|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  112 113 [114] 115 116   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009
3.10.2008 9:41:55   
pocka
naja30 - sem malo ven iz Izole, na hribu (Korte), jaz sem za kavico, ampak bi lahko samo ponedeljek ali torek, ker imamo v sredo zjutraj cepljenje in pol bova verjetno kak dan doma s tamalo.

vožnja - mene pa zaenkrat glava ne boli, mi pa rado postane slabo, sploh po tistih ovinkih do doma, ki jih ni malo. Pa tudi luknje me ful motijo po cesti, čutim vsako najmanjčo razpokico, moj user posted image me že postrani gleda, ko stalno nekaj jamram med vožnjo.

pohodi na WC - imam enake težave, grem 1 - 2 x na noč, ampak pol pa ne zaspat nazaj tudi po kako uro

strije - moje mnenje, mazanje naredi kožo bolj elastično, ampak nastanka strij pa ne prepreči, ker je to odvisno od kože same. Mazanje lahko samo ublaži srbenje ob raztezanju kože. Sicer sem se prvi nosečnosti redno mazala in nimam niti ene, zdaj pa nisem tako dosledna, ker mi enostavno zmanjka časa in volje, upam,da tale moja teorija drži...


_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 2826
   RE: Marčevke 2009
3.10.2008 9:43:35   
tasa_m
pozdravljene.
Grahec- jaz se nič ne mažem proti strijam. Je pa res da mi je sestrična rekla da naj grem v lekarno pa si kupim mandljevo olje in se mažem. Ona že ve, saj ima 2 princeski user posted image in v nosečnosti je bila ogromna, zdaj pa tak suha da joj.
PERSIDA - ja tudi mene bolijo bradavice še kr pogosto. Problem mi je ko hočem spat na trebuhu, vsaj toliko da zaspim, ker drugače ne morem, pol pa rabim dobrih 15 min. da se naštimam tak da lahko zaspim. Na wc pa grem nekje 2 krat ponoči oz. drugič grem že proti jutru.


(odgovor članu jjasna85)
Neposredna povezava do sporočila: 2827
   RE: Marčevke 2009
3.10.2008 9:45:04   
Dali*

                        MARČEVKE 2009


    PDP    Ime            (št. user posted image , št. user posted image )    Pregledi, kraj,spol,+ kg, cm buši

user posted image


27.02. 
chichinchek
(28)        (št. 3 user posted image , št. user posted image 1)              

01.03.  
jjasna85 
(23) 
          
(št.1 user posted image , št. user posted image 0) 29.10., Izola, user posted image  , +3,5 kg 
Anonimna user posted image (32)  (št. 2 user posted image , št. user posted image 1)      
cita (27)                      (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) 22.10.
02.03
ada2 
(29)                    (št. 3 user posted image , št. user posted image 2) 20.10., ?, user posted image  

hedviga (34) user posted image user posted image      (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 07.10.
03.03. 
jjasna
(26)                  (št. 3 user posted image , št. user posted image 1)
20.10. , LJ, user posted image +0,5kg, 100cm
Miša99 (33)                (št. 3 user posted image , št. user posted image 2)     
SanjaB                        (št. ? user posted image , št. user posted image ?)   
05.03. 
Linda25
(28)              
(št. 1 user posted image , št. user posted image 0)          
06.03. 
Grahec (30)                 (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 22.10., LJ, user posted image +1,5 kg   
07.03. 
spps
(26)                     (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) 09.10., CE, user posted image
+3,5 kg, 90 cm
08.03. 
yania
(29)                    (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) 07.10., LJ, user posted image +0,5kg, 85cm
Lolita23 (23)               (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 01.10., CE , user posted image
11.03. 
petrcaK
(25)                 (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 03.11., CE, user posted image
mama_milchy (26)      (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) 03.11., Izola, user posted image
12.03. 
michell
(28)                  (št. 1 user posted image , št. user posted image 0)
PERSIDA (32) user posted image  user posted image     (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 21.10., MB,user posted image user posted image
helimaša                      (št. 3 user posted image , št. user posted image 1)
13.03.
imam
(24)                     (št. 1 user posted image , št. user posted image 0)
trezika (24)                  (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 21.10., Ptuj, user posted image
14.03. 
juli@
(24)                    
(št. 2 user posted image , št. user posted image 0)  
trinity22 (30)                (št. 1 user posted image , št. user posted image 0)  
škratka (23)                  (št. 1 user posted image , št. user posted image 0)             
*TEJČI*                        (št. ? user posted image , št. user posted image ?)   
15.03. 
lejca
(32)                    
(št. 2 user posted image , št. user posted image 0) ?, ?, user posted image  
tina_r                           (št. ? user posted image , št.  user posted image ?)
brskale                         (št. 4 user posted image , št. user posted image ?)
16.03.
dana
(30)                      (št. 2 user posted image , št.  user posted image 1) 03.11., LJ, user posted image

