|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  25 26 [27] 28 29   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Desetke007 part 5
24.9.2008 23:12:59   
Klaudia
pandica - nekaj zate

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu janja)
Neposredna povezava do sporočila: 651
   RE: Desetke007 part 5
24.9.2008 23:14:32   
janja
Klaudia, ti pa res vse najdeš! Carica si!

_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 652
   RE: Desetke007 part 5
24.9.2008 23:16:47   
Pandica
IZVIRNO SPOROČILO: Klaudia

pandica - nekaj zate



Zakaj mi nisi tega prej pokazala Klaudia user posted image   bi zraven copatk naročila? user posted image

Aja, pa daj mi lahko prosim poveš kako to narediš, ko si napisala zate pa lahko pol kr tu gor klikneš. Al pa, da napišeš klik al pa kaj podobnega...


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 653
   RE: Desetke007 part 5
24.9.2008 23:17:52   
Alina_alin
u,ste pa danes veliko napisale, sem vas komaj uspela prebrat. Še dobro, da Tjaška pridno spi - se do sedaj še 1x ni zbudila- kamilice delujejouser posted image
Naše zdravje: ponoči se je zbujala ful in jokcala pogosto, 2x pa je kričala, se zvijala po 15 min, tako, da sem bila v sekundi čist budna. Ni pomagala zizika, nošenje, nič, obračanje, nič. Kričala v nulo od bolečin. Sem že na koncu kar jaz zraven jokala, ker je bilo res grozno. Čisto drugi jok. Zjutraj, ko se je zbudila,sem naju v 10 min porihtala in gas v ZD na pregled (vedela, sem da naša P ne dela, pa gremo k drugi- da razčistimo, zakaj taki jok ponoči). Pridem tja v sprejemno, mi pove,katera P dela, rečem ok. Me opozori, da bo za počakat (midve pa sva bile že tam 8.00- da še ne bo gužve), da je gužva. In da ob 9h začne delat še drugi P - lahko da greva na sprehod in prideva ob 9.00 k onemu drugemu. Čudno jo pogledam - saj je še 1 ura do takat. Pa se odločim,da bova počakali v čakalnici pri P, ki že dela - saj je bilo tam "samo" 4-5 otrok pred nama. Ampak ura je bila 9.15, ko sva midve prišle do sestre, se slečt. In tam pri sestri sva čakali 15 min, pa ni bil not nobeden. Sestra mi skomigne z rameni, kao: žal je tako. In končno se odprejo vrata in naju pokliče naprej. Mislim... sledil je pregled 2-minutni. Diagnoza: začetek vnetja d uhice, tudi žrelo malo rdečkasto. AB. Pri odhodu me sestra "potolaži", da tako pri tej P je: gre zelooo počasi. Torej, čakali sva 1,5 ure, za 2 minutni pregled, pred nama so bili pa samo 4 ali 5 otrok. Ženska na hitro pregleda, nato pa je sama v ordinaciji in traaaja, preden pokliče naslednjega. Eh, sem bila jezna ko user posted image .

Ko sva se peljale domov, je zaspala, ker je bila tako zaspana. In potem je bila cel dan dobre volje, nič tt, skor nič ni teklo z noska. Sem se cel dan spraševala al naj ji sploh dam AB- ker imava 2x na dan sem čakala večer, da ji dam prvič, da imava potem normalne ure za dajat.  NIsem mislila. Potem zvečer pa vidim, da si je parkrat cuknila desno uhico in vročino je imela 36,9. Sem sklepala, da bo šla še gor in sem se odločila, da ji začnem dajat AB.

U, sem napisala zdaj cel roman. Saj lahko preskočite...


_____________________________

VELIKO STVARI LAHKO POČAKA -
VENDAR NE OTROK.
OTROKU NE MOREŠ REČI - JUTRI.
NJEGOV ČAS JE DANES.
(Gabriela Mistral, Nobelova nagrajenka)

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 654
   RE: Desetke007 part 5
24.9.2008 23:18:25   
Pandica
IZVIRNO SPOROČILO: janja




IZVIRNO SPOROČILO: VANILI
nove nosečnice: a je še kera na novo??


Ne da bi vedla. Razen če se katera skriva user posted image


Pa je res ena, ampak bo povedala, ko bo ona želela. Pa ne zdej ugibat!




