|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  189 190 [191] 192 193   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: zakladki marčevk
2.10.2008 10:16:24   
Naša črtica koraka
IZVIRNO SPOROČILO: Ursi2

Jaz pa izpolnjujem en mal drgačen album, tak rumenkast v mladinski knjigi mi ga je mamca kupla. Pa piše, katere so prve besede, ko se je mišek rodil. Pa še zdej nisem napisala, ker sem bla takrat k "sfiksana", da se nič ne spomnim, samo to, da so nama ga hotli kr odpelat. Drgač se pa ne spomnim ne poroda, ne nič, kaj se je dogajalo, niti ko me je šival. Mi možek kaj pove, ko ga vprašam, kaj se je dogajalo. Pa je bil naraven porod, sam zgleda, da sem imela reakcijo na inekcijo proti bolečinam in za odpiranje materničnega vratu, ker se mi je kr bledlo. Mi je pa prepozno vkloplo, da ne prenesem tistega zdravila, da sem čist pijana po njem. Mi je vkloplo še le potem, ko mi je fula slabo postalo in sem bla čist mehka in sem kr mal bledla. Sam sem mela eno ful smotano babico in nisem nič ji povedla, ker bi pomoje znorela. Sem vedla, kk morem, da bom vredu sodelovala in je šlo skoz. Je pa plus to, da se sploh ne spomnim, a je blo boleče ali ne, tako da e ni strah naslednjega porodauser posted image


uf, srečo si imela!
bo pa tadrugič k ta prvič user posted image

(odgovor članu Ursi2)
Neposredna povezava do sporočila: 4751
   RE: zakladki marčevk
2.10.2008 10:19:46   
Naša črtica koraka
zala, živjo! kako ste?

(odgovor članu Naša črtica koraka)
Neposredna povezava do sporočila: 4752
   RE: zakladki marčevk
2.10.2008 10:22:20   
Dinki
Terida, uf si pridna user posted image  pa tvoj dragi tudi user posted image .

zofy, res lepo brati, da se je spanje, predvsem uspavanje pri vas izboljšalo user posted image .

Ursi2, super za Lukca in seveda zate, sej bo šlo, boš videla user posted image .

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Katj, vse naj, naj tudi iz moje strani in od Titka ROKu za 7 mescev user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 

Hmmmm, za nami je pa danes res ena čarobna noč. Tit je zaspal včeraj (šele) malce pred deveto, ga je celo uspaval moj dragi. je bil tko ponosen, da mu je uspelo user posted image . in prvič se je zbudil ob 6h zjutraj ko je šel očka v službo. Sem ga podojila in je zaspal nazaj do 7.20. Sva vstala, sem ga previla in je že spet zehal in si mancal učke, tko da sem ga dala nazaj spat in spi še sedaj user posted image . Mogoče začenja zimski spanec user posted image .


< Sporočilo je popravil Dinki -- 2.10.2008 10:24:10 >


_____________________________

7.4.2008 je najino življenje dobilo nov smisel.....ime mu je Tit.


(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 4753
   RE: zakladki marčevk
2.10.2008 10:31:31   
Dinki
IZVIRNO SPOROČILO: Naša črtica koraka

IZVIRNO SPOROČILO: Dinki

ampak zadovoljstvo ko dobi zizo, pa je še zmeraj največje. Kar odpre ustka ko ve, da se bova dojila in čaka, kot ptiček user posted image  user posted image .

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  


A ne? user posted image user posted image user posted image

_____________________________

7.4.2008 je najino življenje dobilo nov smisel.....ime mu je Tit.


(odgovor članu Naša črtica koraka)
Neposredna povezava do sporočila: 4754
   RE: zakladki marčevk
2.10.2008 10:35:39   
Dinki
Mene malce bolj skrbi druga rač. Julija se mi zdi da vse bolj ali manj neprebavljeno pokaka. Je njen drekec kot kosilo al pa malica A se tudi vam to dogaja?









jaaaa! tudi nam! mislim da je to nekaj časa normalno ... bom pa >P povprasala


ne, jaz moram njegovo kakanje drugače pokomentirati. Je prebavljeno in od kar je tudi na GH, je drekec seveda ratal kompakten. previjanje pa je meni postalo user posted image . Se opravičujem, da moram to rečt, ampak res takoooo smrdi, huje kot blato od odraslega človeka. se vam ne zdi? jaz pol začnem njemu govorit ko ga brišem fuj, fuj kako smrdi on se mi pa smeji user posted image .

