|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  140 141 [142] 143 144   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009
18.10.2008 10:47:23   
Pupa7
Hojla pupe user posted image

me en dan ni blo pa sm vas brala in brala, čvekice :)

partner pri porodu - ja moj bo zraven, pravi da ve da se mu bom smilila ampak da bo zdržal user posted image

lolita - svojega pelji k nekomu ki ni bil zraven in mu bo svetoval naj bo, saj je to kljub vsemu enkratno doživetje pa še ti si to želiš, mogoč pa bo pomagalo. ker če je od kolegici partnerju ratal slabo ni nujno da bo tvojmu...

no zdaj pa grem pod tuš potem pa k mojim na kosilce user posted image

zvečer pa na en rojstni dan, mi že grozijo da jih ne smem predčasno zapustit (jao jao jaz pa navajena hodit s kuram spat hahahaha)

bodite fino

kera ve kako se je jasna odrezala kljub temu da ni zasedla 1 mesta??



(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 3526
   RE: Marčevke 2009
18.10.2008 11:42:05   
buksi
Lep soncen pozdravcek

Zunaj je res zelo epo, a kaj ko moram biti noti in pocivat. Prehlad je ze malo boljsi tako, da upam da se bom kmal pocajtala.
Mislim pa, da ze cutim prve brcike. Kje oziroma v katerem predelu ste jih ve najprej zacutile? Ali ste jih zacutile samo tako v trebuhu ali ze tako, da ko roko položite na trebuh?
Sprašujem ,ker sem prvi č noseča in okrog mene ni res še nobene nosečnice, sem jaz med prvimi in mi nobe ne zna povedati. Mami pa pravi, da je že pozabila.:).

Sicer pa je ena dobra stvar da sva oba z možem na bolniški: pridno mi pripravlja zajtrk in čisto vse mi hoče narediti od cujn pobrati, posode pomiti, po tleh pomesti.... Mi res nič ne pusti. Bom kar mal uživala, dokler ne gre delat.

lp in enga sončka

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 3527
   RE: Marčevke 2009
18.10.2008 12:36:33   
jjasna85
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

Dobro jutro!

Ali katera ve kako je šlo jjasni85 na finalah za miss buši.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Jst vem!! user posted image

Ne, jjasna85 res ni zmagala, je bla pa 2. spremljevalka!! user posted image zmaga lih ni, so pa vseeno stopničke user posted image
Drugače je bla celotna prireditev res res res lepa in je blo že samo sodelovanje na tem ''tekmovanju'' veliko veselje... tudi Natalija Ferbotnova je bla odlična voditeljica in povezovalka.
Js sm prišla res s prelepimi vtisi domov in moj*moj je bil tudi presrečen in mislim, da sem celo prvič v življenju vidla da so mu tako močno žarele oči od veselja.

Hvala vsem vam za podporo in seveda glasove na začetku (škoda, ker se tudi zdej niso šteli, ker pol bi ziher zmagalauser posted image )


_____________________________

21.2.2009 je svet polepšalo še eno bitjece - moj mali Leon

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 3528
   RE: Marčevke 2009
18.10.2008 12:50:57   
suncicica
hej
jaz nase brcike cutim ze okrog 2 t,so se pa zacele kot  valovanje ali zgeckanje na notranji strani trebuha. jaz sicer nosim dvojcka tako da cutim na obeh straneh trebuha,ampak bolj ob strani.
je pa prav poseben obcutek to brcanjeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu buksi)
Neposredna povezava do sporočila: 3529
   RE: Marčevke 2009
18.10.2008 14:04:44   
Dali*
jjasna85, iskrene čestitke za stopničke in veseli me, da se ti bo prireditev utisnila v spomin kot še en nosečniški cukrček.

(odgovor članu suncicica)
Neposredna povezava do sporočila: 3530
   RE: Marčevke 2009
18.10.2008 14:46:54   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: jjasna85

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

Dobro jutro!

