|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  127 128 [129] 130 131   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI september, oktober
13.9.2008 16:42:30   
KIWI
M.L.B.K., TEST IMAM 26.09.2008! Malo prej kot ostale, pa ne vem prav zakaj. Čeprav fotka od UZ se je malo razlikovala mopd drugih punc, kot da je bila celica bolj razdeljena. Hm, who knows!? 

(odgovor članu taraji)
Neposredna povezava do sporočila: 3201
   RE: IVF/ICSI september, oktober
13.9.2008 17:53:20   
Shuka
Dons je pa res dan za user posted image pa za  user posted image  

_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu KIWI)
Neposredna povezava do sporočila: 3202
   RE: IVF/ICSI september, oktober
13.9.2008 18:28:15   
lara light
Arneja, user posted image user posted image  čestitam za dvauser posted image user posted image ...zgodbica je pa superuser posted image user posted image  nekaj boljšega danes, bravo!
Kiwi, odlično, čestitam, super podvig!user posted image user posted image user posted image
Pija, greješ pridno? ne kofetkaj preveč, menda ni dobro...te že slišim: ja, mamauser posted image

IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE

Šukica, presenetljivo, ni besa.  Še en miren mesec je pred mano in za to sem kar malo hvaležna. Pa še  na šihtu bi mela neke komplikacije, če bi šla zdaj, tako da mi po eni strani prav ustreza. Saj vem, da sem hecna, ampak jaz res ne vem več, kaj čutim v zvezi z vsem tem. Abra je rekla, malodušje. Razmišljam in razmišljam, pa ne vem, če je to to. Bi prej rekla indiferentnost. V to, da bo ratalo bolj bogo verjamem, s postopki nehat pa še ne morem, ker bi si očitala, da nisem vsega naredila. Tako kot je enkrat rekla Hope, nonstop te nekaj grize, da kaj pa če nikoli ne bo otrok. In jaz sem tako daleč, da bo treba tole misel še malo bližje spustit. Počasi začet ustvarjat življenje, v katerem morda nikoli ne bo otrok.

Se spomnim, ko sem zaštartala. Saj ni tako dolgo nazaj. Sem si rekla 5. IVFjev!? Tud pod razno ne! Meni bo ratalo najkasneje v drugem, v resnici sem pa verjela, da mi bo v prvem. Pa me zdaj poglejte user posted image user posted image user posted image .

Mater se tole tužno sliši... Saj ni, saj nisem žalostna, da ne bo pomote. Prav fajn se mam. Razmišljam pa tud ne kaj preveč. Mogoče bi pa mogla začet? user posted image


Moja Daisyka, mislim da nas je kar nekaj, ki smo ali še razmišljamo podobno. Jaz sem donedavnega mislila, priznam glupa tupa in še kaj, da je umetna rešitev za vse težave, ali vsaj za take kot ih imava midva. Torej O je, plavački super...kaj sploh še rabim? In potem, ko se s tem soočiš od bliže...ups, morda pa ... mislim, da je noralno da ti kdaj vse dol pade, indiferentnost je meni v redu izraz...tudi sama sem jo občutila...traja pa omejeno obdobje. In ker je človek čudna žival, se od nekod spet najde moč, da greš naprej, kot praviš, vsaj da si ne očitaš, da nisi vsega naredila...to nam superženskam, ki smo tu, zares ne paše...smo s tabo, gremo dalje! Ta bo zmagovalen!!user posted image
Mijavček, objemček! Mislim nateuser posted image

Lučka, Shukica in ostale...prijetno se muckajte...disel motor sounduser posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 3203
   RE: IVF/ICSI september, oktober
13.9.2008 19:01:20   
zarja1
Ženske helov......jaz sem nekaj fejst več kot nahod fasala, mam vročino, ki mi še od včeraj sploh noče past, grlo adijo, nos zablokiran, počutje fuč.....

Arnejči in Kiwi lepo jih grejta....

Blanči ti pa še počak s testi, mislim da si vseeno mal prehitra.....

Zdaj ko sem brala za nazaj (glavo mi bo že brez tega razneslo) ne vem al je Ajsi ali Gigimela nekaj dol s youtube povlečeno, a žal ne vidim Mattove ritkeuser posted image

Lepo se imejte vse in se beremo kaj ko bom bolj ok. Aja user posted image  še ni............

