|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   strah..
3.10.2008 19:19:20   
blondina
Pozdravljene. Sem nova na forumu in sem se se obrnila zaradi težave in nevem kaj naj naredim. Torej z fantom sva skupaj že 2 leti in pol.Odnose imava skoraj vsak dan ampak jaz tudi ti 2 leti ne jem več tabletk.Nimava pa tudi nobene druge zaščite.Malo prej sem naredila test, ker bi že morala pred tednom dni dobiti menst. in se je pokazala čisto rahla črtica(če dobro pogledaš vidiš).Vprašanje če je to sploh nosečnost. In če je, me je pa strah, da bi fant bil proti da ga obdržima.Sem pa pred tremi leti šla na splav in zato neupam več. Kaj naj naredim? Tudi sama z otrokom, če bi se že zgodilo nebi rada ostala.. Upam na najboljše rešitve.. Hvala vam.. 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: strah..
3.10.2008 19:25:04   
Little Butterfly
Koliko spremljam takšne teme, punce govorijo, da če vidiš čisto rahlo črtico bi lahko bila nosečnost. Naredi test še enkrat v nedeljo, pa boš videla kak rezultat bo takrat.
Zakaj pa ne jemlješ tabletk če ne želiš otroka?
Upam, da se bo izteklo tako kot si želiš!

(odgovor članu blondina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: strah..
3.10.2008 19:29:02   
blondina
Sej jaz si želim otroka, pa tud fant je rekel da si ga želi imeti z mano. Zelo si ga želi. Ampak jaz sem stara komaj 22 let in se bojim da nebo za njega prehitro.Pa da mi nebo s kakim splavom naprej prišo.Jaz pa ga tud mam rada in ga nočem izgubit. Da še grem pa enkrat pod nož pa si več ne smem privoščit. Test pa bom tak nardila še enkrat v ned ali pon, da se do konca prepričam, če je ali ni.

(odgovor članu Little Butterfly)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: strah..
3.10.2008 19:34:52   
Little Butterfly
Jaz bi ti rekla, da se najprej pogovori s fantom če si tudi on ZDAJ želi otroka, da se ne boš obremenjevala s tem in že vnaprej razmišljala o splavu. Če pa ti bo rekel, da je še prehitro, pa kar nazaj na tabletke če si želiš najboljše - pač moj predlog.
Koliko pa je on star (če ni skrivnost)?

(odgovor članu blondina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: strah..
3.10.2008 19:35:23   
ANABOJAN
Blondina, če ti po pravici povem bi te najraje nakurla, ker si nas večina tukaj zelo želi in zelo dolgo dela na dojenčku, da o spontanih splvih niti ne razpredam. Če ne želiš imeti otroka uporabljaja zaščito, sploh pa če si že imela splav (posledice tega lahko nosiš za vedno in njaverjetnje jih boš ti in ne tvoj partner) noben dedec na tem svetu ni vreden da bi zaradi njega naredile splav, Prosim dobro razmisli o tem. Ker pa verjamam da si v hudi stiski te tudi probam razumet, le da ti imaš možnost izbire (zaščita) me pa ne, ko se spočetje nikakor ne želi pričeti. Zato prosim za tvoje razumevanje na moj odgovr.
Glede na to da vidiš črtico je statistilno zelo velika verjetnost da si noseča, sploh pa če ti zamuja toliko časa. Kaj pa počuje, se počutiš kaj drugače? A maš kakšne nosečniške znake? Držim pesti da bo vse OK.
Ana

_____________________________

_________________________________________________
Upanje je zadnje kar umre.

(odgovor članu blondina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: strah..
3.10.2008 19:43:38   
blondina
Vas punce tukaj na forumu čisto razumem.. Ne vprašaj kaj je meni delalo po splavu, depresija, živčnost, nonstop jokala itd... Tako da si tega zagotovo več ne privoščim. Počutje pa je kr vredu. Mogoče pogosteje hodim na wc lulat, dojke me še zaenkrat nič ne bolijo, zadnje čase me tud dost boli glava in pa občutek imam kot da me bo odspodaj razneslo.. Sicer pa se  s počutjem ne obremenjujem preveč, bolj me skrbi kakšen odziv bom slišala od fanta(25).. Hudo bo še posebaj ker vidim kako moja mama in ata komaj čakata da bi svojega vnikca ozr. vnukinjo vozila na sprehode itd.. nevem kaj naredit. Bom pa n ajkasneje v ponedeljek še naredila en test da vidim če je to sploh to kar mislim.

(odgovor članu ANABOJAN)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: strah..
3.10.2008 19:47:09   
Anonimen
Vas punce tukaj na forumu čisto razumem.. Ne vprašaj kaj je meni delalo po splavu, depresija, živčnost, nonstop jokala itd...


In si vseeno sexala brez zaščite. Zakaj, če še ne želiš otrok?
Nič ne obsojam, samo žalosti me, da v današnjih časih ženske sexajo brez zaščite in delajo splave.
Sem proti takšnim splavom.

