|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  187 188 [189] 190 191   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktober 2008
18.9.2008 21:56:14   
sarcy21
Za tole je pa malo prepozno vsaj za shranitev v javni banki. Ker se to prijaviš do 34 tedna (ne vem pa kako gre to pri zasebni) Mi smo se odločili za javno pa mam komplet za odvzem že doma

No vglavnem pritisk spet visok počakamo en teen če ne bo boljše v porodnišnico (in to na moj rojstni dan) No naslenji pregled imam 25, dan kasneje pa rojstni dan user posted image


_____________________________

13.10 2008 smo dobili sinčka Marka
20.8.2010 smo dobili hčerkico Najo
1.4.2013 pa se nam je pridružil še fantek Žan


(odgovor članu Kaštrun)
Neposredna povezava do sporočila: 4701
   RE: Oktober 2008
18.9.2008 22:24:26   
Acjom1
O sarcy, potem bosta pa z user posted image mogoče skupaj praznovala! user posted image

Kar se tiče te javne banke, po moje se jih splača kontaktirat in vprašat tudi po 34. tednu, ker je res vse še zelo v začetni fazi, niti še nimajo neke gužve (vsaj kolko so meni te stvari znane, ker smo glih zadnjič imeli tam en izpit, pa sem malo povprašala o tem) in bi se mogoče dalo kaj zmenit. Sicer pa midva kompleta še nimava doma, ker piše, da naj prideva nekaj dni pred rokom, oziroma na dan poroda, če bo prej. Pa bi tudi bila raje, da bi imela to že zrihtano... Mogoče bom pa mojega že kar zdaj poslala tja, če je možno že dobiti.

(odgovor članu sarcy21)
Neposredna povezava do sporočila: 4702
   RE: Oktober 2008
18.9.2008 22:27:53   
freha
tedy hvala ker se ti je ljubilo mere napisat, sem zdej bolj pomirjena ko smo tu nekje.

glede praškov uporabljam samo Frosch, za dojenčka bom tekočega.

od kozmetike pa mam jz tud same naravne Weleda, Hauschka itd. sem bolj eko frik pa vse kar je Bio bi kupila, to je moja slaba točka v štacunah user posted image

za odvzem izvornih celic se bom prijavila na Cellavie, upam da je še čas, sem pa v 34 tednu, uf sarcy si me zdejle spomnila da se mi že mudi.

ne boste verjele kaj vse slišim, da naj bi pedikura in masiranje stopal pospešila porod, zato se me zadnjič pedikerka ni hotela se dotikat po podplatihuser posted image

Lahko noč, pa čim manj zbujanja!

(odgovor članu sarcy21)
Neposredna povezava do sporočila: 4703
   RE: Oktober 2008
18.9.2008 22:45:36   
Lucka1
ojla oktoberke, še glas od mene.....a katera še dela?
Verjetno ste večina že na porodniški al pa vsaj dopustu pred njo?
No, jaz imam še 1 tedn do porodniške, pa dopusta cel kup, ampak
je vseeno še nekaj stvari v službi, ki jih morm končat...pa saj mi ni težko,
ker se še prav fino počutim. Še vedno redno plavam (sem že celo nosečnost,
pa tud prej, tako da se ne skrbim za okužbe, ker še nikol nisem mela),
minulo nedeljo pa sem bila v Rovinju in smo se kopali še v morju....joj,
kolk fajn - jaz sem itak nora na morje.....in plavanje.....in tauhanje.....ah
ja, pustimo to. user posted image user posted image

Mislim na vse, ki vas pestijo težave in upam, da bodo čim blažje naprej.
Mene boli še nič (da hitro potrkam) in vsekakor upam, da to ne pomeni,
da je porod še daleč?!?! Rok imam res šele 25.10., a si želim, da bi se
zgodilo enih 14 dni prej....da gremo oktobra še na kak sprehod po jesenskem
sončku user posted image

Mam pa nekaj vprašanj:
1. katera pumpica za nos?
2. kateri baby phone?
3. kateri pediater -  tiste, ki ste iz LJ????


Lepe sanje vsem in se beremo.....in pišemo......