pocka (29)                   (št. 2 user posted image , št. user posted image   1) 05.11., Izola, user posted image  +5 kg       
enkratna (35)              (št. 3 user posted image , št. user posted image 0) 07.10., Brežice, user posted image +2kg, 107cm
17.03. 
mediuhec
(29)
            (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 07.10., MB, user posted image
18.03. 
Dali*
(28)                    
(št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 28.10., CE, user posted image
+1 kg, 77 cm
buksi                            (št.1 user posted image ,  št. user posted image 0) 21.10., ?, user posted image
tasa_m                        (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 17.10., MB, user posted image +0,5 kg, 82 cm
20.03.
KOKICA32
(32)             (št. 2 user posted image , št. user posted image 0) 13.10, MB, user posted image
 evica23                       (št. 2 user posted image , št. user posted image 1)
gaja (28)                      (št. 3 user posted image , št. user posted image 1)
21.03. 
_andreja_
  (23)           (št. 2 user posted image , št. user posted image 1)     
sanna                           (št. 1 user posted image , št. user posted image 0)  
mojčika (32)                (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) 14.10., LJ, user posted image +2,5kg, 88cm

pupa7 (28)                   (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 06.10., CH, user posted image +1,5kg
jadrnica                        (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 24.10, LJ, user posted image
23.03.
Zasanjana
(26)              (št.3 user posted image , št. user posted image 2) 03.10., Francija,user posted image  
5 kg, 98 cm
1hruska (24)                 (št. 1 user posted image , št.  user posted image 0) 14.10., LJ, user posted image
25.03.
piamaria
    
                   (št. 4 user posted image , št. user posted image 2) 24.10., LJ, user posted image
+5 kg
MONIKQ                        (št. ? user posted image , št. user posted image ?)
štručka** (25)              (št. 2 user posted image , št. user posted image 0)
marec2009 (31)            (št. 1 user posted image , št. user posted image 0)         
27.03.
lotoska
 
    
                     (št. 2user posted image , št. user posted image 1 )
SRCCEK                         (št. 2user posted image , št. user posted image 1 ) 06.10.
novo (29)                       (št. 3 user posted image ,  št. user posted image 0) 22.10., CE, user posted image
28.03.
Nina00
(35)                  (št. 2 user posted image , št.  user posted image 1) 21.10., LJ, user posted image
suncicica (29) user posted image  user posted image     (št. 2 user posted image , št.  user posted image 0)   
Tejči H                           (št.1 user posted image ,  št. user posted image 0) 17.10., LJ, user posted image
29.03.
mikroB
(25)                   (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 15.10.,Velenje,user posted image

30.03.
janaja
(25)                     (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) 21.10., KR, user posted image
31.03.
Naja30
(30)                  
(št.2 user posted image , št. user posted image 1) 06.10., LJ, user posted image +1,5kg
frulica                           (št. ? user posted image , št. user posted image ?)
kataka21                      (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 
xx.03. 
julam 
(33)                    (št. 3 user posted image , št. user posted image 2)                

anonimnauser posted image (29)     (št.  2user posted image ,  št. user posted image 1)     
kayica24 (24)                (št. 1 user posted image ,  št. user posted image 0) 
pondelak (19)                 (št.1 user posted image ,  št. user posted image 0)



Trentno je 63 nosečk!

user posted image

user posted image  

Z nami so pot začele:
user posted image   fragola , Nikita,  zasavka, pikica36, 
MAŠKA, ajja   user posted image  