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 3204
   RE: IVF/ICSI september, oktober
13.9.2008 19:21:23   
lučka 25
zarja, a ti pa si čisto fuč user posted image ?  Upam, da boš kmalu dobra, da vročina pade, da grlo neha boleti, da boš kamlu spet v pogonu,....in da ta user posted image  že končno pride.


(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 3205
   RE: IVF/ICSI september, oktober
13.9.2008 19:24:40   
lučka 25
lara, kako si kaj? A si dal gretje za user posted image  user posted image  na kaj več, sedaj ko je tak mraz? Še malo pa boš lahko user posted image  od veselja, ko bo test pokazal user posted image . Jaz kar mislim, da vam bo vsem uspelo in bo maja en pravi IVF-jevski baby boom.user posted image

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 3206
   RE: IVF/ICSI september, oktober
13.9.2008 20:19:02   
bambi75
Pozdravljene. NAj povem da ste čisto nore. Pišete po 50strani v parih dneh.
Sem prebrala samo zadnji dve strani zato bom samo te poimensko obdelala.
Kiwi in Arneja user posted image  user posted image  user posted image  za vajine pikice.

Prav tako pa držim pesti za vse ostale trepetalke.

Zarja naj se ti zdravje kmalu izboljša. Glede user posted image  pa mislim da jo boš dobila ko boš nehala jemati Dabroston, ki pa ga moreš jemati vsaj določeno število dni, vsaj tako je bilo meni enkrat rečeno, ampak je že tako dolgo, da se ne spomnim več točno.


Dejzi in pa Lara kot bi brala svoje misli pred 1. IVF. Tudi jaz sem bila prepričana da bom šla v postopek in bom noseča. Še posebno, ker so tudi zdravniki bili prepričani, glede na diagnostiko (okvarjen jajcevod) da ne bo večjih problemov No pa sem se krepko zmotila. Sedaj se grem v torek menit za naslednji postopek pa bom spet vsa živčna ko se bo začelo. Se mi zdi da sem bila teh par mesecev kar srečna ker se ni nič dogajala. In če me ne bi leta basala, bi se sigurno odločila še za par mesecev premora.


No in ker še nimamo pravega user posted image  smo danes šli po user posted image  bebico in sedaj ga že slišim kako se joče, sem ga prejle zaprla, ker ga ne upam čez noč pustiti zunaj. Ga grem še mal pocartat.

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 3207
   RE: IVF/ICSI september, oktober
13.9.2008 20:19:46   
mismis

user posted image
  user posted image  
 
AKTUALNO V TEM TEDNU  
   
 
Sobota, 13.09.
Dajamaja - punkcija (ET???)
 
Nedelja, 14.09.
Ozone - ET
Obayifo - UZ
 
Ponedeljek, 15.09.
Mandreja - UZ
Stijan - ET

Torek, 16.09.
Pika74 - UZ
mismis - ET
Baci - ET
Obayifo - IUI
 
Sreda, 17.09.
Sabsa - UZ
Gita14 - UZ + kri

Četrtek, 18.09.
Kajsica - UZ
 
Petek, 19.09.
Goldy - UZ
Kicsi - UZ

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image       
 
NAŠE NOSEČKE 
 
Ponedeljek, 15.09.
Hedviga - pregled
Ledenka - pregled
 
Sreda, 17.09.
Shuka - pregled
Zvezdica - morfologija
Sonček33 - morfologija

Četrtek, 16.09.
Dobrovoljčica - UZ
 
Petek, 19.09.
Linda25 - pregled
 
Petek, 26.09.
Ledenka - pregled
 
Torek, 30.09.
Sonček85 - pregled

Četrtek, 16.10.
Dakec - morfologija

 
 
OBJEMČKOMETER
 
user posted image  Oktavija user posted image
user posted image Obayifo user posted image
user posted image  gospodarica user posted image
 
 
 
  user posted image user posted image   T R E P E T A L K E  user posted image user posted image
(beri TESTI)

   

