|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  181 182 [183] 184 185   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijske čveke, 2008, II. del
21.10.2008 11:19:32   
dzanika
Eh, bomo pa še me odprle 3 čvek junijk, bo lepše zgledalo,. Kaj se vse ne spomni folk ej.


Js sm sam tole našla. A je še prej ktera kaj napisala?

(odgovor članu dzanika)
Neposredna povezava do sporočila: 4551
   RE: Julijske čveke, 2008, II. del
21.10.2008 11:20:00   
dzanika
Pa si upas???? Le glej, da bos incognito!!!!


hahaha

(odgovor članu metuljcek321)
Neposredna povezava do sporočila: 4552
   RE: Julijske čveke, 2008, II. del
21.10.2008 11:20:12   
3jeMi
Dobro jutro VAMPIRKE - se zvečer priplazite na plan...

bio gaia - midva mu jih dajeva že od 3. tedna dalje po 5 kapljic na dan. 3 opoldan in 2 zvečer. Prebava se mu je kar hitro uštimala in tudi sedaj kaka vsak dan. V 3 mesecih samo en dan ni kakal, pa še to takrat, ko sva popolnoma prešla na AM.

robčki - joj, tudi jaz sem bila pametna, da bom skoz umivala ritko z vodo in TO-TO brisačkami za enkratno uporabo, pa sem se kar kmalu premislila. Uporabljam Pampers Sensitive iz Mullerja (itak Pampers samo v Mullerju kupujem). Pa se mi zdijo še najboljši. Sem probala one od Johnsona, ki smo jih dobili v porodnišnici, pa ene kao Natur, pa Šparove in tudi od Nivea-e, pa mi nobene niso bile tako fajn.

Uf, pa bo res kmalu eno leto okoli odkar smo zagledali user posted image ... no, ja pri nama je bilo to 15.11., pa sem (ko sem prišla k sebi) svojemu user posted image  lahko samo rekla: Vse najboljše za rojstni dan, lubi, očka boš. Pa se je kar zjokal (prvič, da sem ga videla jokat). user posted image

No, pridne bodite... in čvekajte počasi... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4553
   RE: Julijske čveke, 2008, II. del
21.10.2008 11:20:46   
Anonimen
http://24ur.com/novice/slovenija/hiso-enkrat-streslo.html

sori sam kakšna novica no :

eksluziva!!!!! intervju z bralcem. srhljivo :

Bralec iz Pomjana nad Koprom je za 24ur.com povedal, da je potres čutil tudi on. Njegovo hišo je streslo, vendar gmotne škode ni bilo.



(odgovor članu metuljcek321)
  Neposredna povezava do sporočila: 4554
   RE: Julijske čveke, 2008, II. del
21.10.2008 11:21:14   
neboglasnica
IZVIRNO SPOROČILO: Tinky

Ko sem zjutraj klicala nadzornega, je ostal brez besed, je rekel, da me pokliče nazaj...pa še čakam.



Po mojem se boš načakala.


frutka:
moje sožalje... Ti pa zdetetom pokropi in s eumakni, bodo pa ja razumeli, saj je dete še čisto malo.

mirjam80: si dobro?

(odgovor članu Tinky)
Neposredna povezava do sporočila: 4555
   RE: Julijske čveke, 2008, II. del
21.10.2008 11:21:30   
dzanika
Uf, pa bo res kmalu eno leto okoli odkar smo zagledali ... no, ja pri nama je bilo to 15.11., pa sem (ko sem prišla k sebi) svojemu lahko samo rekla: Vse najboljše za rojstni dan, lubi, očka boš. Pa se je kar zjokal (prvič, da sem ga videla jokat).


Tole je pa ful lepo. user posted image

(odgovor članu 3jeMi)
Neposredna povezava do sporočila: 4556
   RE: Julijske čveke, 2008, II. del
21.10.2008 11:22:23   
dzanika
nič, pri nas je alarm. Se oglasim še potem kaj.