_____________________________

7.4.2008 je najino življenje dobilo nov smisel.....ime mu je Tit.


(odgovor članu Naša črtica koraka)
Neposredna povezava do sporočila: 4755
   RE: zakladki marčevk
2.10.2008 10:36:36   
Dinki
IZVIRNO SPOROČILO: Naša črtica koraka

zala, živjo! kako ste?



user posted image user posted image user posted image  misliš, da je dojela?

_____________________________

7.4.2008 je najino življenje dobilo nov smisel.....ime mu je Tit.


(odgovor članu Naša črtica koraka)
Neposredna povezava do sporočila: 4756
   RE: zakladki marčevk
2.10.2008 10:43:25   
Vilma
IZVIRNO SPOROČILO: Zofy

V glavnem, je katera izpolnila ta album, bi bila zelo vesela, če bi napisala kaka je bila lestvica in kaj je napisala pod najboljši športniki. Hvala!



Najboljši športniki:
Petra Majdič - tek na smučeh
Robert Kranjec - smučarski skoki
Beno Udrih - košarka
Sara Isakovič - plavanje
Peter Mankoč - plavanje

Glasba domača:
1. Nisi ženska zame - Soulgreg&6Pack Čukur
2. Mi - Leelojamais&Aleksandra Kovač
3. Bil je sonček dan - Gal in Galeristi
4. Zgodba o prijteljstvu - Čuki
5. Vrag naj vzame - Rebeka Dremelj

Glasba - tuja
1. Mercy - Duffy
2. Stop and Stare - One republic
3. With you - Chris Brown
4. Wow- Kylie Minogue
5. Love in This Club - Usher&Young Jeezy

A bo ok?
Moj dragi to vesto izpolnjuje user posted image

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 4757
   RE: zakladki marčevk
2.10.2008 10:50:24   
Vilma
Jaz imam eno vprašanje. Kot vedno user posted image
Kje hranite svoje malčke? A že v tapravih stolčkih za hranjenje? Tiste, ki imate bumbota? A hočejo v tej zverini jest?
Jaz imam z Julijo kr probleme. Malčica noče jest v sedečem položaju. Se da v položaj strune.
Pol jo dam pa v ležalnik, pa mal dvignem naslon. Ampak ona med hranjenjem daje nogice v usta, tako da imam vse nogavice zapacane od korenčka, jabolka in ostale hrane user posted image  Bi ji mogla slinček na noge namontirat user posted image

Drugače pa je moja frajla bolj šprudljava za jest. Se mi zdi, da spet stoji s to težo, madoniš ne vem, kaj naj. Že mesec in pol sva na gosti hrani, ona pa vedno bolj zmanjšuje tisti en obrok, ki ji ga dajem. Danes je pojedla cca 80 ml, včeraj 50. Ma bo že...

Dinki valjda si bla s Titom, sej ne vem kaj mi je bilo, da sem to vprašala. Mogoče zato, ker sem prebrala hiša za razvajanja in sem avtomatično pomislila, da je to samo za par in ne za male otroke.  Pazi mene in mojo logiko user posted image

Sem pogledala fotke s srečanja, ste luštne. Tiste, ki še ne poznam, sem spoznala po dojenčkih, sploh Mergetko, njenega čupkota bi na drugem kontinentu spoznala. user posted image

< Sporočilo je popravil Vilma -- 2.10.2008 10:52:11 >

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 4758
   RE: zakladki marčevk
2.10.2008 10:53:56   
Zofy
IZVIRNO SPOROČILO: Vilma

IZVIRNO SPOROČILO: Zofy

V glavnem, je katera izpolnila ta album, bi bila zelo vesela, če bi napisala kaka je bila lestvica in kaj je napisala pod najboljši športniki. Hvala!