Pa dajte user posted image    mene pa bo zdaj razneslo od radovednosti user posted image user posted image

Katera je nova srečka nosečka?


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu janja)
Neposredna povezava do sporočila: 655
   RE: Desetke007 part 5
24.9.2008 23:19:52   
Klaudia
IZVIRNO SPOROČILO: Pandica

Zakaj mi nisi tega prej pokazala Klaudia user posted image   bi zraven copatk naročila? user posted image

To je drug prodajalec. Moraš posebej naročilo naredit

Aja, pa daj mi lahko prosim poveš kako to narediš, ko si napisala zate pa lahko pol kr tu gor klikneš. Al pa, da napišeš klik al pa kaj podobnega...

[url=link do strani]kar boš pač napisala[/url]



_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 656
   RE: Desetke007 part 5
24.9.2008 23:20:11   
janja
Jaz ne vem kaj je našemu Urbanu. Vsak večer začne okrog 22:30 ure jokat, pa ga pomirim, pa čez 15 minut spet in to traja kar 2 uri. Zdele sem ga dala ven iz spalne vreče - mogoče ga to moti, pa pit sem mu dala - pa me zanima do kdaj bo mir.

_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu janja)
Neposredna povezava do sporočila: 657
   RE: Desetke007 part 5
24.9.2008 23:22:08   
Klaudia
IZVIRNO SPOROČILO: Pandica

IZVIRNO SPOROČILO: janja




IZVIRNO SPOROČILO: VANILI
nove nosečnice: a je še kera na novo??


Ne da bi vedla. Razen če se katera skriva user posted image


Pa je res ena, ampak bo povedala, ko bo ona želela. Pa ne zdej ugibat!




Pa dajte user posted image    mene pa bo zdaj razneslo od radovednosti user posted image user posted image

Katera je nova srečka nosečka?



NO no... bomo že počakale. Čeprav tudi mene firbec matra. Ampak če po pravici povem, tudi sama na forumu nebi več takoj povedala. Preveč ljudi, ki me pozna, bere kaj tukaj pišem.
Ampak ne zdaj mene napast. Sem ravno včeraj spet dobila user posted image

user posted image

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 658
   RE: Desetke007 part 5
24.9.2008 23:23:03   
Pandica
Joj, jaz pa sem se zdaj spomnila.

Z vama Alina_alin in micla  sem se pogovarjala o vreči za noge za na voziček.
Sem bila danes v BC in vprašala zanjo. Pa mi je prodajalka rekla, da je ne morem posebaj naročit, da se lahko vse naroča posebaj razen te vreče za noge  user posted image   in itak, da nebi šla na moj voziček, ker imam PP model Klasico, vreča pa gre samo na Completo gor. Joj, sem jezna, ko ris. Zdaj pa nebo nič z vrečo, kaj pa nisem takrat vzela Completo vozička, če pa sem misla, da lahko pol naknadno kupim kot vse ostalo.
Bom ji pač zdaj kupla en res full topel pajac / kombinezon pa jo bom še pol čez pokrila z dekico pa bo ji tut toplo user posted image  


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 659
   RE: Desetke007 part 5
24.9.2008 23:23:21   
Alina_alin
srečanje jutri- naju ne bo. Kljub temu,da je bilo njeno počutje danes ok. RAje ne, da koga ne okuživa. Pa je sploh kdo zdrav od štajerskih ?
čiščenje noska:
prvi dan je bilo upiranje, kričanje. Drugi-tretji dan brez problema. user posted image Kot da je skapirala, da je boljše po čiščenju. Sva pa resnično redno čistile, pa je sedaj kao začetek vnetja uhiceuser posted image Pa jaz sem jo prinesla v dnevno, če je že kaj viselo iz noska, obrat in sva že šle v kopalnico. Tak da...




_____________________________

VELIKO STVARI LAHKO POČAKA -
VENDAR NE OTROK.
OTROKU NE MOREŠ REČI - JUTRI.
NJEGOV ČAS JE DANES.
(Gabriela Mistral, Nobelova nagrajenka)

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 660
   RE: Desetke007 part 5
24.9.2008 23:24:28   
Pandica
IZVIRNO SPOROČILO: Klaudia

Ampak ne zdaj mene napast. Sem ravno včeraj spet dobila user posted image

user posted image



Aha, torej ti odpadeš user posted image   smo že bližje cilju user posted image


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 661
   RE: Desetke007 part 5
24.9.2008 23:28:19   
Alina_alin
IZVIRNO SPOROČILO: Pandica

Joj, jaz pa sem se zdaj spomnila.

