do petka, ko moram spet dat kri.

Razen če se user posted image  drugače odloči, ampak zaenkrat nič ne kaže na to.



...o lepo user posted image user posted image user posted image ...

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4783
   RE: September 2008, 3. del
25.8.2008 16:10:39   
gloria

IZVIRNO SPOROČILO: lana17

Pozdravljene cvekice1

Jaz sem koncno doma user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Žal ZO ni uspel, vazno j, da sem poskusila. Kako naprej pa še ne  vem, se bom v petek z G posvetovala in dogorila.

Hvala za vse želje in vzpodbudne besede, sicer vas še nisem uspela prebrat, mi je pa Meta21 poročala. 

Jaz sem koncno doma . Žal ZO ni uspel, vazno j, da sem poskusila. Kako naprej pa še ne vem, se bom v petek z G posvetovala in dogorila.


....ne sekiraj se....res je važno da si poskusila user posted image user posted image user posted image ...

(odgovor članu lana17)
Neposredna povezava do sporočila: 4784
   RE: September 2008, 3. del
25.8.2008 16:12:41   
Lara Croft
Ma res že čakam tole našo štruco, pa še bolj. Se vsak dan pogovarja z trebuhom in jo sprašuje kdaj misli pridet. Joj kok je smešen.


Optimizem....Moj je isti.... pa jo lupčka  in ji govori, kak jo že zdej ima rad.... pa da jo komaj čaka... itd.... user posted image user posted image ful je simpatičen....

A vi tud še kaj šofirate?

Itak.... user posted image

(odgovor članu optimizem)
Neposredna povezava do sporočila: 4785
   RE: September 2008, 3. del
25.8.2008 16:17:38   
Lara Croft
IZVIRNO SPOROČILO: coko

A je še katera full zaprta? Mene full vse tišči, samo ven ne greuser posted image , boli pa kot sto user posted image ! Bi najrajš šla na klistir, da me spuca in imam potem mir!



Ma kaki..... vsak dan grem ene parkrat na skret.... včasih kr driskam.... pa sem imela vedno slabo prebavo in bla zaprta.... booouser posted image

(odgovor članu coko)
Neposredna povezava do sporočila: 4786
   RE: September 2008, 3. del
25.8.2008 16:20:43   
Lara Croft
IZVIRNO SPOROČILO: lana17

Jaz sem koncno doma user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Žal ZO ni uspel, vazno j, da sem poskusila. Kako naprej pa še ne  vem, se bom v petek z G posvetovala in dogorila.



user posted image user posted image Ojojj....



(odgovor članu lana17)
Neposredna povezava do sporočila: 4787
   RE: September 2008, 3. del
25.8.2008 16:24:07   
Lara Croft
Jst se pa danse tok utrujena in zaspana počutim.... pa ne vem, od česa? Vse kar sem naredila je, da sem si noge zdepilirala in šla v trgovino po špežo... pa še to je pol moj muc domov prinesu....

Mam pa ful probleme, če sem obuta v japonke... kr vse me boli in tišči dol pa otrdeva mi stalno, komaj hodim.... doma, ku sem v kroksih in popoldne, ku obojem superge za na sprehod bi pa lahko hodila in hodila.... user posted image

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 4788
   RE: September 2008, 3. del
25.8.2008 16:59:49   
Virtualna
IZVIRNO SPOROČILO: optimizem

...Sem rekla, da bi šla z njim kr v trgovino, pa dam vse stvari lepo not, da mi ni treba nest. Sam bi me najbrž kr v Polje odpeljal, da bi videl da imam prazen voziček (brez dojenčka), pa z trebuhom.user posted image ....


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  jaz si prou predstavljam to sliko user posted image user posted image user posted image

_____________________________

16.6.2009 dobili prvi zobek ...

(odgovor članu optimizem)
Neposredna povezava do sporočila: 4789
   RE: September 2008, 3. del
25.8.2008 17:05:56   
Virtualna
IZVIRNO SPOROČILO: optimizem

Sem šla prej v LJ, pa srečam kolegico k me je kr skregala, da s takim trebuhom sploh še vozim. Kaj vse se mi lahko zgodi. A vi tud še kaj šofirate?



.... ma jaz sem soferski ispit naredila v osmem mesecu nosecnosti... sem furala samo 20 minut na glavni voznji, pa un tip iz komisije, ki sedi od zadaj in "cekira" napake...je bil tako zivcen, po moje ga je blo ful strah, da nam tam na kakem semaforju zacela rojevat....en krog okoli Roske ceste v Lj. sem zvozila, nakar slisim... "cestitam, opravili ste izpit"....

Itak da se furamo okoli s trebuhi, ja kaj pa cmo...sej nemormo samo sedet doma in dati vse stiri od sebe...jst ne vem kako nek folk misli, da ce si nosec, da si tud invalid in da nicesar nisi sposoben user posted image

Ti se le furaj okoli, samo za svojo in user posted image  varnost poskrbi user posted image

_____________________________

16.6.2009 dobili prvi zobek ...

