|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   izguba otroka
14.10.2008 23:57:56   
đioniz
user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: izguba otroka
15.10.2008 0:01:31   
đioniz
zelo, bi bila vesela,če bi se mi pridruila kakšna mamica,ki je izgubila otroka v zadnjem mesecu nosečnosti

(odgovor članu đioniz)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: izguba otroka
15.10.2008 0:13:22   
lidjuska
user posted image   virtualni objem ti posiljam

(odgovor članu đioniz)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: izguba otroka
15.10.2008 0:28:39   
Polynesia
Sočustvujem s teboj, hkrati pa ti svetujem, da to temo odpreš na spodnjem linku, ki je bolj primeren kot tule:

http://www.ringaraja.net/forum/forumid_164/p_/tmode_1/smode_1/tt.htm

user posted image

(odgovor članu lidjuska)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: izguba otroka
15.10.2008 7:52:47   
Šaki
mi je pa žal za to.pa pošiljam ti user posted image user posted image

(odgovor članu Polynesia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: izguba otroka
15.10.2008 8:25:16   
VRTNICA84
Tudi meni je zelo žal.  Zato ti pošiljam user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: izguba otroka
15.10.2008 11:22:39   
lara larissa
žal mi je user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu VRTNICA84)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: izguba otroka
15.10.2008 12:17:24   
SRCCEK
Moje sožalje in velik objem ti pošiljam user posted image user posted image user posted image

Oprosti firbčnosti, ampak kaj se je pa zgodilo??

_____________________________

28.1.2005 MUCEK 1
31.03.2009 MUCEK 2

(odgovor članu đioniz)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: izguba otroka
15.10.2008 12:42:36   
byanca
mi je zelo žal user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu SRCCEK)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: izguba otroka
15.10.2008 12:53:32   
Noseckica
Iskreno sožalje! user posted image

(odgovor članu byanca)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: izguba otroka
15.10.2008 14:14:49   
Sonnja
iskreno sožalje!user posted image user posted image user posted image naj ga/jo čuvajo angelčkiuser posted image

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: izguba otroka
15.10.2008 14:40:18   
Matejčika
Moje sožalje!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Nas je pa kar nekaj takšnih tukaj, ki smo izgubile svoje otroke v pozni nosečnosti. Meni je Gašper umrl v 35t2d.

_____________________________

Ne mečte pušk v koruzo, ker se lahko zataknejo v moj kombajn, potem pa mam pravo sranje! :)

(odgovor članu Sonnja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: izguba otroka
15.10.2008 15:20:38   
alda
To se preprosto nebi smelo dogajati!!

Moje iskreno sožalje!!

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Matejčika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: izguba otroka
15.10.2008 16:48:43   
Dali*
user posted image

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: izguba otroka
15.10.2008 17:06:13   
Inigo
božica... tudi jaz ti izrekam iskrene sožalje... user posted image

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: izguba otroka
15.10.2008 22:05:48   
silvya
IZVIRNO SPOROČILO: đioniz

zelo, bi bila vesela,če bi se mi pridruila kakšna mamica,ki je izgubila otroka v zadnjem mesecu nosečnosti



Moje sožalje! user posted image

Če boš kar koli rabila se lahko obrneš na me.

(odgovor članu đioniz)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: izguba otroka
16.10.2008 7:33:22   
đioniz
ZGODILO SE MI JE V 37 TEDNU NOSEČNOSTI.DETE SE MI KAR NAENKRAT NI VEČ PREMIKALO.SPROŽILI SO MI POROD IN UGOTOVILI ,DA JE IMELA MOJA MALA KLARA 3X OVITO POPKOVINO OKROG VRATU IN NA POPKOVINI NAREJEN PRAVI VOZEL.

(odgovor članu SRCCEK)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: izguba otroka
16.10.2008 8:55:48   
SIMONA -23
Tudi jaz ti izrekam iskreno sožalje user posted image user posted image

JAz sem svojo LEo izgubila v 26. tednu, torej začetek 7. meseca, ker ni bilo več utripa... so mi tudi sprožili porod, jaz sem pa ostala sama, prazna in čisto na dnu....

Vem, da sedaj ni besed, ki bi te lahko potolažile, vzami si čas zase, ne pričakuj, da boš kdaj pozabila, ker ne boš, ampak tako kot pravijo, čas naredi svoje, čez čas bo bolečina postala manjša in se boš naučila živeti z njo.... Vse kar se ti bo dogajalo, stiske, hude bolečine, napadi joka.... vedi, da je to čisto normalno, to je obdobje žalovanja, ki smo ga dale skozi vse, ki smo izgubile otroka.