(odgovor članu dzanika)
Neposredna povezava do sporočila: 4557
   RE: Julijske čveke, 2008, II. del
21.10.2008 11:26:38   
dzanika
Madonca k mam fajn alarm naštiman, je nehal zvoniti kar sam od sebe. user posted image   No pol bom pa mal stanovanje pospravla.

(odgovor članu dzanika)
Neposredna povezava do sporočila: 4558
   RE: Julijske čveke, 2008, II. del
21.10.2008 11:29:23   
3jeMi
IZVIRNO SPOROČILO: Blacky30
..., jaz imam tudi še vedno močan apetit. Predvsem sem zdaj vdarjena na različne kekse, ki jih v user posted image  sploh nisem marala jesti.user posted image


Ufff, potem je to normalno... predvidevam user posted image ... ker jaz bi jedla samo albert kekse ali pa domačico... ostala hrana mi pa ne diši preveč... user posted image

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 4559
   RE: Julijske čveke, 2008, II. del
21.10.2008 11:29:42   
glugluglu
frutka, moje sožalje, ...prav grozno,...user posted image

user posted image



(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 4560
   RE: Julijske čveke, 2008, II. del
21.10.2008 11:30:08   
24julij
ojla se oglasam po dolgem casu,mi smo danes mal sitni.Kako se vasi malci ze vsi obracajo,ker nasa je mal lenuscka,se noce se sama obracat pa me zanima kako je kaj z vasimi skrati?

(odgovor članu dzanika)
Neposredna povezava do sporočila: 4561
   RE: Julijske čveke, 2008, II. del
21.10.2008 11:30:51   
neboglasnica
Jaz pa počivam,ker sem prejle odkravsala po stopnicah do vhoda, da sem Ani in njeni skupinici potalala bonbone. So šlo ravno mimo. Kako se je razveselila in mi stekla k meni. Samo ne vem, ali se je razveselila bonbonov ali mene s Stašem. Hecam se, za bonbone sploh ni vedela. Zdaj pa mali sladko spi, jaz pa na comp čekiram RR in glodam Pombar. Mnjami...Almera, ne me nadret... Saj vem, kaj je dobro zame, samo kaj, ko sem pa bolnik in potemtakem mi pripada kaj sladkega, no, slanega.

(odgovor članu dzanika)
Neposredna povezava do sporočila: 4562
   RE: Julijske čveke, 2008, II. del
21.10.2008 11:32:14   
netki
ja junijkam neki ne paše....user posted image

zarad mene lahko odprejo tud 10.del....sam da bo veselje user posted image

(odgovor članu 24julij)
Neposredna povezava do sporočila: 4563
   RE: Julijske čveke, 2008, II. del
21.10.2008 11:34:49   
glugluglu
IZVIRNO SPOROČILO: metuljcek321

IZVIRNO SPOROČILO: dzanika

metuljcek jaz že od samega začetka uporabljam robčke! In niti enkrat še nobenih problemov z ritko.  Ja ja saj že trkam. user posted image


Katere robcke pa imas? Jaz sem do sedaj imela DM-ove in Muellerjeve, in so mi bili oboji vsec.


jaz tudi od začetka in nič probblemov, prvi mesec: pampers sensitive, potem pa muelerjevi robčki.

(odgovor članu metuljcek321)
Neposredna povezava do sporočila: 4564
   RE: Julijske čveke, 2008, II. del
21.10.2008 11:37:04   
glugluglu
metuljcek321, si pa zgovorna po reševanju križankuser posted image user posted image user posted image . Mojmu bi se Marija prikazala, če bi enkrat po dolgem času končno tako zgodaj zjutraj dobil.user posted image

Inigo, a ti nas malo hecaš s temi točkami?user posted image

Tinky, tale varianta - dilema: Portorož ali Nova Gorica pa ni ravno blizu,user posted image user posted image user posted image , ampak važno, da je Primorskauser posted image , ampak to je glede razdalje skor tako kot bi jaz rekla, al se grem sprehajat po Portorožu ali pa po Logatcu.user posted image

Tinky, omare bo treba porezat!user posted image . Ampak tale pa je močna, najbrž je šel nadzorni vmes na en šnops, ker je ostal brez besed in te bo nazja poklical.

