|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  180 181 [182] 183 184   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: februarčice 2009
22.9.2008 21:42:07   
Katjusa
Balonchy lep pregled ju3 in hitro napisat poročilouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4526
   RE: februarčice 2009
22.9.2008 23:03:35   
tanci29
cer...
jest sem pa glihkar mojga končno premagala u kockanju in to ful...jupi..
balonchy-držim pestke za jutri..itak da je vse ok...nič ne skrbi in uživaj na pregledu, pa povej svoji pikici da jo trebuščarke pozdravlamo...
ajvy ti si iz lj..iz katerga konca pa si?
vsem pa želim lepo nočko...jest grem še eno rundo kock...upam da tale naš tamal ne bo en hazarder, ker jest sm čist not padla

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4527
   RE: februarčice 2009
23.9.2008 7:54:35   
sunny24
Jutro!
Kavica, čajček ali kakav in roglički za vse...ne znam prlimat slikice...user posted image  drugače bi vam velike lušte nardila!

Vas sam na hitro pozdravim, ker grem še pod tuš, pol pa šibam v LJ...sej se mi ne da, bi šla kar spat nazaj, k sm še full zaspana, ma grem vseeno...

Se tipkamo še kaj pole!

Držim pestke za preglede!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

LEP DAN VSEM!!!!!!!!!!

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 4528
   RE: februarčice 2009
23.9.2008 8:14:05   
Deja
evo komaj danes odpisujem, ker sem včeraj imela strašno gužvo. Pri zdravniku je bilo vse vredu - srček razbijal kot nor... le na vodi je bilo nekaj narobe, ker sem imela prepoln mehur. pa so me kregaleuser posted image . Pa sem jim razložila, da glede na to da sem se eno uro vozila do njih+1,5h čakanja v čakalnici -ni čudno da sem imela res poln mehur. če pa točno takrat ko oni hočejo da daš vodo, ne moreš - pa spet ne velja.... eh sej bo nekak.

Aja naslednji pregled je 20.10, še prej (9.10) pa UZ katerega se noro veselim.

no potem pa se kalvarija nadaljevala - pot sem nadaljevala proti Ljubljani in že takoj na dovozu na avtocesto gužva. Še nikoli se mi ni zgodilo, da bi se po AC vozila 20km/h. katastrofa. Od CE-LJ sem potrebovala več kot 1,5h. pol pa še čakanje na ministrstvu.... imela sem namreč strokovni izpit - ki sem ga-uspešno opravila!!!!!!!

no pa sem se malo razpisala - zdaj pa malo hišo porihtat - je malo razmetana  - posledica učenja- ha ha ha !

lep pozdrav vsem!

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4529
   RE: februarčice 2009
23.9.2008 8:18:52   
cati
.... imela sem namreč strokovni izpit - ki sem ga-uspešno opravila!!!!!!!


Češtitam bravo puncauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Deja)
Neposredna povezava do sporočila: 4530
   RE: februarčice 2009
23.9.2008 8:26:12   
Balonchy
Jutro trebuščarke moje....

Hvala k ste držale pesti za našega paglavca! user posted image  

Poročilo:
Imeti sem morala poln mehur!!! user posted image  Tolk
Vse skupaj je potekalo res lepo. MV primerno dolg in kar je najpomembneje - zaprt! Potem pa še dolgopričakovani UZ... Naša bebica ima že (men je to zlo velik) 600g. Srček bije 100/h... Organi vsi lepo vidni, glavica tut... Na kratko - vse BP!!! user posted image  

Kri in vodo grem dat mal kasnej....

(odgovor članu Deja)
Neposredna povezava do sporočila: 4531
   RE: februarčice 2009
23.9.2008 8:30:25   
diamantina
Jutro!!

Jaz imam pa danes totalno tečen dan. Glava me boli, za delat imam ogromno in še stara teta (od mojega stara teta, ki ŽAL živi z nami v isti bajti) me je tako razpičila - ji namreč ne dovolim uporabe kuhinje (ker je slepa, gluha, nepazljiva, zaspi zraven štedilnika, ko pomiva vse polije okrog ...), danes je hotla za sabo pomit in ona pač ne pozna detergenta in je samo splahnila in dala še vso usrano posodo od mlečnega riža in kakava med umito in suho, tako da sem mogla zdaj dvkratno pomivat, sem se tako nakurila na njo, ona pa meni, da če mi kaj ne paše, se lahko kar odselim. Prok***** K**** pof***** idi***** user posted image  user posted image  user posted image  user posted image . Ne vem, če ne bom naredila točno to, se odselila, da me stara krava nikdar več ne bo je**** v glavo. Samo čakam, da moj pride domov in mu bom rekla, ali gre ona ali jaz in naj si ne misli, da bo svojega otroka kdaj videl blizu nje, torej v NAJINI hiši. Presneto sem jezna ...

grem se sprostit v banjo ... pa še tak naporen dan imam jutri in v četrtek in me že od tega glava boli. user posted image

Deja, čestitke za opravljen izpit!

