|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   abraham - nujno
8.9.2008 15:00:03   
m_m
Kupiti moram darilo za abrahama. Nimam pojma, kaj lahko kupiš moškemu pri 50, da se ne bo gor nabiral prah, ker že ima kake 3 enake zadeve in da bo še zraven uporabno. Prosim vas za pomoč, kaj predlagate iz vaših izkušenj?

_____________________________

* Čas je najboljši učitelj, a kaj ko na koncu ubije vse svoje učence.
* * Ni bogat tisti, ki ima največ, ampak tisti, ki najmanj potrebuje.
* * * Če mislite, da zmorete ali da nečesa ne zmorete, imate v obeh primerih prav.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: abraham - nujno
8.9.2008 15:02:46   
onur
vikend v toplicah, brivni aparat, bon za oblačila, ...

(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: abraham - nujno
8.9.2008 15:08:01   
Anonimen
digitalni fotoaparat

(odgovor članu onur)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: abraham - nujno
8.9.2008 15:09:52   
NevenkaP
Odvisno, kakšen tip je, a ne? Pa kaj ti sploh pomeni? Je razlika, a kupuješ za soseda ali družinskega člana. Te fore z vikendom v toplicah so meni recimo do konca adijo. Da ne govorimo, da je vikend v toplicah za eno osebo kar nekaj €.
Moj mož bo naslednje leto 50. In iz kakšnega bona za toplice bi mi samo avionček za v glavo narediluser posted image
Mogoče teleskop, fotoaparat, kakšna športna oprema, kaj takega. Težko rečt, če ne poznaš človeka.

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: abraham - nujno
8.9.2008 19:47:31   
pikecpokec
Mi bomo našemu fotru kupili polar pas za merjenje srčnega utripa med športnimi aktivnostmi. Ker prihaja v leta, ko bo treba začet pazit user posted image

_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu NevenkaP)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: abraham - nujno
8.9.2008 21:32:17   
vcugmas2
darilni bon( v potovalni agenciji, masaža, športna trgovina). Pri nas je vsaj taka navada sedaj da ko ima vsak že vse in da ne kupujemo nekaj na čemer se nabira prah darujemo bon.

Lahko tudi organizirate polet z balonom. Ponavadi pridejo z balonom na dom in se od tam dvignejo v zrak. Tole pa bi bilo presenečenje.

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: abraham - nujno
8.9.2008 21:34:30   
Anonimen
Težko rečt, če ne poznaš človeka.


Ja, tocno to.
Eni so se zelo aktivni, z veliko hobiji, enim je pa hobi samo se kaksno pivo spit.

(odgovor članu NevenkaP)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: abraham - nujno
8.9.2008 22:09:47   
m_m
Hmmm...
Ja sorodstvo. Je pa ful kompliciran človek, ki bi sam delal, še na dopustu user posted image  Ni športnik in nima interesa, v toplice ne hodi... v upoštev bi prišlo kaj zdravstvenega. Ali kaj za avto ali v avto, tudi kaj za dom.

_____________________________

* Čas je najboljši učitelj, a kaj ko na koncu ubije vse svoje učence.
* * Ni bogat tisti, ki ima največ, ampak tisti, ki najmanj potrebuje.
* * * Če mislite, da zmorete ali da nečesa ne zmorete, imate v obeh primerih prav.

(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: abraham - nujno
9.9.2008 9:07:23   
NevenkaP
A rad je? He, he, to večina rada počne. Kaj pa, če mu kupite kakšen hlebec res dobrega sira, pa kakšne ekstra delikatese, mogoče kakšno dobro vino zraven, pa kakšna posebna čokolada..., pač zadeve, ki si jih človek ne privošči pogosto sam od sebe. Kakšnega gurmana bi to zelo razveselilo, že večkrat doživetouser posted image   No, jaz recimo bi bila tega vesela.

(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: abraham - nujno
9.9.2008 9:57:19   
tinkatonka
Kaj pa kosmodisk za v avto?

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu NevenkaP)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: abraham - nujno
9.9.2008 17:40:42   
m_m
tinkatonka, to je tut men na pamet padlo... moram it sprobat, kak je sedet z njim.
nevenkaP ja, kaj dobrega za pojest, sam nič alkoholnega zraven. Jaz bi bla vesela vrečke čokolad user posted image

_____________________________

* Čas je najboljši učitelj, a kaj ko na koncu ubije vse svoje učence.
* * Ni bogat tisti, ki ima največ, ampak tisti, ki najmanj potrebuje.
* * * Če mislite, da zmorete ali da nečesa ne zmorete, imate v obeh primerih prav.

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: abraham - nujno
9.9.2008 17:44:03   
Anonimen
Lahko tudi organizirate polet z balonom. Ponavadi pridejo z balonom na dom in se od tam dvignejo v zrak. Tole pa bi bilo presenečenje.


a dej? user posted image  če jim rata pri nas pristat, majke jim user posted image

(odgovor članu vcugmas2)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: abraham - nujno
9.9.2008 17:47:23   
cukr07
Mogoče darilni bon od Merkurja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: abraham - nujno
10.9.2008 8:20:10   
Anonimen
Moj kolega je v nedeljo praznoval abrahama in se je zmenil tako z gosti,da ne bi kupovali prav ničesar,kar bi potem ležalo po predalih ali na podstrešju,ampak v skrinjico naj bi odložili ali pa ne,kolikor denarja hočejo,nihče ni kontroliral in tako bo z zbrano vsoto sam razpolagal in si kupil kar želi.Le družina mu je kupila polet z akrobatskim letalom,lani pa polet z jadralnim letalom.Najbrž veš kašne želje ima ta abrahmovec?Lahko mu podarite vikend v Portorožu v Laif classu z masažami,če ni adrenalinski tip.
Ali pa vikend v Parizu ali Londonu.

(odgovor članu cukr07)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?