(odgovor članu freha)
Neposredna povezava do sporočila: 4704
   RE: Oktober 2008
19.9.2008 4:36:44   
stunfek
dobra si, da se ti se ljubi delat lucka :) glede na to, da imava na isti dan rok...meni se ze ne bi vec dalo delat. jaz sem kar na dopustu...jaz nastopim porodnisko 27.9. odlocbo so v sluzbi ze prejeli tko, da upam, da sem vse ok uredila.

danes moram nujno poklicat naso ambasado v delhiju, da bom cim hitreje uredila za emso dojencka, saj je to potrebno zaradi drugega dela porodniske, tiste nege :) ce rodis pri nas je to vse avtomaticno, jaz pa se bom morala malo potruditi :)

jaz tudi upam, da bo kaj prej ceprav po murphyu bo najbrz orej kasnej kot prej :)




_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu Lucka1)
Neposredna povezava do sporočila: 4705
   RE: Oktober 2008
19.9.2008 7:04:19   
timnala
Oj user posted image !

Tukaj pa ena, ki ze od 5h ne more spat pa sem se mal crkljala z user posted image  pa user posted image  ze tud bil pokonci pa se nasa muca se prsla crkljat, tak da je blo prav lustno. user posted image
Drugace se dobro pocutiva oba z dojenckom, ceprav mam zdej ene par dni bolecine v desnem delu hrbta pa sem postala mal racka, kar mi je ful hecno user posted image , ampak glede na to, da mam manj kot 3 tedne do roka, bomo tud to se prenesli.
Aja, jst sem kao na porodniski od 11.9. pa se nimam odlocbe user posted image  Dala sem pa res dva dni prej komaj papirje (9.9.), ker prej nisem imela se od sihta papirjev. Upam, da ne bo kaj narobe.

Sem pa se vedno v dilemi glede vozicka..ma katera buzza al pa muro 3 - se odlocam med tema dvema in vsak ma tisto, kar bi imela in par pomanjkljivosti, ki me motijo in se ne morem odlocit..huh user posted image

Drzte se tiste, ki imate probleme, tiste, ki ste ok pa kar tak naprej do ciljne ravnine..se malo pa bomo cartali..jupiiiiii!!! user posted image

Pozdravcek,
timnala



_____________________________

Nace je moja velika ljubezen v malem...

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 4706
   RE: Oktober 2008
19.9.2008 7:21:06   
mbd0411
Dobro jutro vsem.

Jaz pa opažam,da mojega trebuha nič kaj ni.Le kje jeuser posted image ?Tam nekje spodaj ali zadaj,pač nekje že mora bit.Tudi umiril se je.Se preteguje ja,ampak ni take telovadbe.Nima več prostora verjetno.Tudi spodaj me ne boli več v medenici,sploh nikjer.Se je telo navadilouser posted image .Če bi ne bilo trebuha kolikor ga pač je,bi mislila,da nisem noseča.Energije ful,apetit tako, tako.V ponedeljek imam pregled,pa bomo videli kako je.Uro imam čudno od 16-16:30 ure.Morda pa bo ctg?
Vas pridem še kaj pogledat.Lep dan


_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu timnala)
Neposredna povezava do sporočila: 4707
   RE: Oktober 2008
19.9.2008 8:35:59   
laknerš
dobro jutro sotrpinke!user posted image
jest sm še vedno tu. sm šla včeraj ob pol desetih v porodnišnico pa sem rekla da sm krvavela, pa da mam visok pritisk (99/170), pa da otroka ne čutim, pa da sem odprta... uganite kaj mi je rekel dr. da naj neham paničart naj se malo pomirim pa da naj grem kr domov ker se mi še nikamor ne mudi. cel kaos.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 4708
   RE: Oktober 2008
19.9.2008 8:54:11   
Mia007
lakerneš
 
ti kar lepo nazaj pojdi in jih napizdi. S krvavitvijo in visokim pritiskom brez pregleda, TE NE SME  kar tako odsloviti. Kar pogumno nazaj. SREČNO.

_____________________________

Skozi bele oblake in tihe korake
občutim, ko se vračaš k nam.
Zaznam v najbolj samotni tišini
novega večera mesečinizvezdo, ki tam le za nas nežno tli.V vetru tvoji dotiki milo božajo nas
vem, da si tu, varuješ nas...

HVALA VSEM..


(odgovor članu laknerš)
Neposredna povezava do sporočila: 4709
   RE: Oktober 2008
19.9.2008 9:04:41   
Dajadada
IZVIRNO SPOROČILO: laknerš

dobro jutro sotrpinke!user posted image
jest sm še vedno tu. sm šla včeraj ob pol desetih v porodnišnico pa sem rekla da sm krvavela, pa da mam visok pritisk (99/170), pa da otroka ne čutim, pa da sem odprta... uganite kaj mi je rekel dr. da naj neham paničart naj se malo pomirim pa da naj grem kr domov ker se mi še nikamor ne mudi. cel kaos.user posted image user posted image user posted image


Kaaaaaaaaaaaaaj, a kar tako so te odpravil? Katera porodnišnica? 

