|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  29 30 [31] 32 33   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mamice po 35. letu
8.10.2008 21:54:26   
majrim
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  in si ugotovila user posted image user posted image user posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu dašabina)
Neposredna povezava do sporočila: 751
   RE: Mamice po 35. letu
8.10.2008 21:55:17   
julci
evo utrinki današnjega dne,včasih sta bolj poziraleuser posted image
user posted image
sta se ruvale za punčkouser posted image
user posted image
obe pri mami Hani
user posted image
komaj ujeti skupajuser posted image


_____________________________

Naša knedla Zala nas je osrečila 5.6.2007
Miha pa nas je osrečil 2.12.1996





(odgovor članu dašabina)
Neposredna povezava do sporočila: 752
   RE: Mamice po 35. letu
8.10.2008 21:58:07   
julci
evo Nataša linki vozički-ma jaz sem tud notli paduuser posted image

Quinny, Xplory, Firstwheels:
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1178024
Peg Perego: http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1178008
Traxx, I'coo, Jane: http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1177988
Chicco, Bugaboo, Maclaren, TFK, One Tree Hill: http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1177955
Mutsy, Herlag, BBY, Baby Welt, ABC Design: http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1177973
Hartan: http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1177442
Babideal, Baby Relax, Pikolo, Römer + drugo: http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1177441



_____________________________

Naša knedla Zala nas je osrečila 5.6.2007
Miha pa nas je osrečil 2.12.1996





(odgovor članu julci)
Neposredna povezava do sporočila: 753
   RE: Mamice po 35. letu
8.10.2008 21:58:23   
majrim
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,ma kolko las ima tvoja zala user posted image user posted image user posted image user posted image ...jaz ji ne morem nič delatuser posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu julci)
Neposredna povezava do sporočila: 754
   RE: Mamice po 35. letu
8.10.2008 22:05:57   
julci
ja ima pa res že pravo čupico,zadaj jih ma do rame-sam ma skravžlane,pa se ne vidi,spredaj pa do konca noseka.Je ne pustim stričt,ker ma take lepe laske,pol ji pa delam frizurce,pač kolker pusti.user posted image

pa saj bodo Neži tud zrasli


< Sporočilo je popravil julci -- 8.10.2008 22:09:57 >


_____________________________

Naša knedla Zala nas je osrečila 5.6.2007
Miha pa nas je osrečil 2.12.1996





(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 755
   RE: Mamice po 35. letu
9.10.2008 8:58:01   
julci
user posted image

_____________________________

Naša knedla Zala nas je osrečila 5.6.2007
Miha pa nas je osrečil 2.12.1996





(odgovor članu julci)
Neposredna povezava do sporočila: 756
   RE: Mamice po 35. letu
9.10.2008 9:40:57   
hanna1
IZVIRNO SPOROČILO: julci

user posted image


..hvala,jo grem ravno pit user posted image user posted image user posted image -šef je reku,da lahk še afne guncam doma user posted image --a si že našla torbico,jaz sem namreč včeraj najbrž prej zaspala,ko naša tečka in sem se zbudla šele okrog ene ponoči,ker je bil rač.prižgan-sem vedla,da sem zamudla pestro debato user posted image user posted image user posted image user posted image natasaom,z dobro voljo bo vse v redu,zdravje pa naj zdaj vama obema služiuser posted image user posted image

...aja,sem hotla povedat,da sem zjutraj iskala torbico v nahrbtniku in povsod,razen,če bi jo s čim pograbila in bi bila v avtu-nazadnje sem jo videla na klopi,bom pa še pogledala user posted image ..fajn slikce,a je zdaj foto v redu al je kaj narobeuser posted image

...pa malo spet zgleda luna daje,jo bom opazovala,prejšnji mesec je ravno tako kakšnih 5 dni prej začela bit takooooo tečkasta,da.....user posted image ...zato je pa bla včeraj tako rebeliš pri vas user posted image


_____________________________

ko si sam srečen,lahko osrečuješ tudi druge....
===========================================

(odgovor članu julci)
Neposredna povezava do sporočila: 757
   RE: Mamice po 35. letu
9.10.2008 10:09:41   
julci
Torbice še nisem našlauser posted image lahk pa jo je Zala kam skrila.Smo meli ponoči spet šov-beri dritje da te kap.
Pa ni panike sta ble čist kuluser posted image user posted image ,bo treba večkrat ponovit.