Ali katera ve kako je šlo jjasni85 na finalah za miss buši.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Jst vem!! user posted image

Ne, jjasna85 res ni zmagala, je bla pa 2. spremljevalka!! user posted image zmaga lih ni, so pa vseeno stopničke user posted image
Drugače je bla celotna prireditev res res res lepa in je blo že samo sodelovanje na tem ''tekmovanju'' veliko veselje... tudi Natalija Ferbotnova je bla odlična voditeljica in povezovalka.
Js sm prišla res s prelepimi vtisi domov in moj*moj je bil tudi presrečen in mislim, da sem celo prvič v življenju vidla da so mu tako močno žarele oči od veselja.

Hvala vsem vam za podporo in seveda glasove na začetku (škoda, ker se tudi zdej niso šteli, ker pol bi ziher zmagalauser posted image )

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image je sem vesela zate ,da si prišla na stopničke.Tako se dela morem kr tole prpopat ,je otroški,saj alkohola ne pijemo ,kajne!?

lp,user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu jjasna85)
Neposredna povezava do sporočila: 3531
   RE: Marčevke 2009
18.10.2008 15:09:09   
Nina00
Saj pravim, če sem par dni preveč zaposlena in utrujena, da bi malo šla na RR, pol pa mam user posted image
Bom probala še mal za nazaj pokomentirat, a mi pomoje ne bo uspelo vsega prebrat, tako da ne zamerit, če bom kero zignorirala user posted image  (hec).
Naš mali je že boljše, tako da gre v pon v vrtec, jaz pa v službo. Upam, da bo ponovni odhod v vrtec po enem tednu mamine družbe dobro prenesel.
Kar se pa kil tiče imam jaz že +3 kg (za seznam). Zgleda, da sedaj kar letijo gor user posted image

jadrnica mi prvič nismo imeli košare, kljub temu, da se je rodil decembra, in je tudi sedaj ne bomo kupovala. Bodi pa pozorna, da kupuš voziček, ki ima športni del katerega naslon se lahko spusti v povsem vodoraven položaj! Mi smo za sprehode uporabljali tak voziček, tako da je bila lupinica le za v avto, pa morda še kdaj za kako trgovino, da ga nisem prelagala, če je v avtu zaspal. Se pa splača spremljat akcije po raznih otroških trgovinah in tudi internetne akcije. Če si vnaprej narediš izbor par modelov, ti bo lažje. Potem pa lahko čakaš, saj do marca je še kar nekaj časa user posted image

trezika VSE NAJBOLJŠE!.Malo z zamudo, a boljše kot nikoli, a ne user posted image
Kar se magnezija tiče so ti punce verjetno že odgovorile, da Magnesol 1 tbl na dan sigurno lahko. Ker ti jo tudi G svetuje brez kake kontrole nivoja magnezija v tvoji krvi. Pa z magnezija bi lahko preveč vzela le, če bi ti ledvice slabo delale (kar pa ne pomeni, da sedaj lahko spiješ 5 na dan user posted image  ).

Naja čestitke za pregled user posted image user posted image user posted image  Meni tudi paše slano, meso pa tako tako. Se moram prav spomnit, da bi ga morala malo pojest.

Tejči H tudi tebi čestitke za pregled! Za G pa pokliči v ZD pa vprašaj, kje ima dr., ki ti je bila všeč, ambulanto. Skoraj dvomim, da bi delala samo NS.

Pupa7 za dojenčke do prvega leta je med prepovedan! Pa ne le zaradi možne alergije (res je močan alergen), ampak, ker lahko vsebuje spore bakterije, ki pri dojenčkovem nezrelem črevesju prodrejo v kri in povzročijo hudo okužbo, kasneje pa te nevarnosti ni več.

Infinity  čestitke za AC user posted image user posted image user posted image

buksi, če je okužba virusna, potem antibiotik tako ne pomaga. Če pa je bakterijska, ti bo pa zdravnik napisal antibiotik, ki se ga sme jemati v nosečnosti.

mkkl veš, saj jaz v prvi nosečnosti v tem času tudi nisem imela trebuščka. Šele v šestem mesecu so ljudje počasi začeli opažati, da sem pa morda noseča (tisti, ki tega še niso vedeli). No, sedaj imam pa že tak trebuh, kot prvič v šestem mesecu user posted image

pikapoka12345 kaj si že pred nosečnostjo imela težave s krčnimi žilami, da nosiš kompresijske nogavice?