LaraLight greje   user posted image user posted image   test 18.09.2008
Blanč greje  user posted image user posted image   test 18.09.2008
T1979 greje  user posted image user posted image    test 21.09.2008
Bozza greje  user posted image user posted image    test 23.09.2008
Pija76 greje  user posted image user posted image    test 25.09.2008
M.L.B.K. greje   user posted image user posted image    test 26.09.2008
Kiwi greje   user posted image    test 26.09.2008
Arneja greje   user posted image user posted image    test 29.09.2008



 
user posted image user posted image


user posted image  KANDIDATKE 
user posted image    V  POSTOPKUuser posted image  
 

  • Zarja1 (1. IVF, MB, dr. Vlaisavljevič, septembra)
  • lara light (2.IVF, PO,dr.Reš, Et 4.9.)
  • Ozone (5. IVF, MB dr. Reljič)
  • Blanč (3. IVF, modrooki dr. Reš, ET 4.9.)
  • Stijan (MB, 4. ICSI)
  • Dajamaja (dr. Reš, čaka)
  • Baci (1. IVF, MB, dr.Milan Reljič v Mb,dr.Gavrič, Dipherline+Gonal)
  • Obayifo (IUI, Graz)
  • M.L.B.K. (3. IVF, dr. Reš, ET 12.9.)
  • Andreja07 (PO, dr. Reš)
  • Mikimiška78 (1.IVF, dr. Reš, dipherline in Menopur)
  • Kikaa (3. IVF, GK LJ, dr. Tomaževič)
  • Sabsa (GK LJ, 02.09. sestra Blanka)
  • Arneja (3. IVF, dr. Reš)
  • Goldy (3. ICSI, dr. Drobnič, LJ) 
  • Pija76 (4. IVF, PO, dr. Reš, ET 11.9.) 
  • T1979 (3. IVF, PO,dr. Reš, Menogon, ET 7.9.)
  • Bozza (dr. Reš, PO, Menogon, ET 09.09.)
  • mismis (2.IVF;LJ,dr.Drobnič, 05.09. sestra Blanka) 
  • mojsonček (1. IVF, dr. Reš, PO, Suprefact in Menogon)
  • Kajsica (2. IVF, GK LJ, 04.09. začetek špikanja)
  • DaisyE (dr. Reš, 14.10. pogovor)
  • netka34 (3.ICSI, GK LJ, dr. Drobnič)
  • Pika74 (34 let, 5. IVF/ICSI, dr. Drobnič)
  • Mateja.goljev (2. IVF/ICSI)
  • Gigi (2. ICSI, GK LJ, dr. Vogler, 22.09. sestra Blanka)
  • Kicsi (11.09. začetek špikanja 12.9.)
  • Mlinčka (2. IVF, 30. let, dr. Drobnič, 23.09. sis. Blanka)
  • Paddy (2.ICSI, MB. 09.09. špikanje)
  • Lana08 (1.IVF/ICSI, GK LJ, dr. Zorn, 16.09. sis. Blanka)
  • womanpolice (2. ICSI, GK LJ, 24.09.)
  • Kiwi ( 1. IVF, MB)
  • Gita14 (IVF, dr. Bokal, zamrznjenčki)
  • mandreja (2. IVF, GK LJ, dr. D, začetek postopka 22.08.)
  • Jazzz27 (1.IVF, dr. Reš, 17.09. začetek snif snaf)
  • Kalina (2. IVF, dr. Merlo, 17.9. Primolut)
 
