|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kje ste starši nespečih otrok?
14.9.2008 14:02:40   
bojana1
Naš Luka je star 18 mes.Do 6 meseca je spal v svoji posteljici,potem pa so se začeli bronhitisi in je prijadraj k nama.Čeprav so bile noči pestre ,mi ni žal da je tako.Vsi smo srečni ,da smo skupaj,samo da bi bil zdrav.Seveda smo takrat posteljico pospravili.Sedaj je že večji in ponavadi telovadi ponočiuser posted image ,pa tudi kakšna buška je bila,...No pa smo nabavili večjo posteljo in jo postavili zraven najine.Sedaj ves ponosen zleze v svojo posteljouser posted image in zaspi.Razen če smo bolni,takrat pa prileze k meni,da ga pocartam,da bolezen prej izgine.
Tudi jaz mislim,da morajo to prerasti,do takrat pa uživajte v cartanju!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kje ste starši nespečih otrok?
15.9.2008 21:42:36   
Laubica
Še ena- 1. se je do leta in pol zbujal 6x na noč -ta drugi zdaj bo star 11m. pa se zbuja 4-5x-tak da ni zdravila za te naše škrateuser posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu bojana1)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kje ste starši nespečih otrok?
17.9.2008 11:45:07   
*piškotek*
Evo mene user posted image user posted image user posted image
Se pridružujem v klub nespečih otrok. Sin je star 17 mesecev, prvi mesec se je zbudil 1-2X na noč da se je podojil, po 1 mescu pa do 5 meseca je spal celo noč, potem pa se je začela "veselica". Zbuja se od 1X na noč pa do nX...

_____________________________

------------------------------------
Če sončka ni, sonček bodi ti!
------------------------------------

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kje ste starši nespečih otrok?
18.9.2008 22:18:51   
indijancek
Tudi naša dva se rada stiskata z nama. Starši pa smo neprespani. Nevem, tudi midva se sprašujeva, kje sva naredila napako. Zakaj je nekje tako enostavno-večerja, kopanje, pravljica in otrok že zaspi-sam od sebe. Naši otroci pa hočejo še več pravljic, ko se luč ugasne jokajo, v najboljšem primeru se stiskajo in hitro zaspijo. Če jih damo v svojo posteljo se zbudijo in jokajo, samo da smo skupaj, je vse ok. Vse lepo in prav, radi se crkjamo, v veselje nam je stiskanje in božanje. Ampak radi bi se naspali.




(odgovor članu *piškotek*)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kje ste starši nespečih otrok?
18.9.2008 22:30:40   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: TiaSara

Jaz sem pa kar malo jezna, ko berem tole - ja kje so pa očetje? Zakaj je samo mamica neprespana? Saj če se izmenjujeta dva je tole lažje prebroditi, pogosto pa še pomaga za boljši spanec - pri nas je že. Dokler sem samo jaz vstajala, se je mali zbujal le vedno pogosteje. Ko je del noči prevzel ata, je mali ugotovil, da je v bistvu kar fino spati. Saj od začetka je bil jok in upor, ker ati pač nima jošk user posted image , ampak vseeno ga je lahko ujčkal in ga toliko potolažil, da je zaspal nazaj.


se strinjam!!!

brez pomoči mojega, nebi js nikoli nehala dojit in bi še vedno ponoči ustajala in dojila
brez pomoči mojega, nebi mali nikoli znal sam zaspat (uspavanje je trajalo tudi po 2 uri, zdaj zaspi sam v 15 minutah)

ponoči se je moj ustajal, kljub temu, da je prihajal iz službe tudi ob 1h ali 2h(če je delal nočno) in uspaval Eneja, ko se je zbudil za dojenje, saj če bi ga js, bi se drl kot zverina, ker bi hotel zizo...in tako je trajalo 3 dni in mali ni več hotel zize user posted image user posted image user posted image
čez dan in zvečer ga je moj uspaval (ga dal v posteljico in ga pregovarjal, da mora zaninat......in tako se je navadil sam zaspat. js sem ga vsak večer uspavala 1-2 ureuser posted image user posted image user posted image


tako da mamice, očetje nej gredo v akcijo!!! kljub temu, da nisem bila v službi, me je moj večkrat pustil spat in se on zbujal

brez pomoči mojega, mi marsikaj nebi uspelo, saj mali točno ve, da lahko samo mamico okrog prsta obrne...