ZANIMIVE SPLETNE STRANI:


  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE
TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE


  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI              user posted image DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA

  • Še nekaj strani:
user posted image SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
user posted image  NOSEČNOST                user posted image ŠOLA ZA STARŠE
user posted image  NOSEČNIŠKI KALK.     user posted image VSE O NOSEČNOSTI
user posted image  MAMA.SI                      user posted image NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA


  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC

  • nosečnost in delo
TUKAJ                          TUKAJ

Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1     priloga S-1
Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2        Potrebno je izpolniti še isto prilogo S-1 kot je zgoraj.
Kako do pomoči ob rojstvu otroka?
Priznanje očetovstva
Kako do otroškega dodatka?
Zdravstveno zavarovanje novorojenčka




(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 2828
   RE: Marčevke 2009
3.10.2008 9:45:09   
pocka
Aha, vidim,da se menite za kak popoldne za kafetek. Načeloma bi lahko, ampak bo verjetno prišla naša pupa z mano, no saj če bo še naja30 pripeljala svojo, bosta imeli družbo.

_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 2829
   RE: Marčevke 2009
3.10.2008 9:47:09   
Dali*
Takole, seznamček je ažuren. Čakamo še nekaj marčevk, da pridno dopolnjujejo tabelo, da bomo lahko na koncu naredile analizo, heh.

Zdej grem pa na en jesenski sprehod po gozdu dokler še ne dežuje, ker je full bedno oblačno.

Ciaooo

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 2830
   RE: Marčevke 2009
3.10.2008 9:59:11   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: pocka

Aha, vidim,da se menite za kak popoldne za kafetek. Načeloma bi lahko, ampak bo verjetno prišla naša pupa z mano, no saj če bo še naja30 pripeljala svojo, bosta imeli družbo.


Samo potem se moramo dobit na kakšnem igrišču, ker moja petarda ni sekunde na miru! user posted image  Drugače pa sem misla kar sama priti, da se lahko kaj zmenimo. Ob letanju za tamalo, bo bolj težko.

A rečemo torek? Samo še kraj, punce in ura!

Dali pridna pridna! user posted image  Zelo lepo nadomeščaš jjasno. user posted image
In kje dežuje??? Na obali takooo lep sonček sije! user posted image

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 2831
   RE: Marčevke 2009
3.10.2008 10:04:28   
enkratna
IZVIRNO SPOROČILO: pocka
sem malo ven iz Izole, na hribu (Korte)


Mmmmm... Korte! Kraj, kjer imajo eno najboljših oštarij za moj okus! Kakšne dobrote... mislim, da se mi prvič po slabih dveh tednih cedijo sline user posted image
Že planiram, kako bi šla tja na kosilo z možem, pa še z vami z obale na kofetek user posted image user posted image

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 2832
   RE: Marčevke 2009
3.10.2008 10:07:59   
Grahec
In kje dežuje??? Na obali takooo lep sonček sije!
IZVIRNO SPOROČILO: Naja30

Joj srečnica!user posted image  

Tu v Lj pa sicer ne pada, je pa prav eno težko vreme, oblačno...

Ma jaz sploh ne znam citirat al kaj????

< Sporočilo je popravil Grahec -- 3.10.2008 10:09:47 >


_____________________________

Ljubezen je iznajdljiva do neskončnosti.
(sv. Vincencij Pavelski)

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 2833
   RE: Marčevke 2009
3.10.2008 10:11:55   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: enkratna

IZVIRNO SPOROČILO: pocka
sem malo ven iz Izole, na hribu (Korte)


Mmmmm... Korte! Kraj, kjer imajo eno najboljših oštarij za moj okus! Kakšne dobrote... mislim, da se mi prvič po slabih dveh tednih cedijo sline user posted image
Že planiram, kako bi šla tja na kosilo z možem, pa še z vami z obale na kofetek user posted image user posted image



Ideja ti je idealna! user posted image user posted image

Grahec, res je lepo vreme tukaj in pravkar me je možek klical, da je za danes končal in če greva na kavo. user posted image
Ne bom pa dolgo uživala v tem vremenu, ker gremo tudi mi danes v notranjost slo. user posted image

