|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ob katerem filmu ste najbolj jokali?
11.9.2008 22:52:18   
frutka_
Sem rešila...pa še vse ostale!user posted image

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Ob katerem filmu ste najbolj jokali?
11.9.2008 23:41:23   
yellowcrystalstar
ga filma pa nisem gledala. Sem full iskala, če bi najdla še ostale njegove filme, pa sem po netu najda, ampak ni bilo podnapisov....... razumem pa nič kaj dosti Je pa Almodovar car in škoda, da ni tako znan in priznan, kot nekateri holivudski brezvezneži.....

joj, na Alive sem tudi čisto pozabila pa Šindlerjev seznam tudi, ja.......

očitno imava res podoben okus
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Je pa Almodovar car in škoda, da ni tako znan in priznan


Meni se pa zdi, da je zelo priznan.


mogoče med filmarji, ki so strokovni..... naredi pa anketo tu, koliko ljudi pozna Almodovarja ali vsaj en njegov film......pomoje ne bo dobrih rezultatov user posted image user posted image

frutka, a maš ti to kaj na dvd-jih? bi si jih izposodila user posted image


nič bat, eni ga kar poznamo. nazadnje sem gledala Volver. so pa ful dobri filmi njegovi in nasplošno, če se le da si pogledam zelo rada kak evropski film. so precej bolj realni, življenski in pa nepredvidljivi v primerjavi s holivudom. pa še igralci so več ali manj povprečnega videza, akr naredi vse skupaj še bolj realno.


_____________________________

When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace. (Hendrix)

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Ob katerem filmu ste najbolj jokali?
11.9.2008 23:41:54   
Anonimen
Sem rešila...


Bravo user posted image .

(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Ob katerem filmu ste najbolj jokali?
11.9.2008 23:54:36   
Pikec
A se ktera spomni vsebine EREASERHEADA od Lyncha?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Ob katerem filmu ste najbolj jokali?
11.9.2008 23:55:22   
Anonimen
A se ktera spomni vsebine EREASERHEADA od Lyncha


Jaz ne.
Samo tolk odgovorim, da ti druzbo delam user posted image .

(odgovor članu Pikec)
  Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Ob katerem filmu ste najbolj jokali?
11.9.2008 23:55:51   
Anonimen
A si resla anketo?






Reklamo delam, ja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pikec)
  Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Ob katerem filmu ste najbolj jokali?
12.9.2008 0:14:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Pred dežjem


A ta je makedonski?
Tudi fenomalen. Samo ne vem, ce za jokat meni.


Uh!


Uh!

Mislim, da je bilo nekje leto `94, ajde, se je reklo, gremo v kino, da vidimo to čudo od filma. In imeli smo kaj videti. Predstavljajte si takrat naivnega fantiča pri svojih 17-ih, ki se mu je po tistih dveh urah umetniške predstave pravpzaprav razodela popolna tragičnost in nesmiselnost takrat aktualnih dogodkov. Jokal sem kot dež! Nikoli ne bom pozabil zadnje scene tega filma čigar konec omogoči gledalcu zaokrožitev zgodbe v celoto - totalni šok po katerem je Bakfark potreboval dneve in dneve, da si resnično opomore. Spomnim se, bila sva s kolegom, tisto malo kar nas je bilo v kinu spuščamo glave, da nam ne vidijo solze, v meni vre in samo čaka na erupcijo, ampak ne smeš, ne moreš, kao ne spodobi se za moškega, ne da bi se drl nego ječal, pritisk v prsih nepopisen. Besede, ene same samcate besede nisem mogel spraviti iz sebe. V avtu mučna tišina, kdaj bova že enkrat prispela, samo da čimprej spizdim iz avta. Niti adijo, niti pogled v oči, samo zamah roke za hrbet...
In nikoli več me ta film ne bo videl. 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Ob katerem filmu ste najbolj jokali?
12.9.2008 0:16:00   
Anonimen
tisto malo kar nas je bilo v kinu


V Kompasu na Miklosicki je igral.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Ob katerem filmu ste najbolj jokali?
12.9.2008 0:17:53   
Anonimen
Pri nas v Udarniku na ... svašta, ne spomnim se ulice.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Ob katerem filmu ste najbolj jokali?
12.9.2008 0:18:59   
Anonimen
Aja, ti si iz Mb.

Full se spomnim tega filma...prej sem sla na martini.
Pol pa una punca. Ali je bil fant? Ne, punca na fanta. Odklop.

< Sporočilo je popravil Mič II -- 12.9.2008 0:19:11 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Ob katerem filmu ste najbolj jokali?
12.9.2008 0:22:33   
Anonimen
To je bilo moje najbolj emocionalno soočenje s filmom. Še najbolj sem se temu približal z Von Trierjevim Lomom valov in Inaritujevim Babilonom.

Pravzaprav sem obema ostal dolžan še kar nekaj filmov. Pa nikakor se jih ne spravim gledat.


< Sporočilo je popravil Bakfark -- 12.9.2008 0:23:40 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Ob katerem filmu ste najbolj jokali?
12.9.2008 0:24:53   
Anonimen
Lomom valov


Ne poznam.

To je pa minus non-Tv-ja, da si vezan na kino in filme, ki jih tam ujames.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Ob katerem filmu ste najbolj jokali?
12.9.2008 0:31:26   
Anonimen
Težko, da boš kaj od tega ujela na TV. Lom valov, tragična zgodba mlade, malenkost omejene Bessy, ki se  zaradi nesporazuma v tolmačenju želje njegovega stradalega moža, trdno odloči, da mu bo pomagala na ta način, da bo seksala z drugimi. Sledi tragedija, ki je v stanju čustveno razmetati tudi največje trdokožce.

