|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ZADNJE MARČEVKE!!!!
20.3.2005 12:59:39   
rainbow
Pozdrav od še vedno čakajoče marčevke!!

Še enkrat čestitke Evi1 in njenemu sinčku:duda:

A je še katera kje, ki čaka?

Pri meni se nič noče začet, v petek na uz še vse ok, zdaj štejem gibe in se kotalim okoli.

Vsa moja familija že živčno čaka, kdaj bo kaj, ampak, saj 14 dni po roku je normalno roditi. Res pa čakanje ni prijetno. Sploh me ne upajo več klicat, ali pa tako boječe sprašujejo o mojem stanju :)-:)-

Danes bi bilo fajn, je lep datum.

Kaj se pomlad jutri začne? Tudi to bi bilo v redu.

Spacey, kje si??? In ostale, še vas je kaj

Pozdrav tudi aprilčicam, zdaj ste tudi ve počasi na vrsti.

Lep dan:metulj::metulj:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   ZADNJE MARČEVKE!!!!
20.3.2005 13:39:00   
Anonimen
A je jutri še riba al je že oven? Ja, jutri je prvi pomladni dan:bravo:

Jst bi šla na morjeeee:(

lp,:fis:

(odgovor članu rainbow)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   ZADNJE MARČEVKE!!!!
20.3.2005 13:46:28   
Minki
Hojla,
hvala da spomniš, da smo že me na vrsti.;) PDP imam namreč 3.4.. Bomo videli kako točen bo naš mali:duda:.
A se zavedate, kakšne srečnice smo, da bomo rodile na pomlad in da smo bile noseče čez zimo. Z dojenčki bomo uživale že prve pomladne dni, ko je narava itak najlepša, nosečnost pa nam ni bilo treba prenašati čez poletje, ko ti je v vročini prav vse odveč, kaj da bi morala okrog hodit še z velikim trebuhom in zatečenimi okončinami.:nosecka:
Uživajte in veliko korajže za porod.
LP, Minki

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   ZADNJE MARČEVKE!!!!
20.3.2005 15:22:55   
Anonimen
Olja, danes je še riba, jutri je že oven. Vem, ker sem rodila na današnji dan pred tremi leti. Upam, da boste marčevke, kar vas je še ostalo, čim prej mamice.

(odgovor članu rainbow)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   ZADNJE MARČEVKE!!!!
20.3.2005 15:24:43   
Anonimen
Aja, pa še to. Pred tremi leti je bilo takle čas zelo mrzlo, pa pihalo je, da nas je v porodnišnici pošteno zeblo. Ko sva s Tiborjem prišla domov, je en mesec non stop scalo. Potem pa se je začelo martinčkanje. Super. En mesec sva se crkljala doma, ni lepšega. Potem pa na lep sonček. Res je lepo roditi spomladi.

(odgovor članu rainbow)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   ZADNJE MARČEVKE!!!!
20.3.2005 20:05:47   
barby*
Ku kuc:zajcek:

tud mi še čakamo:zmeden2: pa upamo da bo čim prej...nas že veselo dol tišči tako da bo verjetno kar kmalu :angel:

Ker smo še vedno neinternetni žal nismo najbolj na tekočem, tako da bom zdaj izkoristila priložnost, da čestitam vsem novo pečenim mamicam, vsem ostalim pa prijetno čakanje in da bi čim prej cartale svoje sončke...

pozdravček
barby:metulj:

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   ZADNJE MARČEVKE!!!!
20.3.2005 20:07:12   
rainbow
Ojla!

No, jaz sem bila prvi noseča čez poletje, tako, da zdaj poznam obe varianti:)

Po eni strani je res bolje pozimi, saj sploh nisem rabila nekih ful toplih puloverjev, ker mi je bilo non stop toplo; ampak obuvanje čevljev itd, to pa je grozno. To je poleti dosti boljše, natakneš sandale in greš.
Je pa res, da sem bila noseča poleti 2003, ko je bila 3 mesece peklenska vročina in je bil obup.

Hvala za spodbudo glede poroda!!

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   ZADNJE MARČEVKE!!!!
21.3.2005 8:14:56   
Minkaa
Jaz tud še čakam in do zdaj še nisem dočakala. Upam da bo kmalu.

Vsem, ki pa ste že povile svoje :duda: pa seveda :bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   ZADNJE MARČEVKE!!!!
21.3.2005 11:19:00   
spacey
Haaalooo!

Evo me po dveh dneh premora od neta. :)- 8) :)- Sicer sem vse brala, ampak pisat se mi pa res ni dalo... :ups: :zmeden: Tako sporočam, da sem še vedno v enem VELIKEM napihnjenem KOSU in že res komaj čakam da se vsega tega rešim, pa naj si bo pol karkoli. Jaz tega zatekanja ne prenesem več :grrr: :zmeden: :hudicek: pa tut trebuh mi gre že pošteno na živce. :grrr: :ups: :((
Danse je moj rok in sploh ne vem kaj naj si mislim...itak nisem imela nobenega CTGja tako da sploh ne vem kako daleč smo, pregledov pri moji G tut nimam več in če bom 2 dni čez rok moram it v bolnico Izola. Me je pa strah, da me tam zadržijo zaradi mojih hudih edemov, pa še v Postojno nameravam it rodit, ne bi se pa rada vsake 2 dni vozila gor in dol (Piran - Postojna), ker mi bo šlo celo premoženje za bencin in cestnino :zmeden: nismo pa neki bogataši. :ups: :zmeden: Kaj mi ve svetujete?