Ko ti bo hudo, pridi na forum in vedno se bo našel nekdo, ki te bo potolažil.

Tvoji Klari pa stojijo ob strani najlepši angelčki, kaj jih sploh je user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu đioniz)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: izguba otroka
16.10.2008 14:33:59   
olea

Sožalje vsem ki preživljate hude čase.user posted image Tega si niti predstavljati ne morem...pošiljam vam en topel objemček in samo za informacijo sporočam, mogoče bo kateri ta korak pomagal k lažjemu žalovanju in prebolevanju. Na Ljubljanskih žalah obstaja pokopališče belih zvončkov, kjer je prostor za vse nerojene in mrtvorojene otročke.Tam imajo svoj kotiček kamor so položeni dostojanstveno, kot odrasli ljudje...ko so odprli to pokopališče (nedavno nazaj), so bili zelo začudeni, ker so mame, ki so izgubile otročke na tak način prišle postavit spomeničke za otroke iz leta 1973 itd. To je pri žalovanju pomemben korak, da imaš nekje občutek da otrok počiva na dostojanstvenem mestu...Upam da bo komu pomagala ta informacija...

(odgovor članu SIMONA -23)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: izguba otroka
16.10.2008 20:16:16   
amaya
Kar zmarzijo me take zgodbe.....sožalje vsem....punce držite se!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu olea)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: izguba otroka
19.10.2008 1:38:01   
Nikita***
Moje iskreno sožaljeuser posted image user posted image user posted image . Vem, kaj preživljaš. Decembra bo minilo tri leta, kar sem izgubila Nikito v 32 tednu. Pa se mi zdi, da je bilo to pred nekaj tedni.

_____________________________

EX JERY

Ženska, ki je pretrpela izgubo otroka, se ničesar več ne boji. (židovski pregovor)

http://www.freewebs.com/trini-horjulska/

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: izguba otroka
19.10.2008 20:25:38   
čaki
user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nikita***)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: izguba otroka
20.10.2008 18:23:47   
Matejčika
IZVIRNO SPOROČILO: olea


Sožalje vsem ki preživljate hude čase.user posted image Tega si niti predstavljati ne morem...pošiljam vam en topel objemček in samo za informacijo sporočam, mogoče bo kateri ta korak pomagal k lažjemu žalovanju in prebolevanju. Na Ljubljanskih žalah obstaja pokopališče belih zvončkov, kjer je prostor za vse nerojene in mrtvorojene otročke.Tam imajo svoj kotiček kamor so položeni dostojanstveno, kot odrasli ljudje...ko so odprli to pokopališče (nedavno nazaj), so bili zelo začudeni, ker so mame, ki so izgubile otročke na tak način prišle postavit spomeničke za otroke iz leta 1973 itd. To je pri žalovanju pomemben korak, da imaš nekje občutek da otrok počiva na dostojanstvenem mestu...Upam da bo komu pomagala ta informacija...


Hvala za informacijo! Ampak, kot si sama rekla, hvala Bogu ne poznaš takšne bolečine. Vse mamice ki pa smo izgubile svoje otročičke, pa so nam v porodnišnici že takoj po porodu povedali za to opcijo ali pa lasten pogreb.


_____________________________

Ne mečte pušk v koruzo, ker se lahko zataknejo v moj kombajn, potem pa mam pravo sranje! :)

(odgovor članu olea)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: izguba otroka
29.10.2008 22:53:17   
TamaraJ
Ojla,

Jaz sem tudi med mamicami, ki so izgubile otročka tik pred rokom poroda. Moj Jakec je umrl v 37 t 5/7, rodila sem 12. maja letos. Imel je enkrat ovito popkovino okoli vratu, vendar to baje naj nebi bil razlog smrti. Iz izvidov obdukcije pa je razvidno, da je imel CMV. Velika verjetnost je, da bi se rodil z okvarami vida, sluha, ......

V petek grem prvič v park Zvezdice v Postojno. Ne vem... zdaj končno čutim, da to naredim.




_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Matejčika)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: izguba otroka
30.10.2008 0:09:29   
frutka_
Ojoj, ojoj...mamica drži se...na obupat!user posted image

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?