(odgovor članu cati)
Neposredna povezava do sporočila: 4532
   RE: februarčice 2009
23.9.2008 9:13:48   
petrap
Jutro trebuškarce moje... user posted image user posted image user posted image

dobrodošle vse nove, čestitke vsem za preglede...

diamantina upam, da je jeza minila, te čist razumem kako je...upam, da boste uspešno rešili tole..

mam pa eno vprašanje za vse vas, ki ste zadnje čase mal  šopingirale...jaz bi si mogla kupit kako jakno...a ste vidle že kaj takega? sem prejšnji teden še lahko kako staro zapela, zdaj mi je pa trebušček tolk zrasu, da ne gre več user posted image user posted image user posted image


_____________________________

LIJA - 28.01.2009 (3860g, 53cm)

(odgovor članu diamantina)
Neposredna povezava do sporočila: 4533
   RE: februarčice 2009
23.9.2008 9:22:40   
Ajvy
Jutro....

Katjuša...maš dober izgovor za kile-- kifeljčkiuser posted image user posted image

Tancy...čestitke za zmago user posted image user posted image
Sem iz Bežigrada, bolj BS-3.....otrok ne bo hazarder, ker potem bi se Tarja s kocko v roki rodilauser posted image user posted image

Sunny...hvala za kavico in rogljičkeuser posted image user posted image
Tudi tebi lep nakupovalni dan !!!

Deja....čestitke za pregled in izpituser posted image user posted image  včeraj si pa imela pester danuser posted image

Balonchy...čestitke za uspešen pregleduser posted image user posted image  že 600 g...sej ne morem verjet, kako naše pikice rastejouser posted image user posted image

Diamantina....user posted image user posted image user posted image ...ti se kar pejdi v banjo zrelaksirat....

Petrap....jutro....

Danes je pa tak turoben dan...ampak meni dežek paše...je lepo spat ,kadar dežek pada....

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 4534
   RE: februarčice 2009
23.9.2008 9:42:05   
petrap
ajvy res je lepo spančat...sam delat pa niti najmanj ne user posted image user posted image user posted image

ma saj danes grem prej iz službe, ker imava šolo spet danes in se bomo učili o dojenju user posted image , čeprav so nam povedali, da se ne smemo nč sekirat, če ne bomo mogl, da nismo zato nč slabše mame...so res fajn v tej šoli...


_____________________________

LIJA - 28.01.2009 (3860g, 53cm)

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 4535
   RE: februarčice 2009
23.9.2008 9:43:29   
Katjusa

.... imela sem namreč strokovni izpit - ki sem ga-uspešno opravila!!!!!!!


opa četitamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: Balonchy
Vse skupaj je potekalo res lepo. MV primerno dolg in kar je najpomembneje - zaprt! Potem pa še dolgopričakovani UZ... Naša bebica ima že (men je to zlo velik) 600g. Srček bije 100/h... Organi vsi lepo vidni, glavica tut... Na kratko - vse BP!!!  

kak lepo prebratuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

diamantina sama sem že dostikrat razmišljala ko me kej razkurijo da bi se odselila k nas je res polna hiša na sreči omamo pa vsak svoje gospodinjstvo.... sam kljub temu bi bla raje na svojem ker vsak korak vejo kam gremo kdaj in kdaj pridemo kaj prnesemouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ampak za enkrat pač ne mormo nikamor in morem zobes tiskat če bi imela možnot in če bi bla na tvojem mestu grem takoj...... al pa se umaknem iz kuhinje pa nej drugi kuhajo.....
če pa imata možnost si naredita svojo kudno pa čtud mata not sam en mali hladilnik in en star štedilnik sma da sta na svojemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image upam da porihtate k vsak te pa tud ne more iz hiše naganjat....