(odgovor članu jadrnica)
Neposredna povezava do sporočila: 3532
   RE: Marčevke 2009
18.10.2008 16:02:43   
Nina00
Pa še nadaljevanje user posted image
 
čebeica maja upam, da bo s tvojimi dlesnimi čim prej boljše.

jjasna user posted image  zgleda, da sem jaz tud ena zelo neurejena nosečnica user posted image user posted image user posted image

 jasna85 user posted image user posted image user posted image  za delovnik urejene in lepe nosečnice.

buksi pozdravi se čim prej! Torek bo pa naporen, s toliko kontrolami. Brcike pa jaz za enkrat še vedno čutim le od znotraj.

helimaška bolniško ti da tvoj splošni zdravnik. Do 30 dni tudi ne rabi priporočila od G. Tega rabi za komisijo, ki odloča o bolniških daljših od 30 dni. Ti se kar obrni na svojega zdravnika.

pikapoka12345 mi imamo pri prvem pleničke za enkratno uporabo in pri drugem bo enako. Ko poslušam zgodbe od mame in tašče kako so oni plenice spiral pa namakal pa pral... mi gredo kar lasje pokonci. Grem raje s pikcem na sprehod. Boljše porabljen čas. Pa še dete bi se mi smililo ponoči, da mora nek čas v mokri plenici ležat. ker te za enkratno uporabo vse lepo popijejo in je ritka suha. Tetra plenice pa pridejo prav za podložit na previjalno, pa pri dojenju na začetku, pa v vozku, pa ko kaj zbruha,... tako da si jih tudi nekaj nabavi.

SRCCEK moj bo pri porodu zraven, tako kot prvič. Je bil priden in mi med popadki križ masiral - mi je zlo pasal user posted image  Če pa je tvoj tako občutljiv, pa naj bo s tabo za čas popadkov, za sam iztis pa gre lahko ven, če bo takrat še hotel stran user posted image

Lolita23 upam, da bo tvoj dragi kmalu okreval, pa da bo lahko on tebe razvajal. In kot sem že napisala, naj bo s tabo za čas popadkov, za sam iztis pa gre lahko ven. V času popadkov ga ti tudi najbolj rabiš. Pa takrat se nič tako "groznega" ne dogaja, da bi mu bilo lahko slabo.

jjasna85 čestitke za dobro uvrstitev user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu čebeica maja)
Neposredna povezava do sporočila: 3533
   RE: Marčevke 2009
18.10.2008 16:10:18   
helimaša
ja jest že vem da mi da OZ bolniško do 30 dni.....to sploh ni problem......jst jo itak za pol rabim.......za komisijo.....pa mi moja G noče dat potrdila......
jst mam pa v pondelk pregled.....jupi.....
jasna85 lepo da si se mela fajn......vidš tud to je neki.....

(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 3534
   RE: Marčevke 2009
18.10.2008 16:28:36   
novo
Lolita23 sm mam  ta naslov, če ti kaj pomaga
Chicco trio s3, confronta prezzi e offerte chicco trio s3 su Trova Prezzi in
4 passi | FX4 - FOPPAPEDRETTI.
jasna85 čestitam. važno je sodelovati!
kaj mi prosim katera pove, če še ne čuti brcik?


< Sporočilo je popravil novo -- 18.10.2008 16:30:58 >


_____________________________

Upanje in želja ter sreča

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 3535
   RE: Marčevke 2009
18.10.2008 19:51:22   
lejca
Ciao..
NOVO men se zdi ,da se nc ne cutim..vcasih me je kr mal strah...
lp Lejca

_____________________________

Nihce ni tako velik, da ne bi potreboval pomoci –
in nihce ni tako majhen, da je ne bi mogel nuditi.
(kralj Salomon)


(odgovor članu novo)
Neposredna povezava do sporočila: 3536
   RE: Marčevke 2009
18.10.2008 22:22:08   
yania
Jasna85 čestitke tudi v mojem imenu....smo navijali za tebe...