_____________________________

Naša knedla Zala nas je osrečila 5.6.2007
Miha pa nas je osrečil 2.12.1996





(odgovor članu hanna1)
Neposredna povezava do sporočila: 758
   RE: Mamice po 35. letu
9.10.2008 10:10:13   
julci
Tvoj šef je pa vsake toliko ful facauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Naša knedla Zala nas je osrečila 5.6.2007
Miha pa nas je osrečil 2.12.1996





(odgovor članu julci)
Neposredna povezava do sporočila: 759
   RE: Mamice po 35. letu
9.10.2008 10:18:59   
hanna1
user posted image user posted image user posted image -pa mojga tud zgleda malo luna trka-je mel včeri kakšno tako izjavo,ko da nima vseh čistih user posted image user posted image user posted image ,pa sploh me ni poslušu,ko sem mu kaj razložla in me je čez 2 minuti isto vprašal user posted image -sem ga nekam poslala....joj moja tečka.......

_____________________________

ko si sam srečen,lahko osrečuješ tudi druge....
===========================================

(odgovor članu julci)
Neposredna povezava do sporočila: 760
   RE: Mamice po 35. letu
9.10.2008 10:21:26   
julci
IZVIRNO SPOROČILO: hanna1

user posted image user posted image user posted image -pa mojga tud zgleda malo luna trka-je mel včeri kakšno tako izjavo,ko da nima vseh čistih user posted image user posted image user posted image ,pa sploh me ni poslušu,ko sem mu kaj razložla in me je čez 2 minuti isto vprašal user posted image -sem ga nekam poslala....joj moja tečka.......
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ja luna je čudna stvaruser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Naša knedla Zala nas je osrečila 5.6.2007
Miha pa nas je osrečil 2.12.1996





(odgovor članu hanna1)
Neposredna povezava do sporočila: 761
   RE: Mamice po 35. letu
9.10.2008 10:26:05   
makala
Dan!
Najprej Nataša ČESTITKE user posted image user posted image user posted image . Na pregledu bo vse OK, sej veš, da se konzerve ne pokvarijo kmalu.

Midve z Lano sva že cel teden doma. V nedeljo in pon. je bruhala. P je rekla, da je na meji dehidracije. Pol smo mele ceremonije s pitjem, vendar je šlo. Lana že nasploh mal pije, zdej sem jo pa ful silila. No zdej je že čist OK, vendar bova še jutri doma.
Al vam ne morem povedat kako mi je lepo doma. Vsak dan je kakšna nova beseda, ful ponavlja, se pači, ma pravi cuker. Sem ugotovila, da bi bla kar doma, če bi mi kdo vsakekga 10. v mesecu prinesel plačo.

Hana in Julči vajini deklici sta pa že pravi princeski.

Se še kej oglasim. Lep dan vam želim.


_____________________________

Življenje se ne meri s številom vdihov, ki jih naredimo, temveč s trenutki, ki nam dih vzamejo.
**********************************************

(odgovor članu julci)
Neposredna povezava do sporočila: 762
   RE: Mamice po 35. letu
9.10.2008 10:38:12   
julci
Makala čimprej se pozdravita,to pa verjamem da je fajn doma.

_____________________________

Naša knedla Zala nas je osrečila 5.6.2007
Miha pa nas je osrečil 2.12.1996





(odgovor članu makala)
Neposredna povezava do sporočila: 763
   RE: Mamice po 35. letu
9.10.2008 10:38:51   
hanna1
makala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zate in Lano,da se čim prej pozdravi--ja lepo je bit doma,men kr paše,se vse bolj počasi dogaja,ko tekrat,ko morš v službo,pa se kr čudiš pol,od kod dete kar naenkrat tolk stvari že zna.....julci,še dobro,da luna obstaja,drgač ne vem koga bi včasih krivila user posted image user posted image

_____________________________

ko si sam srečen,lahko osrečuješ tudi druge....
===========================================

(odgovor članu makala)
Neposredna povezava do sporočila: 764
   RE: Mamice po 35. letu
9.10.2008 14:41:30   
julci
hojla kako smo kaj.naša frkla mi spi na rokah,ne vem kaj ji je danes

_____________________________

Naša knedla Zala nas je osrečila 5.6.2007
Miha pa nas je osrečil 2.12.1996





(odgovor članu hanna1)
Neposredna povezava do sporočila: 765
   RE: Mamice po 35. letu
9.10.2008 15:19:13   
julci
Nataša ku-kuuser posted image user posted image

_____________________________

Naša knedla Zala nas je osrečila 5.6.2007
Miha pa nas je osrečil 2.12.1996





(odgovor članu julci)
Neposredna povezava do sporočila: 766
   RE: Mamice po 35. letu
9.10.2008 16:19:55   
natasaom
dan user posted image ..no evo mi smo čist v transu..ati je tolk šokiran,da mu kar solze tečejo...noče pa si delat upov..bo počakal do torka pol bo pa hani začel pojstlo delat pa previjalno mizo user posted image ...voziček bom kupila tega rdečega..se mi zdi da ceneje ne bo šlo...


