|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nakup čeveljčkov
13.10.2008 20:54:13   
Zanica
V soboto smo šli v nakup novih čeveljčkov. Ker smo že sprobali vse modele v humanicu, massu in tudi deichmannu, nobeni niso pasali ker pač naša tamala ima visok nart. Pa smo šli v ciciban v Mercator centru Šiška. Ko sem gledala čeveljčke, sem jih pač pogibala da vidim ali so upogljivi, prodajalka me je pa opomnila-to se z čevlji ne dela! Kako naj pol preverim ali so fleksibilni?! Pol pridemo do zaključka da ne delajo večjih številk mehkih čevljev, tako da so nam ostala le dva modela katera bi ustrezala najini punčki.... Na koncu smo pravzaprav na pol zadovoljni-čeveljčki so sicer lepi in ima dovolj prostora za stopalo, ampak niso sploh upogljivi!!! Zdaj nekak čudno hodi v njih, valjda se mora navadit...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nakup čeveljčkov
13.10.2008 21:00:59   
kaya2007
ciciban ima svoje fore in zelo pametne prodajalke..zato jaz tam ne kupujem.

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nakup čeveljčkov
13.10.2008 21:05:11   
frufru
kaj pa pediped, mala maša, moj škratek? Ti majo prav lepe stvari za punčke z visokim nartom pa še mehki so videt.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nakup čeveljčkov
13.10.2008 21:06:40   
Shorty_
ja valda da jih ne dovolijo upogibat ker potem vidiš da so pretrdi in jih ne kupišuser posted image

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nakup čeveljčkov
13.10.2008 21:11:17   
frutka_
IZVIRNO SPOROČILO: Zanica

V soboto smo šli v nakup novih čeveljčkov. Ker smo že sprobali vse modele v humanicu, massu in tudi deichmannu, nobeni niso pasali ker pač naša tamala ima visok nart. Pa smo šli v ciciban v Mercator centru Šiška. Ko sem gledala čeveljčke, sem jih pač pogibala da vidim ali so upogljivi, prodajalka me je pa opomnila-to se z čevlji ne dela! Kako naj pol preverim ali so fleksibilni?! Pol pridemo do zaključka da ne delajo večjih številk mehkih čevljev, tako da so nam ostala le dva modela katera bi ustrezala najini punčki.... Na koncu smo pravzaprav na pol zadovoljni-čeveljčki so sicer lepi in ima dovolj prostora za stopalo, ampak niso sploh upogljivi!!! Zdaj nekak čudno hodi v njih, valjda se mora navadit...

Hm, če so čevlji trdi jih jaz ziher ne bi kupila. Običajno kupim Geox-ke, Ciciban ima ene modele prav fine. Softy program.

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nakup čeveljčkov
13.10.2008 21:18:33   
Naja31
V Cicibanu na Koseški tržnici je ena prav fajn prodajalka, zelo se potrudi in poišče pravi model.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nakup čeveljčkov
13.10.2008 22:07:31   
sandra85
kupujemo čeveljčke samo pri mali maši (pediped) in smo zelo zadovoljni! 1x smo kupili cicibanove, pa si je revček večkrat skori gleženj zvil-za en drek so! zato so pol kr v omari pristali
lepo hodi tudi v nike teniskicah


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nakup čeveljčkov
14.10.2008 6:53:34   
gumbek
Tudi sama sem v soboto iskala čevlčke št. 23 po celem Kranju nakoncu sem popenla se zapeljala v lj. v Geox in mu kupila usnjene adidaske sicer je cena 55€ ampak jih je obul brez joka ima tudi zelo visok nart in široko nogo. V cicibanke ga nisem mogla obut pa cena je bila tudi 48€. Pa še noga se mu ne poti..user posted image user posted image user posted image

_____________________________


Firbec sem!

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nakup čeveljčkov
14.10.2008 8:31:48   
Mišni
Nam je Cicibanove čevlje pediatrinja že 5 let nazaj zelo odsvetovala.