Mkkl 
tudi sama sem glasbenica in pazi!!!! Moje področje je NGL, PGV in GP...in občasno klavir...ampak mi je rekla sodelavka, ki je flavtistka, ko je bila user posted image in je vprašala svojega G če lahko igra in če to ni nič nevarno za plod...no in G ji strokovno odgovori: seveda ne...to je še fino, da mali posluša...ti kar igraj...No in kaj se je zgodilo, na naslednjem pregledu ugotovijo da je plod zelooo nizko, tudi njej se je zdelo čudno da je trebušček tako dol, in takoj je mogla prekiniti z igranjem. Kaj pa G ve, kako se igra flatvo in da to prepona fuuuulllll dela, tako da po pameti...da ne boš pretiravala....vprašaj pa vseeno tvojega G kaj si misli o tem...jaz bi...no in ima tri otročke, pa pri vseh je bila na bolniški,,,ne vem pa točno od katerega tedna naprej...čuvaj se..


Ostale pa lepo bodite...grem počivat...

papa

(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 3537
   RE: Marčevke 2009
19.10.2008 9:42:27   
Naja30
jjasna85 čestitke! user posted image user posted image user posted image

Bom kratka, ker imam še nekaj dela. V glavnem, včeraj sem imela dan za junk požrtijo user posted image  Ma je malo pasalo, čeprav zdaj moram pa pazit, ker sem kar malo zatekla danes zjutraj. user posted image  Pa kaj naj, če se mi lušta sama slana hrana?? user posted image
Tamala se mi tudle obeša na nogo, ker ne prenese, da me vidi sedet za rač. tako da vas vse skupaj pozdravljam in želim lepo nedeljo.

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 3538
   RE: Marčevke 2009
19.10.2008 12:17:32   
mkkl
yania hvala za tole informacijo. sicer sem G vprašala in je rekel da ni problem, tako da...ampak vseen bom sigurno bolj pozorna...no, upam, da bo vse ok...

js brcike čutim tako...nedefinirano, tako da ne morem rečt da je ziher brcika, ampak nekaj pa se dogaja tam notri, ja....

drgač mam pa danes 18. teden:) no, imava:):)

komaj že čakam da bo november, da bo pregled....

lepo nedeljo vsem:)

aja, a imate že vse tolk nabavljeno kot nekatere? js še kr ne...hmmm, sej je še čas, a ne?

kdaj se ostale, ki že imate otročičke kupovale cotke in te stvari? zadnji mesec?

papa


(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 3539
   RE: Marčevke 2009
19.10.2008 13:17:46   
Dali*
                                            MARČEVKE 2009


    PDP    Ime            (št. user posted image , št. user posted image )    Pregledi, kraj,spol,+ kg, cm buši

user posted image


27.02. 
chichinchek
(28)        (št. 3 user posted image , št. user posted image 1)              

01.03.  
jjasna85 
(23) 
          
(št.1 user posted image , št. user posted image 0) 29.10., Izola, user posted image  , +3,5 kg 
Anonimna user posted image (32)  (št. 2 user posted image , št. user posted image 1)      
cita (27)                      (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) 22.10., CE, user posted image
02.03
ada2 
(29)                    (št. 3 user posted image , št. user posted image 2) 20.10., ?, user posted image  