user posted image  KANDIDATKE ZA  user posted image   POSTOPEKuser posted image   

  • paki (PO)
  • Anja31 (2. IVF, dr. Reš) 
  • Pikovit (6. IVF, MB)
  • Reni70 (4.ICSI;PO,dr.Reš)
  • Mimmy (postopek z zamrznjenčki)
  • Vanja 44 (2. postopek, dr.Reš)
  • Barbarella77
  • Anabanana
  • Iannia
  • Žirafca
  • Tia-na (33 let, 1. IVF, dr. Vogler)
  • Bambi75 (4.IVF/ICSI, MB)
  • moni29 (MB) 
  • Tjasshyy (LJ?) 
  • mami26 (LJ)
  • Titi3 (Superfact in Menopur)
  • cukica (24let)(LJ,dr.Ribič, novembra zamrznjenčki)
  • Marjetka Cvetka (1.ICSI, dr. Reš, PO)
  • tička (ICSI, dr. Reš, Postojna)
  • mala81 (2. IVF/ICSI, dr. Reljič, MB)
  • Sapi (1.IVF, GK LJ, dr. Ribič)
  • Darja* (3.IVF/ICSI)
  • Vijolica30 (31. let, 3.IVF, dr. Bokal)
  • Anadejka
  • Sarasan (2. IVF)
  • šemalo (2. IVF, GK LJ, dr. Drobnič)
  • BEBIII (GK LJ, dr. Pinter, 1.10. pregled)
  • Sulfinija (GK LJ, dr. Zorn )
  • Želvica99 (2. IVF, GK LJ, dr. Tomaževič)
  • miska73 (1.IVF, GK LJ, dr. Ribič)
  • Lučka25 (1. IVF, dr. Reš, suprefact+menogon)
  • Oktavija (MB, 3. IUI)
  • gospodarica (2. IVF, dr. Reš)
  • anci banci (1.IVF, dr. Reš, 30.9. pogovor)
  • neni (7. IVF, dr. Reš)

    user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image    


    Hope2user posted image , sayuri user posted image user posted image , pfuser posted image ,  Gloriauser posted image   , dakec user posted image user posted imageAmeliauser posted image , Goldfish
    user posted image , Mandarinca, Črni Tulipan, Animeuser posted image , Mijavček user posted image , Špelka12 ,  Koninauser posted image , Mavrica72user posted image , Zvezdicauser posted image user posted image , Pinki36user posted image , Abra user posted image user posted image , Sonček33user posted image , Rubin , Julija30user posted image , Orto2 user posted image , Hedvigauser posted image , Libi user posted image , Shukauser posted image , Grethy user posted image , Linda25user posted image , Nokes user posted image user posted image , Rožica29user posted image , Jadrnicauser posted image , Sonček85 user posted image   
Kalkulator izračuna PDP po IVF oz. ICSI: http://www.ivf.ca/calcu.htm
Znaki hiperstimulacije:
http://med.over.net/forum5/read.php?67,4215040,4215086#msg-4215086
Vse pomembne zadeve glede postopkov IVF in ICSI: http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2696207

 

 
user posted image  NOVE NOSEČKE SEPTEMBER user posted image    
 

user posted image Dobrovoljčica (PO)

user posted image Ledenka (N)


POZOR, POZOR ...5. uradno  Javno srečanje RR fanovk, (če se le ne motim) se bo zgodilo na 19.09. tega leta od seveda 17. ure dalje, na vsem nam poznani lokaciji (Kongo), spet doma, tam nas kelnerji poznajo, tu je dom, tu je dom,...

Vse ve, ste seveda prisrčno vabljene, brez izjem in izgovorov, to ne smete, ne morete, ne upate izpustiti, del programa je javni pogovor, potem sledijo smeh in solze, za konec pa že izbrana glasba iz našega repertoarja.

Moto petkovega večera je:" Kar nas ne ubija, nas krepi."
Gospa, ki ne bo poznala našega gesla, ne bo dobrodošla za našo mizo user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 3208
   RE: IVF/ICSI september, oktober
13.9.2008 20:23:44   
Zvezdica

IZVIRNO SPOROČILO: arneja

Punce moje, jaz sem Nejčo in Nejca domov prinesla user posted image user posted image . Se mi smeje do ušes in še čez user posted image . Sem pa avtu mobija pozabila, moram nazaj dol. Potem pa zapisnik mojega srečanja z atom Rešem napišem user posted image .



Komaj sem čakal da dam pridem da te lepe novičke preberem.
Bravo arneja, čuvaj ju in držim pesti za vas triuser posted image

Pa tko lepo si napisala :)

_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 3209
   RE: IVF/ICSI september, oktober
13.9.2008 20:23:58   
mismis
Joj Bambi, novega kužona imate, kako lepo user posted image user posted image user posted image . Katere pasme pa je?

za jutri pa navijam:
Ozone - ET, želim ti, da dobiš jutri dva najlepša user posted image na čuvanje in gretje, ter da čez 14 dni ugledaš težko pričakovani in zaželjeni plusekuser posted image
Obayifo - UZ , tebi pa želim, da tvoji folikelčki lepo rastejo, da bosta šla v torek lahko po otroke v Graz.user posted image

Dajamaja, vem da nas ne moreš prebrati, ker doma nimaš dostopa do comp. ampak vedi da mislim nate in upam, da si danes na punkciji pridelela veliko število celic.