(odgovor članu enkratna)
Neposredna povezava do sporočila: 2834
   RE: Marčevke 2009
3.10.2008 10:49:19   
tasa_m
Punce povejete mi ali je katera gledala že za kak voziček? Za katerega se boste verjetno odločili? Midva greva ju3 mal v avstrijo pogledat, ker pravijo da so zgoraj cenejši.
Moj je navdušen nad vozičkom HOCO, katrega je videl v Rutarju, jaz pa za Cam pa zadnje čase za Peg perego.
Kaj pa ve, kaj ste že vse nakuple za novega člana?
Jaz samo še dekico pa 2 zoknčke v H&M-u.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 2835
   RE: Marčevke 2009
3.10.2008 10:49:57   
pocka
IZVIRNO SPOROČILO: Naja30

IZVIRNO SPOROČILO: pocka

Aha, vidim,da se menite za kak popoldne za kafetek. Načeloma bi lahko, ampak bo verjetno prišla naša pupa z mano, no saj če bo še naja30 pripeljala svojo, bosta imeli družbo.


Samo potem se moramo dobit na kakšnem igrišču, ker moja petarda ni sekunde na miru! user posted image  Drugače pa sem misla kar sama priti, da se lahko kaj zmenimo. Ob letanju za tamalo, bo bolj težko.

A rečemo torek? Samo še kraj, punce in ura!



Ja, v bistvu imaš prav. Jaz žal popoldne bolj težko pridem sama, ker nimam kam dat Taje. Moj je sicer v ponedeljek in torek doma, ampak ima v torek zobarja (mu bodo osmice pulili) in ne bo mogel imeti varstva popoldne, ker bo bogi. Ne bom komplicirala, ve se kar zmenite kot vam paše, jaz bom pa videla kako in kaj. Sicer pa, saj se boste še kdaj dobile, pa se vam bom takrat pridružila.user posted image


_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 2836
   RE: Marčevke 2009
3.10.2008 10:53:34   
pocka
IZVIRNO SPOROČILO: enkratna

IZVIRNO SPOROČILO: pocka
sem malo ven iz Izole, na hribu (Korte)


Mmmmm... Korte! Kraj, kjer imajo eno najboljših oštarij za moj okus! Kakšne dobrote... mislim, da se mi prvič po slabih dveh tednih cedijo sline user posted image
Že planiram, kako bi šla tja na kosilo z možem, pa še z vami z obale na kofetek user posted image user posted image



he he, verjameš, da jaz nikoli ne grem tja user posted image ...edino včasih, ko se nam ne da kuhat, si gremo tja iskat kalamare in so odlični, za ostale zadeve pa sploh ne vem kake so, vem pa,da vsi zelo hvalijo njihovo hrano


_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu enkratna)
Neposredna povezava do sporočila: 2837
   RE: Marčevke 2009
3.10.2008 10:56:20   
pocka
eno vprašanje, pol se pa skidam dol z računalnika... a pozna katera zadeve od Justa? Zanima me namreč, če je OK, da se zdaj v nosečnosti mažem z njihovo kremo od materine dušice, ker sem namreč ful prehlajena?

_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 2838
   RE: Marčevke 2009
3.10.2008 11:05:01   
jjasna85
IZVIRNO SPOROČILO: Naja30

A rečemo torek? Samo še kraj, punce in ura!


Velja torek!! To smo dorekleuser posted image

a bi se vam dalo v Koper pridet al se zmenimo za kakšen drugi kraj?
Aja, jaz pred 17.00 bi bolj težko (za ziher - ker sem tajnica na občini in dokler je ''šefe'' tu, morem bit tudi jaz tako da ne vem točno kdaj končamuser posted image )

_____________________________

21.2.2009 je svet polepšalo še eno bitjece - moj mali Leon

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 2839
   RE: Marčevke 2009
3.10.2008 11:05:50   
jjasna85
IZVIRNO SPOROČILO: pocka

eno vprašanje, pol se pa skidam dol z računalnika... a pozna katera zadeve od Justa? Zanima me namreč, če je OK, da se zdaj v nosečnosti mažem z njihovo kremo od materine dušice, ker sem namreč ful prehlajena?