Mirjam80 iz kje pa si? Mi bi ga morali čutiti, jaz nisem nič čutila.

me prehitevate sto na uro, vmes pišem, še ne objavim so že nove zadeve, najprej se smejim (metuljcek) potem jokam (frutka) mislim to danes pa je, sedaj pa alrm pa sploh mi še ni uspelo vsega prebrat





(odgovor članu neboglasnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4565
   [Brisano sporočilo]
21.10.2008 11:44:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu glugluglu)
  Neposredna povezava do sporočila: 4566
   [Brisano sporočilo]
21.10.2008 11:49:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4567
   RE: Julijske čveke, 2008, II. del
21.10.2008 11:51:36   
rovar_ka
Dobro jutro!

mmmm, kak paše jutranja kavicauser posted image

Smo spali do 10.30user posted image

No, naša pikica pa je začela kašljatuser posted image Se je po moje nalezla od moje "prve hčerkice" (beri partnerjeva hčerkauser posted image ), tak da jutri šibama v Mb se pokazat..Presneta jesen in presneti prehladi! jaoooouser posted image To še bo pestro ja, vse tja do pomladiuser posted image

No, do takrat - kaj lahko naredim?para iz kamilic, kaj še?mislim, da je tvoj flower bil tak prehlajen, da je kašljal, če se ne motim. Kaj ste delali pri tako malem, da se je to odpravlo?

flower - ja, zraven tabletk..sicer jih nisem jemala točno na uro, to ne, res je tudi, da sem kdaj kakšno pozabla vzet, pa sem jo potem vzela takoj, ko sem se spomnila..zdaj pa - al je blo to, al pa tisti 1%, v kolikor tablete niso zanesljiveuser posted image Mi je sestra pri gin. rekla, da mi je blo  sigurno usojenouser posted image user posted image Pa še prav je mela, kaj bi jaz brez moje pikice maleuser posted image user posted image

metuljček321 - križanke, geslo..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Mi pa jih nismo reševali, mi smo raje šampinjone polnili..in šampinjon (mislim da sem to jazuser posted image user posted image ) je bil napolnjenuser posted image user posted image da bi mu jajca odtrgala, tak sem bla jeznauser posted image pa brez zaščite, ovi pa se špilauser posted image je reko, da je že pozabo, kak je.. PM! Sicer menstruacije še nimam, ampak a je kaka možnost zanositve?jooooj, še vedno sem jezna, ko se spomnimuser posted image user posted image user posted image


Jaz pijem kavo, sem se zdaj ful navadla in jo morem obvezno spit.drugače me tud glava začne bolet.


Neboglasnica - bravo za pridno Sarouser posted image user posted image user posted image To je ful fajn sistem, mi smo v srednji šoli dobili list (pri vseh predmetih, kjer se je spraševalo), smo se napisali datumsko kdaj bi kdo rad bil vprašan (s tem, da je pač vsako uro bil nekdo), in so padale lepe ocene..ne pa tisto, ko ne veš al boš, al neuser posted image


Grem  brat dalje, ker sem spet zadajuser posted image





_____________________________

***Pomeniš mi vse in še več***

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4568
   RE: Julijske čveke, 2008, II. del
21.10.2008 11:53:15   
rovar_ka
IZVIRNO SPOROČILO: frutka

Dobro jutro!

Na pol še dremava, ker smo se hitro zbudili. Ne čaka nas nič kaj lep dan. Na pogreb gremo. Umrl je sin od maminega bratranca, star 19let. Nepričakovano. Obdukcija bo pokazala kaj je bilo ampak sumijo, da se je v spanju zadušil, ker je bil epileptik. Sama žalost vam rečem...To je letos že 5.pogreb katerega se bom udeležilauser posted image ...In vsi so bili ožji sorodniki ali družinski prijatelji...
Malo bom vzela poleg in se držala nekje pri robu. Ali kako naj to izvedem?


moje sožalje frutka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

***Pomeniš mi vse in še več***

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 4569
   RE: Julijske čveke, 2008, II. del
21.10.2008 11:54:28   
metuljcek321
IZVIRNO SPOROČILO: 24julij

Kako se vasi malci ze vsi obracajo,ker nasa je mal lenuscka,se noce se sama obracat pa me zanima kako je kaj z vasimi skrati?