hedviga (34) user posted image user posted image      (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 07.11., LJ user posted image user posted image (?)
03.03. 
jjasna
(26)                  (št. 3 user posted image , št. user posted image 1)
20.10. , LJ, user posted image -0,5kg, 103cm
Miša99 (33)                (št. 3 user posted image , št. user posted image 2)     
SanjaB                        (št. ? user posted image , št. user posted image ?)   
05.03. 
Linda25
(28)              
(št. 1 user posted image , št. user posted image 0)          
06.03. 
Grahec (30)                 (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 22.10., LJ, user posted image +1,5 kg, 99 cm   
07.03. 
spps
(26)                      (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) 24.10., CE, user posted image
+5,5 kg, 90 cm
08.03. 
yania
(29)                     (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) 23.10.,
LJ, user posted image +0,5kg, 85cm
Lolita23 (23)                (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 3.11, CE , user posted image +4kg
11.03. 
petrcaK
(25)                 (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 03.11., CE, user posted image
mama_milchy (27)      (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) 03.11., Izola, user posted image +3 kg
12.03. 
michell
(28)                  (št. 1 user posted image , št. user posted image 0)
PERSIDA (32) user posted image  user posted image (št. 1 user posted image , št. user posted image 0)21.10., MB,user posted image user posted image +2,1 kg,104 cm
helimaša                      (št. 3 user posted image , št. user posted image 1) 20.10., ?, user posted image    -3,5kg, 93 cm
mizi
13.03.
imam
(24)                     (št. 1 user posted image , št. user posted image 0)
trezika (24)                   (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 21.10., Ptuj, user posted image +7 kg
an_angel (28)               (št. 1user posted image , št. user posted image   0)  29.10, ?,  user posted image  +8 kg
14.03. 
juli@
(24)                     
(št. 2 user posted image , št. user posted image 0)  
trinity22 (30)                (št. 1 user posted image , št. user posted image 0)  
škratka (23)                  (št. 1 user posted image , št. user posted image 0)             
*TEJČI*                        (št. ? user posted image , št. user posted image ?)   
15.03. 
lejca
(32)                     
(št. 2 user posted image , št. user posted image 0) 19.10.,ITA user posted image  +6 kg, 100 cm 
tina_r                           (št. ? user posted image , št.  user posted image ?)
brskale                         (št. 4 user posted image , št. user posted image ?)
16.03.
dana
(30)                      (št. 2 user posted image , št.  user posted image 1) 03.11., LJ, user posted image

pocka (29)                    (št. 2 user posted image , št. user posted image   1) 05.11., Izola, user posted image  +5 kg       
Infinity1                       (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 04.11., NM, user posted image , -0,5 kg 
babyg                            (št. 1  , št.  0) 30.10., CE, user posted image   +7kg 
17.03. 
mediuhec
(29)
            (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 11.11., MB, user posted image   +3,5 kg, 85 cm
18.03. 
Dali*
(28)                     
(št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 28.10., CE, user posted image
+2 kg, 81 cm
buksi                             (št.1 user posted image ,  št. user posted image 0) 21.10., PO, user posted image
tasa_m (25)                  (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 11.11., MB, user posted image +1 kg, 82 cm
20.03.
KOKICA32
(32)             (št. 2 user posted image , št. user posted image 0) 18.11, MB, user posted image , +3 kg, 86 cm
evica23                         (št. 2 user posted image , št. user posted image 1)
gaja (28)                        (št. 3 user posted image , št. user posted image 1)
21.03. 
_andreja_
  (23)          (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) ?, TRB-CE, user posted image   0 kg, 110 cm     
sanna                             (št. 1 user posted image , št. user posted image 0)  
mojčika (32)                  (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) ?, LJ, user posted image
+2,5kg, 88cm
pupa7 (28)                     (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 7.11., CH, user posted image +2 kg
jadrnica                         (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 24.10, LJ, user posted image +3,5kg, 85cm
čebeica maja                 (št. 2user posted image , št. user posted image  1) 11.11., NM  user posted image +4 kg, 86 cm
22.03.
pikapoka12345 (26)     (št. 2user posted image , št.user posted image 0) 4.11., LJ, user posted image +3kg
23.03.
Zasanjana
(26)              (št.3 user posted image , št. user posted image 2) 5.11, FRA,  user posted image
+5 kg, 105 cm
1hruska (24)                  (št. 1 user posted image , št.  user posted image 0) ?, LJ, user posted image
 
25.03.
piamaria
                        (št. 4 user posted image , št. user posted image 2) 24.10., LJ, user posted image
+5 kg
MONIKQ                         (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 22.10., MS, user posted image  + 2 kg, 96 cm
štručka** (25)               (št. 2 user posted image , št. user posted image 0)
marec2009 (31)             (št. 1 user posted image , št. user posted image 0)         
27.03.
lotoska
 
    
                       (št. 2user posted image , št. user posted image 1 )
SRCCEK                          (št. 2user posted image , št. user posted image 1 ) 03.11.
novo (29)                        (št. 3 user posted image ,  št. user posted image 0) 22.10., CE, user posted image +5 kg, 90 cm
28.03.
Nina00
(35)                    (št. 2 user posted image , št.  user posted image 1) 21.10., LJ, user posted image   +3 kg
suncicica (29) user posted image  user posted image      (št. 2 user posted image , št.  user posted image 0) 21.10., Ptuj, user posted image +5kg
Tejči H                            (št.1 user posted image ,  št. user posted image 0) 12.11., LJ, user posted image +1 kg
mkkl (223)                      (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 5.11., LJ, user posted image  +1 kg, 91cm