Glede na to, da pa je danes tako zaspan dan, grem tudi jaz kavčat in gledati TV. Vsem vam pa želim lepo in lahko noč
 



_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 3210
   RE: IVF/ICSI september, oktober
13.9.2008 20:28:00   
Zvezdica

IZVIRNO SPOROČILO: KIWI

BACI je hitrejša od mene, torej:  user posted image user posted image  oplojena, user posted image žal propadlo, user posted image v mojem naročju! Test 26.09.08. Sicer pa ok.

Lep dan, ni kaj, pa čeprav oblačen!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Bravo jaz!!!



Kiwi, tudi tebi čestitke za user posted image . Naj ostane pri tebi. Navijam zateuser posted image user posted image

_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu KIWI)
Neposredna povezava do sporočila: 3211
   RE: IVF/ICSI september, oktober
13.9.2008 20:33:10   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

za jutri pa navijam:
Ozone - ET, želim ti, da dobiš jutri dva najlepša user posted image na čuvanje in gretje, ter da čez 14 dni ugledaš težko pričakovani in zaželjeni plusekuser posted image
Obayifo - UZ , tebi pa želim, da tvoji folikelčki lepo rastejo, da bosta šla v torek lahko po otroke v Graz.user posted image

Dajamaja, vem da nas ne moreš prebrati, ker doma nimaš dostopa do comp. ampak vedi da mislim nate in upam, da si danes na punkciji pridelela veliko število celic.



 
Se podpišem pod vse kar je napisano.
Ozone, Obayifo user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  navijam za jutri.
Dajamaja upam, da nam v ponedeljek javiš veselo novico, kako si opravila.

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 3212
   RE: IVF/ICSI september, oktober
13.9.2008 20:35:53   
lara light
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

Joj Bambi, novega kužona imate, kako lepo user posted image user posted image user posted image . Katere pasme pa je?

za jutri pa navijam:
Ozone - ET, želim ti, da dobiš jutri dva najlepša user posted image na čuvanje in gretje, ter da čez 14 dni ugledaš težko pričakovani in zaželjeni plusekuser posted image
Obayifo - UZ , tebi pa želim, da tvoji folikelčki lepo rastejo, da bosta šla v torek lahko po otroke v Graz.user posted image

Dajamaja, vem da nas ne moreš prebrati, ker doma nimaš dostopa do comp. ampak vedi da mislim nate in upam, da si danes na punkciji pridelela veliko število celic.


Glede na to, da pa je danes tako zaspan dan, grem tudi jaz kavčat in gledati TV. Vsem vam pa želim lepo in lahko noč
 




mis, nočko! Se ti bom prav kmalu pridružila!Se kar podpišem še jaz, navijam 100/h punce!!!

Zarji, pozdravi se malena moja, kup lubčkov!!user posted image user posted image user posted image user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: lučka 25

lara, kako si kaj? A si dal gretje za user posted image  user posted image  na kaj več, sedaj ko je tak mraz? Še malo pa boš lahko user posted image  od veselja, ko bo test pokazal user posted image . Jaz kar mislim, da vam bo vsem uspelo in bo maja en pravi IVF-jevski baby boom.user posted image


Lučkica, kako si ti? Ja sem malo našopalauser posted image ...komaj čakam na test, skušam ne mislit...nekaj me špika spodajuser posted image , mah kar bo bo.

Zdej se grem tud jaz muckat...lepo se mejte!user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 3213
   RE: IVF/ICSI september, oktober
13.9.2008 20:36:31   
bambi75
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

Joj Bambi, novega kužona imate, kako lepo user posted image user posted image user posted image . Katere pasme pa je?

za jutri pa navijam:
Ozone - ET, želim ti, da dobiš jutri dva najlepša user posted image na čuvanje in gretje, ter da čez 14 dni ugledaš težko pričakovani in zaželjeni plusekuser posted image
Obayifo - UZ , tebi pa želim, da tvoji folikelčki lepo rastejo, da bosta šla v torek lahko po otroke v Graz.user posted image

Dajamaja, vem da nas ne moreš prebrati, ker doma nimaš dostopa do comp. ampak vedi da mislim nate in upam, da si danes na punkciji pridelela veliko število celic.