Splišni hvala za lepe želje. Tvojemu sončku Tiborju pa vse najnaj in upam, da si mu za :darilo: kupla tist hud avto in naštimala eno veliko :torta:. Vsekakor si pa tudi ti zaslužiš en velik :bravo::bravo::bravo: ker si ga le ti spravila na tale svet. :rozica::rozica::rozica:

No toliko od mene...se beremo še kaj zvečer.

Papa:
P 9nebesa 40t...danes je rok in ti sonček tam v bušijo pridi že enkrat posijat k nam v družino :kuza:

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   ZADNJE MARČEVKE!!!!
21.3.2005 11:31:12   
ninocka
joj, ribica, a te še zmeri niso na morje peljali?

no, izvoli :morje:, da ti bo mal lažje (al pa še bolj hudo ;))!

LP, :rozica:

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   ZADNJE MARČEVKE!!!!
21.3.2005 12:22:35   
rainbow
Pozdrav :metulj: iz sicer oblačnega MB, pa na prvi pomladni dan.

Spacey, me veseli, da si se oglasila, ženske te že pogrešajo na rr, ampak ti verjamem, kot soroden neskakajoč :sloncek:, da ti ni predolgo za sedet za rač.
A ni zdaj že vse odveč, grozno. Jaz se tolažim s tem, da se pupa še lepo giblje, jutri imam spet pregled, in da še imam konec koncev nekaj ur ali dni, ko me ima moja Lia :duda:samo zase in uživam v teh dragocenih trenutkih. Še posebej zdaj, ko že tako klepeta, da se ji moraš res nasmejat. V tem času se ful hitro razvija, človek težko dohaja. Pravi :angel: je. No, včasih pa tudi :hudicek:.

Grem spat, lepo bodite, če nič novega, vas berem zvečer.

Lep pozdrav vsem
:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   ZADNJE MARČEVKE!!!!
21.3.2005 12:23:22   
Lunca1
Spacey še malo pa bo mimo. Držim pesti.:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   ZADNJE MARČEVKE!!!!
21.3.2005 12:30:41   
Anonimen
Jaz tudi, pa hvala za čestitke. Upam, da jih bom lahko čim prej vrnila.

(odgovor članu rainbow)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   ZADNJE MARČEVKE!!!!
21.3.2005 12:47:10   
spacey
Ooo hvala vam, zlate ste. 9nebesa Za vsako velik šopek lepih pomladnih :rozica::rozica::rozica:

Sej vem, da bo kmalu mimo...ampak je res že mučno, če bi mogla bi vam pokazala kake noge imam :(( :zmeden: roke niso niti tako hude.

Rainbow upam, da se zvečer še kaj bereva, če pa te vmes kaj prime pa korajžno in čimhitreje opravi s čimmanj bolečinami. :pujs::pujs::pujs:

Papa

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   ZADNJE MARČEVKE!!!!
22.3.2005 13:35:09   
Yasmin
Drage punce..

evo mene na netu..brez busija:)..hvala vsem za izrecene lepe zelje in spodbudo..

Vsem marcevskim noseckam zelim hiter porod in veliko srece z bebami..

Mi smo vsi uredu..kmalu napisem se mojo porodno izkusnjo..

Draga Spacey hvala za vsa sporocila na mobitel v najhujsih minutkah..nikoli te ne bom pozabila koliko si mi strala ob strani pa ceprav za tremi gorami in tremi vodami..in upam da se resis busija cimprej in pocartljas strucko..

Soncen pozdrav iz Dubaia.. Yasmin

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   ZADNJE MARČEVKE!!!!
22.3.2005 20:40:20   
spacey
Yasmin :rozica: moja zlata, vedi da mi je v čast in veselje, da sem ti lahko vsaj malo pomagala, ko ti je bilo najhuje. Drugič še in spet! :) Še vedno čakam na slikice vaše male gazele Reem... :( Kdaj bodo?
Hvala tebi, da misliš name in me spodbujaš iz dneva v dan, a kot vidiš naš mali polšek kar noče na dan. :zmeden:

Se oglasim kaj jutri, če bom še vedno doma... :zmeden2:

Papa in nočka... :zaspan:
P 9nebesa +1dan

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   ZADNJE MARČEVKE!!!!
23.3.2005 11:36:39   
BarbaraE
No, že dolgo se nisem oglasila. Sem še vedno v enem kosu. :) Žal doma še vedno nimam neta, upam, pa da vam bom lahko sporočila veselo novico. Drugače bom pa za to pooblastila kolegico, ki tudi obvlada ringaraja in pričakuje v juliju.

Čestitke vsem marčevskim mamicam, nam pa, ki še čakamo pa čim lažje čakanje in hiter porod. :)

Barbara

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Medtem ko dojenček spi.
пеперутка16

Sami ste doma in dojenček spi. Kaj najpogosteje počnete?

Gledam TV. (0%)

Spim. (0%)

Berem. (11%)

Hišna opravila. (89%)

Telefoniram. (0%)

Lakiram si nohte. (0%)


Število vseh glasov: 9

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!