Najboljši športniki:
Petra Majdič - tek na smučeh
Robert Kranjec - smučarski skoki
Beno Udrih - košarka
Sara Isakovič - plavanje
Peter Mankoč - plavanje

Glasba domača:
1. Nisi ženska zame - Soulgreg&6Pack Čukur
2. Mi - Leelojamais&Aleksandra Kovač
3. Bil je sonček dan - Gal in Galeristi
4. Zgodba o prijteljstvu - Čuki
5. Vrag naj vzame - Rebeka Dremelj

Glasba - tuja
1. Mercy - Duffy
2. Stop and Stare - One republic
3. With you - Chris Brown
4. Wow- Kylie Minogue
5. Love in This Club - Usher&Young Jeezy

A bo ok?
Moj dragi to vesto izpolnjuje user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image Super, hvala!!!!!  Že izpolnjujem, ker je Julija ravno zaspalauser posted image

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 4759
   RE: zakladki marčevk
2.10.2008 10:56:46   
Dinki
Vilma, si me nasmejala user posted image .
ja sej ta hiša razvajanja je na koncu zgledala tako, da smo se skupaj razvajali le v bazenčku, ostalo je pa mami imela Tita v rokah, očka je pa izležaval in se savnal, ampak naj mu bo, ker je bil ta vikend paket darilo zanj od naju s Titom.

Jaz Tita še zmeraj hranim v gugalniku-počivalniku. Imam sicer stol iz Ikee Antilope, ampak se mi zdi da je še malenkost prezgodi zanj. Ga dava kdaj notri ampak se po 5 min že zmatra in se kar revček upogne naprej. Tako da ga ne mislim matrati in siliti, bo že. Nogice so pa pri nas tam  kjer morajo biti, rokice so pa drug problem. Pri nas bi rabili slinček za roke, ma tolk dela z njim pa z usti, se skoz afna user posted image .

_____________________________

7.4.2008 je najino življenje dobilo nov smisel.....ime mu je Tit.


(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 4760
   RE: zakladki marčevk
2.10.2008 11:02:27   
Zofy
Aja, pa glede horoskopa - po kitajskem so naši malčki podgane (user posted image ), kamen pa lahko tle pogledate (izberete znamenje in piše).
  • Od rib je hematit oz. mesečev kamen
  • od vodnarjev je akvamarin
  • od ovnov pa diamant (uauuser posted image )

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 4761
   RE: zakladki marčevk
2.10.2008 11:12:05   
Zofy
Hehe, ja Dinki, se strinjam okoli kakcev. Smrdijo ko hudič, fuj user posted image user posted image user posted image user posted image
Čeprav od Julije je včeraj po breskvi dišal (je ravno breskev jedla) A ni to čudno?

Drugače pa, za tiste, ki spremljate Razočarane gospodinje, so spet na netu nove epizode. oz. 1. epizoda 5. sezoneuser posted image user posted image . Jaz si že dol vlečemuser posted image

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 4762
   RE: zakladki marčevk
2.10.2008 12:11:49   
Naša črtica koraka
Vilma, user posted image , naša noče v zverini jest. ji preveč dogaja, potem pa imam kašico povsod, le v ustih ne. ko jo imam pa v naročju je pa ok - edino vidim je ne dobro ... tako je imela zadnjič v ustih polno malih koščkov piščanca, ki so bili v juhi. Juha je šla dol, koščki pa ne ... jih je potem jedla in jedla ko en stari PC je mlela user posted image .

Ker nimam ležalnika ji dam tud v lupinici zajest. Ta varianta se je izkazala za user posted image

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 4763
   RE: zakladki marčevk
2.10.2008 12:15:28   
Naša črtica koraka
IZVIRNO SPOROČILO: Dinki

IZVIRNO SPOROČILO: Naša črtica koraka

zala, živjo! kako ste?



user posted image user posted image user posted image  misliš, da je dojela?


jah, javla se ni ... je pa nisem mislila dol podit ... sam sem jo že večkrat vidla da je tle gor, pa bi jo rada spoznala.

(odgovor članu Dinki)
Neposredna povezava do sporočila: 4764
   RE: zakladki marčevk
2.10.2008 12:17:29   
Naša črtica koraka
evo jo, jagogo! user posted image  kuku, maš čas za čvek?