(odgovor članu blondina)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: strah..
3.10.2008 19:58:16   
Anonimen
Saj možgane mata ne? Mislm take....prekrvavljene?
In kaj vama pol ni jasno? Mislm seksata brez zaščlite že dve leti in ..... mislm resno kaj vama ni jasno? In zdaj k si noseča se bosta pa pogovarjala? Kaj sta pa prej počela?


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: strah..
3.10.2008 19:59:22   
Little Butterfly
Še nekaj sem pozabila... Fant ve, da ne jemlješ tabletk? In če ve, se s tem strinja?
In pa ko boš delala test javi kako se bo izteklo. Držim pesti da bo tako kot upaš!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: strah..
3.10.2008 21:03:59   
*alina*
Tudi meni je vse skupaj malo čudno, ampak se ne mislim vtikat v tvoj odnos s fantom. Ti pa lahko odgovorim na tvoje vprašanje glede rahle črtice. Jaz sem prejšnji vikend prav tako videla rahlo rahlo črtico, zato sem test ponovila 2 dni kasneje s CB in je bil plusek.

Upam, da bo tvoj fant veselo sprejel novičko, mislim da je dovolj star, da brez skrbi zaživita z novim družinskim članom.

(odgovor članu Little Butterfly)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: strah..
3.10.2008 21:06:36   
*kinnie*
Ne bi ti rada pridigala, ampak 2 leti nezaščitenih spolnih odnosov, pa ne veš niti, če si partner želi otroka.......adijo pamet, če se ne pogovarjata niti o tako pomembnih stvareh.....



< Sporočilo je popravil *kinnie* -- 3.10.2008 21:10:25 >

(odgovor članu Little Butterfly)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: strah..
3.10.2008 21:43:52   
Anonimen
ne vem..si pa res blond. za fantom bi se morala o tem že prej pogovorit a si želita otroka al ne in če ne bi si lahk priskrbela zaščito.
pa že 1Xsplav...pa te ni izočilo.se mi zdi čist neodgovorno za oba.


(odgovor članu *kinnie*)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: strah..
3.10.2008 22:06:37   
kaya2007
verjetno si res noseča, tudi če je čisto rahla črtica. kupi kakšen test, ki že prej zazna nosečnot in ga naredi še enkrat. moralizirat se mi pa ne da.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: strah..
4.10.2008 12:37:40   
tanjusi
če te pa skrbi če si dovolj stara pa ti lahk povem da si razen če fant ni kak najstnik.(nekaj si o letih govorila)

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: strah..
4.10.2008 13:28:55   
pajčolanka
jaz ratam ob takih postih prav žalostna.
ne razumem vajinga odnosa. ne vem, ko sva se midva odločila da bi mela otroka sva bila oba za in sva oba vedela da si ga oba želiva. in sem nehala jest tabletke, naredla pavzo...naprej je druga zgodba ker sem morala letos na umetno da me sedaj najina sreča brca pod rebra.
ne razumem in mi je ful hudo da se še vedno pojavljate taki primeri. pa saj otrok...ni neka reč. otrok ni neka zadeva ki jo lahko ne vem, daš stran, zavržeš. otrok je bitje, delo ljubezni dveh ljudi, je bitje ki te spremlja celo življenje. zakaj se vseeno tako ne vem..lahkomiselno spuščate v to.

pa niti ne obsojam, sam ne vem....res sem ratala kar žalostna no. aja pa nisem ena bakica ki pametuje, mam samo eno leto več kot ti, fant je sicer kr starejši pa vseeno. upam da se ti izteče vse dobro. že zaradi otročka.

aja glede let samo še to, moje mnjenje je da EMŠO ne pove vsega, eni so pri ne vem, 18 letih lahko veliko bolj zreli kot kaki primerki pri 30-ih.


< Sporočilo je popravil pajčolanka -- 4.10.2008 13:30:17 >

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: strah..
4.10.2008 13:36:42   
tanjusi
az ratam ob takih postih prav žalostna.
ne razumem vajinga odnosa. ne vem, ko sva se midva odločila da bi mela otroka sva bila oba za in sva oba vedela da si ga oba želiva. in sem nehala jest tabletke, naredla pavzo...naprej je druga zgodba ker sem morala letos na umetno da me sedaj najina sreča brca pod rebra.
ne razumem in mi je ful hudo da se še vedno pojavljate taki primeri. pa saj otrok...ni neka reč. otrok ni neka zadeva ki jo lahko ne vem, daš stran, zavržeš. otrok je bitje, delo ljubezni dveh ljudi, je bitje ki te spremlja celo življenje. zakaj se vseeno tako ne vem..lahkomiselno spuščate v to.

pa niti ne obsojam, sam ne vem....res sem ratala kar žalostna no. aja pa nisem ena bakica ki pametuje, mam samo eno leto več kot ti, fant je sicer kr starejši pa vseeno. upam da se ti izteče vse dobro. že zaradi otročka.

