|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   odločba o porodniški iz CSD
5.9.2008 22:49:28   
M_mojca
Mene pa zanima kako poteka, da si uštimaš porodniško na CSD (Center za socialno delo)?
Sem brezposelna, trenutno na zavodu prijavljena in ne vem ali morem na CSD, da mi bodo poslali odločbo o porodniški ali kako?? Mogoče je vprašanje neumno, a tega ne vem!!???user posted image user posted image
Na CSD sem že oddala vlogo za paket pa tudi vlogo za starševski dodatek, kjer sem morala priložit tudi potrdilo o PDP (to že vesteuser posted image ). Zdaj pa ne vem, ali morem samo počakat, da mi pošljejo še odločbo o porodniški, ali morem še enkrat tja prav zaradi tega, saj se bom čez nekaj dni morala odjavit iz zavoda, to pa lahko nardim z odločbo!?? Malo sem zmedena..user posted image user posted image user posted image

HVALA ZA ODGOVORE!!!user posted image user posted image


_____________________________

23.10.2008 je na svet pokukal najin pikec po imenu Nik
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: odločba o porodniški iz CSD
6.9.2008 9:04:41   
katja_p
Hmmm ... ti zlo težk pomagam. To, kar si napisala je tud men znano, naprej pa neznanka. Js ti predlagam, da pokliče na CSD in vprašaš. Ni ti treba tja hodit zarad tega. Ampak po moje se to pošlje domov.

Mogoče se bo javila kakšna, ki je to že dala skoz user posted image

(odgovor članu M_mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: odločba o porodniški iz CSD
6.9.2008 18:10:30   
M_mojca
katja_p, hvala ti vseeno!  user posted image user posted image user posted image   user posted image
Morda se pa še javi katera, ki ji je ta zadeva znana.

Prosim punce, ki ste že dale to skoz ali pa tudi ne, pa vseeno veste kako to gre, javite se!
HVALA!!user posted image


_____________________________

23.10.2008 je na svet pokukal najin pikec po imenu Nik

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
7.9.2008 12:52:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu M_mojca)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: odločba o porodniški iz CSD
9.9.2008 10:17:40   
M_mojca
metulj333, najlepša hvala!!!
user posted image user posted image


_____________________________

23.10.2008 je na svet pokukal najin pikec po imenu Nik

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: odločba o porodniški iz CSD
13.9.2008 1:06:04   
Pandica
IZVIRNO SPOROČILO: M_mojca

Mene pa zanima kako poteka, da si uštimaš porodniško na CSD (Center za socialno delo)?





Men se zdi, da si to zrihtaš vse z onim potrdilom, ki ti ga da G o PDP.


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu M_mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: odločba o porodniški iz CSD
13.9.2008 11:49:34   
AnciM
Saj starševski dodatek in porodniška hodita eno z drugim. Ne moreš imeti samo enega. Torej če si oddala vlogo na CSD in te niso obvestili, da kaj manjka, imaš tam vse urejeno. Sicer sem pa jaz dobila odločbo v roku enega tedna.

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: odločba o porodniški iz CSD
14.9.2008 11:25:58   
M_mojca
Hvala za odgovore!! Upam da odločba pride kmalu!

papauser posted image user posted image


_____________________________

23.10.2008 je na svet pokukal najin pikec po imenu Nik

(odgovor članu AnciM)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?