Bom povedala najbolj enostavno kot znam: NIMAM POJMA user posted image

_____________________________

21.2.2009 je svet polepšalo še eno bitjece - moj mali Leon

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 2840
   RE: Marčevke 2009
3.10.2008 11:08:32   
jjasna85
IZVIRNO SPOROČILO: pocka

IZVIRNO SPOROČILO: Naja30

IZVIRNO SPOROČILO: pocka

Aha, vidim,da se menite za kak popoldne za kafetek. Načeloma bi lahko, ampak bo verjetno prišla naša pupa z mano, no saj če bo še naja30 pripeljala svojo, bosta imeli družbo.


Samo potem se moramo dobit na kakšnem igrišču, ker moja petarda ni sekunde na miru! user posted image  Drugače pa sem misla kar sama priti, da se lahko kaj zmenimo. Ob letanju za tamalo, bo bolj težko.

A rečemo torek? Samo še kraj, punce in ura!



Ja, v bistvu imaš prav. Jaz žal popoldne bolj težko pridem sama, ker nimam kam dat Taje. Moj je sicer v ponedeljek in torek doma, ampak ima v torek zobarja (mu bodo osmice pulili) in ne bo mogel imeti varstva popoldne, ker bo bogi. Ne bom komplicirala, ve se kar zmenite kot vam paše, jaz bom pa videla kako in kaj. Sicer pa, saj se boste še kdaj dobile, pa se vam bom takrat pridružila.user posted image



pocka sej lahko komot Tajo s sabo pripelješ!! Ne bomo te zaradi tega zgubile... lahko pa še js svojo psico Tayo (hahaha... samo se res tako kliče!!user posted image ) pripeljem -  če bo tvoja Taja delala probleme, jo bo moja Taya zrihtala user posted image user posted image

_____________________________

21.2.2009 je svet polepšalo še eno bitjece - moj mali Leon

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 2841
   RE: Marčevke 2009
3.10.2008 11:13:42   
janaja
 
Mal ste pozable na moje kilce pomoje mi lahko dobišete  +0,6 da bo kot pri gin



Aha kar se tiče kilc pa ne vem kero vago upoštevate, obe sta na prvi dan pregleda kazali isto na drugem pa domača ( brez oblek obakrat) -1 kg pri gin pa oblečena ( tud obakrat ) + 0,6 ( sam se ne morem spomnit al sem bla obuta ali ne user posted image user posted image .

Se tipkamo



_____________________________

janaja

moja sreča

Val Leon Rebeka in možek Jernej

(odgovor članu jjasna85)
Neposredna povezava do sporočila: 2842
   RE: Marčevke 2009
3.10.2008 11:22:35   
Naja30
tasa_m, mi ne bomo nič kupovali, razen kakšnih manjših stvari. Imamo vse in še več. user posted image

pocka, sicer sama nimam izkušenj z justom, baje pa se lahko mažeš z materino dušico, saj je vse naravno.
Tajo pa le s sabo pripelji.

jjasna, meni ful paše po 17h! Ker do takrat mož sigurno neha delat in prevzame tamalo. Lahko v Kopru, meni bi še najbolj pasalo v Supernovi.

Mi bomo pa danes imeli ful dobro kosilo (za mene user posted image ) - podušene melancane in papriko, zraven pa hrenovke in kumarično solato. No, a gre to skupaj? user posted image

(odgovor članu janaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2843
   RE: Marčevke 2009
3.10.2008 11:26:35   
enkratna
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m
Punce povejete mi ali je katera gledala že za kak voziček?


tasa_m, jaz se v vozičke še nisem dosti spuščala, čeprav imam prijateljico nosečko (ki je +5T več noseča kot jaz), pa me ona skoraj priganaj s to temo user posted image Sem v trgovinah gledala, ampak po pravici povedano, sem od vizuelne izbire samo zmedena ali pa se mi zdi vse isto. Tako da...
Sem pa danes mamo prosila, če gre v Baby Center Rudnik (LJ) pogledati, saj sem dobila od BC reklamni letak, kjer nekje čisto zadaj, z drobnim tiskom piše, da imajo 40% znižanje za Quinny 2007 modele. Že tako nekaj sanjari, da bo ona prvemu vnučku/-inji kupila voziček...
Za novega člana pa še nič nisem kupovala - verjetno je velik razlog v tem, da sem stalno doma, živim pa na Senovem (kjer ni nobene pametne trgovine blizu).

pocka, jaz sem tam že večkrat jedla - najraje tja peljem tujce, ki so na obisku v Sloveniji (prijatelje, poslovne partnerje). Enkrat so nas šefi tja peljali. Skratka, probala sem že različne jedi in VSE je izredno okusno!