 
Ja miška imamo novega kužeka čeprav naš stari kuža ni preveč navdušen nad njim. Ko sva ga pripeljala se ga je v loku izogibal. Je pa mešanček ampak ne vem kakšen. Mati je bernski planšar in ni hotela da bi ji drugi izbirali moža pa si je našla ljubimca. Sem jo sicer danes zaslišala, ampak ni hotela izdati njegovega imena user posted image .
 
Drugače pa tudi jaz navijam za jutri.
 

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 3214
   RE: IVF/ICSI september, oktober
13.9.2008 20:37:23   
lara light
Bambi, user posted image  zauser posted image  ...kakšen žur pri hiši!!user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 3215
   RE: IVF/ICSI september, oktober
13.9.2008 20:39:07   
bambi75
Lara a te že kaj srbijo prsti. Kdaj pade testek?

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 3216
   RE: IVF/ICSI september, oktober
13.9.2008 20:42:53   
bambi75
No vidim da ste že vse pobegnile pod kovtr, razen KIwi, ki pa tud mora prakticirat ležanje na desnem boku, tako da vas grem malo za nazaj prebrat potem pa tud jaz v deželo sanj.

(odgovor članu bambi75)
Neposredna povezava do sporočila: 3217
   RE: IVF/ICSI september, oktober
13.9.2008 21:06:44   
taraji
Nedelja, 14.09.
Ozone - ET
Obayifo - UZ


user posted image   user posted image   user posted image   user posted image

Ozone
- naj te jutri pričakata dbe lepi pikici, ki ju boš z veseljem grela še nadaljnih 38 t.

Obayifo
- tebi pa naj folikelčki lepo rastejo in se množijo, da boš tudi ti kmalu prejela svoje pikice.

Dajamaja
- čakamo na lepe novičke.

Vsem ostalim pakjub zaspanemu in deževnemu dnevu želim prijeten večer.
Naj vam želje kmalu postanejo resničnost.


_____________________________

La vita e bella

(odgovor članu bambi75)
Neposredna povezava do sporočila: 3218
   RE: IVF/ICSI september, oktober
13.9.2008 21:24:13   
blanč
dajamaja???

(odgovor članu taraji)
Neposredna povezava do sporočila: 3219
   RE: IVF/ICSI september, oktober
13.9.2008 21:30:40   
KIWI
Ja, res prakticiram ležanje, pa vmes mal tu gor pogledam, zdaj pa me že nek spanec lovi. Malo me nekaj špika tam spodaj, pa ne vem al je to normalno al pa od tega ker mi dr ni in ni mogla najti prehoda iz cerviksa v maternico (sem mela pred leti konizacijo). Pošteno me je namučila, so mi kar solze prišle na oči. Eh, zdaj pa že jamram... samo da je en user posted image  pri meni na varnem!

Lepe sanje punce!

(odgovor članu taraji)
Neposredna povezava do sporočila: 3220
   RE: IVF/ICSI september, oktober
13.9.2008 22:07:37   
gigi1
Čerko punčke. Jaz danes nisem uspela do RR pridet.

Najprej naj vam povem, da je naša Dajči imela 11 jajčk. user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
Vse ostalo bo napisla sama.
Dejmo zdej jajčka in plavalčki opravite dobro delo user posted image  user posted image  user posted image

Arnejči super draga moja. Sploh ne veš kolk sem vesela zate in Nejčko in Nejkota user posted image  user posted image  user posted image

Kiwi user posted image  user posted image  user posted image . Lepo grej svojo pikico in še posebej nas oldtajmerke razveseli z pluskom čez slabih 14 dni user posted image

Dejzika ne daj se Ines. Ne mi ga biksat. Ti bom prec uno zašpilala...Pubi vsejdmo se!
Pa nič ne skrbi. V petek bom jaz s tabo pirčkala user posted image

Blanči pismu, sem upala in močno navijala, da bo že danes močna črtica. A si s CB delala test? Dej pliiiiiiz ponovi v ponedeljek. Onako...za moju dušu. Bajago ti zapojem kar tle na RR. Ti samo biraj...Ruski voz, Tamara, Zažmuri, Dobro jutro džezeri...