Z vama Alina_alin in micla  sem se pogovarjala o vreči za noge za na voziček.
Sem bila danes v BC in vprašala zanjo. Pa mi je prodajalka rekla, da je ne morem posebaj naročit, da se lahko vse naroča posebaj razen te vreče za noge  user posted image   in itak, da nebi šla na moj voziček, ker imam PP model Klasico, vreča pa gre samo na Completo gor. Joj, sem jezna, ko ris. Zdaj pa nebo nič z vrečo, kaj pa nisem takrat vzela Completo vozička, če pa sem misla, da lahko pol naknadno kupim kot vse ostalo.
Bom ji pač zdaj kupla en res full topel pajac / kombinezon pa jo bom še pol čez pokrila z dekico pa bo ji tut toplo user posted image  


ejejjej- pa kaj res ne paše gor vreča. Jaz imam doma tudi vrečo od Quinija- mogoče pa bi ti tista šla gor- tista je drugačna, ker se pritrdi tako, da paske za privezat skozi napelješ... Ker ta od PP je pa samo pri nogah.
Sicer pa ti priporočam, kupi pajac in dekico gor pa je. Ker ta vreča od PP je samo tam pri nogah in bo nadomestilo dekice, ko bo mrzlo, še obvezno spodaj pajac ali kociko.


_____________________________

VELIKO STVARI LAHKO POČAKA -
VENDAR NE OTROK.
OTROKU NE MOREŠ REČI - JUTRI.
NJEGOV ČAS JE DANES.
(Gabriela Mistral, Nobelova nagrajenka)

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 662
   RE: Desetke007 part 5
24.9.2008 23:29:43   
Klaudia
IZVIRNO SPOROČILO: Pandica

IZVIRNO SPOROČILO: Klaudia

Ampak ne zdaj mene napast. Sem ravno včeraj spet dobila user posted image

user posted image



Aha, torej ti odpadeš user posted image   smo že bližje cilju user posted image



user posted image   user posted image

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 663
   RE: Desetke007 part 5
24.9.2008 23:32:14   
Pandica
Alina_alin  ja, res ne gre gor na moj voziček. Ker Clasico model kot ga imam jaz nima tam doli pri nogicah narejeno, da se da gor zadrga in oni gumbi zaprejo. Jaz pa tega nisem vedela user posted image  
Ja, saj prodajalka mi je rekla, da vreča od Quinnija bi šla gor, ker so drugač narejene. Samo kaj, ko so tak drage user posted image     razen, če ti tvoje več ne rabiš pa mi jo lahko posodiš al kak se bova zmenle user posted image user posted image user posted image


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 664
   RE: Desetke007 part 5
24.9.2008 23:45:10   
janja
Pandica, Alina_alin - a je model PP Classico zdej kej drugačen. Ker kolegica ima ta model, pa ma tud vrečo. Mi imamo PP Pramette pa mamo to vrečo, sam men je mal mim. Jo moraš okrog varovala pripet, gor mu pa itak v rit piha. Jaz mu dajem zjutraj kar dekico čez nogice. Pozimi bo pa itak kombinezon in gojzarji, pa še takrat ga včasih mal pokriješ - ker otrok le sedi negibno in ga če si dolgo zunaj začne zebsti. No, saj naši ne bodo pozimi samo sedeli, se bomo že mal sprehajali - če bo pa sneg, pa sploh uživali.

Pandica - te matra, a? Boste tačas mal glodale, ugibale... Kdor čaka, pa tud ponavadi dočaka.


_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 665
   RE: Desetke007 part 5
24.9.2008 23:49:09   
živa
A daj, janja, pejt nekam, zdaj pa mene tudi firbc matra user posted image . No, jaz tudi nisem user posted image , vsaj da bi vedela, ne. Še ena manj za ugibat user posted image . Če se grem Jamesa Bonda 007, morabiti katera 1. ki je bila zadnjič na srečanju ali 2. ki se srečuje z janjo. Kasija, tave, suzanamai, miška1, ulaa???

Očitno srečanja jutri ne bo. Se vidimo v soboto?

suzanamai, javi za kremo.