Naja30, jjasna85 - če se boste srečale v torek, 7.10., potem mi celo mogoče uspe našga prepričat, da se zapeljemo do obale user posted image Ravno ta dan imam zjutraj pregled (in mislim malo ginekologa sikirat, ker me nikamor ne pusti) in ta dan ima moj mož rojstni dan, tako da me želi peljati nekam ven papcat...

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 2844
   RE: Marčevke 2009
3.10.2008 11:56:20   
lejca
Punce,ful vam zavidam,da greste skupi na kafe, jst bi tud sla z vami,ko ste ful take prave za cvekat pa kajuser posted image  ,ko sem pa takooooooooooooo dalecuser posted image . Zadnje case vas samo berem,ker mam zdej user posted image  doma ,tak da nimam casa pisat. Zdej se je sel strict,tak da vam lahk kej napisem.
Odlocila sva se ,da grem na amniocentezo ,morm dons poklicat mojga G ,da mi pove,kdaj mam datum. Drste pesti,da bo vse v redu.
Dali ,se nekaj mojih podatkov za seznam...rodila bom v Italiji,naslednji pregled imam 19.10. , od zacetka do zdej sem pridobila 6 kg in okrog busija mam 100 cm. Se mi zdi ,da mam rekord v kg. Ne vem kaj naj ,ce sem pa vsake 2 ure lacna kot volk, pa tud ce sam jem sadje grejo kg gor.bhouser posted image

lp lejca

_____________________________

Nihce ni tako velik, da ne bi potreboval pomoci –
in nihce ni tako majhen, da je ne bi mogel nuditi.
(kralj Salomon)


(odgovor članu enkratna)
Neposredna povezava do sporočila: 2845
   RE: Marčevke 2009
3.10.2008 12:23:07   
Dali*
pocka - z justom se lahko mažeš ni panike, sem nekje že brala da nosečnice to uporabljajo, ker je naravno in res OK.

Lejča držimo pesti, da bo na amniocintezi vse OK, saj drugače sploh ne more bit.

Naja, a ti pa šibaš za CE? No, ko boš prišla kdaj na počitnice v Ce, se lahko zmenima za kak kufe...

Jjasna je očitno res hudo zbolela, tako da držmo pesti, da se čimprej pozdravi.

Sedaj sem prišla z gozda, kjer sem nabrala velikooo kostanja. Danes pop. bom naredila kostanjevo torto, pa juti bomo imeli kostanjev piknik in še vse ostalo kar sodi k praznovanju.




(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 2846
   RE: Marčevke 2009
3.10.2008 12:26:08   
Dali*
Aja, pa glede vozička ste spraševale. Jaz navijam za Hartana (pod temo Kaj potrebujem za n....je tema vozički Hartan in si lahko več preberete tiste, ki se odločate kako in kaj).

Vzela bom Topline S plus z vso dodatno opremo, barvo pa še vem katero, ker dobim ta mesec še katalog za 2009. Barv je pa tolk, da sem že čist zmešana. Već kot 70 jih imam že na voljo, ampak moj seznam bo bolj skrčen, ker bom vzela z dodatkom usnja, tle je pa cca. 30 barv.