petrap nimam pojma..... če sploh majo nosečniške.... kupi kr kako večjo številko..... jst že tako težko dobim žensko jakno k me je bolj veliko skupaj in tud ne vem kam bom z bužijem pozimi pa na srečo me ne zebe in bom že kako drgač bom pa bušiva v kak šal zavilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ajvy ja nekdo more bit kriv sam to nisem jstuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu cati)
Neposredna povezava do sporočila: 4536
   RE: februarčice 2009
23.9.2008 9:45:06   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: petrap
ma saj danes grem prej iz službe, ker imava šolo spet danes in se bomo učili o dojenju user posted image , čeprav so nam povedali, da se ne smemo nč sekirat, če ne bomo mogl, da nismo zato nč slabše mame...so res fajn v tej šoli...


kak lepo da so vam to povedal..... sam kaj ko pol po porodu tiste neumne sestre tam ravno drugače klatijo in te spravljajo v depresijo...... ti si kr to zapolni za vsak slučaj k res nikol ne vešuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu petrap)
Neposredna povezava do sporočila: 4537
   RE: februarčice 2009
23.9.2008 9:50:28   
petrap
katjusa kar naj se kaka sestra proba spravit name, se ji ne bo splačajlo, ker žal nism nikol tiho, sploh če se mi zdi, da mi nekdo dela krivico...moj se že zdaj boji, da bom v porodnišnici vse pokomndirala, pa vsaki k me bo sam narobe pogledala, da ji bom takoj kaj nazaj povedala user posted image user posted image user posted image

ma te jakne, ja...jaz sem pa tko zmrznejen človek...da rabim nekaj toplega na sebi...ma ne maram prevelikih stvari, če ne bo res popolnoma nč, bom probala mami mal nahecat, da mi kaj naredi user posted image user posted image user posted image user posted image moja mami je fajn user posted image


_____________________________

LIJA - 28.01.2009 (3860g, 53cm)

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4538
   RE: februarčice 2009
23.9.2008 9:54:53   
Katjusa
petrap blagor tebi, ki imaš tak kerakter..... ko bi ti vedela kaj se je vse meni dogajalo pa sem bla tiho in sem jokalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image raje se ne spominjam...... mi gre kr na jokuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu petrap)
Neposredna povezava do sporočila: 4539
   RE: februarčice 2009
23.9.2008 10:00:20   
Vesnozaver
Dober dan moje drage user posted image

Ajvy - ce se ne motim, si ti tudi danes rojstnodnevno dete, tako da VSE NAJBOLJŠE!

Sem bila malo odsotna. Prejšnji teden sem 'skup padla' , bila pri ginekologinji, z otrocekom je vse ok (se enkrat potrdila, da je fantek:) ,  tako da ne vem, zakaj me je zmanjkalo. Ze spet sem dala urin, bomo videli, kaj bo. Morebiti je nizek pritisk ali sladkor. Kakorkoli, verjamem, da bo vse ok!


(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4540
   RE: februarčice 2009
23.9.2008 10:02:21   
petrap
katjusa user posted image user posted image user posted image saj tud jaz nism bla od nekdaj taka, sam sem se kar naučila, ker se res čist noben ne postavi zate, no sedaj mož, če se ne sama...tko da kar korajžno...user posted image


_____________________________

LIJA - 28.01.2009 (3860g, 53cm)

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4541
   RE: februarčice 2009
23.9.2008 10:16:07   
cati
user posted image user posted image Balonchy čestitke za uspešen pregleduser posted image user posted image

(odgovor članu petrap)
Neposredna povezava do sporočila: 4542
   RE: februarčice 2009
23.9.2008 10:35:59   
macka27
Jutro punce...... jest sem že zbujena user posted image sem spala kot top. Ampak sem še vedno tko zaspana, pa še tak user posted image dan je...kr en dež

Balonchy čestitam za morfologijo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , jest jo imam pa v torek se pravi danes teden, komaj čakam. V četrtek pa upam da mi bo moja G naredila UZ, do sedaj mi ga je samo enkrat in to v 8 tednu..... grrrrr, svojo user posted image pa sem nazadnje videla na NS, tko da je že kr dolgo časa nisem videla.

