|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nakupi, nakupi...
21.3.2005 23:23:04   
polona2
Prijateljica kupuje sledeče stvari;
-ležalnik za otročka
-potovalno posteljico
-blazino za dojenje
-vrečo za Quinny 4 XL, barva Sand,
potrebujem informacije, kje ste vse našteto kupile ve, zanima me seveda cena ter mnenje o kupljenem artiklu, hvala za odgovore, lp!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   nakupi, nakupi...
21.3.2005 23:52:52   
andrejaz
1. ležalnik za otroka - vzela takega z igralnim lokom od Brevija - bil je nepogrešljiv prve mesece - cena okoli 11.000 v akciji (drugače mislim da okoli 16.000), kupila na Bledu v trgovini od Sončka.

2. potovalna posteljica - zaenkrat je še nismo zelo veliko potrebovali, bo pa nujno potrebna za na morje,... - je od Haucka, cena - mislim da je bila v akciji za okoli 13.000 v Arielu

3. blazina za dojenje - imam jo od Rike - jo uporabljam vsak dan pri dojenju - nepogrešljiv pripomoček - cena okoli 7000 SIT http://www.rika123.com/

4. vreča za quinny - jaz jo imam za trikolesnika - tudi zelo super zadeva. Do 1 tedna nazaj sem vrečo uporabljala kar v košari, sedaj pa v športnem delu - (izgleda veliko bolje kot kakšna deka)- cena okoli 14.000 v Infantino v Kranju

:sloncek:

(odgovor članu polona2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   nakupi, nakupi...
22.3.2005 7:03:27   
jagoda
Ležalnik, potovalno posteljico in blazino za dojenje v Toysu. Ležalnik z vibracijami za pomirjanje dojenčka - super zadeva - 50evrov. Posteljica z previjalno mizo na njej - 10 evrov, blazina mislim da 30 evrov, ampar nisem sigurna. :zmeden: Vrečo za Quinnija sem kupla v kompletu z vozičkom in se več ne spomnim cene.

lp

(odgovor članu polona2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   nakupi, nakupi...
22.3.2005 8:20:51   
lidia
blazino za dojenje ima tudi odeja Škofja Loka, nekaj čez 5.000 SIT

(odgovor članu polona2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   nakupi, nakupi...
22.3.2005 9:53:29   
malika
ležalnik imajo zdaj v Sparu 12.000 sit z igralnim lokom in zgleda prav luštno.
Potovalne postelje nimam in je zaenkrat nisem rabila, enako nisem imela blazine za dojenje(lahko uporabi tudi navaden vzglavnik-no midva sva med dojenjem vedno ležala)
Vrečo pa sem dobila v Infantinu

(odgovor članu polona2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   nakupi, nakupi...
22.3.2005 13:20:26   
Annny
Tako kot je napisala Malika- ni nujno, da bo potrebovala blazino za dojenje..midve je ne, ker med dojenjem leživa.

Vrečo bi osebno naročila kar v Sončku..ampak vzela bi kako drugo barvo, ker se Sand zelo zelo hitro umaže (prav tako voziček v tej barvi!!), potem ti pa preostane samo čistilnica.

Potovalna postelja je fajn tista z odprtino, da se malček lahko splazi ven, če se igra. Poglej na Ebay..potovalno posteljo lahko kupiš za okrog 20 Eur, le glede shippinga ne vem, kako je.

Ležalnik je vseeno, kakšen je- je pa nepogrešljiv. Jaz sem kupila enega za 12000 sit v BC (Primi Sogni)..je tak bolj pisan in lušten. Nima loka z igračami, ampak je vseeno super.

lp

(odgovor članu polona2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Kaj sodi poleg?
sreckica

Katero fantovsko ime sodi k imenu Zarja?

Lan (44%)

Jaka (33%)

Jošt (23%)


Število vseh glasov: 208

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!