aja glede let samo še to, moje mnjenje je da EMŠO ne pove vsega, eni so pri ne vem, 18 letih lahko veliko bolj zreli kot kaki primerki pri 30-ih.

se podpišem

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu pajčolanka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: strah..
4.10.2008 14:09:14   
NevenkaP
Joj, nočem biti nesramna, čeprav me mika, ampak res, takšni posti me dvignejo na 440, ne samo na 220. In najhuje je to, ker draga "blondina" ni osamljen primer s takim uporabljanjem ali bolje ne uporabljanjem možganov.
In ja, rahla črtica ponavadi čez par dni rata bolj močna črtica in tako naprej.
Kljub temu, kakšno mnenje imam o takih primerih ti želim samo, da bi bil razplet tak, kot si želiš.

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: strah..
4.10.2008 14:09:46   
kjava
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

ne vem..si pa res blond. za fantom bi se morala o tem že prej pogovorit a si želita otroka al ne in če ne bi si lahk priskrbela zaščito.
pa že 1Xsplav...pa te ni izočilo.se mi zdi čist neodgovorno za oba.




Kako si lahko na čveku anonimen user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: strah..
4.10.2008 14:18:18   
maja24
IZVIRNO SPOROČILO: kjava

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

ne vem..si pa res blond. za fantom bi se morala o tem že prej pogovorit a si želita otroka al ne in če ne bi si lahk priskrbela zaščito.
pa že 1Xsplav...pa te ni izočilo.se mi zdi čist neodgovorno za oba.




Kako si lahko na čveku anonimen user posted image



Ziher ma vezeuser posted image user posted image user posted image



_____________________________

Ela čebela


(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: strah..
4.10.2008 14:19:16   
maja24
IZVIRNO SPOROČILO: ANABOJAN

Blondina, če ti po pravici povem bi te najraje nakurla, ker si nas večina tukaj zelo želi in zelo dolgo dela na dojenčku, da o spontanih splvih niti ne razpredam. Če ne želiš imeti otroka uporabljaja zaščito, sploh pa če si že imela splav (posledice tega lahko nosiš za vedno in njaverjetnje jih boš ti in ne tvoj partner) noben dedec na tem svetu ni vreden da bi zaradi njega naredile splav, Prosim dobro razmisli o tem. Ker pa verjamam da si v hudi stiski te tudi probam razumet, le da ti imaš možnost izbire (zaščita) me pa ne, ko se spočetje nikakor ne želi pričeti. Zato prosim za tvoje razumevanje na moj odgovr.
Glede na to da vidiš črtico je statistilno zelo velika verjetnost da si noseča, sploh pa če ti zamuja toliko časa. Kaj pa počuje, se počutiš kaj drugače? A maš kakšne nosečniške znake? Držim pesti da bo vse OK.
Ana


Se podpišemuser posted image

_____________________________

Ela čebela


(odgovor članu ANABOJAN)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: strah..
4.10.2008 14:23:16   
Anonimen
Včeraj je bila tema na drugem forumu, zato si lahko bil anonimen.

(odgovor članu maja24)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: strah..
4.10.2008 14:33:14   
blondina
Pozdravljene.. Ravnokar sem naredila še en test sicer sem uporabila baby check in se je že pokazala močnejša črtica. Tako da, če bo vse po sreči, bo drugo leto na svet privekalo majhno bitjece. Bom se jutri na lep način s fantom pogovorila, mu povedala kako pa kaj, če bo razumel bo če ne pa lahko gre, čeprav mi bo nevem kako fejst hudo..druge izbire tak al tak nimam..

LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: strah..
4.10.2008 14:49:17   
Anonimen
Dve stvari mi nista jasni. Že dve leti sexata brez zaščite in nosečnost te je presenetila.user posted image Drugo kar mi nikakor ni jasno, pa da sta s tem fantom že več kot dve leti skupaj in ne veš kako bo reagiral na to novico. Mislim, a se vidva sploh ne pogovarjata?

(odgovor članu blondina)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: strah..
4.10.2008 15:48:11   
kjava
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Včeraj je bila tema na drugem forumu, zato si lahko bil anonimen.


Aha. Tenks, KL user posted image Sam je pa čudno, da so na čvek prestavli. Pa ponavad piše Premaknjeno... Kdo bi zastopu ta RR.

< Sporočilo je popravil kjava -- 4.10.2008 15:49:20 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: strah..
4.10.2008 19:01:38   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: kjava

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

ne vem..si pa res blond. za fantom bi se morala o tem že prej pogovorit a si želita otroka al ne in če ne bi si lahk priskrbela zaščito.
pa že 1Xsplav...pa te ni izočilo.se mi zdi čist neodgovorno za oba.




Kako si lahko na čveku anonimen user posted image
Odgovori na vprašanjce, Kjava!user posted image  

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?