29.03.
mikroB
(25)                (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) ?,Velenje,user posted image
+5 kg, 97 cm
30.03.
janaja
(25)                     (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) 21.10., KR, user posted image  
+0,6kg, 108cm
31.03.
Naja30
(30)                  
(št.2 user posted image , št. user posted image 1) 10.11., LJ, user posted image +2 kg
frulica                            (št. ? user posted image , št. user posted image ?)
kataka21                       (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 
Irena 83

xx.03. 
julam 
(33)                      (št. 3 user posted image , št. user posted image 2)                

anonimnauser posted image (29)       (št.  2user posted image ,  št. user posted image 1)     
kayica24 (24)                 (št. 1 user posted image ,  št. user posted image 0) 
pondelak (19)                 (št.1 user posted image ,  št. user posted image 0)
 
03.04
Piruri (30)                       (št. 2user posted image , št. user posted image 1) 18.11., ?

user posted image  - 10 fantkov
user posted image  - 4 punčke
user posted image  - ostalo

Trentno je 72 nosečk!

user posted image

user posted image  

Z nami so pot začele:
user posted image   fragola , Nikita,  zasavka, pikica36 user posted image

user posted image    MAŠKA, ajja, enkratna   user posted image  


ZANIMIVE SPLETNE STRANI:


  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE
TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE


  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI              user posted image DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA

  • Še nekaj strani:
user posted image SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
user posted image  NOSEČNOST                user posted image ŠOLA ZA STARŠE
user posted image  NOSEČNIŠKI KALK.     user posted image VSE O NOSEČNOSTI
user posted image  MAMA.SI                      user posted image NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA


  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC

  • nosečnost in delo
TUKAJ                          TUKAJ

Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1     priloga S-1
Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2        Potrebno je izpolniti še isto prilogo S-1 kot je zgoraj.
Kako do pomoči ob rojstvu otroka?
Priznanje očetovstva
Kako do otroškega dodatka?
Zdravstveno zavarovanje novorojenčka








(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 3540
   RE: Marčevke 2009
19.10.2008 13:18:45   
Dali*
Ecco, sem samo ažurirala seznam in že letim na kosilo.

Lepo in sončno nedeljo vam želim...

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 3541
   RE: Marčevke 2009
19.10.2008 22:56:13   
jadrnica
tu je še en link za italijo, ker je ena spraševala

http://www.tuttoperilbambino.it/Home%20Page.html

lep pozdrav vsem, pa da na hitro odgvorim in potolažim nekatere:user posted image
- jaz še nimam nič nabavljenega za dete, se mi zdi, da je še kar dosti časa, sem pa po navodilu Nine00 kar v nizkem štartu za kakšne akcije, saj sem vozičke na natu že prečekirala in naredila top 3 listo user posted image , ne bom pa čakala na zdnji mesec, saj ne bi pol s tavelikim trebuhom letal aokol k zmešana, pa tud ne vem, če ne bom kaj prej rodila
brcike čutim, ampak ne vedno in ne vsak dan - očitno se je naše dete odločilo za zimsko spanjeuser posted image user posted image


Jasna 85 - si pa nedvomno zmagovalka marčevk 2009, tako da me bomo tu kar proslavljale in se veselile na tvoj račun user posted image user posted image user posted image , saj ne zameriš, kajne

tolk na hitr, ker je pozna ura, pa se še jutr kaj oglasim.aja, pa še to, jaz sem pa stagnirala glede kondicije, da je joj: se mšla za 1,5h hitro hodit (red dokaj hitro) pa sem bla pol tko preč, da sem mogla prav počivat...uf, očitno sem nosečka user posted image user posted image user posted image

pridno božajte svoje bušije







(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 3542
   RE: Marčevke 2009
20.10.2008 8:45:27   
Pupa7
dobro jutro punce,