(odgovor članu optimizem)
Neposredna povezava do sporočila: 4790
   RE: September 2008, 3. del
25.8.2008 17:08:59   
bark
Coko hvala za info glede jedilnikov.
Lana17 po mojem pa še vedno obstaja upanje.Dokler ne rodiš,se še vedno lahko sam od sebe obrne.Sem nekje brala,da se je tudi že zadnji dan,preden je nosečnica imela dogovorjeno za CR,dojenček obrnil in so bili dohtarji zjutraj ob sprejemu nosečnice presenečeni.Misli pozitivno.Mogoče malo meditiraš, zvečer se pa z dragim spravita v posteljo,lepo se sprosti in poskusita tisto foro z lučko.Ko boš v domačem okolju,v objemu dragega se boš vrjetno počutila veliko bolj sproščeno.
Dragi ti naj namesti lučko na spodnjo stran trebuha in jo pusti tam nekaj časa.Izgubiti nimaš kaj,pridobiš pa lahko čudežni obrat. Pa še vse tule na RR bomo držale pesti zate.

(odgovor članu Virtualna)
Neposredna povezava do sporočila: 4791
   RE: September 2008, 3. del
25.8.2008 17:13:22   
bark
Drugače pa je bilo danes na mojem CTG vse ok.Naslednjič imam 1.9.
Drugače se pa tudi jaz še kam zapeljem,ampak ne rada.Daljše vožnje kar dragi pelje.Aja,pa izogibam se avtocesti.

(odgovor članu bark)
Neposredna povezava do sporočila: 4792
   RE: September 2008, 3. del
25.8.2008 17:21:35   
bark
Aja,na čveku s Kahlo sem pa tudi uživala.sva ugotovili,da nas kr iste stvari matrajouser posted image user posted image

(odgovor članu bark)
Neposredna povezava do sporočila: 4793
   RE: September 2008, 3. del
25.8.2008 17:27:19   
ključek
....no fajn sam da ne boš tam rodila ... user posted image


dej nehi.................me je vmes enkrat tok v križu zabolelo, da sem si rekla-pa menda ne bom rodila, naj user posted image  počaka vsaj do petka, ko mine MŠ..................user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

je bilo pa zanimivo...............user posted image user posted image

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 4794
   RE: September 2008, 3. del
25.8.2008 17:34:25   
gloria
Drugače pa je bilo danes na mojem CTG vse ok.Naslednjič imam 1.9.




...user posted image user posted image user posted image user posted image ...

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 4795
   RE: September 2008, 3. del
25.8.2008 17:35:49   
gloria
me to you sam je pa fajn ko boš čist frišna iz MŠ šla rodituser posted image ....jaz sem že dosti stvari pozabla....

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 4796
   RE: September 2008, 3. del
25.8.2008 17:38:12   
ključek
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....namesto Marko sem napisala Jaka pri *zoe*..........................user posted image user posted image user posted image user posted image

HELP ME!!!!!!!!!

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 4797
   RE: September 2008, 3. del
25.8.2008 17:40:34   
KAHLO
Lana17 upam, da te tvoj pikec preseneti in naredi salto v pravo smeruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

drgače sem nekaj zasledila o pregledih po ctg-ju, mene so za zdaj še zmeraj pregledali po ctg-ju, tako moja g.....kot zadnjič ena druga k jo je nadomeščala...pač zmeraj pogledajo če sem že kaj odprta....ampak je zaenkrat še vse zabetoniranouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
jah, dolg cajt pa mi res nikoli ni....user posted image user posted image user posted image user posted image se kr naprej kaj dogajauser posted image user posted image user posted image no danes mi je popestrila dan še bark, ampak je prav pasalo malo za sprostitev.....no pol pa domov še enkrat popedenat totega mojega deda!!! da bo ja fituser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
jaz pa moram v četrtek spet v laboratorij, pol pa na ctg in pregled....zadnič mi je nekaj govorila da moram pazit kako lulam v lonček, da moram srednji curek lovit......madonca....kako pa naj vem kdaj je srednji curek, k takrat k bi mogla lulat mene nikoli ne tišči in pol sem vsa vesela da par tistih kaplic ulovim v ta lonček, aja, pa zmeraj težje nacilam tud v lonček.....saj sploh ne vidim skje tečeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jaz nevem, a ne morjo mal bl prlagodit te lončke, jaz bi najraje unga od skute zraven nesla, k je ornk lukna, ne pa da lovim v tisto malouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za mene je to stresnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 4798
   RE: September 2008, 3. del
25.8.2008 17:46:48   
KAHLO
Me to you ne se sekirat....mislim da tud zoe ne bo jezna, saj si nosečka v zadnem stadiju in se lahko zgodiuser posted image bo pa vseeno prejela en kup lepih čestitk in želja......kar tud šteje!!!user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 4799
   RE: September 2008, 3. del
25.8.2008 17:57:00   
arabela*
babe.user posted image
Jaz sem bila skoraj tri ure v nabavi.Imam danses tooolk energije.Sem si kupila špecerijo,pa rože sem spet domov natovorla.Pol pa še je bilo treba it po lončke v Baumax.Pa še en vzglavnik sem nabavlauser posted image .Zdaj pa grem ramat posteljo v spalnici.
Res sem bila pridnauser posted image .Pa še kosilo smo imeli takoj po peti uri.Pohvalno za mene,pri tako natrpanem urniku.user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 4800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pismo mojemu otroku, ki ga ni več
Danes, ko razmišljam o tebi, držim v naročju tvojo sestrico. Čudovita je, popolna je, srečna sem in ... hkrati neizmerno...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?