|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Alergija kdaj se pokaže?
11.3.2005 9:24:28   
Pupica
Pozdravljene!

v kolikem času se pokaže alergija na določeno hrano če je.
Pri nas je bila včeraj malo ritka rdeča, smo pa pojedli jagodno kašico. Seveda jo imam sedaj na sumu, vendar ne bom še enkrat poizkusila, mogoče čez kak mesec. Me pa zanima ali se lahko pojavi v 5-6 urah izpuščajček ali je to prezgodaj?:zmeden:

Lp:rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Alergija kdaj se pokaže?
11.3.2005 9:47:13   
darjatimci
Ne ni prezgodaj,jagode so nasplošno znane kot alergene,bodi pozorna za naprej pa boš videla,če je to res to kar sumiš,lp,Darja!

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Alergija kdaj se pokaže?
11.3.2005 10:58:11   
Gina
Ko je bila kot majhen otroček naša L. alergična na jagode, je dobila rdeče pikice po telesu, ne le po ritki.
Meni je naša pediatrinja rekla, da na nekatero hrano samo koža reagira tako, da se vname (ker imajo nekateri otročki zelo občutljivo), pa najsi bo to okoli ust, kjer se hrana dotakne kože, ali pa ko jo otroček pokaka. Temu se ubraniš tako, da jo namažeš kar na debelo z ribjim mazilom tam, kjer se to naredi. Najbolje preden gre jest ali preden se pokaka, da pač ne pride v stik s kožo. To res pomaga. Mamo mi skoz probleme z določeno hrano, sploh kislo.

Če je pa v resnici alergija, potem pa pomaga samo, da ji tega nekaj časa ne daješ.:)

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Alergija kdaj se pokaže?
12.3.2005 11:07:16   
BarbaraO
Ko berem nekatere poste na tem forumu, imam včasih občutek, da nekateri prav izzivate, da bi otroci dobili alergijo na kakšno hrano. Zakaj, za boga, vsaj malo ne upoštevate nasvetov zdravnikov, pediatrov in ostalih strokovnjakov in počakate s hrano, ki LAHKO povzroči alergijo. Saj imajo še celo življenje pred sabo, da bodo lahko poskusili vso hrano, ki obstaja. Nič ne bo narobe, če kakšno stvar probajo šele pri dveh letih. Ne pa jagode pri 6 mesecih!

Joj, kako me to razjezi!! Dajte no, punce, malo bolj po pameti! Prosim!

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Alergija kdaj se pokaže?
14.3.2005 14:39:55   
lin
Mislim da je prezgodaj,čeprav je jagoda močan alergen,tako da ni nič izklučeno.
Probi pa spet malo prej čez kakšen dober teden

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Alergija kdaj se pokaže?
14.3.2005 14:41:16   
lin
Mi smo jagode probali pri enih dobrih 4 mes,pa ni blo nič.Otroci so različni

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Alergija kdaj se pokaže?
14.3.2005 20:18:08   
Pupica
Evo preverjeno, da niso jagode.
:bravo::bravo::bravo:

Očitno je bilo nekaj drugega.

Barbara01 kašica je bila mešano sadje za 4.mesec, ker pa se mi je mudilo, sem po pomoti vzela s police 6 kašic.poleg 5 flašk borovnice, višnje, še eno kašico jagod, malin(po pomoti:().

No sedaj ko smo ugotovili, da to ni, veselo jemo jagodni gres, pijemo mešani sok, ter jemo jagodni frutzwerge:bravo::bravo::bravo::bravo:

Zakaj ne počakamo? Iz istega razloga kot eni čakajo...

Lp

:kuza:

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?