|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 2009 mami
15.9.2008 13:22:44   
ursa30
IZVIRNO SPOROČILO: ulsi25

ursa30 zanima me ali je to mozno ugotoviti pri navadnem pregledu, ali te morajo dati na posebne preiskave? In ali je bila g. poznorno sele sedaj ko si ji rekla da vama ne rata?


ja, to se tudi jaz sprašujem. baje, da ginekologi nimajo teh naprav, da bi to lahko videli. ko sem ji omenila to težavo, mi je naredila UZ in videla pregrado user posted image
tako da zdaj ne vem, v čem je fora. mi je pa rekla, še preden me je pregledala, je omenila možnost pregrade, vendar mi je rekla, da glede na to, kdaj sem imela user posted image , da bo težko videla na UZ.
pregrado mam očitno dovolj močno, da jo je videla. se pa tudi jaz sprašujem kako to, da tega prej ni opazila user posted image

(odgovor članu ulsi25)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: 2009 mami
15.9.2008 13:24:42   
spelka12
Oj še ena, ki paše k vam. S pomočjo umetne sem zanosila februarja, julija pa se je na žalost vse končalo. Splav v 21 tednu, oba miška sta umrla. Prepoved delanja na  user posted image  imava 6 mesecev, tako da začneva okoli novega leta spet delati user posted image .
Veliko sreče vsem, pa da vam čimprej uspe. user posted image

(odgovor članu ulsi25)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: 2009 mami
15.9.2008 13:32:11   
ursa30
IZVIRNO SPOROČILO: spelka12

Oj še ena, ki paše k vam. S pomočjo umetne sem zanosila februarja, julija pa se je na žalost vse končalo. Splav v 21 tednu, oba miška sta umrla. Prepoved delanja na  user posted image  imava 6 mesecev, tako da začneva okoli novega leta spet delati user posted image .
Veliko sreče vsem, pa da vam čimprej uspe. user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ti bom ful držala pestke, da čimprej zanosiš in da se bo vse srečno izteklo.

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: 2009 mami
15.9.2008 13:53:50   
punčka10
S pregrado je takole, saj kot so meni povedali dohtarji. Vidi se, če je dovolj močna in takrat ko je sluznica najbolj debela(ne vem pa točno, kdaj v ciklu je to). Mene je dr Požlebova gledala par dni nazaj, zaradi laparoskopije (odstranitev endometrioma). In ker se da endometriozo najbolje vidt pri tenki sluznici, mi je rekla, da morm pridt takoj po koncu user posted image . No in ko me je gledala, je rekla, da mam na napotnici napisan, da mam sum tudi za pregrado, a da je ne more videti sedaj, ker je sluznica najbolj tenka. In dodala:endometriom se gleda pri tanki sluznici, pregrada pa pri debeli! A mi je vseeno napisala na napotnico, da bo opravila in laparaskopijo in histeroskopijo. Bojo pogledali vse, če bojo lih že brskali po meni!user posted image user posted image

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: 2009 mami
15.9.2008 16:02:56   
Anjuša
Joj punce, kaj vsega smo ženske zmožne! Vse za našeuser posted image ! Komaj čakam da bom user posted image

_____________________________

Anjuška

(odgovor članu punčka10)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: 2009 mami
17.9.2008 8:41:22   
Tanja55
No punce, kam ste se sedaj skrile? Sem rekla hudič nazaj, bo treba oživit debato, da čist ne zamre user posted image . No, ene mate preglede, druge morate po pregledih/posegih čakat, ene smo boge, ker smo sameuser posted image ...kako pa preživljate čas vmes? mislim glede otročka...ste šle na Otroški bazar? al kaj zanimivega berete? gledate vozičke tko kot jazuser posted image ?? Napišite kaj da smo mal v kontaktu, jst bom pa kakšen spisek sestavla vseh nas "načrtovalk". pa pa.

(odgovor članu Anjuša)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: 2009 mami
17.9.2008 10:54:20   
spelka12
Midva z dragijem greva jutri v Grčijo, da si malo odpočijeva letos od vseh teh stresov. Ko prideva nazaj bova pa počasi začela delat user posted image .
Drugač pa stvari za dojenčke in otroke ne gledam, ker je še pretežko. Sploh nočem mislit na njih. KO bo čas za to, bom pa vse nadoknadila še za nazajuser posted image .

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: 2009 mami
17.9.2008 11:34:25   
Tanja55
Ja Spelka12 uzivaj Grčijo ko je tko lepa...jst bi spet šla, takoj. To bo super zdej ko ne bo tolk turistov (upajmo) in visokih temperatur (a še vedno pošteno višje kot pri nas, ko me je dons zjutraj skor na tla vrglo ko je blo 6 stopinj na Gorenjskem).