vidim da ste sončno preživele vikend, ker je tale forum kar malo ushanil user posted image no pa je nov teden,  nove dogodivščine in spet full čveka ane user posted image
pri nas so zdaj brcike že vsak dan user posted image user posted image user posted image tud moj lubi jih že začuti, včeraj se je z user posted image pogovoril, da more danes na 3D UZ pokazat svoje imetje (al je firbčen kaj bo še bolj kot jaz) in je bil tko smešen, ker je na pol šepetal v trebuh.
no torej dans ob 16.00  bom spet vidla mojga srčka jeeeeiiii user posted image user posted image

sva pa kupila AS in včeraj dala za poslušat srček bodočemu pradedku in prababici (ta je jokala od sreče), je blo tko lušno in ganljivo da je je joj user posted image

zdaj grem odkofetkat, pa se beremo kaj kasneje, če bo katera pridna in kaj napisala user posted image

(odgovor članu jadrnica)
Neposredna povezava do sporočila: 3543
   RE: Marčevke 2009
20.10.2008 9:31:26   
pikapoka12345
Jutro punce user posted image ...

ASTMA- tudi jaz imam kar precej hudo astmo. Vendar nimam nobenih težav. Moj zdravnik je reku, naj samo pazim, da se mi ne poslabša stanje, ker potem zna biti nevarno. Za plod pa baje zdravila niso nevarno. No, ne vm kaj jemlješ, vendar brez panike. Jaz hodim še na desenzibilizacijo... pa res nimam problemov. Tudi G je rekla, naj se ne obremenjujem z astmo. Imamo pa podedvano, tako da j bom po vsej verjtetnosti "podarila" tudi kakšnemu svojemu otroku, če bo moškega spola.
PRISOTNOST NA PORODU - jaz si ful želim, da bi bil zravn. Čeprav ne prenaša najbolje vseh teh zdravstvenih prostorov, kaj šele krvi. dogovorila sva se, da bo pač ob glavi in da, če bo hudo bo šel ven in se vrnil nazaj... Upam,da no več težav z njim. user posted image

Naslove italjanske trgovine so že napisale. Baje se da po pošti naročiti in ti lepo na dom dostavijo za cca 40 €, pa nimaš nobenih poti. Je pa baje kar ceneje. Se še ne spoznam tolk... Morm malo pogleati.

JASNA 85 - čestitke! Samo, da ste se fino imele.

KRČNE ŽILE- jaz imam izrazite že dolgo časa. Vsake toliko so me tudi bolele. Na pogled sicer ni bilo ful moteče. So mi pa noge zatekale. Moja stara mama ima grozne noge in teta tudi. Zato sem šla na pregled, kjer ti zmerijo kompresijo in je dohtar ugotovil, da imam kar močno, pa mi je priporočil te nogavice. Sicer je kar grozno, vsak dan zjutraj to nase vlečti in zvečer dol... Pa potem, ko bom imela večji trebuh bo še težje. Ampak, tko je. To je moja nadloga v nosečnosti. user posted image  Bom preživela. Je pa osečnost ful nevarna za povečanje krčnih žil.

Hvala za vse informaciej o plenicah.

Lep dan, pa če ste v službi ali pa doma...
user posted image

(odgovor članu jadrnica)
Neposredna povezava do sporočila: 3544
   RE: Marčevke 2009
20.10.2008 10:10:55   
buksi
Ojla!
A katera čuti otročka čisto nizko spodaj, ko sedi?

Jutri imam pregled in komaj čakam, da vidim ali je vse ok.

lep dan

(odgovor članu pikapoka12345)
Neposredna povezava do sporočila: 3545
   RE: Marčevke 2009
20.10.2008 10:23:27   
_andreja_
živjo punčare....

pikapoka12345 mene pa zanima, kako zledajo žile te, ali imač samo tist rdeče na koži videt ali ti prou žilo ven porine (ne vem kako naj drugače natipkam) namreč jaz imam malce nad kolenom tko da mi žile ven gledajo tudi v prvi nosečnosti sem to imela ampak mi je po porodu samo ena majcena ostala ostale so pa izginile, sedaj mi pa ponovno gledajo in me je strah da bi mi vse ostale... ali misliš, da bi tiste nogavice bile primerne tudi zame? koliko si dala za nogavice, kupila si jih pa verjetno v lekarni...

moj dragi bo tudi zraven poroda, vsaj upam tako prvič je bil in je reku da sem se mu tako smilila  da mu je bilo že žal da je kaj naštimal... ampak je bilo pol k sem rodila (namreč počutila sem se tako kot da bi se ravno dobro naspala....) vse o.k..

mene je pa kr mal "strah" če lahko temu rečem tako kako bo naš mali sprejel dojenčka... ker je še vedno zelo zelo navezan name...mah bo že...