Nokica brez panike. Ti boš vse lepo popedenala. Si superženska user posted image

Abrica gimnastičarka ti je dans mal miru dala. Lepo. Po mojem bo pa to edina pridna pupa v žlahti user posted image , ker bo po mamici user posted image

Šukica dušo kako si danes? Ti je kej cuker padu, pa si se v kuhno vrgla?

Miška moja kar odštevam dneve do tvojega ET. Komi čakam na tvoj plusek.

Obi draga naj ti UZ jutri pokaže, da boš kaj kmalu lahko spet šla v Graz user posted image

Ozone upam, da jutri dobiš dve najlepši pikici, ki bosta pri tebi v varstvu dolgo časa.

Zarja bogica...te je čist podrlo. Verjetno ti je zaradi živčkov mal padla odpornost. Ameriški slamnik, lekadol, C vitamin in ingverjev čaj. Upam, da boš kmalu dobra. Za Mattovo ritko se moraš pa logirat in potrdit, da si polnoletna, pa jo boš vidla user posted image

Larica kako si? Boš v ponedeljek lulala, al boš zdržala še kakšen dan?

Lučka draga se štrudlaš? Lepo user posted image . Upam, da jo kmalu dobiš. Res toplo priporočam rdeč vinček.

Baci so ti že punčke napisale, da je to verjetno posledica punkcije. Kar mirne živčke in izkoristi vikend in vreme za poležavanje. Tvoj naj te pa carta user posted image

Kajši komaj čakam, da vidim frizurco.

Bambika draga. So bolečine verjetno čist za tabo. Uživaj v novem dojenčku in naj ti čas do postopka čim hitreje mine.

Sonček fižolova juhca? Te ne napenja? Super, da lahko to ješ. Mene je že takrat tolk napenjalo, da se še vedno mal fržolčka ogibam user posted image . Lektoriranje dokončala?

Zvezdica kako sta vidva z medotom?

MLBK kako se ti počutiš?

Pija draga počivaj malo pliiiiz. Ne mi ga zdej s peglanjem biksat!

Hedika še malo pa boš spet Franceljčka vidla user posted image

Ajsika ti pa tud že v ponedeljek pregled. Jupiiii. Komi čakam na poročilo!

Mijavček še malo pa bomo dihale s tabo. Verjetno že vejo zakaj so se tako odločili. Saj za dvojčke je v 34 tednu to kar za pričakovati, a ne?

Netka si zrihtala napotnico?

Saj vem, da mi ni ratal vseh omenit. Ne bit hude. Tolk nas je...ta post je pa že tko megalomanski user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu taraji)
Neposredna povezava do sporočila: 3221
   RE: IVF/ICSI september, oktober
13.9.2008 22:14:52   
gigi1
Gretka dušo kje si mi ti? Pa kako si? Mužič boljši po terapiji? Pa kje je naša Libi pls povej ji, da jo pogrešamo. Upam, da se bo kaj kmalu javila. Lej kolk je trepetalk. Njene pestke so pa tako dobrodošle user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 3222
   RE: IVF/ICSI september, oktober
13.9.2008 22:29:28   
sonček33
GiGi o napenja, pa še koruzo sem včeraj jedla, sem bila zdejle na predstavi Moje pesmi, moje sanje - in me je zvijal, da sem mislila, da imam že popadke. resno! Nič več fižola in koruze!

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 3223
   RE: IVF/ICSI september, oktober
13.9.2008 22:32:41   
Grethy

Ja kako lepo je pa tole prebirat ... super akcija poteka v tem septembrčku ... zdej pa bo ... žal sem le navijačica, bi pa kr sodelovala v kakem seznamčku tule ... ah klinc ... važno je da se dogaja  ...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image GOGOGOGOGO   GIRLS user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image






AKTUALNO V TEM TEDNU
  
   
 
Sobota, 13.09.
Dajamaja - punkcija (ET???)
 