Seveda ne moreš še gledat otroških stvari, to čist razumem. Držim pesti da tokrat uspe skupaj z nami in da potem vornk (prav ne morem drugega izraza uporabit) nadoknadiš za vse nazaj...Do takrat se pa spočij, nadihaj morja, naglej modrine in uživaj!!!user posted image  se beremo!

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: 2009 mami
17.9.2008 11:39:47   
ursa30
jaz sem zadnje dve leti preveč razmišlajala o user posted image , vozičkih itd...tako da mi trenutno prav paše, da sem misli malo drugam usmerila..vse to čakanje oz nečakanje na user posted image  vsak mesec je bilo prav utrujajoče in stresno..
tako da zdaj komi čakam na user posted image , da dobim datum za pregled.
ko bo pa tega konec, potem se bo pa spet začela razmišljati o vsem, kar je povezano z user posted image user posted image

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: 2009 mami
17.9.2008 11:51:32   
spelka12
tanja55 nč bat, sem tud čistokrvna gorenjka user posted image  Obljubim, da bom VORNK vse nadoknadlauser posted image .
urša tele vsakomesečne stvari te res izčrpajo. Pa vsak mesec sem si rekla, da ne bom potrta, če bo spet menstra prišla ampak sem vsak mesec znova obupavala. Ko zanosiš je pa tko fino, ko ni teh stvari, no ampak takrat so pa druge. Pa saj boš sama videla, kako to izgleda. A še nobena od vas nima svojih pikcev?

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: 2009 mami
17.9.2008 15:13:27   
Anonimen
Midva sicer poskušava sedaj drugi mesec tako, da si sedaj bolj tko ''nestresno '' jemlem...Vendar verjamem, da je to čakanje ubijajoče, zato čim prej vsem željnim user posted image . Jaz imam pa drugi problem. Mene pa kr skrbi sva se prav odločila, kaj če ne bom dobra, kaj če bodo komplikacije, kakše bo porod, kakšna bom potem jaz,...Saj vem, da sem čudna ampak vse je tako začetniško pri meni in imam res velik strah v sebi. Se je to še kateri dogajalo ?

(odgovor članu spelka12)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: 2009 mami
17.9.2008 16:04:48   
tinč407
tudi meni se je to dogajalo čisto na začetku. Prva 2 meseca. Ampak ko so vsak mesec prišla nova in nova razočaranja sem si malega pikeca začela res goreče želeti. pa sem mislila da si ga sploh ne morem bolj želeti. user posted image user posted image
zdaj nimam več dvomov in strahov ker vem da se bom potrudila po najboljših močeh in bom najboljša mama kar sem lahko.

_____________________________

sijaj, sijaj sončece...
in sonce je posijalo z vso močjo!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: 2009 mami
17.9.2008 17:15:48   
Anonimen
Hvala za spodbudne besede tinč407. Držim pesti, da vama uspe čimprej in da boš za novo leto že veselo user posted image . Verjetno je res samo tisti začetniški strah pred nečim novim, nepoznanim... user posted image Upam, pa da res ne bo dolgo ostalo nepoznano in, da nama mogoče uspe že ta mesec...

(odgovor članu tinč407)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: 2009 mami
17.9.2008 17:45:46   
lenna
Tudi jaz se vam pridružujem v upanju, da bom 2009 postala ponosna mami. Na otročku pa delava že več ko 2 leti. Upam, da grem naslednji mesec v 1 postopek.
Čimveč + vam želim

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: 2009 mami
17.9.2008 23:58:59   
Hanuši
tudi jaz sem čisto nova. Po osmih letih vzgajanja naše princeske, smo si spet zaželeli pleničk, sprehodov z vozički... skratkauser posted image . Prva je padla takoj, ta mesec pa sva začela delati na drugemuser posted image . A očitno to ni kar tako lahko. Jest upam, da bo konec meseca žeuser posted image .

(odgovor članu ulsi25)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: 2009 mami
18.9.2008 8:36:36   
sakuL
zdravo!

se vam lahko pridružim, jest bi tudi bila v letu 2009 mami :) bomo dellali na tem, že letos, samo mami bom pa drug letouser posted image user posted image user posted image



me vzamete medseuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: 2009 mami
18.9.2008 9:12:58   
S*
Evo, še ena ki močno upa, da bo v 2009 stanovanje napolnil otroški jok. Trenutno tečeva 3 krog za najinega prvega user posted image .