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 2847
   RE: Marčevke 2009
3.10.2008 12:30:18   
helimaša
uuuuuuuu kostanj.....jst tud jedla kostanjuser posted image .......jst ga pa lahko trenutno sm v trgovini kupim.....upam da ga bomo šli kej nabrat.....ga mam ful rada.....
drgač pa mam jst neki justovih izdelkov in se lahko mažeš brez problema.....
glede strij je pa tako.....jst sm se v prvi nosečnosti ful mazala in je lepo kazal.....14 dni preden sm pa rodila pa mi je popokal trebuh....tko da itak je čist odvisn kok je elastična koža.....zdej pa sploh ne vem če bi se kej mazala.....
jst grem pa drug tedn po 4 ure delat.....moja G mi sploh noče dat bolniške.....glede na ss pa mojem počutju bi mi skor mogla dat.....ampak ona pravi da zdej k je vse v redu lahko delam.....jst sm pa še tooook zanč-----dons me pa še grlo boli.....tamala je pa tud čist šmrkava in neki kašlja.....če bo kriza bom pa za njo vzela bolniško....
kaj bote dons kej kuhale

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 2848
   RE: Marčevke 2009
3.10.2008 12:31:14   
Dali*
                        MARČEVKE 2009


    PDP    Ime            (št. user posted image , št. user posted image )    Pregledi, kraj,spol,+ kg, cm buši

user posted image


27.02. 
chichinchek
(28)        (št. 3 user posted image , št. user posted image 1)              

01.03.  
jjasna85 
(23) 
          
(št.1 user posted image , št. user posted image 0) 29.10., Izola, user posted image  , +3,5 kg 
Anonimna user posted image (32)  (št. 2 user posted image , št. user posted image 1)      
cita (27)                      (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) 22.10.
02.03
ada2 
(29)                    (št. 3 user posted image , št. user posted image 2) 20.10., ?, user posted image  

hedviga (34) user posted image user posted image      (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 07.10.
03.03. 
jjasna
(26)                  (št. 3 user posted image , št. user posted image 1)
20.10. , LJ, user posted image +0,5kg, 100cm
Miša99 (33)                (št. 3 user posted image , št. user posted image 2)     
SanjaB                        (št. ? user posted image , št. user posted image ?)   
05.03. 
Linda25
(28)              
(št. 1 user posted image , št. user posted image 0)          
06.03. 
Grahec (30)                 (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 22.10., LJ, user posted image +1,5 kg   
07.03. 
spps
(26)                     (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) 09.10., CE, user posted image
+3,5 kg, 90 cm
08.03. 
yania
(29)                    (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) 07.10., LJ, user posted image +0,5kg, 85cm
Lolita23 (23)               (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 01.10., CE , user posted image
11.03. 
petrcaK
(25)                 (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 03.11., CE, user posted image
mama_milchy (26)      (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) 03.11., Izola, user posted image
12.03. 
michell
(28)                  (št. 1 user posted image , št. user posted image 0)
PERSIDA (32) user posted image  user posted image     (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 21.10., MB,user posted image user posted image
helimaša                      (št. 3 user posted image , št. user posted image 1)
13.03.
imam
(24)                     (št. 1 user posted image , št. user posted image 0)
trezika (24)                  (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 21.10., Ptuj, user posted image
14.03. 
juli@
(24)                    
(št. 2 user posted image , št. user posted image 0)  
trinity22 (30)                (št. 1 user posted image , št. user posted image 0)  
škratka (23)                  (št. 1 user posted image , št. user posted image 0)             
*TEJČI*                        (št. ? user posted image , št. user posted image ?)   
15.03. 
lejca
(32)                    
(št. 2 user posted image , št. user posted image 0) 19.10.,ITA user posted image  +6 kg, 100 cm 
tina_r                           (št. ? user posted image , št.  user posted image ?)
brskale                         (št. 4 user posted image , št. user posted image ?)
16.03.
dana
(30)                      (št. 2 user posted image , št.  user posted image 1) 03.11., LJ, user posted image

pocka (29)                   (št. 2 user posted image , št. user posted image   1) 05.11., Izola, user posted image  +5 kg       
enkratna (35)              (št. 3 user posted image , št. user posted image 0) 07.10., Brežice, user posted image +2kg, 107cm
17.03. 
mediuhec
(29)
            (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 07.10., MB, user posted image
18.03. 
Dali*
(28)                    
(št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 28.10., CE, user posted image
+0,7 kg, 75 cm
buksi                            (št.1 user posted image ,  št. user posted image 0) 21.10., ?, user posted image
tasa_m                        (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 17.10., MB, user posted image +0,5 kg, 82 cm
20.03.
KOKICA32
(32)             (št. 2 user posted image , št. user posted image 0) 13.10, MB, user posted image
 evica23                       (št. 2 user posted image , št. user posted image 1)
gaja (28)                      (št. 3 user posted image , št. user posted image 1)
21.03. 
_andreja_
  (23)           (št. 2 user posted image , št. user posted image 1)     
sanna                           (št. 1 user posted image , št. user posted image 0)  
mojčika (32)                (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) 14.10., LJ, user posted image +2,5kg, 88cm