Sam bo res najbolje, da se malo pomiriš, ker verjamem, da te je tole zdaj kar ornk naživciral...koga pa ne biuser posted image . Bi bilo prav škoda, da ti v spominu o rojstvu ostanejo vse te neumnosti dohtarjev.

(odgovor članu laknerš)
Neposredna povezava do sporočila: 4710
   RE: Oktober 2008
19.9.2008 9:24:07   
sončnica24
IZVIRNO SPOROČILO: laknerš

dobro jutro sotrpinke!user posted image
jest sm še vedno tu. sm šla včeraj ob pol desetih v porodnišnico pa sem rekla da sm krvavela, pa da mam visok pritisk (99/170), pa da otroka ne čutim, pa da sem odprta... uganite kaj mi je rekel dr. da naj neham paničart naj se malo pomirim pa da naj grem kr domov ker se mi še nikamor ne mudi. cel kaos.user posted image user posted image user posted image


katastrofa, jaz bi na tvojem mestu šla v drugo porodnišnico, ki je pač druga najbližja tvojemu kraju.

(odgovor članu laknerš)
Neposredna povezava do sporočila: 4711
   RE: Oktober 2008
19.9.2008 9:44:57   
corti
OJLA!

Končno imam spet računalnik! Sem bila zdaj cel teden brez, ker mi ga je en popravljal in mi je včeraj prišel še inštaerat napravico za fotokopiranje, skeniranje in printanje in še slikice lahko delam! Sem dobila res ugodno to mašino, pa vse v enem! Dala pa sem 90 €! Ja in še brezžično mi more danes pridt nqštimat, da bom potem lahko imela ačunalnik kjer mi bo pasalo!
UFF semm vas zdaj brala od 7 ure dalje! Ste ble res pridne s pisanjem!user posted image

Drugače pa ni nič novega! user posted image  se premika malo manj, vbistvu se zdaj bolj kobaca....postala sem prava račka, ker me kolki in sp.del trebuha boli ko user posted image .

Kar pa se napotnice tiče, pa je jaz še nimam in je vsaj dva tedna še ne bom imela, ker imam pregled šele 30.9. Jaz jih nimam čisto nil bolj pogossto kot prej, še zmeraj na 4 tedne in še celo zadnič mi je rekla da bo to zadnji pregled pred porodomuser posted image user posted image  Tudi UZ sem imela zadnji pri 30. tednu, zako da zdaj nič ne vem kako in kaj. Vaginalno pa me je pregledala v 12 tednu in potem nikoli več! Da o CTG sploh ne govorim.....mislim da ga bom prvič imela ko bom prišla rodit! Ja ni kaj imam čudno ginekologinjo, sicer pa si jo tko mislim zamenjati, takoj ko rodim....bom probala nekje tukaj v Domžalah dobit!

Joj te kile! Jaz sem jih pridelal kar 20, pa mi sicer g ni nič rekla da je kaj narobi. Je pa res da sem štartala z 45 ali še celo manj! Upam da mi jih uspe zgubiti...vsaj do 50kg.Ker tole je pa čisto preveč....dobila pa sem rit stegna in trebuh...pa seveda prsa! Pa za drugo mene skrbi....stegna in rit pa bodo problemi....jah ni kej bomo že!

Nič zdaj grem pa malo pospravit, letim na pošto in potem do lastnice tega stanovanja....ji nesem odrezke od položnic!
Lepo se imejte in se še tipkamo!

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 4712
   RE: Oktober 2008
19.9.2008 11:04:12   
laknerš
ja mate prav tudi jaz sem tgrožena nad obnašanjem v porodnišnici. pač sem jih zmotla med pitjem kavice in kartanjem tako da gorje meni da pridem na isto smeno ko bom mela popadke ker se mi bo od tega zmešal. sm pa se odločila da bom sedaj odklopila vse. moje popadke bom potrpežljivo prenašala, ne bom se več sekirala pa bo mogoče šlo samo od sebe naprej. mislim da če se bom sprostila bo to bolš zame in za mojga otroka pa enkrat bom že rodila. še noben ni not ostal. vsaj tako pravijo.