(odgovor članu Naša črtica koraka)
Neposredna povezava do sporočila: 4765
   RE: zakladki marčevk
2.10.2008 12:26:01   
jagoga
oj živjo, pa si me našla, zadnje dni samo berem


(odgovor članu Naša črtica koraka)
Neposredna povezava do sporočila: 4766
   RE: zakladki marčevk
2.10.2008 12:28:30   
jagoga
IZVIRNO SPOROČILO: Zofy

Aja, pa glede horoskopa - po kitajskem so naši malčki podgane (user posted image ), kamen pa lahko tle pogledate (izberete znamenje in piše).
  • Od rib je hematit oz. mesečev kamen
  • od vodnarjev je akvamarin
  • od ovnov pa diamant (uauuser posted image )



Meni pa v knjigi Moj otrok piše pa rahlo drugače
februar - ametist: odkritosrčnost
marec - hematit: pogum
april - diamant: nedolžnost

< Sporočilo je popravil jagoga -- 2.10.2008 12:29:24 >

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 4767
   RE: zakladki marčevk
2.10.2008 12:31:44   
jagoga
IZVIRNO SPOROČILO: Zofy

Hehe, ja Dinki, se strinjam okoli kakcev. Smrdijo ko hudič, fuj user posted image user posted image user posted image user posted image
Čeprav od Julije je včeraj po breskvi dišal (je ravno breskev jedla) A ni to čudno?



Pri nas pa je ravno obratno, od kar jemo gosto hrano je kakec zelo kompakten (figice in zajčji bobki) in čisto predelan ter brez vonja  user posted image

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 4768
   RE: zakladki marčevk
2.10.2008 12:33:02   
jagoga
IZVIRNO SPOROČILO: Naša črtica koraka

evo jo, jagogo! user posted image  kuku, maš čas za čvek?


no zdaj se pa sama s seboj pogovarjam,
kaj te je megla vzela ali dež splaknil?user posted image user posted image

(odgovor članu Naša črtica koraka)
Neposredna povezava do sporočila: 4769
   RE: zakladki marčevk
2.10.2008 12:56:49   
san
teridna, pridna, da ti uspe še rokavičk delatuser posted image

zofy, bravo julči za spanje in papanjeuser posted image . a že jajček si ji dala? hm...mene tud mika, da mu dam rumenjaka mal...
mi smo pa danes imeli stročji fižol s česnom in krompirček z mal olivnega olja. je priden jedec, tale moj urban. za vse je hvaležen in vse popapa.
in, trak je res super zadevauser posted image

paparica, ja link zdej delauser posted image . no, če si pa katera hoče sprintat, mam pa jst v wordu

ROK, VSE NAJBOLJŠE ZA TVOJO 6. OBMESEČNICOuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

TINA, moj izidor se še zdej ponoč zbuja, pa ma 4 leta in pol. pri nas ni prekinitev dojenja nč pomagalauser posted image . ampa, sej lanček bo pa lepo spančkal

nčk, naš kaka čist ok. vsak dan, prej pa ni. edino pri blatu je točno tako kot je dinki opisala za tita. bolj kompakten in smrdiuser posted image

kuhanje... jaz tudi še ne pražim, vse kuham. še ne upam...

uvajanje hrane... na začetku sem po dva dni eno sadje, pa potem dodala drugo zraven in potem tisto dva dni in potem tretje. zdej pa ima kar vsak dan drugo, no kakšna zelenjava se dva dni ponovi, če je nova, pač v kombinaciji z že preizkušeno.

IZVIRNO SPOROČILO: Dinki

ampak zadovoljstvo ko dobi zizo, pa je še zmeraj največje. Kar odpre ustka ko ve, da se bova dojila in čaka, kot ptiček .
user posted image

user posted image user posted image tudi pri nas je tako, kljub temu, da tako rad papa tudi ostalouser posted image

dinki, bravo ti in očka za uspavanjeuser posted image

stolček - jaz ga hranim še v počivalniku z vzdignjenim naslonom, tko da sedi. v trip trapu se preveč razživi in pol je veselo in trajauser posted image . včasih pa tudi na tleh ali pa pri meni v naročju sedi.

podgance maleuser posted image ...hu naš ma diamant, ga je lih ujeluser posted image

jagoga, lepo te je tudi malce bratuser posted image

(odgovor članu terida)
Neposredna povezava do sporočila: 4770
   RE: zakladki marčevk
2.10.2008 12:58:27   
san