In ja, itak da jih ne pustijo prepogibat, ker so tako trde, da lahko kaj poči na zgornjem delu. Da o trdem podplatu ne govorim. Res so edino Softy njihove dobre.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu gumbek)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nakup čeveljčkov
14.10.2008 8:51:41   
Naja30
Po njihovo se to ne dela s čevlji, ker vejo da niso to dobri čevlji za te male nogice. user posted image  Drugače pa se prav na tak način proba, kako mehki so čevlji.
Ciciban se je meni zameril s to trdoto. Edino softy program je ok, ker so res mehkejši.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nakup čeveljčkov
14.10.2008 15:51:02   
Leti31
Mi nosimo tudi Pedipedke. Trenutno sem naročila tele za zimo.


(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Nakup čeveljčkov
15.10.2008 9:49:09   
frutka_
IZVIRNO SPOROČILO: gumbek

Tudi sama sem v soboto iskala čevlčke št. 23 po celem Kranju nakoncu sem popenla se zapeljala v lj. v Geox in mu kupila usnjene adidaske sicer je cena 55€ ampak jih je obul brez joka ima tudi zelo visok nart in široko nogo. V cicibanke ga nisem mogla obut pa cena je bila tudi 48€. Pa še noga se mu ne poti..user posted image user posted image user posted image

Moj tavčeji sin ima enako nogico. Široko in visok nart. Jaz sem se nakupovanja čevljev že skoraj naveličala dokler nisem odkrila kaj mu ustreza. Večina Cicibanovih modelov ima na strani šiv, ki je nizko pod gležnjem. tale šiv ga je vendo tiščal, da je imel cel nart rdeč. Meni so recimo najbolj všeč za fantke mokasini na vezalke. Lepo pašejo na večino oblačil pa še mehki so. Ampak mokasin je specifičen čevelj in njemu sploh na nogo ne gre.
Zdaj kupujem v glavnem Geox modele. Večina mu jih je prav. Pa tudi Nike ali Adidas teniske je imel in so bili OK.
Podobno je s copatki. Na skoraj vseh modelih mu tiščo nart ven. Še balerinke so mu pretesne.user posted image Tako da...iz čevljev sem skoraj diplomirala.user posted image

(odgovor članu gumbek)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Nakup čeveljčkov
15.10.2008 13:17:58   
NATAŠI
mi kupujemo v geox-u (po večini) in tudi od ciciana ima veliko .. .sedaj sem mu pa prvič kupila od Teve in so super user posted image  user posted image  ... ima tudi visok nart

< Sporočilo je popravil NATAŠI -- 15.10.2008 13:18:19 >

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Nakup čeveljčkov
15.10.2008 21:12:46   
BOTIKA



GEOX je zakon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!




_____________________________

7.7.2008 JE POSIJAL ŠE EN SONČEK V NAŠE ŽIVLJENJE

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Nakup čeveljčkov
17.10.2008 11:11:02   
suzi
moj sine ima ozko nogico pa visoko nart in nam najbolj pašejo ecco ali superfit V cicibanovih čevljih ima moj sine tudi ful mrzlo nogico. Sem mu lani pozimi kupila zimske polškorenčke podložene in z neprepustno membrano - noge je imel ledene. V superfitkah pa tople kot pečka.

(odgovor članu BOTIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Nakup čeveljčkov
18.10.2008 15:30:53   
Annny
Naša tamala ima tudi visok nart in najbolje nosi čeveljčke/škorenjčke Elefanten..sploh njihovi škorenjčki iz Gore-texa so supeeer, noga topla in suha. Lp

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Top poletno varstvo za otroke 2024
Napočil je čas, ko je treba poiskati in rezervirati termine za poletne počitnice. Mi smo vam pripravili izbor TOP idej z...
BLOG: Ljubki kaos velike družine
Preden sem postala mama, sem v mislih vedno imela dva otroka, hišo in psa. No, plani so šli "po svoje".




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?