(odgovor članu corti)
Neposredna povezava do sporočila: 4713
   RE: Oktober 2008
19.9.2008 11:06:34   
sonček75
Vsredo sem imela pregled.Naredila mi je CTG in UZ.Na CTG-ju ni pokazalo še nobenih popadkov in je vse OK.Na UZ je rekla da je user posted image lepo obrnjen na glavo in da tehta že 3.5 kg. Zaenkrat se ni še prav nič spustil,ampak vstraja zelo visoko.Meni manjka še 12 dni do roka.Sedaj imam že vse pripravljeno za v porodnišnico in samo še čakamo....
Naslednji pregled imam v porodnišnici 24.9. (posvet o morebitnem ponovnem CR),potem pa bomo videli ali bom šla še kaj do svoje gin. ali ne.
Lepo preživite še zadnje dneve ali tedne pred porodom.

(odgovor članu corti)
Neposredna povezava do sporočila: 4714
   RE: Oktober 2008
19.9.2008 11:09:30   
sonček75
Pa še nekaj me zanima?Ali ste tiste,ki ste se odločile vzeti denar namesto paketa dobile kakšno obvestilo,da je denar nakazan? Odločbo sem dobila že 20 8.

(odgovor članu sonček75)
Neposredna povezava do sporočila: 4715
   RE: Oktober 2008
19.9.2008 11:15:02   
TinaV*
Pozdravcek vsem

Sonček tudi jaz sem se odločila za denar....odlocbo sem dobila na hitrem po tem ko sem vlogo oddala,tam mi je pa rekla da bo denar nakazan tocno za mesec dni...tako da je pri meni to 2.10....ena kolegica je tudi tako naredila pa je tocno za mesec dni imela denar nakazan...upam da sem kaj pomagala

(odgovor članu sonček75)
Neposredna povezava do sporočila: 4716
   RE: Oktober 2008
19.9.2008 11:32:51   
vianne
En dan me ni pa toooliko napišete. Bom sedaj počasi brala in sproti kaj napisala in odgovorila...

Glede pranja: jaz že sedaj za naju uporabljam prašek Frosh (naj bi bila eko varjanta) in nič mehčalca. Bom pa poskušala z kisom za vlaganje. Sem o tem že veliko zasledila in ženske kar pohvalijo. Zanima me le koliko kisa dodam k prašku in ali ga zlijem kar v prostorček kjer je prašek? Včeraj je bila tudi šola za starše in sicer o negi novorojenčka in je patronažna rekla naj na začetku ločeno peremo za naše miškote ter priporočljivo je tudi peglanje a ja pa brez mehčalca.

Kozmetika za novorojenčka: tudi patronažna je rekla, da manj je boljše je...ta glavno je hladilno mazilo za ritko, ribodermin za gubice, fiziološka za popek, za kopanje trdo milo (ne kopeli), bepanthen. Jaz bom tudi samo to uporabljala in z drugim nič komplicirala. Če se pojavijo temence bom dodatno kupila olivno olje v lekarni.
Glede termometra za merjenje temperature je zelo pohvalila ušesnega vendar za otroka po ene letu starosti ker naši novorojenčki imajo preozek sluhovod za izmero. Najboljše je merjenje v ritki in je predlagala naj si kupimo termometer z ozko konico.

Ker je meni prejšnji pregled odpadel in sedaj na par dni hodim v porodnišnico na CTG nimam še nobene napotnice niti zadnjih vpisov o rezultatih krvi in vode. V ponedeljek (22.09) imam ponovem CTG in takrat je rekel g. da bo tudi malo pokukal kako se dogaja kaj z našim miškotom ter vaginalni pregled. Drugače je bila pa včeraj kar gužva v porodnišnici. Je Merlo kar zletal iz porodne pa do CTG-ja kar z masko na ustih. Moj CTG je zaznal zopet otrdevanje, ki me je martralo tudi celo noč. Bomo videli kako bo v ponedeljek.

Stvari za novorojenčka imam jaz pripravljene kar v torbi za na voziček, svoje pa v eni manjši potovalki.

coccinella jaz sem za v porodnišnico vzela še dodatne hlačke za enkratno uporabo, ki sem jih kupila v Sanolaborju. Niso drage in sem jih vzela kar še 10 komadov... morda pretiravam kaj pa vem. Če bom imela CR (izvem v ponedeljek) bom itak več dni noter.

