|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   buggy board za traxx vozičke?!
2.10.2008 21:44:32   
Bubamara
oprostite, ker se oglašam tudi tukaj, ampak bi rada res dobila to informacijo, da ne bi nabavljala in potem ne bi pasalo...

Zanima me, če kdo uporablja buggyboard basic za voziček traxx jaguar 3 ....no mogoče tudi traxx jaguar 4 alpa celo traxx marlin 3 oziroma 4, sej mislim, da imajo zadnji del ogrodja enak...
kako je kaj uporaben, je treba kakšne dodatke dokupit , kako kaj 'volan' vozička ovira drugega otroka,- ali ta lahko stoji... ?!

in še to mogoče...glede na to, da je moj prvi otrok že 15kg težek..a je to primerna stvar al bom gurala vse skupaj ko kaka cankarjeva mati, kot sem nekje prebrala ;)

hvala vsem za informacije in lep pozdrav
bubamara
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: buggy board za traxx vozičke?!
3.10.2008 9:02:56   
poka1
IZVIRNO SPOROČILO: Bubamara

in še to mogoče...glede na to, da je moj prvi otrok že 15kg težek..a je to primerna stvar al bom gurala vse skupaj ko kaka cankarjeva mati, kot sem nekje prebrala ;)

hvala vsem za informacije in lep pozdrav
bubamara


Na prvo vprasanje ti ne znam odgovorit.

na to pa tako..tudi mi pricakujemo drugega in dokler se bo ta rodil bo prvi ze imel 15kg..sem se malo pozanimala okoli za buggyboard in so mi odsvetovali..da  po 15kg ni vec varen. Tako so mi v trgovinah svetovali. Kaksna mamica, ki pa ima izkusnje ti bo znala bolje povedat.

_____________________________

26.12.2007 smo dobili Ažbeta 57cm,4710g
23. 3. 2009 smo dobila Ulo 53cm. 3940g

(odgovor članu Bubamara)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: buggy board za traxx vozičke?!
7.10.2008 14:26:24   
tojeto1
Evo, mi smo imeli buggy boardauser posted image . Itak se kupi tak, da paše na vse vozičke.

Ta-večji je bil star 3 leta (ne vem točno koliko kg je imel takratuser posted image ), pa nam je na morju ful prav prišel, ker smo hodili na daljše sprehode - 2uri hoda. Samo je tale stvarca kr potuha - pol pa ta večji ni hotel več hodit, sam gor je hotel stati. Pa smo se vedno moral dilat - v eno stran hodišuser posted image , nazaj pa na buggy boarda. Res super stvarca! Pri 4 letih smo ukinili, ker je bil že dost velik, da je skoz hodil, pa tud pregovarjat, kdaj bo hodil in kdaj se bo peljal se nama ni več dal. Se pa ne da hodit z njim po makedamu, ker buggy board ful trese, pa se čist razmaja.

Res, da stane veliko in da je v našem primeru prišel prav le 1 leto, bi ga priporočala vsem.

(odgovor članu poka1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: buggy board za traxx vozičke?!
7.10.2008 23:19:54   
maja&m
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=132231
 
Takega,samo da je v modri barvi imamo mi na Jaguarju 3. Pa nisem ravno zadovoljna,ravno zaradi "volana". Ne stoji se dobro.Če smo ga 5x uporabili-je veliko.Ga prodamuser posted image

(odgovor članu Bubamara)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?