|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Morje, sonce.....
18.3.2005 10:25:27   
wawa
Lepo počivaj....

pa si prepevaj:

Gremo na počitnice gremo na havaje,......:rozica:

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   Morje, sonce.....
18.3.2005 10:30:06   
wawa
Fuuulll se mi gre na Bol, mi je dol res lepo samo julija pa avgusta majo tako gužvo, da ni šans, ostene torej junij pa september......

junija ne ker grem na eno potovanje.....

Torej september, je pa tudi vprašanje ker mam novemdra rok:)-:)-:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   Morje, sonce.....
18.3.2005 10:31:36   
Anonimen
Mi mamo 2 varjanti ali Pag ali pa Crikvenica,pa menda nebomo nikamor sli:ups::zmeden2:

(odgovor članu wawa)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   Morje, sonce.....
18.3.2005 10:32:40   
Grascakinja
Joooooj... ma daj se potolaži, da vsaj lahko greš - jaz nimam pogojev :((: delava hišco (jama brez dna kar se dinarčkov tiče) in julija prihopsa naša pikica (druga jama brez dna). Bova šla pa za kak dan na Kolpo, k je tuki blizu... :bravo:

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   Morje, sonce.....
18.3.2005 10:33:24   
Teni_
wawa, vidiš, prvič bi jaz šal na tvojem mestu še septembra, zdaj pa več ne bi upala. Pa ne, da bi bilo kaj narobe, ampak glede na to, da sem že prvič rodila prehitro, me je sedaj malo strah. No, ampak vseeno od septebra, pa do novembra pa še je kar lep čas.

Mogoče je celo boljše septembra, ko ni več takšne vročine, pa če gre v istro, imaš blizu. Ti kar idi uživat, če bo seveda vse vredu.

Lp,
Mojca:nosecka:

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   Morje, sonce.....
18.3.2005 10:50:17   
wawa
Ma saj maš prav morje samo koristi.....in ne škodi;)

Saj hišica je tudi fina stvar.....to naju čaka čez dve leti...žal ampak ni druge....najemnine pač ne misliva do konca življenja plačevati;)

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   Morje, sonce.....
18.3.2005 10:55:28   
Teni_
Tudi midva razmišljava, da bi nekaj naredila. Ali zidala, ali kaj kupila, ali nekaj pač, ker tudi več ne mislim najemnine plaevat, raje dam ta dnar banki, pa vem, da bo enkrat naše. Morje naju bo pa letos res prišlo poceni(za nas tri za 1 teden: 40.000), tako, da za to bomo pa že skupaj skrampali(od regresa).

LP,
Mojca:nosecka:

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   Morje, sonce.....
18.3.2005 11:04:25   
wawa
Ma ej to glede hiše pa tega so težka vprašanja in težko se je odločit, je pa res da je bolje da banki kredit plačuješ kot pa nenjemnino:zmeden:

Ma za morje se da dobit, tudi če poceni pa malo, ampak za nek minimalni dopust se da, greš pa s šotorom, jaz sem na šotor navajena, sva z dragim vse živo s šotorom obredla, letos pa sva se odločila za večji luksuz ko bova na potovanju....spala bova v avtu.....sva si zadaj tako debelo peno kupila, da gre natančno notri, zadnje sedeže poležiš.....položiš peno in vllllaaaaa udobno ležišče dolgo 1.80m:bravo::bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   Morje, sonce.....
18.3.2005 11:08:10   
Teni_
Joj, jaz si pa sebe ne znam predstavljat v šotoru. Glede na to, da hodim non-stop na wc, pa ponoči tudi(pri meni ni nobene razlike zdaj, ko sem noseča), pa da moram tam sredi noči nekam na wc hodit,. Ne, res nisem za to. Super vidva to zrihtata. Je pa verjetno prav fajn.

lP,
Mojca:nosecka:

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   Morje, sonce.....
18.3.2005 11:11:43   
babylove
joj pa ne spet vsi na Hrvaško :((

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   Morje, sonce.....
18.3.2005 11:21:31   
bambi
Punce, jaz pa sem se z mojim možem zmenila, da grema nekam blizu Slovenije, da ne bi bilo kakšnih presenečenj in tako sem se odločila, da bi šla v Opatijo, ker tam še nisva bila.... baje je zelo lepo, a je katera že slučajno bila tam in kako je ??????