pupa7 (28)                   (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 06.10., CH, user posted image +1,5kg
jadrnica                        (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 24.10, LJ, user posted image
23.03.
Zasanjana
(26)              (št.3 user posted image , št. user posted image 2) 03.10., Francija,user posted image  
5 kg, 98 cm
1hruska (24)                 (št. 1 user posted image , št.  user posted image 0) 14.10., LJ, user posted image
25.03.
piamaria
    
                   (št. 4 user posted image , št. user posted image 2) 24.10., LJ, user posted image
+5 kg
MONIKQ                        (št. ? user posted image , št. user posted image ?)
štručka** (25)              (št. 2 user posted image , št. user posted image 0)
marec2009 (31)            (št. 1 user posted image , št. user posted image 0)         
27.03.
lotoska
 
    
                     (št. 2user posted image , št. user posted image 1 )
SRCCEK                         (št. 2user posted image , št. user posted image 1 ) 06.10.
novo (29)                       (št. 3 user posted image ,  št. user posted image 0) 22.10., CE, user posted image
28.03.
Nina00
(35)                  (št. 2 user posted image , št.  user posted image 1) 21.10., LJ, user posted image
suncicica (29) user posted image  user posted image     (št. 2 user posted image , št.  user posted image 0)   
Tejči H                           (št.1 user posted image ,  št. user posted image 0) 17.10., LJ, user posted image
29.03.
mikroB
(25)                   (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 15.10.,Velenje,user posted image

30.03.
janaja
(25)                     (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) 21.10., KR, user posted image  
+0,6kg
31.03.
Naja30
(30)                  
(št.2 user posted image , št. user posted image 1) 06.10., LJ, user posted image +1,5kg
frulica                           (št. ? user posted image , št. user posted image ?)
kataka21                      (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 
xx.03. 
julam 
(33)                    (št. 3 user posted image , št. user posted image 2)                

anonimnauser posted image (29)     (št.  2user posted image ,  št. user posted image 1)     
kayica24 (24)                (št. 1 user posted image ,  št. user posted image 0) 
pondelak (19)                 (št.1 user posted image ,  št. user posted image 0)



Trentno je 63 nosečk!

user posted image

user posted image  

Z nami so pot začele:
user posted image   fragola , Nikita,  zasavka, pikica36, 
MAŠKA, ajja   user posted image  


ZANIMIVE SPLETNE STRANI:


  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE
TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE


  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI              user posted image DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA

  • Še nekaj strani:
user posted image SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
user posted image  NOSEČNOST                user posted image ŠOLA ZA STARŠE
user posted image  NOSEČNIŠKI KALK.     user posted image VSE O NOSEČNOSTI
user posted image  MAMA.SI                      user posted image NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA


  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC

  • nosečnost in delo
TUKAJ                          TUKAJ

Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1     priloga S-1
Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2        Potrebno je izpolniti še isto prilogo S-1 kot je zgoraj.
Kako do pomoči ob rojstvu otroka?
Priznanje očetovstva
Kako do otroškega dodatka?
Zdravstveno zavarovanje novorojenčka





(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 2849
   RE: Marčevke 2009
3.10.2008 12:40:36   
Naja30
enkratna, a RD ima tvoj v torek? No, pol se pa res spodobi, da gresta kam skupaj. navijam, da se vidimo! user posted image

Dali, ne tokrat ne v Ce. Ma mi imamo familijo po celi državi raztroseno. user posted image  Bom pa ta mesec sigurno še enkrat v Celju.user posted image

Glede kostanja - jaz ga sicer ne maram, baje pa ful napenja. In za user posted image  je zelo neprijetno, pa saj same že veste... user posted image
Jaz sem že zgoraj napisala, kaj sem kuhala in tega že ni več! user posted image

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 2850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  112 113 [114] 115 116   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  112 113 [114] 115 116   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?