|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj razsaja?
17.9.2008 13:09:54   
_ribica_
Pozdravljene! Moja miška stara 19mesecev je prejšnji teden šmrkala. Nič kaj posebnega. Pol pa je čez vikend začela kašljat in je imela vnete učke. Vročino je imela eno noč pa sem ji dala obkladke na nogice in je zginla ta dan je jedla sadje in je vrgla ven. Pol je bil en dan mir, pa smo včeraj šle k zdravnici in nam je dala mazilo za učke in hikoncil sirup za kašelj. Danes zjutraj ustane ji nardim mleko noter petit keks poje polovičko pol je hotela smoki sm ji dala. Celo jutro živahna jo dam počivat začne jokat jo uzamem in vrže vn. Zanima me kaj razsaja, a je mooče kakšna trebušna? Kaj naj ji ponudim da ji nebi dražlo želodčkauser posted image Aja spila pa je veliko. Hvala vsaki za odgovor!

Lep pozdrav
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj razsaja?
17.9.2008 13:34:39   
soncek28
Tudi pri nas ni nič boljše,moja je šla dva dni v vrtec(stara 23 mesecev)tretji dan je zbolela,prehlad,prej pa nikoli bolana.

Čimprejšnje okrevanje vama želim,pa dosti tekočine-čaja naj pije.

(odgovor članu _ribica_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj razsaja?
17.9.2008 13:35:25   
Lenny
V Mb naj bi bil nek dvodnevni trebušni virus z drisko in bruhanjem, pa prehladi vseh vrst.

(odgovor članu _ribica_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj razsaja?
17.9.2008 13:36:49   
_ribica_
Se mi je kar zdelo kaj jima pa dajata?Kar se tiče hrane me zanima,user posted image ker se bojim da bo spet ven vrglauser posted image .


< Sporočilo je popravil _ribica_ -- 17.9.2008 13:39:54 >

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj razsaja?
17.9.2008 13:58:51   
aluš
Pri nas razsaja skoz nekaj. Prehladi in driske pa se še zamenjat nimajo časa, šibajo kar vzporedno. Ne mislim ravno v naši bajtui, čeprav smo trenutno vsi prehlajen. Ampak po pogovrih v vrtcu, šoli, z drugimi mamicam. V vrtcu gaje eni smrkajo, drugi kašljajo, tretji bruhajo.

(odgovor članu _ribica_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj razsaja?
17.9.2008 15:34:49   
Doll
Hiconcil ti je dala za kašeljuser posted image
To je antibiotik in ni za kašelj.

(odgovor članu aluš)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj razsaja?
17.9.2008 17:05:26   
_ribica_
Antibiotik ja ker ima rdeče grlo.

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj razsaja?
17.9.2008 19:10:36   
Nogavica
Mi smo se tudi prejšnji teden predčasno vrnili z morja, ker smo vsi trije staknili neko trebušno virozo. Smo pa iz MB. Mogoče smo jo že odnesli tja s sabo, pa je komaj tam ven udarila. user posted image  Se je pa začelo pri tamali - en dan je bruhala, naslednji dan driska, potem pa sva bila na vrsti še midva.
Ko smo prišli domov, so jo začeli prebolevati en za drugim še ostali člani družine.

_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu _ribica_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj razsaja?
17.9.2008 19:47:28   
kawasakica
IZVIRNO SPOROČILO: Lenny

V Mb naj bi bil nek dvodnevni trebušni virus z drisko in bruhanjem, pa prehladi vseh vrst.


OK...en dan je že za namiuser posted image

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj razsaja?
17.9.2008 20:24:56   
Anonimen
Po tem kar si napisala,da ima rdeče grlo in,da je dobila antibijotik pa jorevco prav to moti.vneto grlo pa po možnosti še povečani mandeljni zato bruha.Tako mali želodček,zelo pogosto odreagira na bolezen z bruhanjem.
Počakaj,da antibijotik prime,morda bo potrebnih malo več kot 24 ur po zaužitju,pa bo boljše.Lahko pa bo še bruhala zaradi antibijotika.Ti le spremljaj dogajanje in,če bo še bruhala pa še drisko dobila,boš pa morala nazaj k zdravniku in morda prenehat z antibijotikom.

(odgovor članu kawasakica)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj razsaja?
17.9.2008 20:27:02   
Volga
Naš je imel ponoči enodstopenjski  kozlevčarjev sindrom, zdaj pa ima vročino. Ampak gre že na bolje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kaj razsaja?
17.9.2008 20:55:59   
rainbow
Če kašlja in še bruha povrhu, se morda izogibaš mleku, ker dela sluz; prav tako sladko. pa slano draži grlo, pa nekateri otroci hitro bruhajo, ko kašljajo.
Naj pije nesladkan čaj ali vodo, pa ko bo boljša, mogoče narediš kako kuro z vitaminskimi dodatki, kak sirup.

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kaj razsaja?
17.9.2008 23:08:26   
Doll
kar tako zaradi rdečega grla se ne dobi AB.In ga sama nikoli ne bi dajala otroku.
brez testa oz. brisa naslednjič otroku ne dati AB ,ker je treba biti na jasnem zakaj se gre!!!

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kaj razsaja?
18.9.2008 15:26:41   
_ribica_
Hvala vsem za odgovoreuser posted image . Včeraj smo imele malo dieto da je prišla k sebi. Imela je vročino čez dan in ponoči. Zjutraj ko je vstala je kazalo na bolje tako da bomo vidli kaj bo. Za zajtrk je pojedla kruh z marmelado pa malo grisinov, juhico, pol bomo ko ustane tudi neki na lahko. Včeraj ko sem klicala zd. sem vprašala kaj ji lahko ponudim pa mi je rekla pust riž, prežganko in pa borovničev ali šipkov čaj. Samo zdej mi ni še kakala od včeraj pa se bojim da jo ni zaprlo. Tako da sem ji tudi hruško zjutraj dala na tešče pol pa kasneje ji bom ponudila grozdje če ji bo pasalo. Upam da bo vse uredu, kajti v nedeljo nameravamo na dopust, če pa ne bo bog pomagaj bomo šli pa kasneje, ona je na prvem mestuuser posted image .

Lepo se imejte in uživajte, pa pridni in zdravi boditeuser posted image user posted image !

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?