|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: A je to normalno...cena torte?
28.9.2008 9:22:04   
Nea_teja_
Mi smo letos tamali naročili pika polonico in smo dali 50 eu.Bila je okusna samo prekrita je bia z tičino maso ,ki pa mi ni bila dobra.Ker smo torto jedli na morju in je blo vroče se je masa kr topila in je bila kot kak čigumi tako ,da smo jo vsi dajali bolj nastran.Drugače je pa bila dobra.

(odgovor članu Dream)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: A je to normalno...cena torte?
28.9.2008 9:24:10   
aljuška
mi smo imeli za Tajin 5.Rd 4,2 kg težko torto, pol čokoladno,pol sadno, Winxice seveda, sem dala 62 eur,pa še to se mi je zdelo dosti, kaj šele 133 Eur!!!user posted image user posted image user posted image  2 much!

_____________________________





(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: A je to normalno...cena torte?
28.9.2008 9:28:12   
Ancy
Mi smo tudi ravno danes šli po eno torto za 70.letnico, v obliki knjige, res zelo lepa, za 30kosov pa smo dali 45€. Men se je že to ful velik zdel, ker za tak dnar jz napečem kr velik stvari. 133€ je pa res čist preveč, me prov zanima kakšna je tale torta, more bit res neka umetnina. 

(odgovor članu Dream)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: A je to normalno...cena torte?
28.9.2008 10:58:58   
Netopirčy81
Najprej pohvale spretnim "slaščičarkam" - res obvladate! Drgač pa tut jest (hvalabogu) sama spečem torto in jo tudi vsi vedno pohvalijo. Tko da, bomo ostali kar pri domačih. Za tak denar torto - ne hvala.

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu Ancy)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: A je to normalno...cena torte?
28.9.2008 11:25:30   
felicia
no meni se tudi zdi to predrago, glede na to da sami damo tam okoli 30 kosov 45 eur. Pa majo super torte in ti tudi po želji naredijo kakšno želiš pa domov ti jo pripeljejo!

(odgovor članu lotoska)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: A je to normalno...cena torte?
28.9.2008 11:51:39   
*tajda*
Ja meni se zdi to normalna cena,ker smo ravno pred časom raziskovali po slaščičarnah torte za user posted image  prvi rojstni dan.In sicer je tako da če vzameš torto ki je oblita s tičino maso je cena kar precej višja.Pa še deljen okus imaš,se pravi sta v torti dva okus,tudi kosev je veliko.
Mi smo plačali za tortico ki ima samo en okus(sadni) in ki je prevlečena s tičino prevleko,na torti pa sta figurici kužek in mucek ki se igrata z žogico.Vglavnem torta je res lepa,je pa velika za 15 kosev,cena pa je 63 evrov. Ampak mi ni žal,ker pač nihče nemara tistih smetanastih prelivov in tort polnih magarine.
Cene so pa približno 2.7 evra na kos, potem se pa cena viša glede na tičino maso.Več jo je višja je cena.Pomoje je za vlakec šlo kar dosti te mase.
Sem se pa prej poznimala koliko bo prišlo,zame osebno je 100 evrov  za rojstnodnevno torto veliko preveč.

(odgovor članu felicia)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: A je to normalno...cena torte?
28.9.2008 12:05:23   
M1987
Ja po moje je zato bila tok draga, ker jo mora oblikovati. No moja mami je za navadno torto - pol sadna pol čokoladna, v obliki knjige dala 80 evrov.... user posted image

_____________________________

* CARPE DIEM *
Princeska 05.08.2009

(odgovor članu lotoska)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: A je to normalno...cena torte?
28.9.2008 12:12:04   
amaya
Pa jaz sem se pizdla, da je bla moja draga: 4,5 kg za 78 evrov, pa še slikco je imela skenirano user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu M1987)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: A je to normalno...cena torte?
28.9.2008 13:25:17   
dadica
 
Mene pa  zanima kje v okolici maribora bi lahko dala skenirat sliko za torto in koliko to stane?

lp dadica

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: A je to normalno...cena torte?
28.9.2008 13:48:26   
lelaval
Dadica - vprašaj v Piki - v Hočah - imajo dobre torte, za slike pa nisem 100%

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu dadica)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: A je to normalno...cena torte?
28.9.2008 15:44:12   
Pi-kica 1
IZVIRNO SPOROČILO: dadica


Mene pa  zanima kje v okolici maribora bi lahko dala skenirat sliko za torto in koliko to stane?

lp dadica



To pa tudi mene zanima, če me lahko kdo razsvetli?

(odgovor članu dadica)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: A je to normalno...cena torte?
28.9.2008 16:29:02   
felicia
PA kakšna za user posted image  je to masa? pa dejte tiste, ki ste jo naročale oz. imele torto s to maso napopite slikco gor da bom vidla kaj je tako pregrešno dragega na njej da je treba dat tolko denarja za torto!

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: A je to normalno...cena torte?
28.9.2008 16:47:42   
bodoča
A to je ta masa, ki je taka elastična?

Ta je meni ful neprijetnega okusa in imam 100 krat raje smetano gor, kot pa to maso.

Drugač pa sem jaz za torto medvedek, 25 kosov, dala 38 €, pa je bila pol sadna in pol čokoladna.

_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu felicia)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: A je to normalno...cena torte?
28.9.2008 18:56:30   
robinzon
Glavna sestavina tične mase je glukoza, katero večina ljudi ne mara. Slaščičarji jo imajo radi, ker se lepo barva in oblikuje. Verjetno je cena tako visoka zaradi tistega vlakca. Že res, da same pečemo torte, nikoli pa ne upoštevamo, koliko dela je vanje vloženega.