Jaz bom imela tudi fantka in vsi pravijo, da po obliki trebuha bo pa sigurno punčka. Pa v obraz se tudi nisem nič spremenila... pa pravijo da linea negra (no vglavnem tista črta po trebuhu), da tudi nakazuje na fanta. Moja je tako šfoh, da se jo komaj vidi... toliko o vražah.

Tejčika29 ja midve pa sva sedaj že v zadnjem mesecu user posted image user posted image user posted image . Danes sem tudi zaključila z bolniško in pričela s porodniško. Še malo pa bomo kmalu pestvale.

Sončica24  glede tašče. Raje prva zamera kot zadnja... vem pa da je hudo in ti vse to para živce. Na koncu se še bojiš priti domov z dojenčkom ker ne veš koliko mira boš imela in vem, da si le to želiš. Bom držala pesti, da se vse dobro izteče.

Sem pa včeraj po pregledu na hitro skočila v Ljubljano do H&M-ja ter kupila zimsko vrečo oz. pajaca v bež barvi s kapuco in rokavičkami (druge barve niso imeli). Med korakom lahko z zadrgo reguliraš ali bo kot vreča ali ima pa posebej nogice. Sem vzela številko 62-68. Za začetek bo morda prevelika vendar bo prišla prav celo zimo. Sem kar zadovoljna.
Kupila sem tudi toplo kosmateno kapico v sivi barvi in kosmatene rokavičke - kompletek. Mi je bilo tako všeč... morda bom potem slikala in vam pokažem zraven tudi zimski pajacek. Nič ne boljubim...

Sem že dve uri na računalniku in berem ter pišem... sem še vedno v pižami user posted image . Pa danes sem imela vmes že 4 telefone. Pol jih je zanimalo če sem še 2 v 1   user posted image . Se grem sedaj preobleči pa kaj pojesti in postoriti pa se vam še kaj oglasim.










(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 4717
   RE: Oktober 2008
19.9.2008 13:02:46   
jana84
lep pozdravček tudi od mene...
Mi smo še vedno super...Sicer danes me malo hrbet boli, ampak točno vem zakaj. Sem se lotila kleklat angelčka za našega angelčka in več ali manj sedim pri mizi in roke pač držim malo višje, pol pa boli med lopaticami...Se bom popoldan mogoče malo sprehodila do vinograda pri stari mami...Bomo videli, odvisno od volje...

Sem pa opazila, da mi mogoče otrdeva trebuh. Sicer ne vem točno kako naj bi to izgledalo oziroma kako naj bi se čutilo, zato vprašanje: A otrdi popolnoma cel trebuh ali samo del?
Ker jaz imam občutek kot da bi se dojenček bolj izbočil, in trebuh je tred bolj v predelu kjer ima ritko in hrbet...Mogoče se samo tako preteguje in jaz zganjam celo paniko...Ne sej ne paničarim, samo zanima me...

Sicer pa nimam nobenih problemov...Sploh kot da ne bi bila noseča. Sem jih imela verjetno prej več...Zelo sem srečna, ker me v nosečnosti nič ne matra mehur, kot me je poprej...Hvala bogu, ker drugače ne vem kako bi speljali (kajti tablet, ki jih običajno jemljem ob vnetju mehurja, v nosečnosti ne smeš)...Pa križ me je pred nosečnostjo veliko bolj bolel...Mogoče se sedaj bolj pazim kako sedim, pa kako ležim (si vedno podložim kakšen vzglavnik več na kavču pod križ, da ne trpi...)...

No, zdej grem pa nazaj malo kleklat...Da čimprej končam. Ker imam namen narediti prtiček (belo oblačilce) za krsta našega otročka s tem angelčkom všitim noter... Krstili bomo pa verjetno že novembra meseca, če bo vse po načrtih...

Tako, zdaj pa šibam, ker potem moram še testo zamesiti, bom namreč pico pekla danes za kosilo...Mljask...

(odgovor članu vianne)
Neposredna povezava do sporočila: 4718
   RE: Oktober 2008
19.9.2008 13:07:25   
sončnica24
Hojla mam zdaj malo več časa, sem vas zjutraj samo prebrala. No jaz sem se sedaj glede tašče pomirla sva se z mojim vse lepo zmenla res je dober pa vedno z mano potegne. Si ne znam predstavljati da bi bilo drugače. Nisva pa pri tašči ampak sva pri meni doma, tako da je moj z mojo mamo oz. taščouser posted image . No mama je meni obljubla da se ne bo nič vtikovala če pa bom kaj vprašala pa mi bo že povedala, tako da mislim da ne bo problema.