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

(odgovor članu pikapoka12345)
Neposredna povezava do sporočila: 3546
   RE: Marčevke 2009
20.10.2008 10:24:44   
jjasna85
Dobro jutro vsem!

Pa imam tudi js končno nekaj časa za RR... ta vikend je bil naravnost zmešan tako da sm se danes komaj komaj privlekla do službe.user posted image

Kar se tiče finala Miss Buši - če katero zanima, sem dala tudi albumček gor, drugače vam pa prilepim samo eno slikco, lih da vas razdražim user posted image

user posted image

Kako ste kaj drugače preživele vikend? Upam, da ste se nauživale na takem lepem sončku in da niste samo spale kot js user posted image

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 3547
   RE: Marčevke 2009
20.10.2008 10:26:12   
_andreja_
IZVIRNO SPOROČILO: buksi

Ojla!
A katera čuti otročka čisto nizko spodaj, ko sedi?

Jutri imam pregled in komaj čakam, da vidim ali je vse ok.

lep dan



ja jaz ravno prejšni teden enkrat sem ga čutila čisto, čisto spodaj že tako spodaj nosim, pol pa še tole sem rekla dragemu da nej pogleda če bo slučajno ven padu...user posted image  amapk itak dolenček ne more nikakor padit ven, oz. sedaj ne več ker moreš imeti popadke... nič bat vse bo vredi...

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

(odgovor članu buksi)
Neposredna povezava do sporočila: 3548
   RE: Marčevke 2009
20.10.2008 10:32:03   
pikapoka12345
Živjo,

Andreja - glede nogavic - mogoče bi bilo fino, da greš na en pregled. Sicer znaš kar dolgo čakat... Lahko pa si vsaj preventivne kupiš. Te prave, ko ti prav zmerijo so zelo drage 100 € za cc. 6 mesecev. Potem so za stran, tako pravijo.

Drugače pa pazi, da se ne tuširaš s ful vročo vodo, pa da v službi, če veliko sediš, držiš noge gr, da dovolj telovadiš. Kakšne kreme pa baje ne pomagajo...

Vso srečo.. Upam,da bi bodo zginle. To pa to te žile, ki lahko tudi ven izstopijo in potem tudi ostanejo- lahko.

pozdrav

(odgovor članu _andreja_)
Neposredna povezava do sporočila: 3549
   RE: Marčevke 2009
20.10.2008 12:16:00   
_andreja_
IZVIRNO SPOROČILO: pikapoka12345

Živjo,

Andreja - glede nogavic - mogoče bi bilo fino, da greš na en pregled. Sicer znaš kar dolgo čakat... Lahko pa si vsaj preventivne kupiš. Te prave, ko ti prav zmerijo so zelo drage 100 € za cc. 6 mesecev. Potem so za stran, tako pravijo.

Drugače pa pazi, da se ne tuširaš s ful vročo vodo, pa da v službi, če veliko sediš, držiš noge gr, da dovolj telovadiš. Kakšne kreme pa baje ne pomagajo...

Vso srečo.. Upam,da bi bodo zginle. To pa to te žile, ki lahko tudi ven izstopijo in potem tudi ostanejo- lahko.

pozdrav
jz tudi upam, da mi zginejo, in da bo tako kot v prvi nosečnosti,... bom videla, kako bo če se mi bo stopnjevalo, bom šla na pregled, drugače pa upam ,da ne bo nič narobe...


_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

(odgovor članu pikapoka12345)
Neposredna povezava do sporočila: 3550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  140 141 [142] 143 144   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  140 141 [142] 143 144   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Zatekanje nog v nosečnosti
Pogosta nosečniška težava, še posebej v drugi polovici nosečnosti so otekli gležnji in noge. Ali lahko otekanje prepreči...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?