Lp,

živa

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 666
   RE: Desetke007 part 5
24.9.2008 23:58:13   
janja
IZVIRNO SPOROČILO: živa

A daj, janja, pejt nekam, zdaj pa mene tudi firbc matra user posted image . No, jaz tudi nisem user posted image , vsaj da bi vedela, ne. Še ena manj za ugibat user posted image . Če se grem Jamesa Bonda 007, morabiti katera 1. ki je bila zadnjič na srečanju ali 2. ki se srečuje z janjo. Kasija, tave, suzanamai, miška1, ulaa???



Ni nujno! Da mal zakompliciram. Mogoče si pa še katero pozabila - slik itak ni - tako da dokazi odpadejo! Najboljš, da začnemo zbirat stave (sredstva gredo v fond novorojenčka), pa bomo vidle, ko se bo gospa odločila in novico sporočila širši javnosti.


_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 667
   RE: Desetke007 part 5
25.9.2008 0:02:04   
Pandica
Sem imela zdaj alarm...dala malo ziziko in aja dalje...kamilice nimajo več "čarobne moči"


Janja  razlika med PP modelom Classico in Completo je samo v tem, da Completo ima zraven ravno to vrečo za noge.
Jaz imam takšnega ( tut barvo to ) , to je PP Classico user posted image


to je PP Completo   user posted image


in zdaj te vreče ne morem kupit posebej user posted image  



Joj, ja, Janja, si pa malo "nesramna" kaj user posted image user posted image   jaz sem tak radddooveednnnaa 







_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 668
   RE: Desetke007 part 5
25.9.2008 0:10:27   
Pandica
IZVIRNO SPOROČILO: Klaudia



Aja, pa daj mi lahko prosim poveš kako to narediš, ko si napisala zate pa lahko pol kr tu gor klikneš. Al pa, da napišeš klik al pa kaj podobnega...

[url=link do strani]kar boš pač napisala[/url]






Sem probala pa ne znam oz. mi ne gre user posted image   Klaudia pomagaj prosim  user posted image


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 669
   RE: Desetke007 part 5
25.9.2008 0:10:53   
janja
Dala sem vam samo namig, da je pač mesto št. 3 že zasedeno. Žal pa moram spoštovat željo kolegice, da še mal počaka, pa vam bo potem z večjim veseljem sporočila.

_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 670
   RE: Desetke007 part 5
25.9.2008 0:13:54   
Pandica
IZVIRNO SPOROČILO: janja

Dala sem vam samo namig



nesramnica user posted image user posted image user posted image


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu janja)
Neposredna povezava do sporočila: 671
   RE: Desetke007 part 5
25.9.2008 0:15:34   
janja
Aja, zdej sem ugotovila, kaj je narobe z našim skoraj malčkom. Prej, ko je jokal, sem šla k njemu in ga vzdignila v naročje. Pa je dvakrat tako rignil user posted image , da je joj. Pol ko sem ga poležala, pa se je še sprdkal user posted image . Zdaj pa je že več kot 15 min odkar spi naprej. A mislite, da ga vsak večer napenja? No, za kupčke lahko rečem, da so, ker spije pred spanjem še flašo benkota.

_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu janja)
Neposredna povezava do sporočila: 672
   RE: Desetke007 part 5
25.9.2008 0:17:40   
janja
IZVIRNO SPOROČILO: Pandica

IZVIRNO SPOROČILO: janja

Dala sem vam samo namig



nesramnica user posted image user posted image user posted image



Zdej pa nič več ne povem. Grem kr spat. user posted image


_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 673
   RE: Desetke007 part 5
25.9.2008 0:18:57   
Pandica
IZVIRNO SPOROČILO: janja

IZVIRNO SPOROČILO: Pandica

IZVIRNO SPOROČILO: janja

Dala sem vam samo namig



nesramnica user posted image user posted image user posted image



Zdej pa nič več ne povem. Grem kr spat. user posted image





nesramnica na kvadrat  user posted image user posted image user posted image


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu janja)
Neposredna povezava do sporočila: 674
   RE: Desetke007 part 5
25.9.2008 0:20:03   
Pandica
Janja   a to mu kr daš kakav za pit al kaj po flaški? Z navadnim mlekom?

_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 675
Stran:   <<   < Prejšnja stran  25 26 [27] 28 29   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  25 26 [27] 28 29   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?