|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   slabost, kaj jesti
15.9.2008 14:46:22   
tojeto1
Ja, imam problemuser posted image ... skoz mi je slabouser posted image user posted image ! No, tisti čas ko jem in pol ure po hrani je OKuser posted image , drugače pa mi je slabo k pr norcih - komi žvim. Pol pa skoz neki meljem v ustih in se redim ko user posted image .
Kaj naj naredim oz. kaj naj pojem, da mi ne bo tako f***slabouser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: slabost, kaj jesti
15.9.2008 15:25:28   
Eillish
To bi pa tudi jaz rada vedela. Non-stop jem, ker mi samo takrat, med samim hranjenjem ni slabo. Pa še to lahko jem samo nekatere stvari, od pijač pa samo čaj ali kokto, ki je prej nisem niti enkrat letno pila. Grozno!

(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: slabost, kaj jesti
15.9.2008 15:46:48   
Prvosonce
Živjo!

Sama sicer nisem imela takšnih problemov, so pa punce priporočale ingverjev čaj in ingverjeve bonbone. Čaj se dobi v večjih supermarketih, lekarni, raznih specializiranih tgovinah. Tud bonboni znajo biti fajn ker imaš skoz neki v ustih in malce omili slabost. Mogoče bi kateri drugi bonboni pomagali ...

Veliko sreče, pa upam, da bo kmaluminilo, vsaj pri večini mine user posted image


user posted image za pomoč in tolažbo ...



LP

(odgovor članu Eillish)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: slabost, kaj jesti
15.9.2008 16:03:54   
glen
Povem ti, da sem od 2 do tretjega mes.user posted image imela take slabosti, da sem veliko bruhala,celo teden dni sem bila v bolnici na infuziji in sem ta čas živela od prepečenca in lahkega tamarjauser posted image
Zdaj sem v 18 ted. in jem skori vse.

(odgovor članu Prvosonce)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: slabost, kaj jesti
15.9.2008 16:04:44   
glen
Od pijače pa mi je samo cedevita ostala v želodcu

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: slabost, kaj jesti
15.9.2008 16:15:45   
Hope2
Meni so pomagale samo juhe. Goveja in kokošja bistra,  al pa zelenjavne, le da sem mogla zelenjavo obvezno zmiksat. Tako sem vsak dan že ob 9 zjutraj jedla župcouser posted image . Če sem pa kam šla, pa sem obvezno mogla imet s sabo banano, čimbolj navadne piškote in flašo vode.

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 15.9.2008 16:18:04 >

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: slabost, kaj jesti
15.9.2008 21:18:19   
Ajvy
striktno samo tisto kar ti paše......počasi, v polležečem položaju...ti pa moram povedat, da žal, ne glede na tvoje delo in trud, kar hoče it ven, bo šlo....
Samo naj ti ne jemlje volje...je ena full dobra stran vsega.....je minljivauser posted image

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: slabost, kaj jesti
16.9.2008 10:52:53   
Oaza
Jaz sem prenesla samo prepečenec in radensko, pa tudi cedevito, ampak baje ni dobro v nevem kakšnih količinah za nosečnice (no, pa tudi za ostale ne).

Upam, da slabosti čimprej minejo! user posted image

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: slabost, kaj jesti
17.9.2008 9:25:56   
april09
Meni je pomagala cocacola user posted image  Mislim, da je v vsem svojem zivljenju nisem spila tok kot v zadnjem mesecu.
Pa na zalogi imam skoz trde bombone za lizat, da imam vsaj nek spodoben okus v ustih. Ker drugace je eno sranje.
Aja, pa  noro mi je pasalo za zajtrk makovka, majoneza!!! in mortadela user posted image  Po tem sem se nekaj casa bolje pocutila.
Po inverjevem caju sem enkrat ornk bruhala in ga sploh ne morem vec probat. Vode tud ne morem, tako da pijem sok za razredcit - tega drugace nikoli ne pijem user posted image  Ampak ce bi morala vodo, caj, pol bi hitro dehidrirala..
Bobipalcke - une brez soli so mi tud kul.

(odgovor članu Oaza)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: slabost, kaj jesti
17.9.2008 9:39:35   
mucka25
Ja men očitno zdaj pri drugi nosečnosti paše čist isto kot pri prvi. Kruh in voda, no tašča mi je zjutraj skuhala en sadni čaj pa mi je ful dobr. Ker mam pa še vedno težave sploh kaj obdržat v sebi mi je G priporočila B-kompleks tablete (zaenkrat mi je bolje), da ne bodo šle kile spet tako drastično dol kot v prvi nosečnosti.

