|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   serveti,kozarci,...od nodija
13.10.2008 12:32:32   
taja24
iščem po celotni ljubi sloveniji - k je tok velka- rojstnodnevni party set,kozarčki,krožniki,...prtički,... in ne morem nikjer dobit nič od nodija. a mogoče ve katera, ali pa če  je mogoče kdo kje videl kaj od nodija naj mi prosm javi,...rojstni dan se bliža jaz pa nikjer ne dobim nič.a tamaumu sem obljubila.user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: serveti,kozarci,...od nodija
13.10.2008 12:43:33   
Šaki
evo jz bi tud rabla.

(odgovor članu taja24)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: serveti,kozarci,...od nodija
13.10.2008 12:48:48   
tinatona
Hej!

Jaz sem jih na Ebayu kupila.

LP

(odgovor članu taja24)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: serveti,kozarci,...od nodija
13.10.2008 12:49:49   
Šaki
oh to odpade.

kaj pa kje v slo??

(odgovor članu tinatona)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: serveti,kozarci,...od nodija
13.10.2008 12:54:26   
taja24
z ebayem sm bl skregana....tko da me tud bl v slo zanima. tinatona kok pa kaj stane tam s poštnino?

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: serveti,kozarci,...od nodija
13.10.2008 13:04:58   
tinatona
Hej!

Evo s poštnino vred pride cca.19€. Jaz grem zdajle k mami v bolnico, potem popoldan oz. zvečer jih pa lahko naročim. Koliko setov pa rabiš? Tukaj je 8 kozarcev, 8 krožnikov, 16 servetov in pregrinjalo za mizo.

LP Tina

(odgovor članu taja24)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: serveti,kozarci,...od nodija
13.10.2008 13:06:09   
tinatona
No zdaj veste koliko stane. Tole bi mogla eni na ZS poslat, pa sem se zaj*** user posted image .

LP

(odgovor članu tinatona)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: serveti,kozarci,...od nodija
13.10.2008 13:08:49   
zoyaR
Jaz sem ravno prejšnji teden iskala karkoli od Nodija pa so mi povsod rekli da je Nodi že out, tko da so redke trgovine kjer boš še kaj našla. No potem sem pa le našla ruzak in puščico v trgovini v BTC v Lj., hala A spodaj, tam kjer prodajajo maske in kostume za maškare (ne spomnim se imena trgovine). Ne spomnim pa se če so imeli kaj za praznovanjauser posted image .

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: serveti,kozarci,...od nodija
13.10.2008 17:17:06   
študentka Mici
Od nodija ti lahko ponudim:

- bonbončke v stiku (spodaj bonbončki, zgoraj figura nodi)
- kinder jajček nodi
- nalepke nodi
- avto/avion nodi
- vrečka presenečanja nodi

Kar se pa tiče papirnatih stvari:
- cars ( papirnati serveti, lončki in krožniki)
- princeska
- medvedek pu
- za nodija nisem 100%, lahko pa jutri pogledam in ti sporočim

Je pa sedaj bolj popularen vlakec tomaž ali pa carsi, in pa mojster miha. Če kaj rabiš se javi pod ZS. Lp



_____________________________

Vse tiste, s katerimi smo v vezi preko zbirateljstva naprošam, da se v/na kuverto podpišete z vzdevkom iz RR, da se vam lahko za pošto tudi zahvalim. Hvala.

(odgovor članu zoyaR)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: serveti,kozarci,...od nodija
13.10.2008 17:19:44   
študentka Mici
Aja pa winxi so tud popularni. Pa robotek walle. Samo od teh nimam papirnatih stvari. Poudarek je na sladkarijah in nalepkah za na zvezke.

_____________________________

Vse tiste, s katerimi smo v vezi preko zbirateljstva naprošam, da se v/na kuverto podpišete z vzdevkom iz RR, da se vam lahko za pošto tudi zahvalim. Hvala.

(odgovor članu študentka Mici)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: serveti,kozarci,...od nodija
13.10.2008 21:44:18   
tinatona
Nodi papirnatih zadev pri nas ne boš dobila - pa mislim da jih sploh nikoli ni bilo. Jaz sem danes za eno z RR naročila prek Ebaya set 8 kozarčkov, 8 krožnikov, 16 servetkov in eno pregrinjalo za mizo in me je  prišlo vse skupaj s poštnino par centov manj kot 19€.

LP

(odgovor članu študentka Mici)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: serveti,kozarci,...od nodija
14.10.2008 17:26:44   
Naja30
Škoda, da pri nas ni za dobit. Bo pa kaj drugega. Ker skoraj 20 evrov je pa drag šport za papir in karton, ki na koncu konča v smeteh. user posted image

(odgovor članu tinatona)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: serveti,kozarci,...od nodija
14.10.2008 17:49:46   
tinatona
Ja to je pa res.

LP

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?