Ne vem a je kdo slišal za Andreja Tarkovskega. Njegovi filmi so mešanica filozofije in čiste umetnosti. Malokomu všeč, vendar vredno vztrajanja.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Ob katerem filmu ste najbolj jokali?
12.9.2008 0:33:49   
Anonimen
Ne vem a je kdo slišal za Andreja Tarkovskega.


Slisala ja, ampak nekje v pozadini.
Ne poznam nic, takole na pamet.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Ob katerem filmu ste najbolj jokali?
12.9.2008 0:35:43   
Anonimen
Solaris, Stalker, Andrej Rubljov, Ivanovo otroštvo, Zrcalo... Gledal samo prva dva.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Ob katerem filmu ste najbolj jokali?
12.9.2008 6:54:32   
Dashenka
Težko, da boš kaj od tega ujela na TV. Lom valov, tragična zgodba mlade, malenkost omejene Bessy, ki se zaradi nesporazuma v tolmačenju želje njegovega stradalega moža, trdno odloči, da mu bo pomagala na ta način, da bo seksala z drugimi. Sledi tragedija, ki je v stanju čustveno razmetati tudi največje trdokožce.

Ne vem a je kdo slišal za Andreja Tarkovskega. Njegovi filmi so mešanica filozofije in čiste umetnosti. Malokomu všeč, vendar vredno vztrajanja.
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

Težko, da boš kaj od tega ujela na TV. Lom valov, tragična zgodba mlade, malenkost omejene Bessy, ki se  zaradi nesporazuma v tolmačenju želje njegovega stradalega moža, trdno odloči, da mu bo pomagala na ta način, da bo seksala z drugimi. Sledi tragedija, ki je v stanju čustveno razmetati tudi največje trdokožce.

Ne vem a je kdo slišal za Andreja Tarkovskega. Njegovi filmi so mešanica filozofije in čiste umetnosti. Malokomu všeč, vendar vredno vztrajanja.


No, vidva mladca (Uff matr sem stara)user posted image

Jaz sem Pred dežjem gledala v CD, mislim, da je bila naša celo premiera, z možem so nama solze lile po obrazu (on redko kdaj spusti kakno solzo).
Še dobro se spomnim, da sva bila po predstavi zmenjena v Drami, in da sva odhorakla naravnost domov v smrtni tišini .

Lom valov sem ledala na Liffu, tudi grozno žalosten film.
Tega res ne bi mogla ponovno gledat, medtem ko Pred dežjem komot.

Tarkovski.
No z njim sem se pa srečala 1982 ali je bilo1983 na prvem festivalu ZF fila, ki je nekaj dni, mogoče celo en teden potekal v CD. To je bilo še milijon svetlobnih let pred videorekorderji in VHS, vsaj v pri nas v ex-jugi.
In sem -prosim lepo kot 15 letna smrklja zdržala 5 ur (z anim ali dvema odmorma) celo, ta dolgo verzijo Solarisa, ki je bila za nameček že simultano prevajana.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Ob katerem filmu ste najbolj jokali?
12.9.2008 7:49:49   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

Ljubezen v steklenici user posted image  user posted image  user posted image  user posted image ( Kevin Costner ).


to sem pa jaz knjigo brala. Tukaj pa res nisem jokala, je bilo veliko, veliko preveč pocukrano vse skupaj. kr neki.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Ob katerem filmu ste najbolj jokali?
12.9.2008 8:07:43   
muki1
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: muki1

Ljubezen v steklenici user posted image  user posted image  user posted image  user posted image ( Kevin Costner ).


to sem pa jaz knjigo brala. Tukaj pa res nisem jokala, je bilo veliko, veliko preveč pocukrano vse skupaj. kr neki.


Jah, jeb at ga. Jaz sem pač rumantična dripa user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Ob katerem filmu ste najbolj jokali?
12.9.2008 8:49:07   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

A si resla anketo?






Reklamo delam, ja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


to je hudo prikrojen rezultat ankete.... rešujejo jo izključno tisti, ki ga poznajo...... to ne gre tak user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Ob katerem filmu ste najbolj jokali?
12.9.2008 8:50:31   
Sonnja
jesen v new yorku (mislim da je naslov)pa še kak bi se našel.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Ob katerem filmu ste najbolj jokali?
12.9.2008 8:55:01   
Sonnja
najini mostovi

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Ob katerem filmu ste najbolj jokali?
12.9.2008 10:16:48   
maniac
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

Ne vem a je kdo slišal za Andreja Tarkovskega. Njegovi filmi so mešanica filozofije in čiste umetnosti. Malokomu všeč, vendar vredno vztrajanja.


oh, Tarkovski in njegova Nostalgija user posted image ... in Ivan Rubljov, Zrcalo, Žrtvovanje, ma, kar stiska me, ko samo pomislim na te filme - pa ne, da bi mišlo na jok, samo ... ne znam opisat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Ob katerem filmu ste najbolj jokali?
12.9.2008 11:12:54   
ZmajTolovaj
Meni je pa Almodovar car careva. Imam kar nekaj njegovih filmov doma in mi ni problem gledat istega filma stokrat.
Kera je rekla, da se cmera pri reklami za Merci?? Jaz se tudi user posted image


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu maniac)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Ob katerem filmu ste najbolj jokali?
12.9.2008 11:16:27   
ZARA
Danes zvečer bom gledala ta vaš opevani P.S. I love you. It better be good, če ne bo pokalo.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Ob katerem filmu ste najbolj jokali?
12.9.2008 11:16:42   
Anonimen
Jaz tulim pri vsakem filmu,ki je žalosten sem pa res jokala ob;

Zelena milja

Titanik na koncu,ko so bili vsi vodi matere z otroki dojenčki,ki so zmrznili...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?