Drugače se pa resprobite držat pravila želodec nikol prazen, velik počivat in pit in jest tisto kar ti paše!!!!

(odgovor članu april09)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: slabost, kaj jesti
7.11.2008 11:47:54   
veronikab
Sama sem imela zelo hudo slabost. Začelo seje v 7. tednu. Bruhala sem po 8 x na dan, v sebi nisem obdržala prav ničesar.user posted image  Da to še ni bilo dovolj, sem pristala že v bolnišnici zaradi dehidriranost. Shujšala sem iz 52 kg na 47kg - GROZA!!!

Sedaj sem v 16. tednu in stanje se je normaliziralo. user posted image user posted image user posted image Končno sem lahko začela spet jesti in piti. Prifobila sem tudi nazaj svojo prvotno težo, čeprav mi je zdrsvnica povedala, da bi sedaj lahko imela že malce več kil.

Tako da n obupat - BO BOLJE!

(odgovor članu mucka25)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: slabost, kaj jesti
7.11.2008 13:26:17   
uršika***
Meni je pasala juha, mleko in ostali mlečni izdelki- jogurt, sir, namazi.
To je bilo na mojem jedilniku 3 meseceuser posted image
Meso nisem mogla videt, solato še manj, še sladko mi ni pasalo...ah, kje so tisti časiuser posted image  Sedaj pa v 7 mesecu pojem vse kar vidimuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veronikab)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: slabost, kaj jesti
8.11.2008 9:57:20   
sašaš
Jej, kar ti paše. user posted image  Pa kaj če se malo več zrediš!? Slabosti bodo pa itak slej ko prej minile. Kaj veš, kaj vse ti bo še pasalo in ne pasalo do konca nosečnosti.



_____________________________

ČebELA je k nama priletela 20. 7. 2006

(odgovor članu uršika***)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: slabost, kaj jesti
11.11.2008 9:32:29   
Lalica1
Sem v 14. tednu in bruham vsak dan. Tudi jaz moram imeti vedno nekaj v ustih, sem pa po nasvetu kupila ingverjeve kandirane palčke. Jih imam cel dan v ustih in jih samo malce žvečim, potem pa izpljunem (ne pojem). Pijem tudi ingverjev čaj, ki prav lepo pomiri želodec, vendar ne zaustavi bruhanja. Imam pa poleg slabosti še eno tečno zadevo, to pa je slinjenje in prav zato imam cel dan nekaj v ustih. So pa to neke bio palčpke in se mi v primerjavi z raznimi bonboni zdijo še najboljše. Sem prej jedla bonbone in so šle kile prav fino gor.
Ta slabost je res ena huda stvar in bojim se, da nam ni pomoči. Pomagajte si po svoje kakor si lahko, ker po moje ni recepta!

(odgovor članu sašaš)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: slabost, kaj jesti
11.11.2008 10:36:16   
Blueeyes
ob slabosti sem jedla prepečenec s sirnim namazom... sem ga mela kar ob postelji, tako da takoj ko sem začutila da mi bo slabo, sem ga pojedla... dostikrat mi je pomagal

(odgovor članu Lalica1)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: slabost, kaj jesti
11.11.2008 12:26:13   
Čebel@
jaz sem imela tudi to težavo da mi je bilo čez cldan slabo in mi je full pomagal prepečenec in krekarji(sem jih zjutraj že v pojtelji jedla)....kasneje pa tudi margarina in marmelada na kruhu
probavaj kaj ti ostane v želodcu-če ne prej pa po porodu to ziher mine

lepo nosečnost

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: slabost, kaj jesti
12.11.2008 10:35:08   
KOKICA32
Jaz sem slabosti premagala z navadno vodo in slanimi krekerji. Pa kavo sem nehala piti, ko sem ugotovila, da mi je po njej slabo! user posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: slabost, kaj jesti
12.11.2008 12:11:36   
lenika
Jaz se povsem dobro počutim samo takrat, ko jem.user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   [Brisano sporočilo]
14.11.2008 17:14:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lenika)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: slabost, kaj jesti
16.11.2008 12:27:36   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: lenika

Jaz se povsem dobro počutim samo takrat, ko jem.user posted image


Pri meni je bilo isto.


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?