Drugače pa se moj user posted image lepo premiga zjuraj predno je šel user posted image delat ga je spet v rit nabrcaluser posted image .

Mene pa znima kdaj boste posteljnino oblekle? Meni se še zdaj zdi prehitro pa nimam blage veze kdaj naj to naredim.

(odgovor članu vianne)
Neposredna povezava do sporočila: 4719
   RE: Oktober 2008
19.9.2008 13:08:28   
vianne
Evo slikce včerajšnjega nakupa

user posted image

user posted image

(odgovor članu vianne)
Neposredna povezava do sporočila: 4720
   RE: Oktober 2008
19.9.2008 13:13:17   
sarcy21
vianne koliko si dala za tole vrečo?

ena je omeniola da jo boli lopatica oz. hrbet, križ preverjeno pomaga krema ice power, ravno danes ponoč me je moj namazal celo noč nisem spala potem pa sem kar do 11 k me ni več bolel. Pomaga mi tudi kadar imam vnet živec in pomagala mi je pri krčih na nogah


_____________________________

13.10 2008 smo dobili sinčka Marka
20.8.2010 smo dobili hčerkico Najo
1.4.2013 pa se nam je pridružil še fantek Žan


(odgovor članu vianne)
Neposredna povezava do sporočila: 4721
   RE: Oktober 2008
19.9.2008 13:16:48   
vianne
IZVIRNO SPOROČILO: sarcy21

vianne koliko si dala za tole vrečo?





Cena 24,90 eur

(odgovor članu sarcy21)
Neposredna povezava do sporočila: 4722
   RE: Oktober 2008
19.9.2008 13:20:49   
vianne
IZVIRNO SPOROČILO: jana_k

A otrdi popolnoma cel trebuh ali samo del?
Ker jaz imam občutek kot da bi se dojenček bolj izbočil, in trebuh je tred bolj v predelu kjer ima ritko in hrbet...Mogoče se samo tako preteguje in jaz zganjam celo paniko...Ne sej ne paničarim, samo zanima me...





Pri meni otrdi cel trebuh in bolečine dobim v spodnjem delu trebuha (kot pred m vedar huje) ter križ me začne boleti.
Če se ti dojenček "naguzi" je trdo samo na določenem delu trebuha drugod pa je na otip mehko.

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 4723
   RE: Oktober 2008
19.9.2008 13:28:38   
sarcy21
IZVIRNO SPOROČILO: vianne

IZVIRNO SPOROČILO: sarcy21

vianne koliko si dala za tole vrečo?





Cena 24,90 eur



A ni bla nič znižana? jaz sem to isto kupila aprila al pa marca pa je bila 70% znižana sem mislila da je sedaj nižja cena zato sem prašala. Potem pa dobro da sem jo takrat vzela, sem pa mislila da bodo malo spremenil kolekcijo zgleda da to kar niso prodali so dali nazaj v prodajo po tisti ceni kakšna je bila pred razprodajouser posted image


_____________________________

13.10 2008 smo dobili sinčka Marka
20.8.2010 smo dobili hčerkico Najo
1.4.2013 pa se nam je pridružil še fantek Žan


(odgovor članu vianne)
Neposredna povezava do sporočila: 4724
   RE: Oktober 2008
19.9.2008 13:40:33   
vianne
IZVIRNO SPOROČILO: sarcy21

IZVIRNO SPOROČILO: vianne

IZVIRNO SPOROČILO: sarcy21

vianne koliko si dala za tole vrečo?





Cena 24,90 eur



A ni bla nič znižana? jaz sem to isto kupila aprila al pa marca pa je bila 70% znižana sem mislila da je sedaj nižja cena zato sem prašala. Potem pa dobro da sem jo takrat vzela, sem pa mislila da bodo malo spremenil kolekcijo zgleda da to kar niso prodali so dali nazaj v prodajo po tisti ceni kakšna je bila pred razprodajouser posted image




Hja tako bom rekla... mal čudno bi bilo, da bi bila pred zimo znižana in celo za 70%.
Da je pa to stara kolekcija človk ne more vedet... vsaj jaz.


(odgovor članu sarcy21)
Neposredna povezava do sporočila: 4725
Stran:   <<   < Prejšnja stran  187 188 [189] 190 191   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  187 188 [189] 190 191   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pismo mojemu otroku, ki ga ni več
Danes, ko razmišljam o tebi, držim v naročju tvojo sestrico. Čudovita je, popolna je, srečna sem in ... hkrati neizmerno...
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?