Nedelja, 14.09.
Ozone - ET
Obayifo - UZ
 
Ponedeljek, 15.09.
Mandreja - UZ
Stijan - ET

Torek, 16.09.
Pika74 - UZ
mismis - ET
Baci - ET
Obayifo - IUI
 
Sreda, 17.09.
Sabsa - UZ
Gita14 - UZ + kri

Četrtek, 18.09.
Kajsica - UZ
 
Petek, 19.09.
Goldy - UZ
Kicsi - UZ

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image       
 
NAŠE NOSEČKE 
 
Ponedeljek, 15.09.
Hedviga - pregled
Ledenka - pregled
 
Sreda, 17.09.
Shuka - pregled
Zvezdica - morfologija
Sonček33 - morfologija

Četrtek, 16.09.
Dobrovoljčica - UZ
 
Petek, 19.09.
Linda25 - pregled
 
Petek, 26.09.
Ledenka - pregled
 
Torek, 30.09.
Sonček85 - pregled

Četrtek, 16.10.
Dakec - morfologija

 

  user posted image user posted image   T R E P E T A L K E  user posted image user posted image

(beri TESTI) 

LaraLight greje     test 18.09.2008
Blanč greje     test 18.09.2008
T1979 greje     test 21.09.2008
 Bozza greje      test 23.09.2008
                                                           Pija76 greje      test 25.09.2008
                                                      
M.L.B.K. greje       test 26.09.2008
                                                              
Kiwi greje       test 26.09.2008
                                                         Arneja greje       test 29.09.2008

_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 3224
   RE: IVF/ICSI september, oktober
13.9.2008 22:58:59   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Gretka dušo kje si mi ti? Pa kako si? Mužič boljši po terapiji? Pa kje je naša Libi pls povej ji, da jo pogrešamo. Upam, da se bo kaj kmalu javila. Lej kolk je trepetalk. Njene pestke so pa tako dobrodošle



Ej me tko kompjuter j.e.b.e. v glavo da komej kej uspem izmolzt iz njega, pa se mi enostavno ne da sedet tu pa čakat da eno stran odpre ... ampak sem se zdejle potrudla, ane  ... Libika je peljala svojo princesko in možička mal namakat se na morje ... pa verjetno kmalu pridejo ... saj se bo javla, nč bat, bom ji pa povedala, da je ena tamala packa, ker se ni nč pofočkala tu, da bo odsotna  ...

Mene pa informativno zanima, če  je kaj novic na področju uporabnic MM-e ????? Bom vesela pozitivnih in negativnih (teh itak vem da ni)  informacij .... pa seveda, če zaloge pohajajo, ane, mislm ... sej veste kaj treba naredit ...

Žižika
moja, mužič na terapija, malo bolji, še ga uhvati ... bo počasi bolje mislim ... Jaz ?????? ... ma jaz sem dobro ... delam, kuham, malo spim ... delam , delam ... hahahaha ... mal imam bioritem zj....an pa glih mislim da sem ga ujela in evo šit svetovni ... se podre ...

Ti žižek, kako si ????

Vsem ostalim pa sporočam : držte se babnce moje zlate ... res lepo piše v miškinem pozivu na srečanje ... KAR NAS NE UBIJE; NAS KREPI ... najjači ostaju !!!!!! ... in grejo naprej ... lejte mene ... leta so me povozila, preden sem uspela prit v drugi poskus, v prvem je šlo vse po vodi, pa glede na to da za samoplačniško nimam, še vedno upam, da mi bo nekako z alternativo nekje uspelo .... pa saj mi mora ... in bo tudi vam ... in če slučajno, ampak res slučajno ne uspe, si ne bom mogla očitat , da nisem storila vsega KAR JE BILO V MOJI MOČI, da bi dosegal skupaj z mojim lubijem ta ciljček ...  pa si bova našla drugega (CILJ) in živela zanj ... življenje se ne ustavlja na neuspehu !!!!!!!!!!!!

SREČNO DRAGE MOJE !!!!!!!!!

_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 3225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  127 128 [129] 130 131   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  127 128 [129] 130 131   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?