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu TiaSara)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kje ste starši nespečih otrok?
19.9.2008 8:25:59   
sparkle
No se vam bom kar pridružila. Mi ne spimo že od rojstva sina. In zdaj bo to celih 17 mes. No, bila so obdobja, ko smo se zbujali samo 1-2x na noč. V zadnjem času je že spet zelo hudo. To noč smo se zbujali vsako uro. Moj malček se zbudi okoli 23, dobi flašo mleka (sem skušala ponujati vodo, pa je bilo eno samo dretje), naslednja runda je okoli 02h (ponovno flaša mleka) in običajno še okoli 4-5 ure (včasih hoče mleko, včasih ne). Ko mož vstane (po 5h) ga prinese k meni v posteljo, kjer mali prespi do 6.30. Za tem ga moram zbuditi, da se odpraviva za v vrtec. Sej ne vem kaj mu je. Sploh pa se mi zadnjih 10 dni zdi, kot da mi je čez noč nekdo zamenjal otroka. Prej sem ga zjutraj na hitro preoblekla in mali se je še kakšno minutko igral in tekal po stanovanju, preden sva odšla. Zdaj pa je postal zelo razdražljiv. Dere se za vsako figo. Dere se tako močno, da mu gre že na bruhanje. Previjanje in preoblačenje je prava grozljivka. Jaz ne morem več. Sem neprespana in zelo utrujena. Moji živčki popuščajo, čeprav skušam z njim biti mirna, mu prigovarjam, skušam preusmeriti pozornost... pojem... skratka vse, samo, da bi se prenehal dreti. Žal nič ne pomaga. Ko bi vsaj ponoči spali, bi morda kričanje čez dan bolje prenašala. Resnično, ne vem več kaj storiti. In ugotavljam, da večina mamic nima pravega recepta. Pravijo, da bo minilo...
Pozdravček vsem!

(odgovor članu Caarmen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kje ste starši nespečih otrok?
19.9.2008 9:10:28   
saskija
IZVIRNO SPOROČILO: TiaSara

Jaz sem pa kar malo jezna, ko berem tole - ja kje so pa očetje? Zakaj je samo mamica neprespana? Saj če se izmenjujeta dva je tole lažje prebroditi, pogosto pa še pomaga za boljši spanec - pri nas je že. Dokler sem samo jaz vstajala, se je mali zbujal le vedno pogosteje. Ko je del noči prevzel ata, je mali ugotovil, da je v bistvu kar fino spati. Saj od začetka je bil jok in upor, ker ati pač nima jošk user posted image , ampak vseeno ga je lahko ujčkal in ga toliko potolažil, da je zaspal nazaj.




Jaz sem pa jezna na tako nepremišljene izjave kot je ta tvoja!!!user posted image

Si pomislila, da vsepovsod očetje niso na razpolago! 



_____________________________

Dojenček se z vsakim dnem spreminja in raste in bo nekega dne odrasel in odšel;prah pa vas bo zvesto čakal.

(odgovor članu TiaSara)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kje ste starši nespečih otrok?
19.9.2008 9:16:04   
saskija
Ja moji vsi 3  user posted image so se zbujali- prva do 21 meseca dokler ni privekal na svet njen bratec ta se je zbujal do drugega leta, naš tretji nagajivček se še vedno zbuja- še vedno ga dojim in se bodrim z mislijo, da mine.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   ja to pa je zame, da še vedno dojim, da sem razpoložena kljub neprespanim nočem, da se znajdem tudi, ko ni atija, očija ali kakorkoli že kličete vašeuser posted image - se katera pridružiuser posted image ????

Mamice vse zmoremo, če pa ne-  se pa delamo, da zmoremo- to je tradicija, ki se vleče že od Cankarja dalje- ohranimo jouser posted image user posted image user posted image !!


_____________________________

Dojenček se z vsakim dnem spreminja in raste in bo nekega dne odrasel in odšel;prah pa vas bo zvesto čakal.

(odgovor članu saskija)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kje ste starši nespečih otrok?
26.9.2008 21:14:35   
ZalaTM
Tko še ena da se pofočkam, tudi naš 2 leti in 3 mesece se zbuja ponoči in naju kliče,...ker vsak čas dobimo novega člana, zdaj bolj ati vstaja in hodi k njemu, ali pa obupa in potem spita skupaj,....me kar malo skrbi kako bo ko bo še mali dojenček tukaj,....če bomo zmogli,...pa bomo morali a ne,...hehe,....komaj čakam dneve ko bo prespal sam noči,....in pa upam da drugi ne bo imel istega nemirnega spanja,....