LP Bambi:rozica:

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   Morje, sonce.....
18.3.2005 11:31:57   
baguSka
Zlo spominja na Portorož. Vsaj mene.

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   Morje, sonce.....
18.3.2005 11:42:50   
bambi
Portorož :zmeden::zmeden::zmeden::zmeden:, torej čisti turizem in gužva???? :zmeden::zmeden::zmeden: to pa ne vem, če je zame.....

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   Morje, sonce.....
18.3.2005 11:46:51   
tinkamiška
Ja, bambi, jst sem bla tam enkrat za Novo leto, pa sem bla kr mal razočarana, ker sem si čist drugač predstavljala. Poleti mora bit kr gužva, ogromno enih lokalov:zmeden: nevem jst sem bolj za neturistične kotičke:zmeden:

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   Morje, sonce.....
18.3.2005 11:57:10   
Romcka
PLAZAAAAAAA..pa MORJEEEEEEEEE...pa SONCEEEEEKKKK...pa HRAAANNAAAAAAA:)
ajooojjjjjjj..moram delat:(
R

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   Morje, sonce.....
18.3.2005 18:37:35   
NinKa
No, mi gremo v naslednjih tednih za vikend v Zusterno, sam da izpite napisem. Pol za prvi maj gremo v Poreč v apartmaje. Še prej poroka.

Poleti pa gremo znova v Poreč v hotel.

MojcaH, glede kreditov. Jaz jih ne maram. Midva imava trenutno stanovanje v 2 stanovanjski hiši v najemu in sva prav srečna in niti se mi ne zdi, da "mečeva" denar pri oknu ven. Sem mnenja, ne me napadat, da plac potrebujemo sedaj ko je misko majhen, ker pol ko bo enkrat 15, 16 let ga ne bo rabil, ker bo skakal po lokalckih,....Sedaj si lahko normalno stanovanje človek privošči zgolj s hipoteko. Te pa......15, 20, 30 let plačuješ - kaj pa če ti zmanjka......nič ni tvoje---vsaj do izplačila ne. Pa kaj če dobiš čudne sosede,....če pa si najemnik, plačuješ in mir. Če ti ni všeč spakiraš in greš. Tist kar ti pa ostane od meseca pa daš na stran in imaš zmerom nekaj denarja. Ker nikoli ne veš kaj se zgodi.

Tok vsaj midva z :love: razmišljava. Bi pa res da tut jaz imela svojo hiško,....., ampak ne za vsako ceno.


lep večer, moram malega zrihtat za spanje....


:sloncek::kuza::sloncek:

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   Morje, sonce.....
19.3.2005 7:12:57   
Arwen
Mi bi šli pa julija (bebi star 2 meseca) nakam bližje (mogoče Krk), septembra pa upam, da nam uspe v Dalmacijo, ker sem čisto :love: vanjo. Kaj ve menite o daljši vožnji z avtom s 4-mesečnikom?:zmeden: Lp, T.:rozica:

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   Morje, sonce.....
19.3.2005 8:49:30   
Anonimen
arwen, po mojem ni za paniko delat. Ne vem, mo bomo šli z 2mesečnikom na Lošinj (pa je ta tud 4 do 5 ur stran)...sej se mal ustaviš ( :)- sploh, če imaš še kužata)...pa itak maš klimo v avtu (če je nimaš, greš pa fejst zjutri pa je :bravo:
Moje skromno mnenje ... ni za komplicirat :bravo:

(odgovor članu wawa)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   Morje, sonce.....
20.3.2005 6:06:01   
Arwen
Super!:sloncek: Se meni tudi zdi, da je bolje, če čim manj kompliciraš. Iii, kako bo fino:bravo:. Pa pa, T.

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 44
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Kako se računajo tedni in meseci v nosečno...
Dnevi, tedni, meseci, tromesečja? Če ste zmedeni, niste edini. Medtem ko nekateri govorijo o nosečnosti, ki traja 9 mese...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?