Ne, nasa mala se tudi se ne. Ampak danes dobi igralno podlogo in potem bomo sam se odstevali do prevracanja & obracanja, ha, ha:-)

_____________________________

Families are like fudge - mostly sweet with a few nuts.
(author unknown)

(odgovor članu 24julij)
Neposredna povezava do sporočila: 4570
   RE: Julijske čveke, 2008, II. del
21.10.2008 11:55:35   
rovar_ka
HD - misliš da kava kaj vpliva na malčke?mislim na to, da so več budni? Preveč tak vem, da ni dobro..jaz dojim, pa skoraj vsak dan spijem 2 kavi - bolj beli seveda

_____________________________

***Pomeniš mi vse in še več***

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4571
   [Brisano sporočilo]
21.10.2008 11:56:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu rovar_ka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4572
   RE: Julijske čveke, 2008, II. del
21.10.2008 11:57:35   
metuljcek321
IZVIRNO SPOROČILO: rovar_ka

metuljček321 - križanke, geslo..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Mi pa jih nismo reševali, mi smo raje šampinjone polnili..in šampinjon (mislim da sem to jazuser posted image user posted image ) je bil napolnjenuser posted image user posted image da bi mu jajca odtrgala, tak sem bla jeznauser posted image pa brez zaščite, ovi pa se špilauser posted image je reko, da je že pozabo, kak je.. PM! Sicer menstruacije še nimam, ampak a je kaka možnost zanositve?jooooj, še vedno sem jezna, ko se spomnimuser posted image user posted image user posted image



rovar-ka je pa filan sampinjon, trarararara, hahahahaha. No, mal heca, draga moja, upam, da se ne bo izcimil mini sampinjoncek. Ne se ...

Opa, SOOOOOONCEEEEEE, sibava ven s ta malo. Pa-pa.

_____________________________

Families are like fudge - mostly sweet with a few nuts.
(author unknown)

(odgovor članu rovar_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 4573
   RE: Julijske čveke, 2008, II. del
21.10.2008 11:57:47   
neboglasnica
almera, jaz bi tudi šla v Tivoli na tiste božanske sendviče.... Samo kaj, ko pa komaj po stopnicah prištorkljam. Pa drugi mesec. Sicer pa a nismo rekli prvo sredo? Ni panike, lahko tudi drugo, tretjo pa še kakšno vmes.user posted image

Skuhala kosilo: fižolovo juho in sladoled. Danes ne bo palačink, saj komaj stojim. Prav smešna sem ko kuham: eno nogo na pultu (ja, packa ti!!), pa se okoli vrtim. Upam samo, da bo sladoled počakal na ostale družinske člane. user posted image

(odgovor članu rovar_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 4574
   RE: Julijske čveke, 2008, II. del
21.10.2008 11:57:55   
dzanika
Joj jaz sem pa zdej ful jezna! user posted image   Včeri mi kolega na prenosnika ni mogel windowsov naložit ker je javilo stalno eno napako. In nismo vedli kaj je in je danes klicu serviserja tam k smo računalnik kupli in je reku da so ti računalniki zdaj narejeni samo na visto. user posted image   Matr sem jezna. Sicer je reku da verjetno se da nekako tut windowse naložit sam še sam ne ve kako. INIGO help. Vpraši svojga diplomiranca kaj se da narest. user posted image   Drugač sem pa še tut enga vprašala k je tut diplomiru računalništvo in tut ni vedu. Baje je to zdej neki na novo na teh računalnikih. Kot da bi blo neki zakodirano.  Pa jaz nebi mela Viste. Povrhu vsega bo pa verjetno še angleška. user posted image

(odgovor članu rovar_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 4575
Stran:   <<   < Prejšnja stran  181 182 [183] 184 185   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  181 182 [183] 184 185   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?