v službi šefinja ful vesela pa vse sodelavke,razen ene.pa jo en lep k... gleda..če mi ne bo hotla pomagat,bom ostala doma...sem pa tolk vesela in srečna da bi zavpila pa ne smemuser posted image ..
v torek imam za diabetis kontrolo pa še en UZ ker je gin.rekla da hoče slišat še drugo mnenje glede na to,da sem konzerva...ma nima bit kaj narobe..to dete je borec...če pomislim kaj vse sem znosila pa dvigovala.....jaooo...

sam visoka vročina me skrbi,ki sem jo imela dva tedna nazaj..


pa hvala za čestitkle

(odgovor članu dašabina)
Neposredna povezava do sporočila: 767
   RE: Mamice po 35. letu
9.10.2008 16:35:51   
natasaom
rok imam pa 28.1.2009

aaaaaadddddddiiiiiiiiiiijjjjjooooo user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 768
   RE: Mamice po 35. letu
9.10.2008 16:42:48   
KT
user posted image user posted image user posted image Nataška ČESTITKE user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  - veš, da bo vse uredu - me bomo pa tolk pesti držale 14. da bo v sklepih pokalo. Jao, takole se mi kar milo stori - jest bi tudi user posted image . Z Alino hudo, zelo, močno misliva nate user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 769
   RE: Mamice po 35. letu
9.10.2008 16:47:13   
julci
Nataša nima bit kaj narobe ne smeš bit črnogleda.Tvoje detece bo pa tud kmalu prijokalo na svet.user posted image Bo mogu atakr pridno stvari v roke vzet,da bo vse poštimu.Un rdeč vozek je pa lep.user posted image


_____________________________

Naša knedla Zala nas je osrečila 5.6.2007
Miha pa nas je osrečil 2.12.1996





(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 770
   RE: Mamice po 35. letu
9.10.2008 17:10:07   
hanna1
IZVIRNO SPOROČILO: natasaom

rok imam pa 28.1.2009

aaaaaadddddddiiiiiiiiiiijjjjjooooo user posted image user posted image user posted image user posted image


in ti nam tega tako dolgo ne poveš!!!!!!!!!!! mene je zdaj skor vrglo,pa saj to bo en-dva-tri...da bosta le oba zdrava user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....ma kake kvasim,sem tako gmajtna in ne znam nč pametnega povedat user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Katrin RR -- 17.10.2008 21:38:52 >


_____________________________

ko si sam srečen,lahko osrečuješ tudi druge....
===========================================

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 771
   RE: Mamice po 35. letu
9.10.2008 17:10:45   
hanna1
....uuuu,kaka klobasa user posted image

_____________________________

ko si sam srečen,lahko osrečuješ tudi druge....
===========================================

(odgovor članu hanna1)
Neposredna povezava do sporočila: 772
   RE: Mamice po 35. letu
9.10.2008 17:11:40   
hanna1
grem papriko vlagat,...pa pol še malo filat,...pa še kak čuft za v skrinjo,....se mi ne daaaaa user posted image

_____________________________

ko si sam srečen,lahko osrečuješ tudi druge....
===========================================

(odgovor članu hanna1)
Neposredna povezava do sporočila: 773
   RE: Mamice po 35. letu
9.10.2008 17:22:23   
julci

Jaz bi tud mogla kaj pametnega nardit,pa se mi ne daaaaaaaaaaaaaauser posted image bo že počakalo.
Fajn ulagi Hana,jaz nč ne ulagam ker noben ne je,za tisti liter ki ga kupim pa tud se ne splača pacat vse skupaj.Mam srečouser posted image


_____________________________

Naša knedla Zala nas je osrečila 5.6.2007
Miha pa nas je osrečil 2.12.1996





(odgovor članu hanna1)
Neposredna povezava do sporočila: 774
   RE: Mamice po 35. letu
9.10.2008 19:04:00   
Laubica
NATAŠOM-a že januarja-MADONA si dolgo bila tiho-patvoj tudi do včeraj ni vedel?????????
kaj kvasiš-da si za 3 kolesnika prestara-če sva ista letnica in ga jaz imamuser posted image
no me veseli da sem ti poceni vozek našla-poglej samo mogoče je še v drugi barviuser posted image


MAJRIMMMMMMMMMMMMMMMuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu julci)
Neposredna povezava do sporočila: 775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  29 30 [31] 32 33   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  29 30 [31] 32 33   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
Mama, otroci so bili mirni, dokler nisi pr...
Si že kdaj slišala od svojega partnerja: Otroci so bili ves dan dobri in poslušni, a ko so te zagledali, so se začeli je...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?