Sem vidla da ima še ena v kr v čet pregled, pol se pa vidimo. No jest imam ob 8 h uro. user posted image user posted image


Nč zdej grem pa nekaj pojest, ker sem hungry hehe :-)user posted image






_____________________________

Nushy

(odgovor članu cati)
Neposredna povezava do sporočila: 4543
   RE: februarčice 2009
23.9.2008 10:40:10   
Katjusa
punce zdle sem se spomnila dons sem na poloviciuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image to bo pa padla mala fešticauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu macka27)
Neposredna povezava do sporočila: 4544
   RE: februarčice 2009
23.9.2008 10:59:23   
Katjusa
evo častim sam tisle vinček je sam malinov sok da ne boste misle da mi gre alkohol po glaviuser posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4545
   RE: februarčice 2009
23.9.2008 10:59:29   
cati
punce zdle sem se spomnila dons sem na polovici to bo pa padla mala feštica



Jaz tudiuser posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4546
   RE: februarčice 2009
23.9.2008 11:26:55   
petrap
Katjusa jaz se pa tud deci dobrega vinčka ne bi branila...saj ga res nism že dolgo, sam po kakem obilnem kosilu ni pa nič narobe, če se nam mal zalušta.user posted image

Danes se mi tko vleče...aja...danes bomo doma končno začeli z delom...bomo oziroma bojo pripravlili vse za betoniranje hodnika, pod pogojem seveda, da bo moj dost zgodi doma...drugače se bo spet prestavilo...upam, da ne...


_____________________________

LIJA - 28.01.2009 (3860g, 53cm)

(odgovor članu cati)
Neposredna povezava do sporočila: 4547
   RE: februarčice 2009
23.9.2008 11:28:27   
orto2
ojla punce

kakšen dan za pop..............

katjuša, tudi jaz sem na polovici user posted image , čeprav sem danes tečna kot user posted image user posted image user posted image , moram zaradi nevarnosti tromboze nosit nosečniške žabe, pa me tiščijo pa srbijo pa sploh so smotane za znoretuser posted image user posted image  in oh in sploh, kdo bo to zdržal do februarja?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

balonchy, bravo za morfo!!!!!!!!! a je potrebno imet poln mehur? ker jaz moram prej v lab. da bi vedla, da ne pollam celega lončkauser posted image

(odgovor članu cati)
Neposredna povezava do sporočila: 4548
   RE: februarčice 2009
23.9.2008 11:44:43   
mala*
Čestitke za uspešen pregled balonchy!!!Sem rekla da bo BP!!
Jaz sem pa zdaj v 20.tednu in spet nič ne čutim tega user posted image , sm ga do zdaj ene 2x(no, mislim da sem ga,nekaj se je premikalo) zdaj pa nič...Komaj čakam da začne pošteno user posted image po trebuščku ker tole me kar ubija...user posted image user posted image user posted image A vi čutite stalno, cele dneve svoje user posted image ?? Je pa res en tak zaspan dan-meni se tudi las ne da umiti, pa si jih morem, da se me ne bodo jutri na pregledu ustrašiliuser posted image Kako ste kaj ostale??Bo??

Šibam neki pohamatuser posted image

(odgovor članu orto2)
Neposredna povezava do sporočila: 4549
   RE: februarčice 2009
23.9.2008 11:52:10   
piskot
joj kako ste cvekave. a vi to v sluzbi a doma?

Uspelo se mi je narocit na 3D. Grem k Strahovi 9.10. Se katera?

gremo po vrsti:

deja cestitam za izpti in pregled!

balonchy itak da je vse uredu. samo brez panike.

diamantina vidis, zato smo mi rajsi v bloku kot v hisi skupaj z mojimi starsi. hvala ker si me spomnila, da v bloku le niso same slabe strani, kot je pomanjkanje vrta in miru. pa ne se zato kregat z dragim. ni vredno.

ajvy daj povej kako se zjutaj lepo spi, ce imas majhnega otroka doma?

katjusa kaj je tvoj tudi 2?

vesnozaver padanje okrog je prepovedano. pij veliko tekocine, mogoce pa pomaga. moja mama ima take probleme, ker se ji prehitro zamenja pritisk.

petrap me vzames v solo o samozavesti? user posted image

macka saj smo vse narocene ob 8h, kot ponavadi. se vidimo v cakalnici. imas virantovo?

orto kaj pa je 5 mesecev proti vecnosti user posted image . bodi pa vesela, da ni poletje. tiste so sele boge, ki jih morajo avgusta pri 35 stopinjah nosit.






_____________________________

Martin se je odlocil za petek trinajstega, Ana pa za Valentinovo.

(odgovor članu diamantina)
Neposredna povezava do sporočila: 4550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  180 181 [182] 183 184   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  180 181 [182] 183 184   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Strah pred porodom: Ne čakaj, da mine!
Če tvoje misli glede poroda spremlja strah, mu odprto prisluhni. Prinaša ti darilo. Sporoča ti, da je porodna izkušnja z...
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?