|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   podloga za previjalno mizico
4.9.2008 21:04:57   
mm11
Živjo!

Sem nova na tem forumu, pa se še ne znajdem čisto dobro.
Imam eno vprašanje: zanima me, kje ste kupile previjalne podloge za previjalno mizico? Je dala morda katera to podlogo delat? Jaz si bom dala namreč narediti previjalno mizico, katere previjalna podlaga bi morala biti v izmeri 100x90 cm, torej bi morala biti narejena po meri. MOrda katera ve, kje jo lahko kupim, dam delat? HVALA ZA VSO POMOČ!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: podloga za previjalno mizico
4.9.2008 21:15:16   
Klaudia
Mi smo jo sami sešili. Kupili smo peno debeline 5cm in namizni prt (plastični). Pa je dobr izpadl...

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu mm11)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
4.9.2008 21:44:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Klaudia)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: podloga za previjalno mizico
4.9.2008 21:48:14   
kajajaka
Tudi jaz imam previjalno mizo po meri in nekje enake velikosti ko ti.

Kupila sem podlogo 80 x 75 cm v Baby centru in verjemi ni premajhna - zadaj imam zložene plenice, olje, kakšno cunjico..., ob strani pa je prostora ravno za mazilo, posodico z vodo, krpice za umivanje in robčke... Ker ko mala brca ni šans, da bi lahko imela posodo z vodo kje bližje in ne "zagozdeno" med stranico in peno...user posted image . Cena je bila pa 18€, kar tudi ni tako veliko.

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: podloga za previjalno mizico
4.9.2008 22:38:51   
asra
Mogoče ve kateri materjal je najprimernejši. Namreč sama nebi rada da se mi otrok zalepi na previjalno, pa rada bi tudi da je ni preveč komplicirano čistit. Najboljše kaj takega kar se samo obriše. Pa še nekaj....katere previjalne ste kupile....tiste ki so malo trše oz one druge ki delujejo da imajo not perje?

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: podloga za previjalno mizico
4.9.2008 23:22:44   
Aurea
Iz lastnih izkušenj ti priporočam, da raje kupiš narejeno, kot so ti že zgoraj svetovale, dodaten prostor, ki bo ostal boš še zelo potrebovala za odlaganje, vodo, itd., tista največja pena (mislim da je 80 x 75) pa je tudi dovolj velika.

Te pene znajo biti kar drage (npr. v Merkurju - pa še nimajo je povsod -  10 eur za meter), pa še blago rabiš, pa še delo... potem pa računaj če se splača user posted image

(odgovor članu asra)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: podloga za previjalno mizico
5.9.2008 9:45:39   
Mijavček
Jaz bi ti tud priporočila 70x85 iz baby centra. Tudi jaz imam mizo 105x 90, pa je lih prav, da še kaj zraven zložiš.
Zakaj ravno iz baby centra. Ta, ki jo imam jaz je iz nepremočljivega bombaža. Površina je gladka, da lahko obrišeš, lahko pa tudi vržeš v stroj in opereš. Otročka pa tako ali tako daš še na kakšno brisačko al pa tetra plenico, tako da se ne zalimauser posted image . Bila je 19 EUR.

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: podloga za previjalno mizico
5.9.2008 21:01:54   
mayci
Midva sva jo pa kupila v Rutarju, imajo kar izbiro .user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu Mijavček)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: podloga za previjalno mizico
6.9.2008 19:23:20   
mišk
Mi imamo tudi tisto največjo iz BC, znamke Bebe you in je super. Material se zelo lahko čisti in dovolj je velika!

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: podloga za previjalno mizico
12.9.2008 12:02:06   
Piruri
Oj,

najbolj praktično je kot so ti svetovale moje predhodnice...pena v Baby centru ali pikapolonici 75x80 cm...če imaš možnost, da ti mama ali tašča ali kakšna teta oz. če znaš sama,  zarobi  flanela blago, ki jo kupiš na meter, in jo položiš čez previjalno podlogo...tako bo dojenčku bolj prijetno...
Najbolj komot pa je, da položiš tetra plenico gor ali pa brisačo...da ti v primeru kakšne "lužice" blago vpije mokroto....user posted image

_____________________________

www.by-ab.si

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: podloga za previjalno mizico
14.9.2008 21:45:16   
lindy
user posted image Men je tale super, mere pa so 75*80

_____________________________

Moja mala Manca je moja največja sreča!

(odgovor članu Piruri)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: podloga za previjalno mizico
14.9.2008 22:03:57   
moyca
lindy, a ta je iz pikapolonice?

(odgovor članu lindy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: podloga za previjalno mizico
14.9.2008 22:21:50   
hijenca
user posted image Mi imamo tudi takšno, le oranžne barve, dobi se pa v Baby centru. Preko dam pleničko in ko mali kaj lula ali pobruha, hitro vržem v pralni stroj, podlogo pa pobrišem.

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu moyca)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: podloga za previjalno mizico
14.9.2008 23:13:01   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image Mi imamo čisto takšno, zeleno. user posted image Se fino obnese. Tisti prostor zraven ki nam ostane na previjalni pa so gor vlažični robčki in kremica za mazanje ritke in še kup šare. Je fino, da je ob strani še prostor za kaj odložit.

(odgovor članu hijenca)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: podloga za previjalno mizico
15.9.2008 13:57:33   
Bambi D
Enako podlogo imamo tudi mi, pa me zanima, če ste jo s kakšno prostidrsno mrežico položile spodaj ali kakorkoli fiksirale ob podlago, da ne drsi?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: podloga za previjalno mizico
15.9.2008 20:07:09   
Aurea
Mi imamo tudi takšno podlogo od Bebe Jou, samo svetlo modro in je zakon user posted image
Dobi se v BC.

Nam nič ne drsi, saj imamo previjalno podlogo na deski na pralnem stroju in ta deska ima rob, ki smo ga odrezali v širini podloge, zato je čisto fiksna.
Čez pa jaz dam še previjalno podlogo iz mullerja za 1x uporabo (ali večkratno, če ni kakšnega "presenečenja" med previjanjem user posted image ) in je prav fino mehko in prijetno za user posted image .

BambiD, lahko pa daš spodaj kakšno penasto preprogo, takšno za v kopalnice, ki je proti drsenju. Imajo jih v Merkurju na metre in zelo luštkanih vzorčkov, pa še poceni.

(odgovor članu Bambi D)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: podloga za previjalno mizico
15.9.2008 21:38:50   
Kaja08
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

user posted image Mi imamo tudi takšno, le oranžne barve, dobi se pa v Baby centru. Preko dam pleničko in ko mali kaj lula ali pobruha, hitro vržem v pralni stroj, podlogo pa pobrišem.


Mi imamo pa tako bež user posted image  Gor dam pa previjalno podlogo, ko se umaže jo enostavno vržem v smeti in vzamem drugo

_____________________________

Žiga je car!


(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: podloga za previjalno mizico
16.9.2008 8:56:15   
Bambi D
Hvala za nasvet, Aurea. user posted image

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: podloga za previjalno mizico
16.9.2008 12:14:30   
Detece
No jaz sem pa kupila podlogo večjo od mizeuser posted image user posted image . To sem ugotovila včeraj, ko sva sestavila previjalno mizico. In v tem trenutku, se še odločam ali bi menjala podlogo ali mizouser posted image user posted image . Ker mi slikice ne gre kopirat v post, si lahko pogledate v mojem albumu. Če je katera zainteresirana za nakup naj se javi, samo še zdaj ne vem česauser posted image user posted image .

(odgovor članu Bambi D)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?