_____________________________

12.7.2006 - se je rodil najin sonček Gašper, 24.10.2008 pa je k nam prišla še princeska Nika

(odgovor članu saskija)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kje ste starši nespečih otrok?
26.9.2008 21:16:52   
Anonimen
ah- 4,5 let

(odgovor članu ZalaTM)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kje ste starši nespečih otrok?
26.9.2008 22:27:36   
bodoča
Evo še ena, ki ima nespečega otročka.

Glih kar sem bila pri njemu, ker se je zbudil in začel jokat, no zdaj sem ga uspela potolažit z vodo, vem pa, da bo ponoči še vsaj 1x hotel mleko.

Meni je groza to vstajanje in bedenje, OK prej je še šlo, ko sem bila še doma, zdaj ko pa je treba v službo, me je pa včasih kar strah noči.

Star je 13 mesecev in gre spat med 20 in 21 uro, takrat popije flašo in potem, če je dobra noč se zbudi še 1x, če pa je slaba noč pa 2x za flaško, vmes pa itak zelo slabo spi in se premetava in stoka,...

največja grozljivka je pa takrat, ko ponoči popije flaško in kjub temu ne zaspi nazaj in potem bedima včasih pol noči. Mali poln energije, bi se igral, jaz pa komaj gor gledam.

Glede atijeve pomoči je pa pri nas tako, da prej ko sem bila na porodniški, ga nisem hotela obremenjevat z bedenjem, ker ima vsakodevno kar veliko kilometrov za prevozit (med vikendi mi je pomagal). Zdaj, ko pa jaz tudi že hodim v službo, je pa za daljše obdobje službeno odsoten, tako da sma z malim sama.

Ah, saj bo bolje.

Zdaj ne spimo, ker mali nočejo spat, ko bojo najstniki pa ne bomo spale, ker bomo čakale, da pridejo iz zabave domov user posted image .

Pa lahko noč user posted image .

< Sporočilo je popravil bodoča -- 26.9.2008 22:28:18 >


_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Kje ste starši nespečih otrok?
27.9.2008 23:12:46   
MiRaNi
Še ena s podočnjakiuser posted image

Nika je stara 14 mesecev in je noč prespala 1x. Še vedno se zbuja in ne zaspi nazaj , če ne dobi mleka. Sem ga poskusila zamenjat z vodo in čajem ampak je potem samo jok.

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Kje ste starši nespečih otrok?
27.9.2008 23:34:06   
Piruri
IZVIRNO SPOROČILO: MiRaNi

Še ena s podočnjakiuser posted image

Nika je stara 14 mesecev in je noč prespala 1x. Še vedno se zbuja in ne zaspi nazaj , če ne dobi mleka. Sem ga poskusila zamenjat z vodo in čajem ampak je potem samo jok.


Poizkusi s sokom...res ni dobro za zobe...boš pa več spala...počasi ga začni redčit z vodo in se bo naveličala...

Naša ima 3 leta in večino noči spi pri nama..na najini postelji je tako mirna in trdno spi, se ne odkriva...in mene ne skrbi...sedaj, ko pričakujemo novega člana, razmišljava ali da bi ji pustila posteljo in si kupila novo...ali pa bi dokupila še eno posteljo in bi imeli ležišče od stene do stene...user posted image
...do 16. mesecev pa nismo spali...potem je pa šla v vrtec in čez noč se je obrnilo za 180°...zvečer s tatkom umijeta zobe, usta in roke...je ne tuširamo več zvečer, ker jo razbudi...pol je v dnevni pravljica in pol jo vržem na finto, kdo bo prvi prižgal lučko v sobi...zdaj nama je uspel naslednji korak, da gre samo eden z njo v posteljo, ker do sedaj sva mogla oba...

Od vedno pravim, da če otrok bolje spi pri starših, naj kar spi tam, ker se počuti bolj varnega, zato je varianta "priključitve" še ene postelje k zakonski, v takih primerih najboljša rešitev ever...pa naj bo malo nižja, tako, da se ne more skotaliti k vama...Sicer pa, kateri otrok pri 18. še spi pri starših?user posted image

_____________________________

www.by-ab.si

(odgovor članu MiRaNi)
Neposredna povezava do sporočila: 38
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?