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: A je to normalno...cena torte?
28.9.2008 19:04:15   
TaRe*


No,naj še jaz dodam svoje,ne moram mimo.

Ticino masa je masa,ki ima lastnosti podobne marcipanu,le da je bolj elastična in snežno bele barve,po okusu pa je bolj sladka in meni osebno ni zanič,da bi jo pa glih cele kose jedla,pa tudi ne.
Res je precej draga,pa vseeno ne tolk,kot je ena napisala.Mi jo nikomur ne zaračunamo posebej,ker na koncu koncev je danes smetana tudi draga,pa čokolada tudi,sploh te ,ki so malo boljše kvaliktete,bolj profesionalne.
Za eno srednjo torto cca 16 kom jo jaz še nikoli nisem porabila več kot 10 dag,za 5.nadstropno poročno pa recimo 1,5 kg....ampak to je res maximalno.
Iz ticcine lahko delaš res vse živo in jaz vsakemu,ki hoče lepo torto...malo bolj posebno predlagam to,pa naj jo pol dol potegne vsak na svojem kosu....pa vam povem,da zmeraj več ljudi zelo rao poje ravno to.

Kar se pa cen tiče,je pa res od slaščičarne do slaščičarne različno...pri nas je cena 2,20 € na kos...torej za 30 kom bi dala 66€,zaračunamo pa naknadno samo kakšne posebne okrase...ki jih moramo posebej naročit(plastične figurice,poročne parčke in živo cvetje)vse ostalo je že v ceni.
Sem pa že sama slišala,da je v okolici Kranja kar nekaj takih ,ki prodajajo torte po 4€ in več,pa še imajo dovoj posla,torej.....

Če pa hočete imam pa tud jaz nekaj slikic v albumu...moje torte....pa jih je nekaj tudi z ticcino prevlečenih.

_____________________________

............ja,takle mamo..;)


(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: A je to normalno...cena torte?
28.9.2008 19:39:34   
Hope2
Že 2 dni čakam sliko tele dragocene torte, a bo kaj iz tegauser posted image

Mam pa občutek, da so same slaščičarke tuki na RR. A rabite kakega novega sodelavca okuševalcauser posted image

(odgovor članu TaRe*)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: A je to normalno...cena torte?
28.9.2008 20:13:23   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: TaRe*


Če pa hočete imam pa tud jaz nekaj slikic v albumu...moje torte....pa jih je nekaj tudi z ticcino prevlečenih.


Tare, čudovite torte.Če bi bila bližje...

No, torej. Mene zanima, kje v MB se da naročiti torto s tičino maso? Še nikjer jih nisem videla v ponudbi...

(odgovor članu TaRe*)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: A je to normalno...cena torte?
28.9.2008 22:11:38   
pety78
Evo jo.
Smo imeli danes praznovanje, tako da sem šele sedaj uspela slike sneti s fotoaparata.

user posted image

user posted image

< Sporočilo je popravil pety78 -- 28.9.2008 22:14:27 >


_____________________________



(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: A je to normalno...cena torte?
28.9.2008 22:23:14   
Marogica
Torta je res lepa...vendar 133€user posted image  Tvoje niso nič manj lepe...

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: A je to normalno...cena torte?
28.9.2008 22:30:01   
pety78
Bom jutri poklicala šefa oz. šefico in se malo pomenila, kaj je toliko naneslo. Sem se želela prepričati, ker glede na to, da jih ponavadi res sama pečem, nisem najbolj vedela, kakšne so cene, ampak po tu prebranem...Groza! user posted image user posted image user posted image

_____________________________



(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: A je to normalno...cena torte?
28.9.2008 22:37:01   
Mišni
O šit!!!! A tako so zdaj drage torte? Jaz sem pa mislila, da so tam oktog 30, 35 evrov, pa še to se mi je zdelo tu mač!

Ma jaz samo še Sparove kupujem za RD. Tiste so pa ene 16 evrov, pa so čisto dobre. Tamalmu je pa itak vseeno, samo da so svečke, pa kakšen ognjemet gor, pa tisti tulec, da konfeti ven eksplodirajo, pa je.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: A je to normalno...cena torte?
29.9.2008 5:46:49   
tassi1
Eno vprašanje-sej pri nas je tako,da ko stranka torto naroči,se ji pove tudi cena torte!Ali nisi nič vprašala,koliko bo stala?
Zdi pa se mi,da si plačala toliko zaradi vlaka iz tičino mase-drugič raje nesi zraven igračko,ki jo dobiš v svakem šparu,pa bo torta cenejša!!

So pa pri nas poročne torte za takšno ceno-3 nadstropne,..

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: A je to normalno...cena torte?
29.9.2008 6:34:45   
ZARA
Tare*, krasne torte user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu tassi1)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: A je to normalno...cena torte?
29.9.2008 7:48:55   
Anchikaa
Mi smo imeli za Abrahama posebno veliko odprto knjigo (max60 kom) pa smo dali 72evrov.
Je pa res da je ta masa zelo draga,pa tut v slaščičarni si malo ceno nabijejo.

Drugač pa je bla res lepa torta,upam da je bla dobra tut.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: A je to normalno...cena torte?
29.9.2008 9:03:20   
bodoča
Moram priznat, res lepo izgledajo te torte, ampak hkrati pa mi vse tako umetno delujejo.

Mi smo imeli samo 1x torto oblečeno v ticino maso, za krst, ko mi jo je ena privat pekla in nisem vedela, da bo dala to maso gor. Sem resnično mislila, da mi je plastično torto prinesla.

_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu Anchikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?