(odgovor članu sakuL)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: 2009 mami
18.9.2008 9:39:25   
ursa30
kar veliko se nas je že nabralo. vsaka bodoča mami je dobrodošla user posted image
upam, da nas bo v letu 2009 čimveč zagledalo user posted image user posted image

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: 2009 mami
18.9.2008 9:42:36   
Hanuši
ja za čim večjo uspešnost si lahko pogledate stran www.roditeljportal.com . Tukaj najdete ovulacijski koledarček, kateri vam točno določi plodne in najbolj plodne dni, pa še za vsak ploden dan napiše ali bo punčka ali fantek(no dobro za spol še vedno noben 100% ne pozna tehnike). Pejte pogledat, meni je bil do sedaj ta najbolj simpatičen.
Pa držimo pestke zauser posted image

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: 2009 mami
18.9.2008 9:49:10   
punčka10
Hej bodoče mamice.
Eno vprašanje,glede jemanja folne kisline.Men je ginekologinja rekla,naj jo začnem jemati 3 mesece pred načrtovano zanositvijo in sedaj veselo papcam te tabletke. Zanima pa me,kako je s tem jemanje,če ti takoj ne rata. Valda,punce se trudijo različno dolgo,2,5,10...mesecev.In kaj potem se to folno kislino kar je in je u nedogled,dokler pač ne zanosiš? Kakšna je vaša praksa s to f.k?

(odgovor članu Hanuši)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: 2009 mami
18.9.2008 10:11:34   
Hanuši
kar se tiče folne ti pa takole povem. Folno naj bi jemal 3 mesece pred zanositvijo, če ti ne rata malo prekini, pol pa spet začni. Vendar jest nisem pristaš tabletk. V vseh zeliščnih priročnikih si lahko prebereš katera zelenjava ima veliko vsebnost FK. To je ponavadi zelena zelenjava, kot je brokoli, zelena solata, špinača...
V prvi nosečnosti sem jedla tabletke prve tri mesece user posted image . Ko sem rodila princesko, je le ta na nogici imela hemangiom(žilno znamenje, čisto nenevarno, vendar svetlovijolično lisast izgled) pa mi je babica pri porodu rekla:"sej ginekologi vas filajo z umetno folno k., jest pa rojevam otroke z žilnimi znamenji."
Tko da v drugo ne mislim jest tabletk, ampak bom manjko folne pridobila po naravni poti

(odgovor članu punčka10)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: 2009 mami
18.9.2008 15:31:40   
Anonimen
Verjetno je res boljše, da poskušamo dobiti folno kislino s hrano. Ampak v poplavi takih in drugačnih informacij res več ne veš kaj in kako ??!! Ali ve vse jeste folno ( Tifol npr. )?

(odgovor članu Hanuši)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: 2009 mami
18.9.2008 15:52:52   
Tanja55
Hoj, res je, veliko se nas je že nabralo user posted image ! In seveda je vsak-a dobrodošel-a (zakaj pa ne bi medse sprejeli tudi bodočih očkov a?).  Kar se folne kisline tiče...ja, meni je tudi G svetovala naj jo jemljem pred zanositvijo, saj takrat ko si že noseča je potreba po FK takoj povečana, zato naj bi si naredile zalogo. Hm, meni je tud omenjala Tibol al Elevit al neki takega, jst sem se zdaj sicer odločila kar za vitaminski dodatek CentraMed Mami, ki se dobi v vsaki DM trgovini, baje je je pa dovolj tudi v matičnem mlečku. Men dodatni vitamini čist prav pridejo, zlasti železo, tko da mislim da za štart bo tole kar dobro...


http://www.pomurske-lekarne.si/si/index.cfm?id=1614

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: 2009 mami
18.9.2008 15:54:15   
Tanja55
ahhh Tifol, sorči...tipkarska napaka se je prikradla user posted image

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: 2009 mami
18.9.2008 19:08:28   
cukr07
Pozdravljene čvekice!
Tudi jaz bi se vam pridružila. Pred slabim mesecem sem nehala jemati kontracepcijske tablete in začela jemat CentramedMami. Na otročku nameravava bolj aktivno začeti delati v decembru - do takrat pa bova uporabljala metodo ˝pazi˝. Če se bo pa že prej kaj prijelo pa še toliko boljše.

Držim pesti za vse vas in zase, da čimprej zagledamo +.

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Moški odrastejo šele pri 43 letih
Kot so ugotovili raziskovalci, lahko pričakujete, da bo vaš moški zares odrasel šele v srednjih letih. Moški namreč odra...
Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?