IZVIRNO SPOROČILO: Naša črtica koraka

IZVIRNO SPOROČILO: Dinki

IZVIRNO SPOROČILO: Naša črtica koraka

zala, živjo! kako ste?



user posted image user posted image user posted image misliš, da je dojela?


jah, javla se ni ... je pa nisem mislila dol podit ... sam sem jo že večkrat vidla da je tle gor, pa bi jo rada spoznala.


tudi jaz sem jo že opazila, mogoče se pa res opogumiuser posted image ... bi bilo fino, še več nas bi čvekalo

zdej gremo pa k ortodontu

lepo se imejte

(odgovor članu Naša črtica koraka)
Neposredna povezava do sporočila: 4771
   RE: zakladki marčevk
2.10.2008 13:02:13   
jagoga
IZVIRNO SPOROČILO: san

jagoga, lepo te je tudi malce bratuser posted image


Pa da ne bom samo jaz vas brala, pa vi mene brale vam pa eno risanko pošljem. Men je ful dober tale Bacek Jon

http://www.youtube.com/watch?v=m0jBR7aNtQM&feature=related



(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 4772
   RE: zakladki marčevk
2.10.2008 14:23:49   
tina50
IZVIRNO SPOROČILO: Dinki

Mene malce bolj skrbi druga rač. Julija se mi zdi da vse bolj ali manj neprebavljeno pokaka. Je njen drekec kot kosilo al pa malica A se tudi vam to dogaja?













jaaaa! tudi nam! mislim da je to nekaj časa normalno ... bom pa >P povprasala


ne, jaz moram njegovo kakanje drugače pokomentirati. Je prebavljeno in od kar je tudi na GH, je drekec seveda ratal kompakten. previjanje pa je meni postalo user posted image . Se opravičujem, da moram to rečt, ampak res takoooo smrdi, huje kot blato od odraslega človeka. se vam ne zdi? jaz pol začnem njemu govorit ko ga brišem fuj, fuj kako smrdi on se mi pa smeji user posted image .


Dinki se strinjam s tabo in točno tako kot je pri vama je tudi pri nama! se smeje ko mu pravim da je fujuser posted image

(odgovor članu Dinki)
Neposredna povezava do sporočila: 4773
   RE: zakladki marčevk
2.10.2008 14:27:39   
Dinki
IZVIRNO SPOROČILO: Zofy

Aja, pa glede horoskopa - po kitajskem so naši malčki podgane (user posted image ), kamen pa lahko tle pogledate (izberete znamenje in piše).
  • Od rib je hematit oz. mesečev kamen

  • od vodnarjev je akvamarin

  • od ovnov pa diamant (uauuser posted image )




A diamant bi naš Tit imel? Skromno, ni kaj user posted image
Podgance???? user posted image

_____________________________

7.4.2008 je najino življenje dobilo nov smisel.....ime mu je Tit.


(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 4774
   RE: zakladki marčevk
2.10.2008 14:32:25   
Dinki
IZVIRNO SPOROČILO: jagoga

IZVIRNO SPOROČILO: Zofy

Hehe, ja Dinki, se strinjam okoli kakcev. Smrdijo ko hudič, fuj user posted image user posted image user posted image user posted image
Čeprav od Julije je včeraj po breskvi dišal (je ravno breskev jedla) A ni to čudno?



Pri nas pa je ravno obratno, od kar jemo gosto hrano je kakec zelo kompakten (figice in zajčji bobki) in čisto predelan ter brez vonja  user posted image



jagoga, nam zaupaš kaj je Tomaž, da vam uspe pridelati brez vonja? user posted image
Zofy, breskva praviš, da popravi aromo? user posted image

No, naš Tit je danes za kosilo pojedel kuhane bučke+kolerabo, pa sem mu dodala še malo petršiljčka in kapljico oljivnega oljčka, ter zgostila malce z riževimi kosmiči. Meni je bilo dobro, tit pa ni pojedel niti 100 ml user posted image .
Zame in za lubija sem pa skuhala goveje zrezke v omaki iz bučk, kus kus in zeleno solato. 


_____________________________

7.4.2008 je najino življenje dobilo nov smisel.....ime mu je Tit.


(odgovor članu jagoga)
Neposredna povezava do sporočila: 4775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  189 190 [191] 192 193   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  189 190 [191] 192 193   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.
Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?